Oldal: 5 / 37 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (908 összesen)

Téma: Logitech G25

  1. #101
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Lightbulb Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Én már azt is kipróbáltam az egyik elektronikai nagyáruházban, hogy hajlik-e a váltó fémlapja. Szépen hátr lehet hajlítani. Kb fél cm-t és már kényelmes is.
    Háh! Kösz a tippet, ez engem is zavart, de most király

  2. #102

    Re: Logitech G25

    Tegnap én is beruháztam egy G25be.

    Otthon kicsomagol, kábelezés, felszerelés, install kb 5perc és már a hockenheimi boxból nézek kifelé, kezemben finoman dorombol a bőrkori. Lassan kigurulok a pitből a bmw-vel, abszolút kezdő vagyok és számomra ez a dög irtó kezelhetetlen.. legalábbis az volt a momo racinggel. Jön az első jobbos, majd a kigyorsítás végén erős jobbos... valszeg rajtahagytam a stability helpet gondolom magamban mert a jól megszokott kanyar bemeneti és kijöveti instabilitás abszolut kezelhetővé vállt. De nem, egyszerűen ennyivel stabilabb a vezetési élményt ad a szett.
    Hihetetlen jót autóztam ezután már a szerveren is, igaz, hogy az időm meg sem közelíti még a középmezőnyt sem, de így is kb a harmadik körben tudtam 1.5 mpet javitani az eddigi pb-en. Nekem a fékpedál pont elég kemény, jobbat nem is kívánhatnék. Szóval abszolút elégedett vagyok és csak ajánlani tudom mindenkinek. (a kézi váltót még nem próbáltam)
    Ettöl függetlenül nagyon csíra vagyok még.

  3. #103
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Üzenetek
    125

    Re: Logitech G25

    Szasztok!
    Belevéstem magam egy kicsit ebbe a kormány vásárlásba,és mivel látom sokakat érdekel a G25 próbálok segíteni mindenkinek. Számtech boltom révén sikerült olyan logitech nagykerre lelnem ahonnan szerintem az eddigi legjobb árat ajánlották.Ez darab árnál bruttó 57-58 között van mostani euro-val számolva,de lehet ha többet vennénk még ez alá is lehetne vinni.Esetleg,ha tudok segíteni a szerver tagságának,akkor számíthattok rám.

  4. #104

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg kolitomi írta Hozzászólás megtekintése
    Szasztok!
    Belevéstem magam egy kicsit ebbe a kormány vásárlásba,és mivel látom sokakat érdekel a G25 próbálok segíteni mindenkinek. Számtech boltom révén sikerült olyan logitech nagykerre lelnem ahonnan szerintem az eddigi legjobb árat ajánlották.Ez darab árnál bruttó 57-58 között van mostani euro-val számolva,de lehet ha többet vennénk még ez alá is lehetne vinni.Esetleg,ha tudok segíteni a szerver tagságának,akkor számíthattok rám.
    Nagyon köszönjük!

  5. #105
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Logitech G25

    kolitomi

    Ennyi penzert en is beneveznek 1-re.
    Utoljára módosította: Nagypál Péter; 2006. 12. 27. 09:27.

  6. #106
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg kolitomi írta Hozzászólás megtekintése
    Szasztok!
    Belevéstem magam egy kicsit ebbe a kormány vásárlásba,és mivel látom sokakat érdekel a G25 próbálok segíteni mindenkinek. Számtech boltom révén sikerült olyan logitech nagykerre lelnem ahonnan szerintem az eddigi legjobb árat ajánlották.Ez darab árnál bruttó 57-58 között van mostani euro-val számolva,de lehet ha többet vennénk még ez alá is lehetne vinni.Esetleg,ha tudok segíteni a szerver tagságának,akkor számíthattok rám.
    Engem is érdekelne!
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  7. #107
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Üzenetek
    125

    Re: Logitech G25

    Valamit ki kell majd találni,hogy ne két naponta menjek majd érte,de ha igy haladunk akkor jan.első hetében meglesz az első postázás.Addig el tudtok érni msn.-en.Valószinű veszek 1-2db-al többet,hogyha kell valakinek hirtelen,akkor ne kelljen várnia majd.

  8. #108
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Üzenetek
    125

    Re: Logitech G25

    Srácok!
    Valahogy úgy kellene megoldani,hogy január első hetéig leadnátok az igényléseteket.Azért,hogy kb.tudjak mondani valamit a nagykerbe milyen mennyiség lesz elsőre.Ide irhattok,és akkor figyelem majd.

  9. #109
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg kolitomi írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!
    Valahogy úgy kellene megoldani,hogy január első hetéig leadnátok az igényléseteket.Azért,hogy kb.tudjak mondani valamit a nagykerbe milyen mennyiség lesz elsőre.Ide irhattok,és akkor figyelem majd.
    Kiss Attila 1db Logitech G25-s kormány rendel!
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  10. #110
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Logitech G25

    1 db G25 kormany rendel.

    Azt, hogy hogyan jut majd el esetleg hozzam, azt majd megbeszeljuk.

  11. #111
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Üzenetek
    125

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Nagypál Péter írta Hozzászólás megtekintése
    1 db G25 kormany rendel.

    Azt, hogy hogyan jut majd el esetleg hozzam, azt majd megbeszeljuk.
    Oks,jegyeztem.
    Majd jelentkezem jövő héten.

  12. #112
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: Logitech G25

    Hi!

    Remélem ezzel vkinek segítek( Logitech G25). Sajna nekem már nincs rá pénzem, 41000Ft szerintem megéri. Csak siessetek.
    http://www.vatera.hu/logitech_valodi..._17111727.html

  13. #113
    Szilágyi István Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 07.
    Város
    Tápiószecső
    Üzenetek
    5

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg kolitomi írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!
    Valahogy úgy kellene megoldani,hogy január első hetéig leadnátok az igényléseteket.Azért,hogy kb.tudjak mondani valamit a nagykerbe milyen mennyiség lesz elsőre.Ide irhattok,és akkor figyelem majd.

    Én is rendelnék egyet. ha kérhetek egy telefon számot akkor visszahívlak, és megbeszélhetnénk, hogy rendben van-e, meg hogy hogyan kerül hozzám.

  14. #114
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Üzenetek
    125

    Re: Logitech G25

    Hi!
    Foghatóak ezennel a kormányok,le van beszélve a pontos ár,amit sikerült bruttó 57000.-ra letárgyalnom.Eredeti Logitech garival.Mindenki akinek kell és jelezte eddig az hivjon nyugodtan ezen a számon,hogy egyeztessünk:06-70-366-7132.
    Jó lenne mielőbb hivnátok,hogy gyorsan tudjam intézni a tovvábbiakat is!

  15. #115
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Logitech G25

    A hívás megtörtént.

  16. #116
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: Logitech G25

    Kolitomi >

    Koszonom szepen, Te egy Ur vagy!

    Mindjart ki is probalom.

  17. #117

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg kolitomi írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Foghatóak ezennel a kormányok,le van beszélve a pontos ár,amit sikerült bruttó 57000.-ra letárgyalnom.Eredeti Logitech garival.Mindenki akinek kell és jelezte eddig az hivjon nyugodtan ezen a számon,hogy egyeztessünk:06-70-366-7132.
    Jó lenne mielőbb hivnátok,hogy gyorsan tudjam intézni a tovvábbiakat is!
    Kicsit megkésve de én is szeretnék rendelni. (ha lehetséges még) hívlak majd telefonon. Sikerült eladnom a régi kormányom azért késve.

  18. #118
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Üzenetek
    125

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Zsebszi írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit megkésve de én is szeretnék rendelni. (ha lehetséges még) hívlak majd telefonon. Sikerült eladnom a régi kormányom azért késve.
    Oks,hívjál nyugodtan.

  19. #119

    Re: Logitech G25

    [Pechnig Rezső;23465]

    "Lehet,hogy ha megveszem,kicsit GPL ezni is fogok hogy kiéljem magam a H válto utánni vágyakozás véget."

    Sziasztok!

    Vadonat új vagyok a fórumon. Beruháztam a G25-re, és abszolut nem bántam meg. Első olyan kormány, amivel találkoztam, ami van olyan stabil, mint amit saját magam építettem úgy 15 éve. Pesze abban nincs H váltó, és erővosszahatás (de azt is valódi börrel borítottam).
    Ami kérdésem lenne: Nagyon nagy GPL rajongó vagyok. Van megoldás arra (gondolom patch), hogy a H váltót tudjam használni? Köszi a válaszokat, előre is!!!

    Üdv, Zoli.

  20. #120
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Zwack írta Hozzászólás megtekintése
    Ami kérdésem lenne: Nagyon nagy GPL rajongó vagyok. Van megoldás arra (gondolom patch), hogy a H váltót tudjam használni? Köszi a válaszokat, előre is!!!

    Üdv, Zoli.
    Szia nagyon nagy GPL rajongó! Gyere a bajnokságba!

    Egyelőre nézd meg ezt: http://www.act-labs.com/race_zonelegacy.htm de asszem van vmi más cucc is erre, igyekszem megtalálni
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #121

    Re: Logitech G25

    Köszönöm a gyors reagálásod!!
    Lehet, hogy én bénázom, és ne tudom hogy kell. Sajna angolul nem tudok, mert az én időmben csak oroszul tanultunk. Mindenesetre a "no device found" nem túl jó kezdet. Ha van trükje, vagy van más megoldás, nagyon várom!

    Hát a bajnoksághoz egy kicsit újra bele kell rázódnom, mert sokat kihagytam, és a saját kormánnyal mentem sokat. Még soha ne játszottam semmiben nem gépi ellenféllel. Meg kicsit nehezen tudok annyi időt szakítani rá mert meglett korom ellenére (42,5év) most sok időm az elsőszülött 6 hetes kisfiamé.

  22. #122
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Zwack írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a gyors reagálásod!!
    Lehet, hogy én bénázom, és ne tudom hogy kell. Sajna angolul nem tudok, mert az én időmben csak oroszul tanultunk. Mindenesetre a "no device found" nem túl jó kezdet. Ha van trükje, vagy van más megoldás, nagyon várom!

    Hát a bajnoksághoz egy kicsit újra bele kell rázódnom, mert sokat kihagytam, és a saját kormánnyal mentem sokat. Még soha ne játszottam semmiben nem gépi ellenféllel. Meg kicsit nehezen tudok annyi időt szakítani rá mert meglett korom ellenére (42,5év) most sok időm az elsőszülött 6 hetes kisfiamé.
    Gratula a csemetéhez!

    No, itt a tuti megoldás: http://www.gplshift.dk/, a program innen: http://www.gplshift.dk/GPLshift0730.zip

    A readme-ben leírtak szerint így kell telepíteni:

    1) Ha volt már telepítve GPL Shift, akkor annak a fájljait helyezd valahová a GPL mappából
    2) Készíts egy biztonsági másolatot a gpl.exe-ről!
    3) A GPLpatch.exe, GPLshift.DLL és GPLshift.ini fájlokat másold a GPL könyvtárába.
    4) Ha egyéb patcheket is alkalmazni akarsz, akkor a GPLpatch.exe indítása előtt tedd meg.
    5) Indítsd el a GPLpatch.exe-t.
    6) Amennyiben szükségesnek érzed, változtass a beállításokon a GPLshift.ini-ben.
    7) Ezek után minden rendben kell hogy legyen.


    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #123

    Re: Logitech G25

    Képzeld, öt percel azelőtt, hogy olvastalak volna épp ezt töltöttem le én is!!
    Köszönöm! Köszönöm a magyar leírást, és a gratulációt is!

    Üdv, Zoli!
    Most mennem kell, de holnap róbálkozom. Fülig ér a szám!!

  24. #124

    Re: Logitech G25

    És működik! Tökéletes! Köszönöm! Így teljes ez a szimulátor!!!

  25. #125
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Zwack írta Hozzászólás megtekintése
    És működik! Tökéletes! Köszönöm! Így teljes ez a szimulátor!!!
    Remek De most akkor térjünk a lényegre: mikor tudsz bejönni legalább egy nyílt edzésre?

    Mexico a köv helyszín a bajnokságban, folytassuk a kapcsolódó témában a beszélgetést
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1114
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 5 / 37 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •