Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (317 összesen)
  1. #51

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Dózsa Attila írta Hozzászólás megtekintése
    PhotoShop kérdés:
    Ha vágólapról beillesztek egy képet azt miért tezsi új rétegre? Egy rétegre nem tudok több képet beilleszteni? Valamit biztos nem állítottam be. Tipp valakinek?
    A PS az ilyen, ez nem beállítás kérdése. A rétegek amúgy összevonhatóak:
    Layer->Flatten Image (ha jól emléxem).

  2. #52

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Mért baj az ha több rétegben van?Az csak jó úgy könnyebb dolgozni vele.Amugy egybe tod vonni az egészet ha akarod kijelölöd hogy a rétegeket és merge layers akkor azt a rétegeket összevonja amiket te akarsz.Én a végén vonom össze mikor kész a festés és akkor mentem el dds-be.
    szóval, ha sok rétegem van a DDS-ben, az egybe "mergül" mikor beteszem majd a tex.gtr fáljba, és olyan lesz, mint... mint... szal' jó lesz? Vágom én ezt!

    Köszi Roli!

  3. #53

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    A PS az ilyen, ez nem beállítás kérdése. A rétegek amúgy összevonhatóak:
    Layer->Flatten Image (ha jól emléxem).
    Kösz!

  4. #54
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR2 autó templatek

    Na szóval!Lenyomod a Ctrl gombot és nyomva tartod és utána kijelölgeted az egér bal gombjval azokat a rétegeket amiket össze szeretnél vonni.Ha ez meg van akkor jobb gobbal rákattintasz az egyik kijelölt rétegre a layers fülben és elöjön egy menü és ott van hogy merge layers.Az össze vonja neked a rétegeket.Amúgy én ugy szoktam hogy összevonom minden réteget és utána úgy mentem el dds-be.De ha nem vagyok kész akkor psd-be mentem el!
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  5. #55
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Nagy Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy tűnik nem leszek képes saját festést készíteni (nem értek hozzá, kevés az időm).
    Ha valakinek lenne kedve vagy ideje, meg ha nem nagy munka, készíthetne nekem 1 fekete vagy bronz S7R-t, kevés felirattal. Ha sok munka (órák) hagyjuk. Lehet, hogy betársulok egy csapathoz. Köszönöm.

    lehet, hogy mégis tudok valamicskét pingálni, ugyhogy köszi de megse köll. (ha esetleg valaki...)
    Na melyik tetszene itt van pár bár egy kettő nem végleges nem is akartam befelyezni csak úgy szemléltetés képpen!A jhonnys sincs kész rajtszám meg név stb hiányzik igaz a Jhonnys az nem redeti elképzelés csak modositottam rajta.De melyik lenne jó vagy mond el az elképzelésed meg milyen matricák legyenek rajta.Akkor megtom csinálni neked!Vagy keress meg Priviben.De csak ha kell még a festés dolog.
    Csatolt képek Csatolt képek
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  6. #56
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Na melyik tetszene itt van pár bár egy kettő nem végleges nem is akartam befelyezni csak úgy szemléltetés képpen!A jhonnys sincs kész rajtszám meg név stb hiányzik igaz a Jhonnys az nem redeti elképzelés csak modositottam rajta.De melyik lenne jó vagy mond el az elképzelésed meg milyen matricák legyenek rajta.Akkor megtom csinálni neked!Vagy keress meg Priviben.De csak ha kell még a festés dolog.

    Köszönöm!. Nagyon tetszik mind a 3, de a harmadik kiváltképp. A rajtszámot nem tudom, azt se, hogy kell e. Ha szabadon választható, Rád bízom. Azt szeretném ha kevés felirat lenne az autón. Még ha az olajtársaság emblémáját le tudnád cserélni a 6 lábú farkasosra, az lenne a tökéletes. Mégegyszer nagyon köszönöm!!!

    Üdv.: Ákos

  7. #57

    Re: GTR2 autó templatek

    Hali.
    Mit szólnátok, ha a GTR MASTERS logó (az ellipszis alakú) felkerülne az autóra? Pl egységesen a rendszámtábla helyére vagy hátsó függőleges, jól látható felületre. Rolika ihletett meg, na meg úgy rémlik az autókon valóban van ilyesmi. A játék reklámlogója tutira fent van. Amit az iwiw-en találtam (GTR Masters-es) egyelőre az kerül fel, de ha küld valaki mást, azt is szívesen fogadom.
    Utoljára módosította: Akos; 2007. 09. 26. 16:27.

  8. #58
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Hali.
    Mit szólnátok, ha a GTR MASTERS logó (az ellipszis alakú) felkerülne az autóra? Pl egységesen a rendszámtábla helyére vagy hátsó függőleges, jól látható felületre. Rolika ihletett meg, na meg úgy rémlik az autókon valóban van ilyesmi. A játék reklámlogója tutira fent van. Amit az iwiw-en találtam (GTR Masters-es) egyelőre az kerül fel, de ha küld valaki mást, azt is szívesen fogadom.
    Nekem van több is majd linkelek!
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  9. #59
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR2 autó templatek

    Itt van xxx.psd-ben három darab ebből kettő ugyanaz csak más méretben van kivágva.Nekem ezek vannak!
    Csatolt képek Csatolt képek
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  10. #60

    Re: GTR2 autó templatek

    Köszi szépen

  11. #61

    Re: GTR2 autó templatek

    Nos én absolute luuzer vagyok autófestés témában, szóval

    van egy egy festés GT3 RS-hez ami alapból dunlop gumis, de én Michelines RSR-el szeretnék menni. Át lehet ültetni a festést az RSR-re? és HOGY? Tudtok ebben segíteni?

    másik

    Renderelni hogy lehet egy GTR2-es autót? Milyen progi kell hozzá?

    thx

  12. #62
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nos én absolute luuzer vagyok autófestés témában, szóval

    van egy egy festés GT3 RS-hez ami alapból dunlop gumis, de én Michelines RSR-el szeretnék menni. Át lehet ültetni a festést az RSR-re? és HOGY? Tudtok ebben segíteni?

    másik

    Renderelni hogy lehet egy GTR2-es autót? Milyen progi kell hozzá?

    thx
    Itt van elvileg mostmár Michlein gumi van rajta!Ezt másold be a skin könyvtárába!De xxx.car fájlban nem a te neved van megadva végülis lényegtelen csak formalitás!
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  13. #63

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Itt van elvileg mostmár Michlein gumi van rajta!Ezt másold be a skin könyvtárába!De xxx.car fájlban nem a te neved van megadva végülis lényegtelen csak formalitás!
    Köszi, mindjárt kipróbálom!

    Ja, és senki ne lopjon, ha minden ok, gulf team-nek ez lesz az NGT autója.

  14. #64

    Re: GTR2 autó templatek

    Na ilyenre sikerült, gondolkozokrajta, hogy látványosabb helyre teszem... Pölö az SF matrica helyére

    http://invitel.hu/dakos/07016_2.jpg
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Akos; 2007. 09. 27. 09:48.

  15. #65

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Itt van elvileg mostmár Michlein gumi van rajta!Ezt másold be a skin könyvtárába!De xxx.car fájlban nem a te neved van megadva végülis lényegtelen csak formalitás!
    Roli, nekem nem működött, be se jött az autó, meg egyébként is RS-ben maradt.
    Ez megoldható?
    mi az msn-ed amúgy?

  16. #66
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Roli, nekem nem működött, be se jött az autó, meg egyébként is RS-ben maradt.
    Ez megoldható?
    mi az msn-ed amúgy?
    Az én hibám nem olvastam el figyelmesen mit is akarsz!Azt hittem RS Michleines kocsit akarsz de RS-es festésű kocsit nem lehet átvinni RSR-be.Azon egyszerű oknál fogva mert teljesen más templatejük van.Ezzel azt lehet csinálni hogy megfesteni ha mindenképp az a festés kell!Priviben elküldtem az msn címem.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  17. #67
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Akkor kérdés:
    Szóval, mi a netről szedtük a skin-eket, a GT1-ben Target Racing neve van, NGT-ben Bacardi Racing... Azt kell valahogy módosítanunk a mi csapatnevünkre, vagy tökmind1, hogy a játékban a kiválasztásnál mi van odaírva a járgány alá?

  18. #68

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    A .car kiterjesztésű file végén módosíthatod a csapatneveteket

  19. #69
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: HGTRM5 - Skin-ek

    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    A .car kiterjesztésű file végén módosíthatod a csapatneveteket
    De a rajtszámot ne!Mert akkor nem jön be a skin!Ahhoz hogy a rajtszám is az legyen amit az illető akar átkell írni az összes fájlt az év és rajtszám nevére plussz ki kell csomagoli tex.gtr fájlt és abban is a xxx.dds fájlokat átnevezni ugyanarra év és rajtszámnak eggyeznie kell.Erre mindenképp figyeljetek ha belenyúltok a xxx.car fájlba mert azonnal nem is találja meg a skint.Aszthiszem ha csak sima csapatnév meg pilóta név változtatás van akkor abból semmilyen hiba nem lehet de ki tudja.
    A másik ha az adatokat is azt akarjátok hogy megjelenjen a showroomban akkor az xxxGRAPH.txt nevű fájlban az elérési útvonalat is meg kell változtatni.
    Pl. itt van egy porsche 911RSR:

    GameData\Teams\NGT\Porsche 996 GT3 RSR Teams\Freisinger\04050_NGT_PORSCHE_GT3RSRGraph.bmp

    Mivel meg lesz változtatva a csapatnév meg a rajtszám is ezért ezt is át kell írni.mondjuk lesz az én csapatom Roli könyvtárba és 07112 sorozatszámú.A 07 az évszám a 112 a rajtszám ennek egyeznie kell a car kiterjesztésű fájlban is.

    Pl
    GameData\Teams\NGT\Porsche 996 GT3 RSR Teams\Roli\07112_NGT_PORSCHE_GT3RSRGraph.bmp

    Lehet kicsit bonyolultan magyaráztam el de ha nem tiszta kérdezetek megpróbálom tisztábban elmagyarázni.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  20. #70

    Re: GTR2 autó templatek

    Van valami 3d modellező progi, amivel meg lehet nézni 3d-ben a készülő festést? (Anno a GTR-hez volt emlékeim szerint)
    Babinszki Gábor

  21. #71
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Van valami 3d modellező progi, amivel meg lehet nézni 3d-ben a készülő festést? (Anno a GTR-hez volt emlékeim szerint)
    PhotoShophoz van de valami marha bonyolult elinditani ezért nem is szenvedtem vele.Többet nem tok de pilanatok alatt be tod tenni a GTR be és megnézni.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  22. #72
    Gombkötő Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    216

    Re: GTR2 autó templatek

    Szeretnék egy kis segítséget kérni a Photoshppal kapcsolatban.
    Feltettem az Nvidia plugint. Mégsem tudok dds fájlt megnyitni. Van valakinek ötlete, hogy miért nem akarja, azt mondja, hogy nem ismert fájlformátum.

  23. #73
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Gombkötő Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék egy kis segítséget kérni a Photoshppal kapcsolatban.
    Feltettem az Nvidia plugint. Mégsem tudok dds fájlt megnyitni. Van valakinek ötlete, hogy miért nem akarja, azt mondja, hogy nem ismert fájlformátum.
    Nekem a cs2-es verzió van fent azzal tökéletesen müködik.De esetleg lehet az a probléma hogy a plugin nem jó.Őszintén ilyen problémával nem találkoztam még.Cs3-as az már kicsit macerásabb azt halottam.30 napos trial verzóba meg lehet nem müködik a plugin ha véletlen azt használsz.
    Őszintén halvány lila gőzöm sincs.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  24. #74
    Gombkötő Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    216

    Re: GTR2 autó templatek

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a cs2-es verzió van fent azzal tökéletesen müködik.De esetleg lehet az a probléma hogy a plugin nem jó.Őszintén ilyen problémával nem találkoztam még.Cs3-as az már kicsit macerásabb azt halottam.30 napos trial verzóba meg lehet nem müködik a plugin ha véletlen azt használsz.
    Őszintén halvány lila gőzöm sincs.
    A cs2-es verzió van fennt nekem is. Azt az Nvidia plugint tettem fel ami ennek a fórumnak a legelején feltett valaki. Ja, nem triál verziós photoshop.

  25. #75
    Gombkötő Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    216

    Re: GTR2 autó templatek

    Elvileg ez a plugin úgy müködik, hogy feltelepítem és máris megtudom nyitni a dds fájlokat? Nem kell semmit sem állítani a photoshopban?

Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •