Oldal: 2 / 37 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (908 összesen)

Téma: Logitech G25

  1. #26
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 07. 12.
    Város
    Los Alamos, NM, USA.
    Üzenetek
    16

    Re: Logitech G25

    Hehe, igazam volt. Sikerult 100 dollarert vennem egy piros MOMO Force Pro-t EBAYen.

  2. #27
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  3. #28

  4. #29

    Re: Logitech G25

    Egyik ismerősöm jelezte nagykerbe, hogy egy beszállítójuk árlistájára felkerült a g-25, tehát rendelhető nagyjából bruttó 66-68ezer Ft körül tudnám beszerezni, ez függ attól is hogy hány embert érdekel. Akit komolyan érdekelne a dolog jelezze itt a fórumon és meglátjuk hogyan tovább

  5. #30
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Egyik ismerősöm jelezte nagykerbe, hogy egy beszállítójuk árlistájára felkerült a g-25, tehát rendelhető nagyjából bruttó 66-68ezer Ft körül tudnám beszerezni, ez függ attól is hogy hány embert érdekel. Akit komolyan érdekelne a dolog jelezze itt a fórumon és meglátjuk hogyan tovább
    1 emberke lennék én!
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  6. #31
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Logitech G25

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #32

    Re: Logitech G25

    Nos megérdeklődtem, G25 jelenleg nagykereknél is csak listába van, 14.étől szállítják elvileg, de bennfentes ismerős azt mondta elképzelhető, hogy jövőhéten már elérhető lesz. Ahogy lesz info róla szólok, bár lehet előbb beszerzek egyet, mert akkor már tuti beszerezhető, ha a kezembe lesz egy, azt gyanítom meg is tartom majd

  8. #33
    Bobák Norbert Regisztrált VFTS logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 31.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    2

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nos megérdeklődtem, G25 jelenleg nagykereknél is csak listába van, 14.étől szállítják elvileg, de bennfentes ismerős azt mondta elképzelhető, hogy jövőhéten már elérhető lesz. Ahogy lesz info róla szólok, bár lehet előbb beszerzek egyet, mert akkor már tuti beszerezhető, ha a kezembe lesz egy, azt gyanítom meg is tartom majd


    A pixmania-hoz tartozik, saját tapasztalatom.
    Most rendeltem tőlük kamerát, 1 hét alatt itt volt.
    És azért az sem elhanyagolható, hogy majd 20k-val kevesebb, mint az eddig talált legolcsóbb forgalmazó...
    Postai átutalás, banki átutalás müxik náluk, és online figyelheted, hogy éppen hol tart a motyód...

    Magyar nyelvű télleg nem volt hozzá, de ők franciák, én meg köszönöm nekik, hogy legalább angolt tettek bele...
    Utoljára módosította: VFTS; 2006. 11. 02. 14:48.
    LADA VFTS - Az Isten szekere...

  9. #34
    Zoltán Púhl Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 01.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    31

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nos megérdeklődtem, G25 jelenleg nagykereknél is csak listába van, 14.étől szállítják elvileg, de bennfentes ismerős azt mondta elképzelhető, hogy jövőhéten már elérhető lesz. Ahogy lesz info róla szólok, bár lehet előbb beszerzek egyet, mert akkor már tuti beszerezhető, ha a kezembe lesz egy, azt gyanítom meg is tartom majd
    Hat en annyit fuzok ehhez,h utso logi szallitmany 2 hete csuszik ,tehat kitudja ez is mikorra erkezik meg!!??

  10. #35

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg DeepDish írta Hozzászólás megtekintése
    Hat en annyit fuzok ehhez,h utso logi szallitmany 2 hete csuszik ,tehat kitudja ez is mikorra erkezik meg!!??
    Látom mindenkinek van infója, de ha megengeditek megjegyezném, hogy 10.25-re is jeleztek érkezést és mégse jött... erről ennnyit! Egyébként hó végét mondtak legutóbb nekem is, de az eddigi szállítások sikertelenségeinek tükrében némileg szkeptikus vagyok!

  11. #36

    Re: Logitech G25

    Pixmanias tapasztalat:
    Rendeltem toluk egy kamerat, megjott 4 napon belul, aztan kiderult hogy mast kuldtek, igy visszakuldtem. Utana napi levelezes szinten, masfel honapba telt mire visszautaltak a penzt, mert persze olyat kamerat amit szerettem volna nem tudtak szerezni. A penzt persze 1 perc alatt leemeltek...
    Pataki Adam

  12. #37
    Zoltán Púhl Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 01.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    31

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Ratesz írta Hozzászólás megtekintése
    Látom mindenkinek van infója, de ha megengeditek megjegyezném, hogy 10.25-re is jeleztek érkezést és mégse jött... erről ennnyit! Egyébként hó végét mondtak legutóbb nekem is, de az eddigi szállítások sikertelenségeinek tükrében némileg szkeptikus vagyok!
    Szerintem csuszik november vegeig!!

  13. #38

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg DeepDish írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem csuszik november vegeig!!
    Igen, én is november végére céloztam, csak valszeg nem voltam valami egyértelmű!

  14. #39
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Logitech G25

    Öö, asszem várjatok egy kicsit a vásárlással. Két versenytársam már cserélteti, mert pár nap után behalt a cuccuk...

    "sadly my g25 decided to no longer work yesterday, pc wont recognise its been plugged into usb, power supply is workin on it as it powered my dfp ok, got to be something inside the wheel thats packed in, on its way back to where I bought it from, 6days it lasted..."

    "my g25 dead... switched on monitor this morning, weird thing it never calibrated itself, there was no power light on the gearshift, so thought i unplug it and replug it in another socket, still no luck, even when i changed usb ports nothing."
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #40

    Re: Logitech G25

    G25 Nordshleife

    Remélem jól írtam

  16. #41
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    G25 Nordshleife

    Remélem jól írtam
    Köszönjük!

    A fiatalember a 900 (ezer) fokos buszsofőrös beállítással azért rendesen megdolgoztatja magát. Asszem azért ennyire nem kell kihasználni ezt a széles intervallumot elfordíthatóság terén. Gondolom inkább csak demo jelleggel állította be így. Én nagyon el vagyok gondolkodva ezzel a G25-el kapcsolatban. Venném is meg nem is. Nagyon tetszik, de nem tudom tényleg megér e ennyit. Vagy inkább vegyek 27-ért egy momo racingot? Jelenleg wingman force gp-m van, amit szeretnék mindenképpen lecserélni. Mondjuk a váltó részét szerintem nem nagyon használnám a G25-nek, hanem a kis fülekkel váltanék. A fene tudja. A momo racing kormányának mennyi az átmérője? Mert ez a G25 28 cm. Jó lenne okosnak lenni.
    Szerencsére nem kapkodták el a mo. i forgalomba helyezést, így én sem a vásárlást, de lassan itt az ideje döntenem.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  17. #42
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    A momo racing kormányának mennyi az átmérője?
    25 cm.

  18. #43

    Re: Logitech G25

    Ha valaki már próbálta írja le, hogy a momo racinghez képest mennyivel keményebb a fékpedálja.

  19. #44
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Logitech G25

    Én a magam szemszögéből nem tartom jó boltnak a G25-öt.Szerintem nem jobb annyival, mint amennyivel többe kerül.Már a precizitását sem képes a legtöbb program kihasználni, bőven jó a Racing is ilyen szempontból.Akinek pedig megér az a plusz váltókar és pedál 30 ezer forintot, az vegye meg.A racing engem mostmár 3. éve szolgál, bár viseltes, még mindíg jól teszi a dolgát.A 900 fok meg nem tudom miért jó, lehet a Race-ben lehet vezetni majd a túrabuszt is, vagy nem tudom, nekem a 270 fok sem volt kevés.

    Az viszont biztos, hogy ha valaki kormányt vesz, nem rövid távra veszi, tehát ne abban gondolkodjon. hogy 30 vagy 60 hanem hogy évi 10 vagy 20.Sőt, lehet hogy a G25 tovább bírja.

    A racing ellen egyedül a pedálja szól, szanaszét kell szerelni már rögtön azután, hogy kivetted a dobozból, ha 1 óránál tovább akarod használni.

  20. #45

    Re: Logitech G25

    Hétfőtől itt van a G25 Magyarországon - végre. Ma is lehetett volna, csak a köcsög nagykeres gyerekeknek nem volt kedvük felvinni a rendszerbe...

  21. #46
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: Logitech G25

    Ehhez a kormányhoz mit szóltok?
    http://www.thrustmaster.com/eng/d_prd.php?p=T310&fam=4
    Elég jó minőségűnek tűnik (fém tengelyek, ipari csapágy, alu pedál, stb)
    És 100 EUR körül már kapható.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  22. #47
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    Ehhez a kormányhoz mit szóltok?
    http://www.thrustmaster.com/eng/d_prd.php?p=T310&fam=4
    Elég jó minőségűnek tűnik (fém tengelyek, ipari csapágy, alu pedál, stb)
    És 100 EUR körül már kapható.
    Hát igen, ezzel már egy jó ideje szemezgetek! (Thrusthmaster fun lévén... )
    De ez se rossz: http://www.thrustmaster.com/eng/d_prd.php?p=T311&fam=4
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #48
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    Ehhez a kormányhoz mit szóltok?
    http://www.thrustmaster.com/eng/d_prd.php?p=T310&fam=4
    Elég jó minőségűnek tűnik (fém tengelyek, ipari csapágy, alu pedál, stb)
    És 100 EUR körül már kapható.
    Ez a kormány kísértetiesen hasonlít a DFP-re! Csak egy kicsivel kevesebb gomb van rajta! Amugy van olyan játék ahol ki lehet használni a 900 fokos fordulást! Van egy kamionos játékom, jó hosszú a címe, nos abban tutira ki lehetne használni!
    Amugy az is egy jó kis játék! Aki szeret árut szállítani annak biztos bejönne!

  24. #49

    Re: Logitech G25

    No, hivatalosan is van már itthon G25 hegyekben. 60-62e bruttó körüli áron.

  25. #50

    Re: Logitech G25

    Sziasztok

    aki még nem ismeri, csatolva a téma felső kategoriás eszköze. Sajnos árban is horror.
    Csak a pedálszett 450Eur (az olcsóbbik)... a kormány pedig eszement 1300... a pedálszett szerencsére kompatibilis a Logitech eszközeivel, azaz pl a kormánnyal.

    http://www.virtualperformanceparts.c...h/produkte.php




Oldal: 2 / 37 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •