Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (87 összesen)
  1. #1
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Unhappy GTR2 Bug Report

    - A felvezető autó katasztrófa volt. Nem indult el, utána néha megjelent a pályán, páran össze is törték talán magukat rajta.
    (Cable/ DSL-re kell állítani a kapcsolat típusát a lobbyban)

    - Kék zászlót nem mindig mondja be. Szövegesen nagyon ritkán, és a zászló is elmarad néha.

    - Túl későn jelenik meg a kék zászló a GTR1-hez képest, szinte az előzés pillanatában.

    - Fűnyíró pályák.

    - Vertigo az adatlapon csak 242 lóerős????

    - Ugyan arra a boxra, több ember várakozik kerékcserénél.

    - Hibás?? Nehezen olvasható telepítő DVD.

    - Pit limiter automatikusan kapcsol be/ki. (bár ez így nem hiba, csak nem bíznak bennünk a készítők)
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2006. 10. 02. 09:25.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  2. #2

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    - A felvezető autó katasztrófa volt. Nem indult el, utána néha megjelent a pályán, páran össze is törték talán magukat rajta.
    végig előttem ment, igaz nagyon amatőr a sofőrje

    nem az volt régebben a megoldás, hogy ISDN-re kellett rakni a kapcsolat típusát lobbyban?

  3. #3
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 Bug Report

    A felvezető auto nálam is megállt,és megnézte,hogy mindenki megvan-e a sor végén is,majd visszaugrott a sor elejére,a dolgára...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  4. #4

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    végig előttem ment, igaz nagyon amatőr a sofőrje

    nem az volt régebben a megoldás, hogy ISDN-re kellett rakni a kapcsolat típusát lobbyban?
    Nem, pont akkor fordul elő ha ISDN-re van állítva a kapcsolat, át kell állítani Cable/ DSL-re!
    Nekem semmi gondom nem volt a felvezető autóval!

  5. #5

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, pont akkor fordul elő ha ISDN-re van állítva a kapcsolat, át kell állítani Cable/ DSL-re!
    Nekem semmi gondom nem volt a felvezető autóval!
    furcsa, nekem ISDN-en is tökéletes volt.

  6. #6

    Re: GTR2 Bug Report

    Nálam a kék zászló időben jelzett. Közel van ugyan a leköröző, de még akkor szól, amikor lehet reagálni . Sajna így sem mindig jött össze rendesen az elengedés

  7. #7
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: GTR2 Bug Report

    Nekem a telepítésnél folyton hibákat ír ki (nem találja a DVD-n a file-okat), majd miután végre rendben sikerült feltenni, fagy a progi.

    A driving school ban a legelső feladatnál a rajt után annyi...

  8. #8
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: GTR2 Bug Report

    Sziasztok,

    nálam a replay nézgetése közben csak 2-3 versenyző között lehet váltogatni, így a saját nézőpontomból nem tudom elemezni az eseményeket. Mással is előfordult ez? Van valami megoldás?

  9. #9

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    nálam a replay nézgetése közben csak 2-3 versenyző között lehet váltogatni, így a saját nézőpontomból nem tudom elemezni az eseményeket. Mással is előfordult ez? Van valami megoldás?
    Próbáld meg a látható ellenfelek számát nagyobbra venni.

  10. #10
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld meg a látható ellenfelek számát nagyobbra venni.

    Sajnos, maximumon van.

  11. #11

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos, maximumon van.
    Akkor nem tudom.
    Minden replay-el ilyen gondod van, vagy csak néha?

  12. #12
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    nálam a replay nézgetése közben csak 2-3 versenyző között lehet váltogatni, így a saját nézőpontomból nem tudom elemezni az eseményeket. Mással is előfordult ez? Van valami megoldás?
    Ugyanez van nálam is...

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    nálam a replay nézgetése közben csak 2-3 versenyző között lehet váltogatni, így a saját nézőpontomból nem tudom elemezni az eseményeket. Mással is előfordult ez? Van valami megoldás?
    Még gtr2-alat nem próbáltam de gtr-ben a replay-ben csak az után lehetet rendesen váltani az autókat ha már az utolsó is átment a rajtvonalon a felvezető után. Utána kiválasztottad az autodat és szépen viszatekerted az elejére. És tada. Lehetet mozizni.

  14. #14

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    - A felvezető autó katasztrófa volt. Nem indult el, utána néha megjelent a pályán, páran össze is törték talán magukat rajta.
    (Cable/ DSL-re kell állítani a kapcsolat típusát a lobbyban)

    - Kék zászlót nem mindig mondja be. Szövegesen nagyon ritkán, és a zászló is elmarad néha.

    - Túl későn jelenik meg a kék zászló a GTR1-hez képest, szinte az előzés pillanatában.

    - Fűnyíró pályák.

    - Vertigo az adatlapon csak 242 lóerős????

    - Ugyan arra a boxra, több ember várakozik kerékcserénél.

    - Hibás?? Nehezen olvasható telepítő DVD.

    - Pit limiter automatikusan kapcsol be/ki. (bár ez így nem hiba, csak nem bíznak bennünk a készítők)

    Az hogy az adatlapok, a nyomaték és lóerőgörbék milyenek, arról ne is beszéljünk. Sokszor ugyanaz az ábra van berakva adott típushoz, mikor a csapatok között eltérő teljesítmények vannak. Minden olyan csapatnál, ahol legalább két db *.eng fájl található a könyvtárban lásd. Viper ill. Lister.
    (a mellékelt fájlba mindenki ellenőrizheti, hogy mennyire "jók" az adatlapok és a diagramok, csak az adott *.eng fájlt nyomatékértékeit kell a megfelelő fordulatszámokhoz beírni és a *Graph.bmp-t beilleszteni a megfelelő nyújtásban) LISTER CREATION_600-725.rar LISTER RACING_600-775.rar

    Talán a DVD olvasási problémára megoldás lehet egy bios frissítés a meghajtón (nálam tökéletesen bevált, mert korábban egyáltalán nem indult)

    Mondjuk Valencia rajtrácsa nem tudom, hogy a valóságban is ilyen-e, de ez kicsit vicces, amilyen a játékban, hogy a 2. helyezett indul előrébbről.

  15. #15
    Vörös Tamás Regisztrált TomV logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 14.
    Város
    Gellénháza
    Üzenetek
    131

    Re: GTR2 Bug Report

    Üdv!
    Feltelepítettem a játékot, de ha a menüben rákattintok valamire, lefagy. Próbáltam már állítani mindent, frissítettem a videokártya driverét, de nem megy. Fogalmam sincs mi lehet a gond.

  16. #16
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: GTR2 Bug Report

    A futam alatt 1-2x én is nagyon darabossan vettem a kanyart (7600GT), ill a váltás olyan hülyén jött ki, mert én váltottam ugyan egyet felfele, de rá sem moccant, szerencsére ez csak 1x volt. A kékzászlóval nem volt bajom, ugyan nemigen mondta be.

  17. #17
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 Bug Report

    Felhívnám a publikum figyelmét: az illegális verziókról még csak az említést is kerüljük a fórumban!!

    Külön felhívnám az Adminok figyelmét is!!!

    Különösen azután nem tartom etikusnak hogy a kiadótól jelentős kedvezményben részesülünk, bárki is ilyesmiről ír.

    A KÖVETKEZŐ ILYEN HOZZÁSZÓLÁSNÁL AZ ILLETŐ BÚCSÚT INTHET A GTR-MASTERS.HU FUTAMOKNAK!
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2006. 10. 09. 19:04.

  18. #18
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg TomV írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Feltelepítettem a játékot, de ha a menüben rákattintok valamire, lefagy. Próbáltam már állítani mindent, frissítettem a videokártya driverét, de nem megy. Fogalmam sincs mi lehet a gond.
    Nekem ezért lett most új videokártyám....
    Valszeg a tied sem bírja.


    Ferinek pedig nagyon igaza van!

  19. #19

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Felhívnám a publikum figyelmét: az illegális verziókról még csak az említést is kerüljük a fórumban!!

    Külön felhívnám az Adminok figyelmét is!!!

    Különösen azután nem tartom etikusnak hogy a kiadótól jelentős kedvezményben részesülünk, bárki is ilyesmiről ír.

    A KÖVETKEZŐ ILYEN HOZZÁSZÓLÁSNÁL AZ ILLETŐ BÚCSÚT INTHET A GTR-MASTERS.HU FUTAMOKNAK!
    Ez teljesen így van, ha tudtam volna mibe keveredek fel sem teszem a kérdést! És igen ebből is látszik hogy nem szoktam warezolni!

  20. #20

    Re: GTR2 Bug Report

    valaki tud arra választ,hogy miért van ez a "booted as possible cheat" dolog?

  21. #21

    Re: GTR2 Bug Report

    Idézet Eredetileg janis1 írta Hozzászólás megtekintése
    valaki tud arra választ,hogy miért van ez a "booted as possible cheat" dolog?
    Nekem is csinálta...szerintem csak poénból rakták bele. Random örömszerzés... Ugyanazt a célt szolgálja, mint a fagyás alt+tab esetén.
    Balikó Attila

  22. #22

    Re: GTR2 Bug Report

    de ez csak lan játék esetén jön elő nekem.neten megy

  23. #23

    Re: GTR2 Bug Report

    Jó Neked, engem a szerverről rúgott ki
    Balikó Attila

  24. #24
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: GTR2 Bug Report

    Visszajátszás közben billentyűzetről tekerve néha, a piros idővonalra kattintva mindíg fagy.
    De most legalább lehet váltani versenyzők között, nem úgy mint a valenciai ismétlésnél. Igaz itt is csak a rajt után.
    Rajt után viszont nem lehet belső nézetre váltani.

  25. #25
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR2 Bug Report

    Az miért lehet, illetve mivel lehet kiküszöbölni, hogy a játék config.exe-el be van állítva 1024x768 32bit-ra, 85 Hz, de rendszeresen elmászik, elmegy más beállításra?(1280x800 16bit)
    Alapból is a képernyő frissítésem 1024x768 32 bit!

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •