Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (98 összesen)

Téma: GTR2 Autók

  1. #1
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    GTR2 Autók

    Gondoltam jó lenne egy olyan fórumtéma is, ahol megbeszélhetjük az autókról, gumikról szerzett tapasztalatokat.

  2. #2
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  3. #3
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR2 Autók

    Az 575 Ferrariban a Motec kijelzön nem lehet váltogatni a kijelzett információkat (gumihöfok, Fékhöfok, stb). Kissé információhiányban érzem magam benne versenyen...
    Van megoldás? Vagy ez ilyen?

  4. #4
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Üzenetek
    699

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Az 575 Ferrariban a Motec kijelzön nem lehet váltogatni a kijelzett információkat (gumihöfok, Fékhöfok, stb). Kissé információhiányban érzem magam benne versenyen...
    Van megoldás? Vagy ez ilyen?

    Nálam a Vertigónál is ugyanez van...
    Nálatok? én a 2003as változattal megyek
    Kunszabó Sándor

  5. #5

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam a Vertigónál is ugyanez van...
    Nálatok? én a 2003as változattal megyek
    És még nagyon sok típusnál, amire lehetne mondani, hogy a valóságban is ilyen a kijelző, de akkor a többi típusnál miért lehet váltogatni és látni a gumihőmérsékletet is. Nem hinném, hogy azt a valóságban is lehet forgó keréken az autóban mérni.

  6. #6
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hinném, hogy azt a valóságban is lehet forgó keréken az autóban mérni.
    Dehogynem!!

    WTCC autón láttam, nehezen tudnám elmagyarázni, de a kerék elé van felszerelve (nagyon közel a gumihoz) egy hosszúkás rúd, ami olyan hosszú mint amilyen széles a gumi. Na abban van 3 szenzor ami méri a gumi széleinek és közepének hőmérsékletét.

    Viszont F1 autóban nem tudom hogy van ez megoldva, mert ott jobban látszania kéne.

  7. #7
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont F1 autóban nem tudom hogy van ez megoldva, mert ott jobban látszania kéne.
    Megvan a megoldás! F1-ből még azt is kinézem, hogy gumiban van szenzor!

  8. #8

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogynem!!

    WTCC autón láttam, nehezen tudnám elmagyarázni, de a kerék elé van felszerelve (nagyon közel a gumihoz) egy hosszúkás rúd, ami olyan hosszú mint amilyen széles a gumi. Na abban van 3 szenzor ami méri a gumi széleinek és közepének hőmérsékletét.

    Viszont F1 autóban nem tudom hogy van ez megoldva, mert ott jobban látszania kéne.
    Ki hinné, ez a tecknika mire nem képes...
    Akkor csak a csóróbb csapatoknál nincs ilyen a FIAGT-ben.

    Mondjuk ha az F1-ben lenne ilyen kütyü a kerék körül valahol, akkor az biztos beleszólna a légellenállásba, ami ott elég nagy érvágás lehet. Meg ha volna, akkor minek mérik a gumihőt pl. amikor a boxba beáll egy autó.
    Talán a Wéber Gabi tudná erre a pontos választ.

  9. #9
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR2 Autók

    A 2004-es F575 Pirelli gumikon kiábrándító. Pedig az tűnik a "gyári" autónak. A fekete 575 Michelinnel megy az lényegesen jobb. És tovább is bírja a gumi. Fél óra után versenyben úgy érzem a Pirelli sokkal rosszabb állapotba kerül (medium/medium).
    Van valahol leírás hogy a GTR2-ben ill. a 2004-es gumik hogy viselkednek, milyenek? A Yokohamának vannak-e már saját tulajdonságai a GTR2-ben? (ha jól emlékszem a GTR-ben a Dunlop paraméterit használta)
    A GTR2-ben a gumi két széle között 5°C a javasolt hőmérséklet eltérés, a GTR-ben ez még 10°C volt. Miért?

  10. #10
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR2 Autók

    Szerintem az F1-es kocsiknál nincs beépítve. Azoknál a gumiknál szerintem nagyobb az a hézag amikor a gumi még jól tapad és ezért nincs benne szenzor. De szerintem nem lehet nagy cucc a hőmérsékletet mérni a gumikon a versenyautókban, ha már az utcai autóban simán beépítik a guminyomás mérőt.

  11. #11

    Re: GTR2 Autók

    Ezt a topicot kicsit fel kellene frissíteni. Leginkább itt most az NGT-s kocsikra gondolok, ugyanis most jön a "válogatós korszak" a bajnokságban. Kinek, mik a tapasztalatai?

    Nissan 350Z - nem megy, nem fordul, egy kalap fos.
    TVR T400R - azt az A oszlopot tudnám feledni, egyszerűen nem lehet a jobbos kanyarokat venni vele. Pedig megyeget.
    Morgan Aero - "szörnyella" kocsi, nem lehet stabikat állítani rajta (gondolom nincs ). Jól megy, de a kanyarokban tetű és eszi a gumit.
    Mosler Mt900R - ez már kezd versenykocsihoz hasonlítani. A 2003-asban nincs motec.
    Ferrari 360 Modena és GTC - utóbbi valamivel erősebb. Az annyáig kell forgatni ezeket a járgányokat, de már legalább lehet velük kanyarodni, de a porkékkel nem veszik fel a versenyt.
    Posche GT3 RS és RSR - csúcsgépek - nekem!

  12. #12

    Re: GTR2 Autók

    És a gumikról is eshetne pár szó, lehetne boncolgatni, hogy mik a tapasztalatok. Persze a Pál Feri a programozóktól tudja pontosan milyen gumi mennyit bír különböző körülmények között!

    Szóval: Michelin, Dunlop, Pirelli, Yokohama. Ki-mit tud róluk. A Michelin a legjobb, ha jól gondolom.

  13. #13
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: GTR2 Autók

    Nissan 350Z - 1 jó tulajdonsága, a hangja, sztem ott van, amugy lassú görcs, kanyarsebessége 0, de jól tapad...lehet azért mert lassú
    TVR T400R - kb annyira kell küzdeni vele mint a GTR1-ben hogy az aszfalton tartsan, kilátni meg ha visszapillantóból tolatva mész
    Morgan Aero - ránézésre undor, számomra elég volt menni jó 2-300métert vele.
    Mosler Mt900R - ezzel lehet már vmit kezdeni, habár még nem nagyon próbáltam
    Ferrari 360 Modena és GTC - ferkákkal semmi bajom csak jó setup a lelke - mint mindennek - hogy nem mennyen ki a segge
    Posche GT3 RS és RSR - eleinte ez is dobálta magát rendesen, egyenesben szitált a kocsi, gyakorolni kellett rajta pár kört és számomra is kiderült h nagyon gyors autó, kanyarseb is pöpec, de sztem a hangja fos, ferrarihoz és a nagy kedvenc Lambómhoz képest; gumikat is falja a fenevad.

  14. #14
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR2 Autók

    A Dunlop és a Yokohama még mindig ugyanazokkal a paraméterekkel megy?

  15. #15

    Question Re: GTR2 Autók

    Ha valaki tudja honnan lehet letölteni a GTR 2-höz magyar bemondó,rádiózás és pithangokat kérem írjon a nyam-nyam@freemail.hu-ra. Megvolt de egy format c-nél elveszett.Előre is köszi!!!

  16. #16

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg nyam-nyam írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki tudja honnan lehet letölteni a GTR 2-höz magyar bemondó,rádiózás és pithangokat kérem írjon a nyam-nyam@freemail.hu-ra. Megvolt de egy format c-nél elveszett.Előre is köszi!!!
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...4840#post24840
    10 H.SZ.

  17. #17

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nissan 350Z - 1 jó tulajdonsága, a hangja, sztem ott van, amugy lassú görcs, kanyarsebessége 0, de jól tapad...lehet azért mert lassú
    TVR T400R - kb annyira kell küzdeni vele mint a GTR1-ben hogy az aszfalton tartsan, kilátni meg ha visszapillantóból tolatva mész
    Morgan Aero - ránézésre undor, számomra elég volt menni jó 2-300métert vele.
    Mosler Mt900R - ezzel lehet már vmit kezdeni, habár még nem nagyon próbáltam
    Ferrari 360 Modena és GTC - ferkákkal semmi bajom csak jó setup a lelke - mint mindennek - hogy nem mennyen ki a segge
    Posche GT3 RS és RSR - eleinte ez is dobálta magát rendesen, egyenesben szitált a kocsi, gyakorolni kellett rajta pár kört és számomra is kiderült h nagyon gyors autó, kanyarseb is pöpec, de sztem a hangja fos, ferrarihoz és a nagy kedvenc Lambómhoz képest; gumikat is falja a fenevad.

    Épp azt akartam mondani, hogy szerintem, a BMW M+ GTR-nek és a porschéknek van ép olyan hangja mint amilyen a valóságban is. a Ferrarinak is majdnem olyan de csak majdnem.

  18. #18
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR2 Autók

    Hi!


    Addon autókat nézte már valaki? Látom, hogy van Audi R8-as. Aston Martin van már? Én nem találok.

  19. #19
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!


    Addon autókat nézte már valaki? Látom, hogy van Audi R8-as. Aston Martin van már? Én nem találok.
    Én régebben találtam valahol Aston, de szerintem siralmas volt... Nem lehetett úton tartani, a műszerfala gagyi gyerekrajz volt, a hangja... hát az a játékban levők igen alacsony szintjéhez mérve is borzalom volt!

  20. #20
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: GTR2 Autók

    Sziasztok!!!

    Teljesen új ember vagyok még itt, de hamarosan szeretnék csatlakozni a szerverhez ... és mint versenyzőtárs hozzátok is!!!

    Üdv Sanya

  21. #21
    Németh Lajos Vince Regisztrált sutyi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 13.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    105

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!


    Addon autókat nézte már valaki? Látom, hogy van Audi R8-as. Aston Martin van már? Én nem találok.
    Az új 2007-es VLN modban van Aston, képek alapján igényes, bár a belsejét még nem láttam.
    Bring your sunblock, we're going to hell...

  22. #22
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR2 Autók

    Igen azt hiszem abból vannak videók a Youtube-on. Na mind1 csak érdeklődtem mert a bajnokságot is fel lehetne dobni egy-két új autóval talán. Bár a következő bajnokság kezdetéig lehet kijön a GTR3 ha lesz.

  23. #23
    Németh Lajos Vince Regisztrált sutyi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 13.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    105

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Igen azt hiszem abból vannak videók a Youtube-on. Na mind1 csak érdeklődtem mert a bajnokságot is fel lehetne dobni egy-két új autóval talán. Bár a következő bajnokság kezdetéig lehet kijön a GTR3 ha lesz.
    Igen, jó lenne a következő "epizód" a Ferrari Project-es motorral.
    Bring your sunblock, we're going to hell...

  24. #24
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: GTR2 Autók

    Az 550 miért nem szerepel a bajnokságban?

  25. #25
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg FREAK írta Hozzászólás megtekintése
    Az 550 miért nem szerepel a bajnokságban?
    Erősebb mint a többi és mindenki azzal menne

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •