Oldal: 4 / 37 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (908 összesen)

Téma: Logitech G25

  1. #76

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg faffy írta Hozzászólás megtekintése
    (A regi piroskormanyhoz egy drot megy. Sokkal egyszerubb le- es felszerelni.)
    Mi az a "régi piroskormány"?
    A momo force, csak piros?Olvasok itt "DFP" -t is... azt sem tudom, micsoda

    Üdv és köszi
    Utoljára módosította: meduzatomi; 2006. 12. 05. 20:51. Indoklás: kiegészítettem... és már látom, nem jobb a momo, mint a G25 :)

  2. #77

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg meduzatomi írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az a "régi piroskormány"?
    A momo force, csak piros?Olvasok itt "DFP" -t is... azt sem tudom, micsoda

    Üdv és köszi
    Van MOMO Force - ez piros és limitált volt, 4 évvel ezelőtt lehetett kapni. Fulla alu minden benne, elnyűhetetlen, bőrborítás, meg ilyenek.

    MOMO RAcing - fekete műanyag szar, aminek állandó gondjai voltak (vannak?) a pedáljaival.

    Remélem érthető voltam.

  3. #78
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Logitech G25

    a DFP pedig a Logitech Driving Force Pro kormánya.Elég jó darab.

  4. #79

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg meduzatomi írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az a "régi piroskormány"?
    A momo force, csak piros?Olvasok itt "DFP" -t is... azt sem tudom, micsoda

    Üdv és köszi
    A Momo Force elképzelhető hogy felveszi a versenyt a G25-el, azt sajnos nem volt még szerencsém próbálni, meg DFP-t se De úgy gondolom a G25 nem egy rossz vétel, talán picit túl van árazva, de ha több éves "befektetésnek" tekinted, akkor nem olyan durva, ha jól tudom a Momo force se volt egy olcsó jószág.

  5. #80
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    A G25 csak picit van szerintem túlárazva. Gondolom az ártöbbletet inkább a felhasznált anyagok, illetve a precíz, és remélhetőleg hibamentes működésre fordított fejlesztőmunka okozza. Szóval inkább csak elsőre tűnik soknak az ára.
    De érdemes egy kicsit részegységenként is boncolgatni, pl mennyit adnék a pedáljáért? Mondjuk egy tizest, na jó tizenötöt. A váltóért, amit eleinte nem szerettem, de Race-ben, GTL-ben próbálgattam, és meg kell mondjam nagyon is jó! Kicsit gyenge a rugója, de ha ezt megszokta az ember igazán pontosan, gyorsan lehet használni, és rengeteget dob a játékélményen. Szekvenciális állásában pedig semmi kritika nem érheti. Szóval ezért is adjunk mondjuk ugyanannyit. Maradt még egy kormányunk, ami nemtudom kinek mennyit érne. A váltófüleket kis mechanikai behatással picit hátrébb hajtottam, épp csak annyit, hogy amikor kétkézzel kétoldalt nyomni kezdtem őket, és éreztem, hogy elkezdett hajlani az anyag akkor már el is engedtem. Így már sokkal magabiztosabbak a visszaváltások, és a véletlen dupla visszaváltás veszélye is megszűnt. Ez azért volt, mert a bal oldali mikrokapcsoló nekem túl pici mozdításra működött, viszont azért én hosszabb úton húztam be a fület, és nem engedtem eléggé vissza hogy az ismételt mozdításnál megint kapcsoljon. De ezzel a pici feszegetéssel ez is megoldódott, így már a kormány is hibátlan. Szóval, ha a momo race force-t, vagy a DFP-t bebőrözve árulnák, meg alu alkatrészekből a jelenlegi formájában, az se lenne olcsóbb 40-45 ezresnél, és akkor még a váltót, meg a nagyszerű pedálokat meg sem kaptuk. Persze ezek csak fikciók, de a G25 beárazásánál talán mégsem estek akkora túlzásba, mint amekkorának az elsőre tűnik. Ja és normális üzletpolitikával kiskerben sem lehetne drágább 72000 HUF-nál. Ennyiért én is hozok bárkinek.

    Szóval én teljesen híve lettem egy hét alatt.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  6. #81

    Re: Logitech G25

    ph-n 60ezer alatt van az egyik srácnál 2 év garival, számlával. tehát a 72 kicsit sok

  7. #82
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    ph-n 60ezer alatt van az egyik srácnál 2 év garival, számlával. tehát a 72 kicsit sok
    Ezt csak azért írtam, hogy max ennyi lehetne, viszont a piacon sok üzletben 80-89 ezresért is árulják. A 60 egyébként éppen a nagykerára kishazánkban, ha jól tudom, CHS-nél legalábbis ennyi.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  8. #83

    Re: Logitech G25

    A MOMO Force ára is valahol 40e+áfa körül indult. Aztán én vettem meg az ország utolsó - nagykerben - kapható darabját 31.xxx áron... Szóval szerintem teljesen rendben van az ára. Nem ismerem a G25b felépítését, de a MOMO alu cuccai, meg bőrbevonata miatt ha most adnák ki, tuti az se lenne olcsóbb. 4 éve gyűrjük ezt a technikát egy nyikkanás nélkül. Lehet beszélni rövid pedálutakról, de ez a kormány szerintem még 4 év után is ugyanilyen pipec lesz!

    Az itt a kérdés, hogy a G25 tudja-e követni a tradíciót. Az, hogy jó kormány, nem kérdés, kiemelkedik a mezőnyből (persze nem veszem számításba a Speed7, BRD és hasonló aranyárban mért cuccokat). Az itt a kérdés: a Logitech ismét csak 4 év múlva fog kihozni minőségi cuccot??? Mert ha igen, mindenki átkozni fogja a napot, amikor elszalaszotta megvenni G25-ötösét...

    És mi "piros momósok" még mindig röhögni fogunk mindenkin!

  9. #84
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Ratesz írta Hozzászólás megtekintése
    Az itt a kérdés, hogy a G25 tudja-e követni a tradíciót. ...
    Mert ha igen, mindenki átkozni fogja a napot, amikor elszalaszotta megvenni G25-ötösét...

    És mi "piros momósok" még mindig röhögni fogunk mindenkin!
    Ez biztos

    Én próbáltam a G25-öt még pár hónapja, de nekem nem volt nagyon meggyőző (piros momo után). Azért remélem a G25 tulajokon nem fogunk röhögni

    Majd remélem erről Tilus (mint egyik piros momos és mostani G25 tulaj) beszámol...

  10. #85
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Logitech G25

    Csak szolok,hogy lehet részletre is venni a kormányt,akár két éves részlettörlesztésre is,önerő nélkül,vagy önerővel.
    Havi 2-3 ezer nem sok,ha azt vesszük,hogy tovább fogja birni mint a plasztik MOMO.
    Na,akkor gondolkozzunk Béláim.....
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  11. #86
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Logitech G25

    Szaisztok, nem siettem el a G25 vásárlást...vigyázni kell a Piros Momora
    A történethez hozzá tartozik, hogy a Momo Force-om akkor vásároltam amikor kijött, vakon biztam benne, letettem a 45ezrest érte, és sohase bántam meg egy pillanatig se. Negyedik kormányom volt, TM nascar, actlabs,MS, guillemot ferrari termékek után, sohase volt vele baj, kormány sosem volt szétszedve, kitisztitva, a pedálba egyszer nyomtam WD40-et és kicseréltem a rugókat.

    Sajnos a MOMO FORCE pedálja igen gyengécske, de legalább megbizható, minimális úttal rendelkezik, buta szögben áll, és alíg van ellenállása, a kormány fogása viszont kiváló, gyönyörü varott bőr, fém váltókarok, kb 260fok elfordulás, erős és preciz force feedback, az egész dolog nagyon össze van rakva és nagyon pontosan lehet vele menni amolyan formula autós stilusban, kis mozdulatokkal is.



    Az utóbbi hetekben 2 ismerősömnek is szereztem be G25 kormányt, mindkettőt sikerült itthon is kipróbálni.

    A legelső meglepetés a pedál! Teljesen realisztikus a pedálerő, és pedálút, nagyon szépek a pedálok, massziv az egész szerkezet.
    Annyira kemény a fék, hogy egy idő után elkezdtem cipőben nyomni !
    Kuplung kellemes extra, LFS-ben hatalmas feeling a H váltóval csapatni a városban, vissza vissza rántva kettőbe egy kemény gázfrőccsel

    A kormány nagyon masszivan van megépítve, MOMO racingel pl összehasonlithatatlan, a fém csapágyazásnak köszönhetően a tengely feszesen áll, a mozgása és az FF rettentően finom ugyanakkor kegyetlenül erős is tud lenni ha kell.
    900fok mód talán túlzás, de 1 fokonként állítható a maximum steering lock, igy bármilyen szimulátorhoz, bármilyen autóhoz bevethető preciz fegyver, sokkal nagyobb szabadságot adva a pilótának.
    Mivel 400fok felett el kell engedned a kormányt (át kell fogni vhogy..) ezért PC elött ülve ez egész új élmény, kiegészitve ez a váltóval és a fasza pedáloknak az eredmény az hogy pont ugy kell vezetni mint egy rendes autóban.
    Négy kábel jön ki a kormányból..és tekereg az asztalon, ami nem szép...viszont a kormány továbbra is lecsavarozható!
    A kormány szépen bőrözött, kellemes illata van és jó taperolni, de a fogása nem annyira jó mint a Momo volt, nekem pici a kezem, de nekem is keskeny a fogása, viszont nagyobb az átmérője ami pozitivum!

    Ha GTRel akarsz jó kört menni, akkor viszont be kell vetni a szekvenciális váltót, mert igy leszel a leggyorsabb és ugy beállitani a steering lockot hogy ne kelljen átnyulnod hajtüben se.
    Igy is sokkal precizebb érzés vele menni mint a piros momoval, jobban érzed az autót, finomabb mozdulatokkal tudod irányitani és sokkal könnyebb terhelésváltásoknál megfogni, igy stabilabb gyorsabb köröket lehet menni.

    10 perc kellett hogy megverjem a Hockenhein@Vertigo PB-met (1:42.4 a G25el) ami azt jelenti, hogy komoly hozzászokást nem igényel, úgy éreztem sok van még benne, miután átadtam Rádi Petinek a kormányt, ujra megprobálkoztam a MOMO-val is, és eléggé csalódott voltam, közel se tudom ugy irányitani az autót a régi kormányommal

    A váltó picit csalódás, gyenge benne a rugó, végülis jól müködik, de érzésre közelében sincs a kormány és a pedál profizmusához. Viszont a váltógomb bőrözött és jóó a sok gomb a konzolon.

    Egy dolgot vettem még észre, az első kormány csöndes volt, a második igen hangos, mintha vmi fogaskerék darálna benne...vagy nem lenne bezsirozva?


    Összességében nagyon elégedett voltam a kormánnyal, egészen uj élmény vele autózni, nagy lépés az igazi felé.
    Akinek Momo Force van az asztalon, annak azt ajánlanám hogy probálja ki nekem tetszett.
    Akinek viszont vmi egyéb (müanyag) kormány jutott eddig, és megengedhet megának 60-70eft kiadásta hobbijára, annak vakon is ajánlom a megvételét, BIZTOS hogy elégedett lesz.

  12. #87
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Logitech G25

    Akinek Momo Racingja van, és nem engedheti meg magának a G25-t annak ott a DFP!

  13. #88

    Re: Logitech G25

    Én csak "nyomkodás-tekergetés" szinten próbáltam ki a a G25-öt és a kormány része nekem is nagyon tetszett, kényelmes a fogása, jó a bőrözés, fasza. Viszont a pedál részével szkeptikus vagyok. A fék brutál kemény! Nehezen tudom elképzelni, hogy kényelmesen fizikai görcsösség nélkül lehessen letolni 1.5-2 órát. A másik, hogy a francért kellett külön konzolra tenni a gombokat, meg egy nintendós 4 állású "gémpados" szart, a kormányon meg csak 2 buttont hagyni?

    Szóval én is úgy gondolom, hogy jelenleg amit lehet kapni, abban két megoldás van: DFP a csóróbbaknak és G25 a menőbbeknek. Aki efelett bírja költségekkel, azok BRD és Speed7.

  14. #89

    Re: Logitech G25

    Ja és a H váltó szerintem vicc. Sokszor nem tudtam 2-be rakni.

  15. #90
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Logitech G25

    Én tegnap láttam élőben egy G25-t kirakva a saturnban. Odamentem, megfogdoztam, tekergettem, a pedált buzeráltam, végig váltottam a 6-ot.
    Nekem nem jön be! Maga a kormány szerintem nem a legjobb, a DFP-m kormánya szerintem fogásra jobb és az a 2 gomb az egy vicc! Nem tudom, hogy játék közben milyen lehet a kormány, mert ugy nem tudtam kiprobálni, de biztos jo. Egyedül a pedál ami kellene belőle, mert az nagyon fasza! Szerintem érdemes lenne a Logitechnek elgondolkodni egy DFP kormány + G25 pedál kombináción! Szerintem árba olyan 37-40 körül meg lehetne úszni a dolgot és szerintem jobban vinnék! Elösszőr azt hittem amikor megvettem a DFP-t, hogy milyen sz*r lesz a ps2-es gombokkal, de áldom az eget,hogy nem a momo-t vettem! Nem tudom mit csinálnék olyan kevés gombbal.

  16. #91
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Ratesz írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak "nyomkodás-tekergetés" szinten próbáltam ki a a G25-öt...
    Ma már ezt én is elmondhatom magamról!
    Nekem ilyen kormányom soha sem lesz, az tuti! Nevetségesen drága, és vannak gyagyás dolgok benne! Jó, elhiszem h iszonyat nagy feeling lehet a használata! De 60-90 ezerért... hát bizony 100%-os precizitást vár el az ember! És a fék... nemtom... túl erős, számomra teljesen használhatatlan így!(Az én lábam nem 100-as, ez az erőkifejtés 1-1.5 órán keresztül lehetetlen ) És nem is értem miért nem lehet állítani az erejét, úgy mint a FFB-ek erőt! (???) Vagy lehet én vagyok túl igényes...
    Maradok a Thurstmaster-nél, elvégre ő az első (és talán egyedüli) aki gondolt a mozgássérültekre! És ha belegondolunk legalább akkora előrelépés ez, mint a G25 új technológiája! Arról nem is beszélve h így is mindig bentvagyok az A-ligában!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #92
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Ratesz írta Hozzászólás megtekintése
    BRD és Speed7.
    BRD pedál ugyan úgy szar. Próbáltam, és szar. Szépen néz ki a képeken meg minden, de rohadt nehézkes a kezelése. Nehezen járnak a pedálok, nem lehet gyors mozdulatokat tenni vele, és ugyan úgy ki kell állni a székből hogy hirtelen fékezni tudj, meg a gázzal se lehet öblögetni túl gyorsan.

    Nekem is van G25-öm most 1.5 hete már, és a pedáljai - a féket kivéve ugye, mert az szintén eszement erős - pont azon a határvonal vannak nálam ahol még gyorsan finoman lehet kezelni, de jó erő van bennük. Szóval kuplung pedállal érdemes fékezni, az nem olyan szokatlan egy momo után. Ezen felül elképesztő precizek, már most érzem hogy sokkal biztosabban, stabilabban tudom kezeni az autót. Úgyan úgy a kormány elképesztő preciz, és olyan biztosan áll a helyén, mintha igazi lenne tényleg, az FFB abszolút nem kotyog, ahogy a momban kotyogott, így a legkisebb, legfinomabb erőket is nagyon jól érezni vele. A Momo Racing után abszolut minőségi ugrás. Az egyetlen hátránya, az valóban a kevés gomb a kormányon.
    A H váltókar szerintem szintén nagyon jó. Pont olyan mint a Clio váltója. Az is nagyon könnyen jár, és csak egy kattanás egy fokozat. Nyilván a kezelése nem egyszerű, ahogy egy igazi autóban sem egyszerű, és sok gyakorlás kell hogy az ember biztosan betaláljon minden fokozatba.
    Szal én csak ajánlani tudom a dolgot, tényleg egy teljesen új, magasabb színvonalat képvisel a szett, remélem tartósságban is
    Utoljára módosította: Norbi; 2006. 12. 16. 19:18.

  18. #93
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: Logitech G25

    Kihozhatnának egy G20-at belőle.
    2 pedálos, váltókar nélküli.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  19. #94
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Logitech G25

    Norbival azt hiszem most először nem értek egyet, tényleg kemény a pedál, kell a cipő és kész, tökéletes.
    Nekem az utcai kocsiban is izomból kell nyomni, a kuplungot is, féket is, valószinüleg hozzá vagyok szokva.

    2 gomb, tényleg kevés..de ki lehet birni, kell hozzá a trackIR és akkor gomb se nagyon kell a kormányra, mert minek? Addig pedig marad a jobbra-balra a kormányra a többi a konzolra, billentyüzetet el lehet felejteni.

  20. #95

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Norbival azt hiszem most először nem értek egyet, tényleg kemény a pedál, kell a cipő és kész, tökéletes.
    Nekem az utcai kocsiban is izomból kell nyomni, a kuplungot is, féket is, valószinüleg hozzá vagyok szokva.
    Hát nem tudom. Itthon amikor akarok egy kicsit gtr-2zni azér nem szeretnék felöltözni, pl boxerban, meg cipőben ülni a gép előtt, vagy teljesen felöltözni, az valahogy nem üt
    Keménységre meg úgy gondolom még mindig túl kemény, nem tudom milyen autód van (nekem egy celica ts, ami ugye sportautó, alu pedálokkal) és közel se kemény ennyire a fék... 1,5-2órán kereszütl sztem kész agyrém, a kuplung fékként használva viszont baráti.

  21. #96
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom. Itthon amikor akarok egy kicsit gtr-2zni azér nem szeretnék felöltözni, pl boxerban, meg cipőben ülni a gép előtt, vagy teljesen felöltözni, az valahogy nem üt
    Keménységre meg úgy gondolom még mindig túl kemény, nem tudom milyen autód van (nekem egy celica ts, ami ugye sportautó, alu pedálokkal) és közel se kemény ennyire a fék... 1,5-2órán kereszütl sztem kész agyrém, a kuplung fékként használva viszont baráti.
    Hali, az én autóm nem jó mintapélda, ez egy Toyota MR2 turbo, nem gyári...kuplung sem, kőkemény, a fék meg nem fog rendesen ha nem feszülök bele az ülésbe

    Engem a cipő nem zavar, ugyis igy tudok rendesen megtanulni sarokkal gázfröccsöt adni féktávon

  22. #97
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Logitech G25

    Azthiszem,hogy a G25 a GPL rajongoknak 100% os telitalálat.
    Gáz,fék,kuplung,H válto.
    Ők maximálisan kihasználják minden porcikáját.
    Ezektöl függetlenül igyekszem rábeszélni a családot a vételre,mert már részletfizetés is megoldott.
    És remélhetőleg majdnem örök darab.
    Lehet,hogy ha megveszem,kicsit GPL ezni is fogok hogy kiéljem magam a H válto utánni vágyakozás véget.
    Jo felüdülés lehet.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  23. #98

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Azthiszem,hogy a G25 a GPL rajongoknak 100% os telitalálat.
    Gáz,fék,kuplung,H válto.
    Ők maximálisan kihasználják minden porcikáját.
    Ezektöl függetlenül igyekszem rábeszélni a családot a vételre,mert már részletfizetés is megoldott.
    És remélhetőleg majdnem örök darab.
    Lehet,hogy ha megveszem,kicsit GPL ezni is fogok hogy kiéljem magam a H válto utánni vágyakozás véget.
    Jo felüdülés lehet.
    A GPL-ben is csak akkor lesz előny a H váltó, ha szétgyakoroltad magad. Sokan úgy tanultunk gpl-ni, hogy visszaváltásokkal stabilizáltuk a kocsit, szóval a fene tudja fogsz-e te még ebbe energiákat ölni!

    A BRD-ről csak annyit, hogy a Csiki Peti meg ódákat zeng róla, de majd ő ezt elmondja, én sosem próbáltam.

    Szóval G25 60e körül egy fődíj, a ma kapható kormányok a piacon egyszerűen közel sem ilyen minőségűek. Ja, és DFP, of korsz!

  24. #99

    Re: Logitech G25

    Az egyik elektronikai áruházban megfogdostam a kormánykereket. Nektek nincs bántóan közel az F1 váltó a kormányhoz? Épphogy befért a kezem alá...

  25. #100
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Zux írta Hozzászólás megtekintése
    Az egyik elektronikai áruházban megfogdostam a kormánykereket. Nektek nincs bántóan közel az F1 váltó a kormányhoz? Épphogy befért a kezem alá...
    Én már azt is kipróbáltam az egyik elektronikai nagyáruházban, hogy hajlik-e a váltó fémlapja. Szépen hátr lehet hajlítani. Kb fél cm-t és már kényelmes is.

    Egyébként a pedálok keménysége gyárilag tényleg durvának tűnik. Rugócserével ez orvosolható gondolom. A pedál mögött a hengerben lehet a spirálrugó? Kb 1000 ft-ért gyárthatnak le egy rugót.

    A csak 2 gomb a kormányon már nagyobb gondnak tűnik. A többi gombhoz egyik kézzel el kell engedni a kormányt.

Oldal: 4 / 37 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •