Találatok: 1 - 12 (12 összesen)

Téma: GTR - LeMans

  1. #1
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    GTR - LeMans

    Ez a büdös rohadt mocskos sz*r hogy megfagyott ez a szemét k*cs*g k*r*v f*s!!!! Egyszerüen nem tudom mi történt ezzel a szutyok szemét géppel! Egyszer csak elkezdett furcsán akadozni aztán visszamentem a boxba és nyomtam egy alt+tab-ot és csak töltött és töltött, kapart mint az a k**va isten és persze én vártam(mivel még volt 6 perc a warm upból és gondoltam magára fog találni) kb 5 percig, hogy hátha, de nem!
    Annyira vártam ez a futamot, hogy nagyon! Mindennél jobban szerettem volna versenyezni ezen a pályán, mivel ez a legtradicionálissabb verseny, és nem tudom mikor lesz ujra lehetőségem ezen a pályán menni!
    Nagyon nagyon szomorú vagyok, mert nem volt sok időm gyakorolni, de probáltam kihozni a maximumot magamból, és ma olyan fél 7óta csak a köröket rótam, és tessék! Tudom, hogy ezeket a dolgokat mindenki megcsinálja, de ez a legrosszabb, hogy a verseny elött 5perccel szarja össze magát a gép!

    Bocsánat a durva szavakért, de komolyan mondom, hogy tajtékoztam a dühtől! Teljessen kikeltem magamból! Azt meg, hogy mit kapott a gép azt nem részletezném!

  2. #2
    Pongrácz Tamás Regisztrált Tommy logója
    Csatlakozott
    2004. 10. 11.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    22

    Re: GTR - LeMans

    De milyen rossz amikor már számoltunk vissza warm-up-on, 3-2-1 és mintha nekem számoltak volna, mikor jött volna a 0, akkor frankón restartolt a gépem.
    Én nem voltam annyira ideges, mert nem ez volt az első eset, bár most nem számítottam rá. Ment szinte egész nap a gép, és semmi gond nem volt, pont mikor jött volna a rajt, akkor.
    Pedig én is vártam ezt a versenyt, a kval időm is egész jóra sikerült, de hát ez van. Majd legközelebb.

  3. #3
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR - LeMans

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a büdös rohadt mocskos sz*r hogy megfagyott ez a szemét k*cs*g k*r*v f*s!!!! Egyszerüen nem tudom mi történt ezzel a szutyok szemét géppel! Egyszer csak elkezdett furcsán akadozni aztán visszamentem a boxba és nyomtam egy alt+tab-ot és csak töltött és töltött, kapart mint az a k**va isten és persze én vártam(mivel még volt 6 perc a warm upból és gondoltam magára fog találni) kb 5 percig, hogy hátha, de nem!
    Annyira vártam ez a futamot, hogy nagyon! Mindennél jobban szerettem volna versenyezni ezen a pályán, mivel ez a legtradicionálissabb verseny, és nem tudom mikor lesz ujra lehetőségem ezen a pályán menni!
    Nagyon nagyon szomorú vagyok, mert nem volt sok időm gyakorolni, de probáltam kihozni a maximumot magamból, és ma olyan fél 7óta csak a köröket rótam, és tessék! Tudom, hogy ezeket a dolgokat mindenki megcsinálja, de ez a legrosszabb, hogy a verseny elött 5perccel szarja össze magát a gép!

    Bocsánat a durva szavakért, de komolyan mondom, hogy tajtékoztam a dühtől! Teljessen kikeltem magamból! Azt meg, hogy mit kapott a gép azt nem részletezném!
    Sajnálom, bátorításul csak annyit tudok mondani, hogy már dolgoznak a GTR2-höz a Le Mans-i pályán, így fogunk még rajta versenyezni ne aggódj!

  4. #4
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GTR - LeMans

    Időmérőn sikerült 45 alá mennem, ami nem sokat ért....
    A verseny elején Ferivel jót szórakoztunk (Feri , mostanában sokat dodgemeztél? ), aztán egy kanyart bebuktam. Utánna próbáltam behozni a lemaradást, viszont a célutáni 2-3. kanyarban kettőt váltott vissza a logitech, így hát falnak csapódtam. Volt vagy 2 perc mire kikapartam magam a kavicsból (defektes gumival) és további 5 perc mire beértem a boxba. Gondolkodtam a kilépésen, de mondom visszajövök még egy picit. Sikerült is megtalálni B.Gabit és Abay Lacit, egész jól megkergettem őket
    Szórakozásnak jó volt ez a futam...

  5. #5
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: GTR - LeMans

    Eldurrant a motor a 20. körben Nagy kár érte, mert Abay Lacival egész jó kis taktikai csatát vívtunk. Én 3x8 kört terveztem egyenletesen elosztva a kiállásokat, Laci meg egy vagy két körrel elcsúsztatva. Az elején mögötte mentem 1-2mp-re, de egy apró hiba után beszedtem kb 6mp hátrányt. Kerékcsere után Laci pont elém jött ki, nem sok esélye volt a hideg gumikkal ellenem. A második kerékcserére is előbb jöttem ki, kb 3 mp előnnyel, kiváncsi lettem volna hogy alakul a végjáték, de sajnos a motor kigyulladt. Kár érte, élveztem a versenyt. A boxban valakivel egy helyre rakott, elnézést a lökdösődésért, de így legalább velem is elkezdtek foglalkozni.
    Babinszki Gábor

  6. #6
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: GTR - LeMans

    Huuuuu Emberek! Ez bazi jó volt!

    Nem sokat gyaksziztam, de elég jó helyen voltam az időmérőn. Bazsit lenyomtam 0,1-del => jó hely.
    A felvezetőben furcsáltam, hogy 9 helyett 8ik vagyok , de gondoltam sebaj.. Hátranézek éééés Rezső... Hát én lettem olyna boldog, hogy lesz kivel meccselni, hogy ihajjj. Persze vagy 2-3 ember nem bírta a tempóm az 1. kanyarban és elsomfordált, én meg igyekeztem olyan picire összehúzni magam amennyire csak tudtam. Sikerült megúszni kocc nélkül. Elkezdtem taposni, és utolértem Bazsit, de valahogy elszúrtam mert Rezső és Szeki mögött találtam magam. Verekedtek egy nagyot előttem. Utolértem Rezsőt és meglöktem a lassú balosban, (tudni illik, ha összekeveredünk abból mindig kocc van ) Bocsánatot kerék! (szerencsére megúszta, nem pörgött meg). A kövi körben ott kifékeztem, és ő illedelmesen nem szorított ki. Köszike! Lassan elszakadtam tőle, és kezdtem Bazsit ujra beérni, de amint megláttt a tükrében hanyatt-homlok kimenekült a fűre hogy elengedhessen... Innentől nem volt sok izgalom, csupán az utolsó körben. Ekkor értem utól F.Gábort, kinek láthatatlan volt az autója, szerencsére a TAB miatt láttam a körülbelüli helyét a páéályán, és igyekeztem nem nekimenni. Nagyon jó helyen engedett el, szépen elfértem mellette.
    Ezt már a GTR2 előfutamának tekintem, amolyan szezon-nyitó bemelegítő, és remélem lesz még ilyen jó futamom.

    Egyet sajnáltam csak, hogy olyan kevesen maradtunk. Majd legközelebb...

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR - LeMans

    Ezuttal alig volt 1 kis időm gyakorolni. (Vasárnap reggel értem haza. du7 kor sikerült is felkelni.. ) Az volt a terv hogy minél kevesebb hibával +próbálok végigmenni, és senkit nem feltartani. Nem is ment olyan rosszul a dolog, kisseb hibákkal ugyan de még tudtam is tartani a tempót a hátsó boly-al. Egészen addig mig talán Buczkó Sándort valahogy elém nem teleportálta a gép. 1ik percben még a pálya mellet kujtorog, aztán mikor megint odanézek már az orra belógott elém. (pont azon a részen ahol fps-gondok vannak a pályával) Pislogni még volt időm, másra nem nagyon. Bocsi már nem tudtalak elkerülni. Ezután a boxba bandulkolás közbe volt két feltartásom is, amiért elnézést. Jóval hamarabb félre kellet volna húzodnom mindkét esetben csak nem vettem észre a tükörben mivel az letört... a kanyarokban + avval voltam elfoglalva hogy útontartsam. Ferenc Gábort sikerült kilökni is, vszínü túl gyorsan mehettem és 1szerüen nem fodult. Sorry. Szóval ezt most elég bénán csináltam. Nem kicsit lepődtem meg, majd vissza keresem a replayben mikor szárny nélkül a dombtetőn majdnemfelszáltam... Aztán box után ahogy kell hideg gumikkal falhozvertem a kocsit, ugy hogy úgydöntöttem most itt a vége.

  8. #8
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: GTR - LeMans

    kvalin úgyahogy tudtam jó időt menni, persze még volt bennem, de sokat nem erőltettem, volt még egy-két dolgom amit közben még itthon megcsináltam..
    a verseny első 4-5körét megakartam nyomni, hogy teremtsek egy kis "hézagot","térközt" .. mondjuk annyira nem sikerült.. 3*8körös taktikon voltam én is mint Gábor.. első kiállás, minden rendben lezajlott, a 3. pozícióba jöttem vissza, kicsit furcsáltam de nyomtam neki.. köv. körökben kiállt előlem Abay Laci, hát mondom a köv körben majd Ferenc is kiáll. állt a francokat(ferrarija termelte a benzint).. kb mikor már 50perc volt hátra akkor kezdett el derengeni hogy ő biza 1kiálláson van és vezetett is 45mp-el, mondom húha ez így nem lesz kóser.. vmennyit tudtam rajta hozni a kiállásáig, ekkor én vezettem 50mp-el. akárhogy számolgattam ez nem lesz elég arra hogy első helyre jöjjek vissza. nagy para... 2. boxkiállásom.. kerékcsere, megtankolás, ahogy leraktak az emelőről akkor ment el mellettem a piros szörny.. 15mp hátrány és hátra volt 23-24 perc.. áá mondom ez így nem jóóóó... kapott az aston rendesen.. 3kör volt hátra, az előnye 4mp körül, utólértem a lassú részen, láthatóan küzdött az elemekkel, a fekete arannyal.. mikor megkezdtük az utolsó előtti kört, az első sikánból kijövet megcsúszott, megfogta de én eltoltam mellette. uhh, [megkönnyebbült].. innen meg már csak bekellett érnem..

    ebből is látszik hogy így is úgy is meglehte csinálni a másfél órát, ad taktikázásra lehetőséget, tuti erre fogok szavazni a gtr2ben, már csak azért is, mert ugyan nem egy munkás pálya ez a le mans de elég volt ez a 90perc bőven...

    vszínű nekem ez volt a búcsú futamom a gtr1-el, spa-ban nem hiszem hogy ott leszek(bár kitudja).. köszönöm mindenkinek az élményeket, jó volt minden..
    várjuk a folytatást, a gtr2-t, vroooooooom vrooooooooom
    Utoljára módosította: Mike; 2006. 09. 18. 03:45.

  9. #9
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR - LeMans

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, bátorításul csak annyit tudok mondani, hogy már dolgoznak a GTR2-höz a Le Mans-i pályán, így fogunk még rajta versenyezni ne aggódj!
    Remélem minél többet!

  10. #10
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: GTR - LeMans

    A qualon sikerült Attys mögé behozni a vasat... azaz, ő hozta be elém A kis piszok. Pedig éreztem, hogy van még a szekeremben pár tized még mindig, de vhol mindig elpuskátam A verseny volt, ahogy Attys kérte, nem előztem meg az első kanyarban, mert ő engedett el !!

    Aztán amikor 2xra ért utol, az egyenesben lementem a pályáról és már nem tudtam megtartani. Ezután esélyem sem volt, hogy utolérjek bárkit is, ugyanis a vmaxom 290 körül volt. A kanyarokat még tudtam (viszonylag)nagy tempóval abszolválni, de az egyenesben mindig lemaradtam De ne aggódj Attys, lesz ez még így se

    A legvégét pedig - ahogy illik, úgy eltoltam - hogy csak na.........Na, ezt jól megmondtam Képzeljétek el, a motor nem szereti, ha totál telibe kapod a falat!Azaz, azt még bírja, de azt a lassulást Az uccsó körben bírtam pont ezt letesztelni Kár, hogy a végén ilyen kevesen maradtunk, így nem ér semmit a....a.....talán 8. helyem
    Na, mind1, majd legközelebb bebizonyítom............hogy tudok még 15. is lenni

    Mindenki egészségére az egész nyári versenyt, most pedig rohanok a bankba, és utalom a GTR2-re a pízt!!!!

  11. #11
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR - LeMans

    Összességében:Jo volt!
    Dozsa Attila:ne aggodj,benne van a pakliban a flick-flack.
    Igazi verseny volt!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  12. #12
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GTR - LeMans

    Nekem attól volt érdekes, hogy egyenesben kicsit lassabb voltam, (300km/h!)
    viszont a hátsó részen nagyon feküdt a DB9.
    Csakhát ott meg nehéz lett volt előzni

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •