Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1

    Versenyzői magatartás...

    A ma estei practice-n kigurultam a garázsomból, hogy menjek pár kört... Hallottam a mögöttem felhördülő motorhangot... Tükörbe nézve láttam a felém robogó versenyzőt, gondoltam ha már nincs türelme arra a 20 mp-re amíg végigmegy a boxon a megengedett 60 km/h-val, akkor kerüljön ki. ÁÁÁ Durr bele az autómba. Csak pislogtam, hogy most akkó miva'. Megköszöntem a hozzáállást, hogy egy bocsi sem került a chat ablakba. Mégis mi a frászt gondolnak egyesek...? Akinek ennyire terhére van a versenyszabályzat elolvasása, az kérjen meg egy olvasni tudó embert, hogy olvassa fel neki. Ha ez megtörtént, akkor ne felejtse el, mint az általános iskolában a kötelező olvasmányt az év végére! Ráadásul később visszatérve mástól is olvastam, hogy hasonlóan járt a boxutcában. Ugyanúgy befizettem a szerverpénzt, mint bárki más, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rám, mint bárki másra. AZAZ SENKI NEM KIVÁLTSÁGOS, HOGY SAJÁT SZABÁLYAI SZERINT HASZNÁLJA A SZERVERT!!! Ha én képes vagyok kivárni azt a nyüves 20 mp-t akkor senki nem fog beledögleni. De ha nem tetszik, akkor van lehetőség szavazni erről, hátha a versenybírák kiktatják a pitlimiter használatát. De ez esetben sem elfogadott másokkal szembeni ilyen viselkedés.

  2. #2

    Exclamation Re: Versenyzői magatartás...

    Nem voltam ott, de mint versenybiro es pilota is TELJESEN EGYETERTEK!
    A BOXUTCABAN MINDIG KOTELEZO A PIT-LIMITERT HASZNALNI A SZERVEREN, ES AKI NEM KEPES RA AZT SZANKCIONALNI FOGJUK!

  3. #3

    Re: Versenyzői magatartás...

    Egyébként ez egy furcsa eset.
    Tegnap benéztem Mosler-al, pitlimiter a boxban (nézek hátra ahogy szoktam) és egyszer csak látom, hogy ezerrel halad felém a másik Mosler (Nibi), és átgázol rajtam. Én fejre állok, Ő talán ment tovább, de nem láttam pontosan, mert teljesen falnak csapott. Ezt tudtára adtam, és értetlenül állt a dolog előtt, és nem gondolom hogy hazudott, és azt se, hogy 1000-el végig megy a boxon, Ő tutti nem ilyen.
    Szóval arra gondolok, hogy lehet hogy valami fajta LAG vagy BUG. Mellette áll, hogy Te se kaptál semmiféle Bocs-ot. (szerintem akármilyen bunkó valaki, akkor is ír minimum egy SY-t.)
    szóval akár még program hiba is lehet... furi

  4. #4
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Versenyzői magatartás...

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ez egy furcsa eset.
    Tegnap benéztem Mosler-al, pitlimiter a boxban (nézek hátra ahogy szoktam) és egyszer csak látom, hogy ezerrel halad felém a másik Mosler (Nibi), és átgázol rajtam. Én fejre állok, Ő talán ment tovább, de nem láttam pontosan, mert teljesen falnak csapott. Ezt tudtára adtam, és értetlenül állt a dolog előtt, és nem gondolom hogy hazudott, és azt se, hogy 1000-el végig megy a boxon, Ő tutti nem ilyen.
    Szóval arra gondolok, hogy lehet hogy valami fajta LAG vagy BUG. Mellette áll, hogy Te se kaptál semmiféle Bocs-ot. (szerintem akármilyen bunkó valaki, akkor is ír minimum egy SY-t.)
    szóval akár még program hiba is lehet... furi
    Nem progihiba volt, hanem én kezdtem el nagyon akadozni! És mivel én az incidenst nem is láttam (mivel az autóm is ép volt), kissé furálltam amit írtál!
    De megvolt az akadás oka! Msn-en fentvoltam és csoportos beszélgetésbe hívtak, ahol kb 10-en voltunk... És gondolom mikor írt valaki, akkor én akadoztam...
    Nyilván ha láttam volna (azt amit nem láttam), egy bocsit beírtam volna! Még akkor is ha nem vagyunk jóban!

  5. #5

    Re: Versenyzői magatartás...

    Nekem is megfordult a fejemben hasonló. Ha valóban így van és egy bugnak köszönhető, akkor remélem minél hamarább orvosolják ezt. Természetesen alapból én sem feltételezem senkiről, hogy szánt szándékkal követne el ilyet. De tapasztalva a szitut és ismerve, hogy nem túl népszerű betartani a pitlimitet nem ez volt első gondolatom. Jó lenne ha lenne replay erről... mindjárt utánanézek, bár kis reménnyel. Abból talán kiszűrhető lenne, hogy bug okozta-e. Persze ez nem jelenti azt, hogy nincs pitlimit
    Utoljára módosította: Akos; 2006. 10. 06. 17:46.

  6. #6
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Versenyzői magatartás...

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ez egy furcsa eset.
    Tegnap benéztem Mosler-al, pitlimiter a boxban (nézek hátra ahogy szoktam) és egyszer csak látom, hogy ezerrel halad felém a másik Mosler (Nibi), és átgázol rajtam. Én fejre állok, Ő talán ment tovább, de nem láttam pontosan, mert teljesen falnak csapott. Ezt tudtára adtam, és értetlenül állt a dolog előtt, és nem gondolom hogy hazudott, és azt se, hogy 1000-el végig megy a boxon, Ő tutti nem ilyen.
    Szóval arra gondolok, hogy lehet hogy valami fajta LAG vagy BUG. Mellette áll, hogy Te se kaptál semmiféle Bocs-ot. (szerintem akármilyen bunkó valaki, akkor is ír minimum egy SY-t.)
    szóval akár még program hiba is lehet... furi
    Nekem be van bind olva a sorry.Csak néha félre nyulok,és No problem lessz belőle
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  7. #7

    Re: Versenyzői magatartás...

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem be van bind olva a sorry.Csak néha félre nyulok,és No problem lessz belőle
    Én meg úgy kezdek, mielőtt duplán klikkelnét a GTR ikonon, hogy kilövöm az MSN-t, a vírusírtót, a Logitech-közpon-T, a SpeedFan-t, a Telcsimanager-t meg amit nem igényel a GTR. Így Win-telepítésenként egyszer akad csak, mikor a tűzfal rákérdez, hogy akarom-é kiengedni a hálón a GTR-t.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •