Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 98 (98 összesen)

Téma: GTR2 Autók

  1. #76
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Kísérleteztem egy kicsit, a mezőny leggyengébb autójában(Nissan 350Z) motort cseréltem. Megkapta a TVR 400 motorját.A végeredmény nagyon érdekes.Spa-ban tartja a tempót a mezönyel, söt egyenesben elöz vele a gép.
    ...és milyen időt mentél vele?

    Én Nissan 350Z-vel 2,23,363-at mentem a 2004-es pályán!

  2. #77

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    ...és milyen időt mentél vele?

    Én Nissan 350Z-vel 2,23,363-at mentem a 2004-es pályán!
    Nem hajtottam meg,csak kipróbáltam,jó lett.Az eredeti autóval csináltam egy Quick Race-t, bekapcsoltam az ai-t és néztem a versenyt.(Utolsó helyes indulás) Az 5-ötödik körben lemaradt már keményen.Motor csere után, középmezönyben szerepelt.Ha gondolod átküldöm a módositott file-t, próbáld ki. Csak a teljesitmény és a motor paraméterei (motorfék , fogyasztás,megbizhatóság) változtak a hang és a többi maradt.
    Azóta ugyanezt megcsináltam a Maseratival is ami 650 lovas(papiron). Hockenheim Gp, AI, 1.39. Megkapta a F550 630 HP motorját,rögtön 1.37 csinált a gép

  3. #78
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hajtottam meg,csak kipróbáltam,jó lett.Az eredeti autóval csináltam egy Quick Race-t, bekapcsoltam az ai-t és néztem a versenyt.(Utolsó helyes indulás) Az 5-ötödik körben lemaradt már keményen.Motor csere után, középmezönyben szerepelt.Ha gondolod átküldöm a módositott file-t, próbáld ki. Csak a teljesitmény és a motor paraméterei (motorfék , fogyasztás,megbizhatóság) változtak a hang és a többi maradt.
    Azóta ugyanezt megcsináltam a Maseratival is ami 650 lovas(papiron). Hockenheim Gp, AI, 1.39. Megkapta a F550 630 HP motorját,rögtön 1.37 csinált a gép
    hmm..ez így elég relatív, tekintve hogy az AI teljesítményét sokkal inkább befolyásolja a talent file mint az autó teljesítménye.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #79

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hmm..ez így elég relatív, tekintve hogy az AI teljesítményét sokkal inkább befolyásolja a talent file mint az autó teljesítménye.
    A talent file-nem lett módositva, csak a eng. file. Itt ebben a file-ban Maserati csak 600 lovas, mig a tech spec 650-et ir.Most igy lett 630 lovas. Majd a viper 655 pacis motorjára leszek kiváncsi ,mit változtat rajta.A Lotus nagyon megfürgült tőle.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2009. 06. 26. 11:50.

  5. #80
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    A talent file-nem lett módositva, csak a eng. file. Itt ebben a file-ban Maserati csak 600 lovas, mig a tech spec 650-et ir.Most igy lett 630 lovas. Majd a viper 655 pacis motorjára leszek kiváncsi ,mit változtat rajta.A Lotus nagyon megfürgült tőle.
    azért mondtam hogy AI pilótákat nézni hogy hogyan mennek a "tuningolt" autókkal nem túl mérvadó, hiszen inkább a 'talent' filetől függ hogy hogyan teljesít. Úgy értem hogy ha valakinek jobb a talentje akkor a trabantmotoros elise-el is megelőzi a F550 motoros Lambót. Szal ha reális képet akarsz akkor célszerű a dolgot magadnak letesztelni és nem az AI-ra bízni.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #81

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    azért mondtam hogy AI pilótákat nézni hogy hogyan mennek a "tuningolt" autókkal nem túl mérvadó, hiszen inkább a 'talent' filetől függ hogy hogyan teljesít. Úgy értem hogy ha valakinek jobb a talentje akkor a trabantmotoros elise-el is megelőzi a F550 motoros Lambót. Szal ha reális képet akarsz akkor célszerű a dolgot magadnak letesztelni és nem az AI-ra bízni.
    Oké, értem.Hát gyorsabb vagyok velük mint a gyáriakkal. De hogy ezekből a buherált verdákból a maximum ki legyen hozva, egy profibb pilóta kell mint én.Az AI stabilabban vezet mint én. Ráadásul a Motec-hez még mindig hülye vagyok.(meg lusta) Nagyon nem szeretném ha ezek az autók túl jók lennének, mindent verő szőrnyekké válnának, csak azt szeretném hogy közelebb kerüljenek az éltipusokhoz, versenyképesekké váljanak.Ha ezt sikerűl belöni akkor talán mehetnének önnáló tipusként is, mondjuk Maserati MC12/II, Nissan 350 Z/II néven. Ha nem sikerül belöni akkor marad gyenge próbálkozás.

  7. #82

    Exclamation Re: GTR2 Autók

    Hello hogyan lehet beletenni nagyobb modokat a játékba pl WTCC mod vagy a sima wrc-s imprezát mert bemásoltam a gamedata-t a főkönyvtárba felülirtam és mikor el akarom inditani kilép a játék

    légyszi irjatok sürgős lenne

  8. #83
    Váradi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 06. 28.
    Város
    Kiskunmajsa
    Üzenetek
    118

    Re: GTR2 Autók

    A Gilett Vertigo Strief az ász!
    Csak nagyobb motór kéne bele.Mondjuk a Mosler-ré.Elbírná,tapad,mint a ménkű.
    A Nissan 350Z egy kezdő csapat,akik egy marha nagy motort tettek egy benga kaszniba.
    TVR 400R egy jól tapadó,gyors autó,amiből alig lehet kilátni és könnyen megforog.
    Hát a Mosler MT900R:
    Ferrari gyors,de a viszi feneke.
    A Porsche RS,RSR meg a drift kirájok.
    Morgan Aero-val meg nem mentem eleget,de az se rossz.

    Persze ssak egérrel teszteltem még őket.
    Utoljára módosította: V G.; 2009. 08. 07. 22:15.

  9. #84

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg gtr írta Hozzászólás megtekintése
    Hello hogyan lehet beletenni nagyobb modokat a játékba pl WTCC mod vagy a sima wrc-s imprezát mert bemásoltam a gamedata-t a főkönyvtárba felülirtam és mikor el akarom inditani kilép a játék

    légyszi irjatok sürgős lenne

    hello!
    e-mailben elmagyarázom szívesen, hogy mit rontottál el.
    crown.victoria@citromail.hu

  10. #85
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402

    Re: GTR2 Autók

    szerintetek milyen gumis salennel érdemes indulni?

    az nem lenne baj, ha a sok csúszkálást, blokkolást vmennyire eltűrné

    vagy ha a saalen nagyon nem jó, akkor mi legyen, milyen gumival?

  11. #86
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg thee írta Hozzászólás megtekintése
    szerintetek milyen gumis salennel érdemes indulni?

    az nem lenne baj, ha a sok csúszkálást, blokkolást vmennyire eltűrné

    vagy ha a saalen nagyon nem jó, akkor mi legyen, milyen gumival?

    Ha a Saleen-t választod akkor a Vitaphone-ost ajánlom .. már nem tudom milyen guma van rajta de az a nyerő .. asszem Pirelli.

    Ha más autóval akarsz menni akkor viszont a Michelin gumisok a jók.

    Ui.: A versenyszabályzatban leírtak alapján Mindenki köteles az idény elején kiválasztott autóval versenyezni.Idény közben autóváltásra nincs lehetőség!

    Scuderia Giudice #099#

  12. #87
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a Saleen-t választod akkor a Vitaphone-ost ajánlom .. már nem tudom milyen guma van rajta de az a nyerő .. asszem Pirelli.

    Ha más autóval akarsz menni akkor viszont a Michelin gumisok a jók.

    Ui.: A versenyszabályzatban leírtak alapján Mindenki köteles az idény elején kiválasztott autóval versenyezni.Idény közben autóváltásra nincs lehetőség!
    köszönöm!

    gt futamon még nem indultam, szóval ha jól értem, akkor most választok autót

  13. #88
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg thee írta Hozzászólás megtekintése
    köszönöm!

    gt futamon még nem indultam, szóval ha jól értem, akkor most választok autót
    Szivesen!Igen, jól érted.Azért is írtam le, hogy jól gondold meg mit választasz mert utána nincs lehetőséged váltani másikra.

    Scuderia Giudice #099#

  14. #89
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274

    Re: GTR2 Autók

    Én nagyon szeretem a Saleent, de kezdőnek annyiból nem javasolnám, hogy nagyon alattomosan tud viselkedni kerékvetőkön, főleg kanyarbemenetnél. A Lambo sokkal stabilabb autó, az 575-t meg ha érzed akkor annál jobb összességében nincs.

  15. #90
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Én nagyon szeretem a Saleent, de kezdőnek annyiból nem javasolnám, hogy nagyon alattomosan tud viselkedni kerékvetőkön, főleg kanyarbemenetnél. A Lambo sokkal stabilabb autó, az 575-t meg ha érzed akkor annál jobb összességében nincs.
    Kivéve egy körön ahol a Saleen jobb, illetve a végsebessége is jobb általában.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  16. #91
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402

    Re: GTR2 Autók

    értem, köszönöm

    megyek pár kört meg egy fél futamot az 575-el és a saleen-al, azt majd látszik, h milyen a "leányzó fekvése"

  17. #92
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Kivéve egy körön ahol a Saleen jobb, illetve a végsebessége is jobb általában.
    Tényleg jobb a végsebessége a Saleen-nak de a féktávja is sokkal nagyobb mint bármelyik másik kocsinak .. szóval megvan itt az egyensúly! Jó tesztelést!

    Scuderia Giudice #099#

  18. #93
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: GTR2 Autók

    Valaki nem akar feldobni egy raplay fájlt a Sepangi pályáról 575-el? Nagyon nem megy ez nekem.Megnézném hogyan kell végigmenni.THX.
    .

  19. #94
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem akar feldobni egy raplay fájlt a Sepangi pályáról 575-el? Nagyon nem megy ez nekem.Megnézném hogyan kell végigmenni.THX.
    Az 54.2xx-s lap
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  20. #95
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: GTR2 Autók

    Köszönöm szépen.
    .

  21. #96

    Re: GTR2 Autók

    Sziasztok! Én még új vagyok ezen az oldalon és előre bocs mindenkitől ha rossz helyre írok (rossz helyen kérdezek) de Autók letöltést nem találtam itt sehol.Itt ott elvétve akad ebben a topic-ban is PL; I Golf van erre külön topic vagy ide lehet belinkelni a letöltéseket?! Nekem van jó pár +autóm amiket szívesen megosztanék Veletek! Valaki Írjon legyen szíves hol tegyem közzé a linkeket meg persze eszmecserét folytatni az új járgányokról.

    Üdv Sasa

  22. #97
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR2 Autók

    Idézet Eredetileg sasa187 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Én még új vagyok ezen az oldalon és előre bocs mindenkitől ha rossz helyre írok (rossz helyen kérdezek) de Autók letöltést nem találtam itt sehol.Itt ott elvétve akad ebben a topic-ban is PL; I Golf van erre külön topic vagy ide lehet belinkelni a letöltéseket?! Nekem van jó pár +autóm amiket szívesen megosztanék Veletek! Valaki Írjon legyen szíves hol tegyem közzé a linkeket meg persze eszmecserét folytatni az új járgányokról.

    Üdv Sasa
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?p=90480

  23. #98
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Egy kis Peugeot 908?

    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=27774

    Le kell tölteni hozzá még két dolgot, nemsokára kipróbálom
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •