Oldal: 1 / 37 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (908 összesen)

Téma: Logitech G25

  1. #1

    Thumbs up Logitech G25

    Állítólag október közepétől itthon is kapható lesz.
    Nekem Momo Force-om van, már talán 3 éve, de pontosan nem tudom. Semmi baja nem volt azóta hogy megvettem.
    Így a G25 külseje alapján nagyon hasonlít a Force-hoz. Remélhetőleg ugyanolyan megbízható szettet dobnak végre a piacra, és az állandóan bedöglő Momo Racinget érdemes lesz erre leváltani annak akinek az van.

    Van egy kiváló minőségű videóm is róla:
    Video: Windows Media Video
    Resolution: 1280x720p
    Framerate: 50.00fps
    Av. Bitrate: 7Mbps
    Audio: Windows Media Audio 48000Hz 2.0 English
    Extension: .wmv
    Size: 144mb

    Ha érdekel valakit szívesen feltöltöm valahova!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Zizics János; 2006. 10. 01. 07:16.

  2. #2

    Re: Logitech G25

    Itt rengeteg képet találtok a G25-ről,atomokra szétszedve is:http://www.driverheaven.net/showthread.php?t=106094

  3. #3

    Re: Logitech G25

    Lehet már tudni vmilyen pontosabb összeget,h mennyibe fog kerülni?

    - Sit@ -


  4. #4
    dr. Véber Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 03.
    Város
    [HUN] Csorna
    Üzenetek
    24

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    Állítólag október közepétől itthon is kapható lesz.
    Nekem Momo Force-om van, már talán 3 éve, de pontosan nem tudom. Semmi baja nem volt azóta hogy megvettem.
    Így a G25 külseje alapján nagyon hasonlít a Force-hoz. Remélhetőleg ugyanolyan megbízható szettet dobnak végre a piacra, és az állandóan bedöglő Momo Racinget érdemes lesz erre leváltani annak akinek az van.

    Van egy kiváló minőségű videóm is róla:
    Video: Windows Media Video
    Resolution: 1280x720p
    Framerate: 50.00fps
    Av. Bitrate: 7Mbps
    Audio: Windows Media Audio 48000Hz 2.0 English
    Extension: .wmv
    Size: 144mb

    Ha érdekel valakit szívesen feltöltöm valahova!

    Engem érdekel a video, szívesen letölteném valahonnan. Akár torrenten keresztül is.

    BR

  5. #5
    dr. Véber Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 03.
    Város
    [HUN] Csorna
    Üzenetek
    24

    Re: Logitech G25

    http://www.hardware.info/en-US/artic...heel__Review/6

    A fenti oldalon taláható .torrent segítségével letölthető a video.

    BR

  6. #6
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    Hát megpróbálták belőni a megjelenést, meg az árat is. Egyik sem tetszik igazán.

    http://shop.pcdome.hu/catalog.php?mo...4b090d34593197
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  7. #7
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Hát megpróbálták belőni a megjelenést, meg az árat is. Egyik sem tetszik igazán.

    http://shop.pcdome.hu/catalog.php?mo...4b090d34593197
    Hát brutál kemény az ára...
    (Bár nekem aztán semmi szükségem erre)
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #8
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 07. 12.
    Város
    Los Alamos, NM, USA.
    Üzenetek
    16

    Re: Logitech G25

    Az enyem jovo szerdan (25-en) erkezik. Nagyon remelem, hogy segit, mert nagyon le vagyok maradva meg a kozepmezonytol is. Igaz, hogy legutobb 3 eve GPL-t vezettem, azota nem volt idom sim-mel foglalkozni.

    Csaba

  9. #9

    Re: Logitech G25

    Faffy!

    Honnan a rákból tudsz venni?Én csak két helyen nem találtam:égen meg földön.Egy címmel megdobhatnál.Köszi
    Utoljára módosította: Böjtös Géza; 2006. 10. 19. 08:03.

  10. #10
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    Igen, gusztustalan dolog lenne tőled, ha már jövő héten azzal nyomnád, mi meg azt sem tudjuk, hogy már gyártják. Címet akarunk!!! Lécci. 8meg árat.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  11. #11
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    A fenébe! Rákerestem és télleg van a piacon. Pl itt:

    http://www.amazon.com/Logitech-96341.../dp/B000GP8448

    "IN STOCK" azaz készleten!

    meg "logitech g25 buy" ra keresve még rengeteg helyen.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  12. #12

    Re: Logitech G25

    Aki esetleg nem tudná Faffy jelenleg az USA-ban él és dolgozik, és ott veszi a G25-öt is.

  13. #13
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 07. 12.
    Város
    Los Alamos, NM, USA.
    Üzenetek
    16

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Aki esetleg nem tudná Faffy jelenleg az USA-ban él és dolgozik, és ott veszi a G25-öt is.
    Remelem ez meg nem bun

    Az Amazon-tol rendeltem. Ok szallitanak nemzetkozileg is, azonban ilyan nehez csomag eseten a postakoltseg csillagaszati merteku.

    Csaba

  14. #14
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg faffy írta Hozzászólás megtekintése
    Remelem ez meg nem bun

    Az Amazon-tol rendeltem. Ok szallitanak nemzetkozileg is, azonban ilyan nehez csomag eseten a postakoltseg csillagaszati merteku.

    Csaba
    De igen bűn! Rossz Faffi, rossz!

    Kíváncsian várjuk majd a tapasztalataidat a cuccról!
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  15. #15

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg faffy írta Hozzászólás megtekintése
    Remelem ez meg nem bun

    Az Amazon-tol rendeltem. Ok szallitanak nemzetkozileg is, azonban ilyan nehez csomag eseten a postakoltseg csillagaszati merteku.

    Csaba
    Nem, dehogyis! Csak azt hittem ott rendelted meg valahol.

  16. #16

    Re: Logitech G25

    Az Amazontól én is megpróbáltam rendelni,de azt írták,hogy adjak meg másik címet,pedig a szállítási listájukon kis hazánk is szerepel.A mi pénzünk mégse kell nekik!

  17. #17
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 07. 12.
    Város
    Los Alamos, NM, USA.
    Üzenetek
    16

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsian várjuk majd a tapasztalataidat a cuccról!
    Ma megjott a kormany. Aki nem akar tovabb olvasni, akkor roviden osszefoglalom. Csalodas.

    Eleg sok kormanyom volt mar. Gyakorlatilag az osszes Logitech verzio, Microsoft Sidewinder, Guillemot Ferrari stb. Igy van mihez viszonyitanom. Ebben a pillanatban egy regi piros Logitech Force kormannyal vezetek, amit atalakitottam fem csapagyas verziora. Ebben meg kabeles az ero. Nagyszeru kormany. Pedalnak a Momo Racing pedaljait hasznalom.
    Az elso csalodas a kormany rogzitese volt. Hasonlit a regi fekete gumi Momo Racing rogzitesehez, de szerintem rosszabb. Sajnos az en asztalomra nem tudom felrogziteni rendesen, mivel az asztallap alatt van egy fem vaz, ami tul vastag ahhoz, hogy a bilincsek megszoritsak. Ideiglenesen sikerult felraknom, de valtot fel sem tudtam szerelni egyaltalan.
    A kormany maga borboritasu, de nekem nem volt tul kenyelmes. A valtok a kormany mogott fembol vannak, de semmivel sem jobbak, mint a regi piros vagy a boros piros (nem emlekszem, hogy mi annak a neve) valtoja. Ezzel nem azt mondom, hogy rosszak. Teljesen korrektul mukodnek, semmi gondom veluk. A 900 fokos fordulat nagyon jo. Ez talan az egyetlen tulajdonsaga a kormanynak, amit szeretnek. Nem hiszem, hogy GTR2-ben ez kihasznalhato, azonban. Szamomra egy 360 fokos fordulat boven eleg lenne. Sajnos a regi piros csak 220 fokot tud, azt is csak modositasokkal.
    A pedal sokkal nehezebb, mint a Momo Racing pedalok. Termeszetesen a kuplung egy extra, de szamomra az nem jelent tul sokat. A fek joval kemenyebb, mint a korabbi Logitech fekek, de szerintem egy "squash" labdaval modositott fek sokkal elthubb, mint ez az uj fek. Szoval nem rosszak a pedalok, de nem is estem hanyatt toluk. Tomoren a kormany es a pedal nagyon jo minosegu. Biztos, hogy rengeteg veztest kibir, azonboan, akinek mar van egy jo kormanya, annak nem hiszem, hogy megeri lecserelni.
    A valto sajnos nem sikerult olyan jol, mint a tobbi resz. A valto maga nagyon "flimsy". Sajnos mivel fel sem tudtam rakni az asztalra, ezert nem tudtam kiprobalni. Csak kezzel valtogattam, de nehez volt eltalalni, hogy milyen sebessegben vagyok eppen. Gondolom ez a gyakorlattal majd javul, de az biztos, hogy ennek a komponensnek a minosege kozelebe sem jut a kormany vagy a pedal minosegehez.
    Az FF persze akkorat rug, mint egy bika. Azzal sosem volt gond a Logitech kormanyoknal. En megszoktam a kabeles FF-et. Es a fem csapagyas-kabeles kormanynal finomabb dolgot meg nem talaltak ki. Ilyen szempontbol en elfogult vagyok es szamomra a fogaskerekes megoldas sosem lesz olyan jo. Mindezeket figyelembe veve biztos vagyok benne, hogy a FF-ben senki nem fog csalodni.
    Csak 10 percet vezettem osszesen, igy nagyon melyre hatoan nem tudom elemezni a kormanyt.
    Talan azzal tudom magyarazni a csalodottsagomat, hogy tul sokat bogarasztam a neten es tul sokat olvastam a G25-rol, igy az elvarasaim tul magasak voltak. Az igaz, hogy az egyik legjobb Logitech kormany a G25, azonban szamomra nem er meg 300 dollart, igy holnap kuldom is vissza az Amazonhoz.
    Szerintem ennyi penzert sokkal jobb kormanyt lehetne osszerakni. En szeretnem ha tudnek venni egy bor boritasu piros MOMO-t. Esetleg ha lenne valakinek elado, en erdeklodnek. Ebbol a 300 dollarbol inkabb veszek egy A1 valtot.

    Csaba

    PS: meg valami. Szerintem nagy tervezesi hiba, hogy a kormanybol 4 drot jon ki. Egy megy a tapegyseghez, egy a pedalhoz, egy a valtohoz, es meg egy az USB. Mivel en a szamitogepet elg sok mindenre hasznalom, a kabel rengeteg nem hianyzik. (A regi piroskormanyhoz egy drot megy. Sokkal egyszerubb le- es felszerelni.)
    Utoljára módosította: faffy; 2006. 10. 24. 04:20.

  18. #18

    Re: Logitech G25

    Faffy!Nem tudom él e a link,de bróbáld meg itt:http://www.addel.hu/template/temp1/s...htext=logitech

  19. #19
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 07. 12.
    Város
    Los Alamos, NM, USA.
    Üzenetek
    16

    Re: Logitech G25

    Kosz a linket. Ez uj kormany? Ja igen, egy kicsit furcsalom mivel 4 eve nem gyartjak. Szivesen megvennem, de a posta koltseget nem tudom, hogy mennyi lenne.

    Csaba

  20. #20

    Re: Logitech G25

    Hát ha valóban ezt a kormányt árulják 22k-ért akkor az nagy vétel lenne, én is furcsállom mert régóta nemgyártják, de lehet raktáron maradt elfekvőben. Én olyan 45k körüli áron jutottam hozzá kb 3 éve. De szerintem a G25 10 perc próbánál többet érdemel nemhiszem, hogy rosszabb lenne a régi piros momo force-nál.
    :heyjoeani oldschool GPL site: http://gpl.uw.hu :heyjoeani



  21. #21
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Logitech G25

    Ha ott az addel.hu-n tényleg igazi az a Momo Force 26K-ért, azonnal vegye meg aki teheti, és 1 percet ne várjon semmire!!!
    Eredetileg 50K volt, és 4 éve nem gyártják.

    Nekem 4 éve ez van, hozzá nem nyúltam azóta, pedig nem használom keveset.

  22. #22
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 07. 12.
    Város
    Los Alamos, NM, USA.
    Üzenetek
    16

    Re: Logitech G25

    Irtam nekik levelet. Azt mondjak, hogy uj. Sajnos nem szallitanak kulfoldre. Nekem van egy gyanum, hogy osszekvertek a Momo Force-ot a MOMO Racinggel. Ezt azonban csak az tudna ellenorizni, aki elmegy es megnezi.
    Engem nagyon erdekelne a dolog, ha valaki tud paypal fizetest fogadni es megnezne a postan, hogy mennyibe kerulne az USA-ba kuldeni, azt nagyon ertekelnem.

    Csaba
    Utoljára módosította: faffy; 2006. 10. 24. 19:33.

  23. #23

    Re: Logitech G25

    Ma újból fölmentem a linkre,kicserélték a képet a fekete Momora.Most jöttek rá,hogy mit árulnak.

  24. #24

    Re: Logitech G25

    Toya Tesztelte a G25-öt,akit érdekel a cikk annak itt a link:http://www.pcdome.hu/hardware.php?id=1890

  25. #25
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Böjtös Géza írta Hozzászólás megtekintése
    Ma újból fölmentem a linkre,kicserélték a képet a fekete Momora.Most jöttek rá,hogy mit árulnak.

Oldal: 1 / 37 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •