Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (236 összesen)
  1. #101
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek ötlete arra, hogyan tudnám megszüntetni a hátsó kerekek túlzott felmelegedését?
    Levegőnyomással, kerékdőlésszög állítással, keményebb gumival. Ezeken kívül ugyan még sokminden más is befolyásolhatja, de ezek a legjelentősebbek!

  2. #102
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Levegőnyomással, kerékdőlésszög állítással, keményebb gumival. Ezeken kívül ugyan még sokminden más is befolyásolhatja, de ezek a legjelentősebbek!
    Ok, köszi, nekiállok kísérletezgetni... Ha nem megy, a versenyen kénytelen leszek kipróbálni a 3 kiállásos boxtaktikát...

  3. #103
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: GTR2 setupolás

    Sziasztok!

    Barkácsolgatok Valenciára 575 setupot.A gondom az lenne hogy kigyorsitásnál nagyon finoman kell bánom a gázpedállal.
    Mit kellene állitani hogy hamarabb tudjam talpalni?

    üdv:Csecse

  4. #104
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Barkácsolgatok Valenciára 575 setupot.A gondom az lenne hogy kigyorsitásnál nagyon finoman kell bánom a gázpedállal.
    Mit kellene állitani hogy hamarabb tudjam talpalni?

    üdv:Csecse
    Állísd a difinél a gázadást 0%-ra, a motorféket 70%-ra! ezek után olyan lesz az autó mint egy elsőkerekes

  5. #105

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Állísd a difinél a gázadást 0%-ra, a motorféket 70%-ra! ezek után olyan lesz az autó mint egy elsőkerekes

  6. #106
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem bevállt. Az autó stabilabb, és előbb lehet a gázt nyomni

  7. #107
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Állísd a difinél a gázadást 0%-ra, a motorféket 70%-ra! ezek után olyan lesz az autó mint egy elsőkerekes
    Kiproszálom.

  8. #108
    Kolozs Péter Regisztrált Kolozs Péter logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    257

    Re: GTR2 setupolás

    Nem értem hogy jön ide a motorfék...vagy ezt csakúgy írtad? Mindenesetre preload csökkentéssel is próbálkozhatsz még.

  9. #109
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Barkácsolgatok Valenciára 575 setupot.A gondom az lenne hogy kigyorsitásnál nagyon finoman kell bánom a gázpedállal.
    Mit kellene állitani hogy hamarabb tudjam talpalni?

    üdv:Csecse
    Hársó rugót, hátsó stabilizátort és a hátsó slow bump értékeket, hátsó hasmagasságot csökkentsd, hogy tapadást adjál a hátsó résznek.

  10. #110
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: GTR2 setupolás

    THX Mindenkinek!

  11. #111
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Kolozs Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem hogy jön ide a motorfék...vagy ezt csakúgy írtad? Mindenesetre preload csökkentéssel is próbálkozhatsz még.
    a gázadást azért kell 0-ra rakni, mert ha kanyar kijáratánál nyomja tövig, nem fog kipördülni, a motorfék ebben az esetben stabilizátorként szolgál.

  12. #112
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    a gázadást azért kell 0-ra rakni, mert ha kanyar kijáratánál nyomja tövig, nem fog kipördülni, a motorfék ebben az esetben stabilizátorként szolgál.
    Ha nullára rakod akkor nem fog semmit a difi, nem igaz? Szóval a belső kereket hagyja kipörögni...
    Csak mert én pont fordítva szoktam alkalmazni.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2008. 04. 30. 20:48.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #113
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nullára rakod akkor nem fog semmit a difi, nem igaz? Szóval a belső kereket hagyja kipörögni...
    Csak mert én pont fordítva szoktam alkalmazni.
    Ja, ja, eddig én is... Akkor most mi van???

  14. #114
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, ja, eddig én is... Akkor most mi van???

    En ugy tudom elmeletileg ha a gazadasnal 0-n hagyod az erteket, akkor gazadaskor full nincsenek osszezarva a hajtott kerekek, igy a max ero mindig csak annyi amennyit a legkevesbe tapado kerek megenged. Azaz igy gyengebb a kigyorsitas?

    Ellenben ha felteszed 100 kozelebe akkor gokart jelleggel egy tengelyen forog a ketto kerek es ennelfogva egyutt tudnak csak kiporogni. Stabilabb igy az auto de lassabban is jon ki a kanyarbol ha jol tudom.

    Kerek egy szakertot is megszolalni!

    Prost?

  15. #115
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    En ugy tudom elmeletileg ha a gazadasnal 0-n hagyod az erteket, akkor gazadaskor full nincsenek osszezarva a hajtott kerekek, igy a max ero mindig csak annyi amennyit a legkevesbe tapado kerek megenged. Azaz igy gyengebb a kigyorsitas?

    Ellenben ha felteszed 100 kozelebe akkor gokart jelleggel egy tengelyen forog a ketto kerek es ennelfogva egyutt tudnak csak kiporogni. Stabilabb igy az auto de lassabban is jon ki a kanyarbol ha jol tudom.

    Kerek egy szakertot is megszolalni!

    Prost?
    A powerrrel azt az erőt állítod be, amellyel a belső és a külső kerekeket akarod összezárni kigyorsításkor. Nulla állásban nem akarod összezárni. A coast ugyanezen erőbeállítás gázelvételnél.

  16. #116
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A powerrrel azt az erőt állítod be, amellyel a belső és a külső kerekeket akarod összezárni kigyorsításkor. Nulla állásban nem akarod összezárni. A coast ugyanezen erőbeállítás gázelvételnél.

    Jo, de te meg tudod jobban ertetni veluk mi tortenik gyorsitasnal vagy lassitasnal ha osszezarod jobban vagy kevesbe a kerekeket?

  17. #117
    Sziráczki Balázs Regisztrált Sziráczki Balázs logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    42

    Re: GTR2 setupolás

    Az Ádám féle állítást erősíteném meg (hiszen még annó én mondtam neki is )
    Én az egész bajnokság folyamán 0ás powert használtam mind az RSRnél és a Lambonál is. A coast az RSRnél 70-75 a Lambonál 75-85 között mozgott általában.
    A 0ás powerrel sokkal korábban tudok kigyorsítani ,mert az autó fara stabil marad. Nekem ez főként Monzán a Parabolicában volt érzékelhető tisztán ,mert pl mikor 0 helyett 5%os powerre tettem már érzékelhetően sokkal előbb elindult keresztbe az autó és ezáltal később tudtam kigyorsítani. A magas coasttal pedig stabil az autó fara a féktávokon. Igaz viszont ,hogy nem is fordul úgy (diffi jobban szinkronba hozza a kerekek fodulatát ,ezáltan nehezebb az irányváltás,hiszen ahhoz éppen a kerekek közötti fordulatszámkülönbség növekedése kéne).
    Mondjuk ez nagyon egyénfüggő. Pl mikor Ádámnak elküldtem a setemet neki nagyon tetszett ,nem csúszkált annyit és ezáltam sokat gyorsult ,de van akiknek meg nagyon nem vált be. Ezek nagyon egyéni vezetéstechnikától függő dolgok szerintem.
    Sokan a 40-60 körüli power-coast értékekre szavaznak.
    Utoljára módosította: Sziráczki Balázs; 2008. 05. 01. 13:45.

  18. #118
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR2 setupolás

    Itt konkrétan Valenciával kapcsolatosan merült fel a kérdés. Itt ugyanis alacsony sebességű, szinte kizárólagosan 2. fokozatos kigyorsítások vannak. A monzai Parabolicában 3-as vagy 4-es fokozatban 130-140-es tempónál még egy erős autó is sokkal nehezebben tudja kipörgetni a belső hajtott kerekét nyitott (0%-os) differenciálnál is. És nagyobb tempónál még hozzájön az aerodinamikai leszorítóerő hatása is.
    Minél temposabb a pálya, minél aerosabb az autó, annál inkább lehet nyitottabb, kisebb zárású powerral menni.
    További előny, hogy kis zárásnál jobban lehet stabilizálni az autó elejét (ARB, front rebound).

  19. #119

    Re: GTR2 setupolás

    Itt egy 575 setup, saját stílsusommal ez jól kigyorsítható.

    A coast érték nem befolyásolja a gázadáskori stabilitást, hiszen csak elvett gáznál van jelentősége.

    Lágyabb hátsó rugók, gátlók, esetleg lágyabb hátsó ARB (vagy teljesen kikötött) segíthet, illetve még nagyobb hátsó összetartás is.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  20. #120
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: GTR2 setupolás

    Köszi mindenkinek!
    "milyen jo kis vitát inditottam"

    üdv:Csecse

  21. #121
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek!
    "milyen jo kis vitát inditottam"

    üdv:Csecse
    De latod ha jol ertettem Weber Gabi is egyetertett

  22. #122

    Re: GTR2 setupolás

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy a Bump/Rebound-ok hogyan befolyásolják az autó vezethetőségét?
    Az az egyik bajom, hogy a rázóköveken eldobja magát a kocsi, vagy kifarol, ahogy visszaér a sima útfelületre, vagy az elsőkerék pattan meg, és irányíthatatlanná válik.
    A másik problémát a Magny-Cours jelenti, azon belül a 2db S-kanyar, a Nürburgring és Imola. Itt úgy érzem, hogy a súlypontáthelyezés túl lassú.
    Átolvasva a GTR setupolásos Guide-ot ezeket a problémákat elvileg a Bump/Rebounddal lehetne kiküszöbölni, de én akárhogy állítom be őket, nem tapasztalok ezirányú változást.
    Megköszönném a válaszotokat, és ha rossz irányban tapogatózom a setupban, léci javítsatok ki

  23. #123
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR2 setupolás

    A súlyelosztáshoz illeszkedő legpuhább rugókkal kísérletezz. Puhítsd a fast bump értéket 2-3-ra és a rebound értékeket puhítsd kb 5-8 közé. Így nem lesz a rázókövön annyira pattogós. A slow bump kb 2-4, a rebound 6-10 nagyjából. És a stabilizátor függvényében.
    De találsz itt rengeteg setup-ot. Nézd át őket.

  24. #124

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    A súlyelosztáshoz illeszkedő legpuhább rugókkal kísérletezz. Puhítsd a fast bump értéket 2-3-ra és a rebound értékeket puhítsd kb 5-8 közé. Így nem lesz a rázókövön annyira pattogós. A slow bump kb 2-4, a rebound 6-10 nagyjából. És a stabilizátor függvényében.
    De találsz itt rengeteg setup-ot. Nézd át őket.
    Köszi.
    Kipróbáltam, és a rázóköves dolog mintha javult volna.

    Viszont mostanában Hockenheim-et nyomatom, és tegnap elnéztem a Forma1-es időmérőn mennyivel jobban vezethetők azok a kocsik.
    Tényleg ennyivel jobb az irányíthatósága, vagy csak setup kérdése?
    Amit nagyon irigylek, az az, amikor elnéztem a Stadion részen az F1 autókat, hogy amint elveszik a gázt a külső ívre sodródás elkerülése végett, a kocsi orra rögtön behúzódik, gondolom a motorfék miatt. Na ez a GTR-ben nem elérhető számomra: ha kezdene a kocsi külső ívre sodródni, és elveszem a gázt, eltelik jó néhány tized mp(1-2mp is akár), és csak akkor reagál, hogy "ja, most túlkormányozottá kéne válnom?".
    Na meg a másik, hogy a tempós kanyarokat olyan biztonsággal veszik be, hogy nem igaz, nekem totál le kell lassítanom, ők meg full gázzal végigtolják.
    Ezzel lehet kezdeni valamit, vagy törődjek bele, hogy ezek GT-s autók?

  25. #125
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR2 setupolás

    Idézet Eredetileg Melorin írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi.
    Kipróbáltam, és a rázóköves dolog mintha javult volna.

    Viszont mostanában Hockenheim-et nyomatom, és tegnap elnéztem a Forma1-es időmérőn mennyivel jobban vezethetők azok a kocsik.
    Tényleg ennyivel jobb az irányíthatósága, vagy csak setup kérdése?
    Amit nagyon irigylek, az az, amikor elnéztem a Stadion részen az F1 autókat, hogy amint elveszik a gázt a külső ívre sodródás elkerülése végett, a kocsi orra rögtön behúzódik, gondolom a motorfék miatt. Na ez a GTR-ben nem elérhető számomra: ha kezdene a kocsi külső ívre sodródni, és elveszem a gázt, eltelik jó néhány tized mp(1-2mp is akár), és csak akkor reagál, hogy "ja, most túlkormányozottá kéne válnom?".
    Na meg a másik, hogy a tempós kanyarokat olyan biztonsággal veszik be, hogy nem igaz, nekem totál le kell lassítanom, ők meg full gázzal végigtolják.
    Ezzel lehet kezdeni valamit, vagy törődjek bele, hogy ezek GT-s autók?
    Törődj bele, ne hasonlítsd F1-es autókhoz!
    A GT autóknál nincs akkora leszorító erő elöl, ezért is reagálhat késöbb.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •