Oldal: 8 / 37 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (908 összesen)

Téma: Logitech G25

  1. #176
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy kérdésem?Hogy érdemes használni a g25 öt?Milyen fordulási szögben meg ehhez hasonlók force feeback hogy legyen beállitva főleg a gt legends a lényeg.Köszi a segítséget.Jobb e az hogy középre álljon magátol?
    Nem mindenben tudok segíteni, csak elmondom az én verziómat!

    Nekem DFP kormányom van, ami szintén 900 fokos elfordulással bír. Én 600 fok körülre állítottam, ezáltal a körmányzási szöget a játékban nagyobbra kell tenni. Eleinte én is beállítottam, hogy középre álljon magától, de akkor nem érzi az ember annyira a pályát és a megcsúszásokat.....ergo ne húzza középre a kormányt a benne lévő ketyere.

    "Egyebet nem tudok mondani.......kérem kapcsolja ki."

  2. #177
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy kérdésem?Hogy érdemes használni a g25 öt?Milyen fordulási szögben meg ehhez hasonlók force feeback hogy legyen beállitva főleg a gt legends a lényeg.Köszi a segítséget.Jobb e az hogy középre álljon magátol?
    Én 307 fokos fordulást állítottam be, így még nem kell átpakolászni a kezeimet keresztbe. Kuplungot, csak rajtolásnál használom, pl Race-ben nagyon hasznos, de rajt után rögtön visszakapcsolom (F10) az auto kuplungot. A force erőt levettem 82%-ra, és a pedál érzékenységeket is asszem gáz 50, fég 40, kuplung 35% van most beállítva, így jobban lehet adagolni, csúsztatni. Race-ben szekvenciális kéziváltóval megyek, GTR2-ben a pillangókkal váltok... már amikor van időm játszani
    Szóval sok örömöt a kormányhoz, ha megszokod, biztos nagyon megszereted majd!
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  3. #178
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Logitech G25

    Én is pillangózok GTR2ben-jelenleg csak ezzel játszom. A középre húzást én hagytam bekapcsolva, megpróbáltam anélkül is, de furcsa volt. A kormányzási szög 270 fok, így 50%-on van a kormány. A fék és a gáz is 50%. A sebességfüggő kormányzás meg 0.

  4. #179
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    315

    Re: Logitech G25

    Én azt vettem észre hogy a GTL autómatikusan bekapcsolja a középre húzást, mikor elindul, de azért én is javaslom a kikapcsolását.

    Nekem az a problémám hogy kb. 10%os lenyomásnál indul be a gáz a GTLbe más játékba rendesen müxik. Microsoft Sidewinder FF + DxTweak + ami kell hogy rendesen működjön 3 tengellyel, már mindent próbáltam állítgatni, deadzone természetesen 0, szóval nemtudom mi a problema, esetleg találkozott vele más is?
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  5. #180
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    315

    Re: Logitech G25

    Nem tudom mi volt a baj de most többszöri restat után úgynézki helyrejött.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  6. #181
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Logitech G25

    Nos, én is egy G25 vásárlásán töröm a fejem, végig is olvasgattam a fórumot, kérdés igazából csak a hosszú távú használatot és minőséget illetően maradt bennem.

    Kérném azok tapasztalatait és véleményét, akiknem már régebb óta van ilyen kormánya! Kell-e itt is pedált szerelni (nekem Wingman-nél és Momo Racing-nél mindig kellett), illetve milyen az általános állapota a kormánynak, pedálnak, váltónak? Aktív használat után mennyire tűnik strapabírónak a szerkezet, kotyog-e a kormány, lötyög-e a pedál, stb. Tudjátok mire gondolok. : ) Minden véleményt szivesen várok. : ) Köszi!
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  7. #182
    Majer Tamás Szervertag GPL Amandil logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 01.
    Város
    Tótvázsony
    Üzenetek
    149

    Re: Logitech G25

    Én csak kb. két hónapja nyúzom a cuccot, de nekem nem úgy tűnik, mint ami hamar tönkre akarna menni. A kormány stabil, merev, gyakorlatilag nulla kotyogás. A pedálok masszívak és precízek. Nem hiszem, hogy a közeljövőben javításra szorulnának.
    "Rossz idõket érünk, / Rossz csillagok járnak. / Isten ója nagy csapástól / Mi magyar hazánkat!" - Arany János: Zách Klára

  8. #183
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Logitech G25

    Nekem a gázpedál kicsit lágyabb lett,de az nemzavaro,sőt,kimondottan előnyére javult.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  9. #184
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Logitech G25

    Még egy kérdés: ki mennyi garanciával vette a kormányt? Nekem itt 1 évet emlegetnek, de az cinó. : ) Fentebb mintha olvastam volna egyvalakinél többet, de most nincs időm átnyálazni újra a témát. : (
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  10. #185
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Logitech G25

    Nekem 2 évet adtak és akit tudok hogy vett annak is 2 évet adtak.Vigyázz vele nehogy kelepce legyen vagy nem tom lehet hogy lejebb vitték passz.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 06. 16. 17:37.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  11. #186
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Logitech G25

    A gyár 2 év garit vállal, de a kereskedőnek megvan a joga, hogy csak 1-et adjon. Ilyenkor utána a hazai képviselthez lehet fordulni, én felhívtam őket, és megnyugtattak.

  12. #187
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Azért közben azt sem szabad elfelejteni, hogy nem egy kapcsolót húz meg valamelyik ujjával, hanem egy kart cibál! Aminek van hat állása, amit rondán mellé lehet rakni ha siet az ember... Arról nem is beszélve, hogy közben csak egy kéz van a kormányon, ami pl. nekem nagy gondokat tudott okozni féktávon, amíg a botváltót használtam, még az elején. Szóval valamivel lehet, hogy gyorsabb de vannak azért nehézségek is a dologban. Bocs, hogy ide írtam, de nyissunk neki egy vezetéstechnikai rovatot...
    Na, és akkor ide folytatom. Tehát, amiket Milán mond, igaz, de azok tanulhatóak, és gyakorlással elsajátíthatóak, ellenben a fele időbe kerülő váltás nem. Ennyiből mindenképpen igazat adok Ricsinek és Szabinak, minden paddle-ösnek. Csak azt szeretném, ha mindenki felmérné, vagy közösen felmérnénk, mennyit hoz tisztán egy kormány, mennyit hoz a G25 egy MOMO ellen, mielőtt azt írjuk az időmre, hogy veszek már én is egy G25-öt...
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  13. #188
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Logitech G25

    Stabilitás szempontjából jobb a g25 szerintem.De az hogy gyorsabb nem tom.Én nem vettem volna észre hogy hajlanának a fák mikor elmegyek mellette vagy a táblák kidőlnének az út mellől.Lehet hogy vak vagyok a fene se tudja.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  14. #189
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Logitech G25

    Szerintem előtted nem egészen tiszta mire reagáltál. Mi itt arról beszéltünk (legfőképpen), hogy GPL-ben a H váltóval (esetemben G25) kuplung nélkül az autó jóval kevesebb időt tölt üresben -> ez fix sebességnövekedés, mármint köridő rövidülés. És ezen kívül a pontos kormány volt még megemlítve, mint játszó tényező. Persze ettől a fák és a táblák senkinél sem görbülnek, a fű sem zöldebb, és az ég sem kékebb. Stabilitás szempontjából jó a precízió, csak én GPL-ben a kuplung nélküli visszagangokkal elmelgítem a hátsó gumikat, ezért vagyok kiegyensúlyozatlanabb futamon, mint azelőtt (remélem).
    Utoljára módosította: SzegletG; 2007. 08. 09. 03:43.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  15. #190
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, én is egy G25 vásárlásán töröm a fejem, végig is olvasgattam a fórumot, kérdés igazából csak a hosszú távú használatot és minőséget illetően maradt bennem.

    Kérném azok tapasztalatait és véleményét, akiknem már régebb óta van ilyen kormánya! Kell-e itt is pedált szerelni (nekem Wingman-nél és Momo Racing-nél mindig kellett), illetve milyen az általános állapota a kormánynak, pedálnak, váltónak? Aktív használat után mennyire tűnik strapabírónak a szerkezet, kotyog-e a kormány, lötyög-e a pedál, stb. Tudjátok mire gondolok. : ) Minden véleményt szivesen várok. : ) Köszi!
    Én akkor vettem, amikor az első szállítmány ideért belőle az országba. Semmi nem változott. Minden precíz, néha lefújom róla a port és kész. A fékpedál már nem tűnik olyan keménynek mint eleinte, de szerintem nem puhult, csak megszoktam. Eleinte az a kis gondom volt vele, hogy a váltófülek túl közel voltak a kormányhoz, és a bal oldali túl érzékeny is volt, így volt néha véletlen visszaváltásos versenyelbukásom. Aztán fogtam, és óvatosan, illetve a megfelelő helyen alátámasztva hajtogatással tökéletessé tettem Azóta is tökéletes. A H váltó nem tűnt elsőre a többi elkatrésszel azonosan strapabírónak, de semmi baja, GTL-ben használtam, illetve szekvenciális állásban elég sokat nyúzom. Szóval nem egy szervízigényes jószág. kopp-kopp-kopp.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  16. #191
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Logitech G25

    Hi!


    Ezt láttátok már? :

    http://www.cxcsimulations.com/Mercha...uct_Code=LGSLI


    Nem semmi, eddig az LFS-el és rFactorral kompatibilis.

  17. #192
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    315

    Re: Logitech G25

    Ez gyönyörő de akkor már inkább fabrikálok egy ilyet és még olcsóbb is sztem http://www.youtube.com/watch?v=nggmr7WICuQ
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  18. #193
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Logitech G25

    Nekem már rég ilyen kormányom van, és a véleményem egyszerű: A kormányszettek kategóriájában páratlan, az ilyen momo-k, nagyon-nagyon messze vannak ettől, DE! ha már aztnézzük hogy kuplung, plusz H rendszerű váltó: A készítők a "get real"-t hangoztatták egész végig. És bizony ez, egy igazi autóvezetéstől nagyon messze van. Szóval jó is, meg nem is. Szerintem ez még ráadásul természetes dolog: talán ez még csak egy prototípus, mert még nagyon újak a dologok benne, eddig nem eszt szoktuk. Később lesz ennél már egy kicsit "get real"osabb is. Ehez meg még túl korán van. majd késöbb.
    Mindenesetre már igyekeznek a logitechesek, bőrkormány+fémpedál

  19. #194

    Re: Logitech G25

    Csá!
    Nem G25 de kormány. Segítség kellene. van egy LT WingMan Formula Force GP kormányom. Veszem észre h a kormány kotyog. Ott ahol a kormány "tengely" kijön a házból. Kérdésem h ha szétszedem orvosolható e. Esetleg bajt jelent ha lötyög vagy eredetileg is ilyen csak én nem figyeltem eddig. Valami kenőanyag mardványokat látok rajta, lehet h megkopott?
    Szedett már szét ilyet valaki?

    thx, Attila

  20. #195
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Logitech G25

    Én régebben szétszedtem az ilyen kormányomat. Nekem is kotyogott egy kicsit, de nem igazán tudtam vele mit kezdeni. Sajnos
    Ezzel asszem egy valamit lehet tenni: megszokod.

  21. #196
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Logitech G25

    Sziasztok!Kaptam egy infót hogy most nagy tételben rendelni akarnak VSR-esek Logitech G25 kormányt!Az ár netto 35 000 Ft lenne és ahhoz hogy ennyiért meg lehessen venni még 6 személyre van szükségük.
    Szóval az aki venni akar esetleg egy G25-öt az jelezze vagy írjon a g-bor@vsr.hu címre.Ennyiért ajándék úgy vélem.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 09. 27. 14:21.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  22. #197

    Re: Logitech G25

    Ez a netto 35 papír ez azt jelenti hogy ennél többet kell majd fizetnie annak aki szeretne egyet? Mert engem lehet hogy érdekelne egy.

    Szabi
    Utoljára módosította: ATM1990; 2007. 09. 27. 14:37.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  23. #198
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Logitech G25

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a netto 35 papír ez azt jelenti hogy ennél többet kell majd fizetnie annak aki szeretne egyet? Mert engem lehet hogy érdekelne engem.

    Szabi
    Értelem szerűen szorozd fel mennyi a bruttó de ne kérdezd mennyi az áfa rajta!Talán Kolozs Tomi többet tud mondani ebben hogy mennyi áfa van rajta.

    A depon ennyiért találtam:

    50.160 Ft
    (41.800 Ft+Áfa)


    Majdnem 7 ezerrel olcsóbb mint a depo.
    Azt elfelejtettem hogy ez nagykerből lenne hozva 2 év garival természetesen és számlával.De bővebbet találtok http://www.hsw.hu:8080/forum/viewtopic.php?t=1288 ezen a oldalon.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 09. 27. 14:37.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  24. #199
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    634

    Re: Logitech G25

    Az áfa az 20%
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  25. #200

    Re: Logitech G25

    Hello!

    Ma este beszélek Solttal aki a beszállitóval tárgyal, rákérdezek hogy ez bruttóba mennyi, valamint hogy ha megvagyunk akkor mennyi idő belül van meg.

Oldal: 8 / 37 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •