Találatok: 1 - 25 (25 összesen)

Téma: GTR nyár - Oschersleben

  1. #1
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    GTR nyár - Oschersleben

    Ez a futam =

    Az időmérő megint jól sikerült, a rajtnál se volt gond, szépen higgadtan ment az eleje, aztán kb. 3 kör után az S kanyarban megdobott a rázókő, és a kavicságyban landoltam...
    Aztse tudtam hogy induljak , tolassak vagy forduljak, de nem nagyon akart elindulni. Aztán mire elment mindenki ki is kerültem az aszfaltra. (érdekes volt, amíg áltam a kavicságyban, kicsúszott vagy 4-5 autó)
    Aztán ahogy ilyenkor szokták mondani, kijött minden ami a csövön kifért , 4-5 helyen mentem be a pitbe, utánna hamar a 3. helyre is értem. Talán akkoriban futottam a leggyorsabb körömet is. Számolgattam a benyát, de úgy tűnt hogy elég lesz...
    Közben Nibi kicsúszott, meg is lepődtem, hogy előttem van, ekkor már 2. helyen poroszkáltam. Na ezután el kezdtem számolgatni, hogy még lehet hogy Mike-ot is utólérem, aztán mégse... no benya. 3 kanyar volt még hátra...azt az 1 litert még bele kellett volna tankolni

  2. #2
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Grat mindenkinek! Én sajnos hulla fáradt voltam már estére, így aztán a második pöri után kiléptem.

  3. #3
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Itt kérnék elnézést Pál Feritöl,akit kipöccintettem!
    Ne kérdezzétek,nem tudom mi a fene volt az.
    Ferit megvártam a szabályok szerint,de kilépett a baleset után egyböl.
    A verseny viszont akciodus volt,és jo a létszám is.Egyszoval nem unatkoztam.
    Remélem leszünk alapbol a GTR 2 ben is ennyien.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  4. #4
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    re: GTR nyár - Oschersleben

    hehe, jó volt
    a kvali az katasztrófa volt.... egy tiszta köröm sem volt a végéig, ott meg már lankadt a koncetráció így bekellett érnem 30.1-es idővel..29.5 helyett....
    a verseny elejét nem kapkodtam el, olyannyira hogy a 6. vagy a 7. körben fent a sikánt el is szúrtam, a pörgést kivédve lenyírtam a belső íven a füvet majd a kijárati íven kívül is nagynak találtam a gazt hát oda is lementem kicsit nyírni mire visszataláltam Nibi jött mint atom, be is fért elém... onnantól kezdve hagytam hagy törje előttem az utat.. néha elég kínos pillanatokat élt át a lekörözéseknél én meg nyomtam hátulról...gondolom kapkodta a fejétaz ominózus sikánnál történt egy kocc(egy lekörözött előttünk kiforgott, Nibi lement gazolni én meg félig meddig bedugtam a kocsi orrát mellé de a kigyors résznél lekoccolt... de bevártam pár kanyarral később...innentől vonatozás.. feltartott de a boxban szándékoztam megelőzni onnantól már ez volt a terv ami be is jött..igazi csapatmunka volt... ezután már ahogy Palik mondaná lekapcsoltam mindent az autón, szinte gurultam, jött is rám Juha de egy pillanatra sem éreztem magam veszélyben

    köszönöm mindenkinek, jó volt szép volt ez a nyári kupa, habár sokszor nem indultam de jó élményeim vannak .....

    ha úgy alakul minden akkor számíthattok rám a gtr2ben is, minden versenyen

    pápusza _M

  5. #5
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Én még mielőtt hazaértem már versenyeztem. Kicsit elnyúlt a munka és hogy ideérjek, oda kellet lépjek. Mázlimra sehol sem volt rendőr Qualon nem tudtam időt menni; gyakorolni, setupolni csak a warm up-on tudtam. Némi csalódottság tölött el, a segítőkészséget illetően... Felvezetőkörben meglöktem az előttem haladót, későn vettem észre a lassulását. Bocsi. Ha egy autó bakapcsolt lámpával megy, nem látszik külön féklámpa felvillanás... Első kör végén lemásoltam az előttem haladó kicsúszását .míg begyakoroltam a pályát, 1x-2x kicsúsztam, de ezek után összeszedtem magam. A sikánból kijövet 2 autó keresztbe hajtott a pályán (de hogy miért kell kersztbe hajtani a pályán, amikor egy kicsúszásról jönnek vissza...?!?!?!?! ajánlott olvasmány: szabályzat, versenykódex ), kikerülni sem idő, sem hely nem volt, paaaffffffff. Gondoltam, ez volt legalább az első vezetőszárny... tükörben észrevettem Csányi elvtársat; ő sem tudta elkerülni, duurrrrr hátulról is egy kicsi. Szerencsére, vagy a német precizitásnak köszönhetően semmi baja nem lett a kocsinak. Egy darabig tesóval és Balázzsal cserélgettük a pozíciót, de már annyira, hogy gőzőm nem volt róla melyikünk hol van... Kb félúton kimentem a boxba. Nem javíttattam semmit, és mivel elég üzemanyaggal indultam, csak a kerekeket cserélték le. A gyors pitnek köszönhetően megtartottam a pozíciómat. Megkezdtem a felzárkózást. Volt egy szép előzés, amit nem sikerült még megtalálnom replayen. Kettőnket körözött egy autós, de az előttem lévő túlzott lefékezését kihasználva nyertem egy pozíciót. Köszi, bárki is voltál . Egy másik versenytársat utolérve éreztem sokkal gyorsabb vagyok egyes szakaszokon, és egyik kanyarban annyira lefékezett majdnem kocc lett a vége, lassan ugyan de vettem a lapot, hogy átadja a helyezését. Köszönöm. Aztán Buczkó Sándort kezdtem utolérni, és mivel fogyott a benya is, egyre jobb köröket autóztam. Élveztem azt a pár kört míg üldöztem. Igaz sajnos, hogy előzésnél összekoccantunk, és így lemaradtam, de a célba érve örömmel vettem tudomásul, hogy mégis valahogy elé kerültem. Nagyon élveztem a versenyt, ezzel a BMW-vel élmény versenyezni. Jövőt illetően nem tudom mi lesz, legtöbbször vasárnap este dolgozok, így nem fogok többet indulni nyári versenyen, de lehet hogy GTR2-ben sem tudok majd, persze ez még változhat.
    Ja és, utoljára: úgy éreztem egész jól mentek a lekörözések, szerencsére mindig jó helyen értek utól.

  6. #6
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Ezt a versenyt nagyon élveztem!
    Az időmérőn nem tudtam sokat menni, ezért az üldözőboj végéről indultam. Boxkiállást a verseny 1/3-ánál terveztem, mert addigra valószínűleg úgyis ki kell mennem javítani. A második etapra már hátra is soft gumikat tettem fel, mert a med nem volt elég meleg, annyi kucsúszásom pedig nem volt, hogy a soft elégjen Pár pörgésen és kicsúszáson kívül az autót nem törtem össze. Aztán egyszercsak találkoztam Barzó László kollégával, akinek nagyon köszönöm a versenyt. Pár körön mögöttem tudtam tartani, aztán egyszercsak kipöccintett Miután megvárt, egy leköröző is elhúzott mellettem, Barzó kolléga pedig eltűnt. Valamivel később ismét találkoztunk, de most ő volt előttem és a pálya hátsó részén sikerült leelőznöm versenyben! Egyszer, amikor éppen üldözött, jött Niebel kolléga, akit nem tudtam rendesen elengedni és megtolt, ezért elnézést kérek. Az utolsó pár körben újból én voltan az üldöző. Egyszer a menekülő nagyon lecsúszott az ideális ívről, de nem mentem el mellette, mert féltem, hogy összeütközünk. Az utolsó körben megpróbáltam a 3 balkanyarban gyorsabban menni, hogy közel maradjak és a következő kanyarnál előzhessek, de az autó éppen csúszott és csak a kavicságy segített lassítani Innem már csak a célig kellett elgurulni, előzni esélyem sem volt.

  7. #7
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Ferencz Gáborral meg kell osztanom az információt miszerint 5 perccel a vége előtt mikor koccantunk, és ő sajnálatos módon kicsúszott akkor nem látszott! Hallottam a motorhangját már fél körrel előtte is, de sem a tükörben, sem hátranézve nem láttam! A pitboard szerint senki nem volt körülötttem, és kék zászló sem volt. Most már tudom, hogy azért mert egy körrel le volt maradva mögöttem, de annyival sokkal gyorsabb volt, hogy simán elengedtem volna, ha látom.
    Iyet még csak replay közben láttam, hogy valaki eltűnik. Gondolom azért mert 16-ra volt korlátozva a látható ellenfelek száma. De miért azt tünteti el aki közvetlenül mellettem van? Miért nem azt aki a pálya másik felén?

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Az eddigi leg élvezetesebb versenyem volt a mostani. Az első pár kanyrban ahogy összetorlódtunk, nagyon feeling-es volt. Tetszet hogy (majdnem) mindenki vigyázott a másikra, nem kezdtek eszeveszet előzgetésbe, mindenki várt hogy az előttelévő rálépjen a gázra. Elég sokáig 1ütt maradt a mezőny. Tényleg igazi verseny hangulata volt. Az első pár kanyrban alig mertem 1 kis gázt adni. Kicsit paráztam hogy nagyon előre kerültem qual-on és valaki hátulról belém rongyol, vagy az elsőkörbe addig ovatoskodok hogy letolnak az útról de szerencsére jól sikerült a dolog. Nem siettem. Kicsiket hibázgattam, és ahogy számítottam a piknikezők elözgetésével szépen araszolgattam fel a 10-12-ik helyig. Csak azt a nyomi gumifalat kellet volna kihagyni... Pedig tényleg csak 1 kicsit hibáztam... és 1ből 3perc hátrány... No mind1. Így utólag már nem bánom annyira mert a box után beértem Patki Szabit és kárpótlásul vonatoztunk 1 jót. Szépen mentünk. Nagyon élveztem. Jó pár körön át nem hibáztunk nagyot. Aztán a cél1enes előtti kanyarban belülrölről benéztem, de kisodródtam és kilőktem. Sorry. Bevártam de pár kanyar után hibáztam és lemaradtam. A másik incidens alakalmával szintén Pataki Szabit üldöztem (vhogy mindig 1másra tláltunk) mikor Niebel Zoli utolért minket. Az volt a terv hogy belülröl féktávon elengedem. Csak elnéztem és még éphogy időben fékeztem, úgy hogy beleléptem keményen nehogy kisodródjak és kilökjek valakit. Mire a baloldali kerék blokkolt és elkezdet behúzni középre. Bocsi. Sikerült korrigálni de akkor már melletem volt és láttam ahogy szépen belecsorog Pataki Szabiba.

  9. #9
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Ferencz Gáborral meg kell osztanom az információt miszerint 5 perccel a vége előtt mikor koccantunk, és ő sajnálatos módon kicsúszott akkor nem látszott! Hallottam a motorhangját már fél körrel előtte is, de sem a tükörben, sem hátranézve nem láttam! A pitboard szerint senki nem volt körülötttem, és kék zászló sem volt. Most már tudom, hogy azért mert egy körrel le volt maradva mögöttem, de annyival sokkal gyorsabb volt, hogy simán elengedtem volna, ha látom.
    Iyet még csak replay közben láttam, hogy valaki eltűnik. Gondolom azért mert 16-ra volt korlátozva a látható ellenfelek száma. De miért azt tünteti el aki közvetlenül mellettem van? Miért nem azt aki a pálya másik felén?
    Szokásos GTR hiba, ez van. 2-ben talán nem lesz.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  10. #10
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Amikor leesett, hogy nem M3-mal megyünk, hanem Z3-mal akkor kicsit elszontyolodtam, de gondoltam, ehhez talán lesz valahol épkézláb setup a neten. Tévedtem, mind a 2x.
    1->Setup nem volt sehol használható, de
    2->A bemelegi'tésben nagyon megtetszett ez a kocsi, nagyon megörültem.
    A felvezetőben persze megint volt egy benga aki megpördült ezúton is gratulálok magamnak!
    A futamon jól éreztem magam, igyekeztem elengedni a körözőket. Ami még fura volt, hogy a tükörbe nézve mikor megláttam hogy Juhász, 3x is hátra kellett néznem, hogy jól látom-e, nem körözés jön élvezkedtem kicsit, vigyázva, nehogy kicsúszás legyen, aztán persze szépen el is ment mellettem egy kisodródásnál. Pál Feri is hátulról közeli'tett, őt nem tudtam tartani még ennyire sem. Remélem nem haragszotok rám ezért.
    A futamon folyton estem keltem, néha bekapcsolódtam rövid kergetőzésbe. Nekem nagyon tetszett ez a Z3-kupa. Ugye GTR2-ig lesz még ilyen?

    (A Z3 az kicsi autó, de azért még nem kéne mindenkinek a pályán megfordulni. Nekem se. De ha már mindenképp gy akarja valaki, legalább nézzen oldalra, hogy ki az akitől elnézést kell kérnie Ákos és Bazsi a felső sikán után durrantott telibe valakit/valakiket, nekem a célegyenes után volt szerencsém talizni asszem Gusztávval)

  11. #11
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Sziasztok!!!

    Én bocsit kérek mindenkitől...hogy indultam! Én is azt kittem - akárcsak Attys - M3 al megyünk. Miután rájöttem, fejfogas ..... anyázás, mert már egyenesben sem tudtam tartani (fékezésnél)! Szó se róla, bénáztam,ahogy a nagykönyvben meg van írva! Legközelebb jobban odafigyuzok, mivel indulunk és azzal fogok gyakni! De télleg ! Tovűábbi jó versenyzést mindenkinek!

  12. #12
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!!!

    Én bocsit kérek mindenkitől...hogy indultam! Én is azt kittem - akárcsak Attys - M3 al megyünk. Miután rájöttem, fejfogas ..... anyázás, mert már egyenesben sem tudtam tartani (fékezésnél)! Szó se róla, bénáztam,ahogy a nagykönyvben meg van írva! Legközelebb jobban odafigyuzok, mivel indulunk és azzal fogok gyakni! De télleg ! Tovűábbi jó versenyzést mindenkinek!
    Ezért érdemes a szerveren gyakorolni!
    Akkor csak az éppen választhato kocsi van a szerverre beállitva!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  13. #13
    Beda Tibor Regisztrált Beda Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 23.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    35

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Sziasztok!

    B@sszus, nagyon örülök. Igaz hogy nem voltam valami túl gyors, és hogy ez volt az utolsó verseny a bajnokságban, de a nyolc pont az nyolc pont. Nem azért örülök mert megelőztem pár társat, meg ugye nem is a nagyszerű teljesítményért, (Két kavicságy, a második nagyon ragaszkodó volt, ottmaradt a fél gumi) hanem hogy legalább bemutatkozhattam.

    Stat szerint három versenyen vagyok túl, de igazából csak kettőn, mert az esősből kiléptem. (Nem akartam senkinek gondokat okozni a pályán, azért.) Számomra ezek a versenyek újak még. Én mindig is előnyben tartottam ha nem gép ellen kell játszani. Régóta szimezgetek, (F1GP1től) és meg kell hogy mondjam nektek, hogy nagyon büszke vagyok rátok, hogy ittvagytok, meg hogy részt vehetek ezekben a versenyekben, mert nagyon élvezem amit a körözés közben kapok a játéktól, és nélkületek ugye erre nem lenne lehetőség.

    Nekem van egy Call Of Duty klánom (lövöldözős, 2dik világháború, http://iguard.opnet.hu/ ) ahol én vagyok a vezér (bár nem mindig érzem magam megfelelőnek) mert szeretem a multiplayert, de igazából a régi álmom mindig is a pályaverseny volt, persze nem AI ellen. A c.o.d. klánunkban már ötünknek van eredeti GTR-je, és négyünknek kormány. (Felkeltette az érdeklődésüket. Mindig szídtam az arcade autós játékokat, mikor említették ) Az ötödik srác is erősen gondolkodik már egy kormány vásárlásán. Szoktunk szervert csinálni, és gyakorolgatni, mostanság egyre gyakrabban. A srácok nem szimezgettek régebben annyit mint én, de nagyon jól fejlődnek, szóval elképzelhető hogy őket is érdekelni fogja a dolog. Feljesztgetem őket, ma pl. már tiltva volt mindenféle segédlet, de ez csak egy példa a sok közül. Jókat versenyzünk klán szinten is. Nekik még én vagyok az etalon, de mindig mondom, a Mastersesek úgy rámvernek itt meg ott, tetü lassú vagyok. El se hiszik, csak azt nézik, hogy milyen kört mentem. Pedig eddig 15dik ha tudtam lenni Masterses időmérőn. Klánszinten könnyítés hogy van Ventrilo-nk is.

    Vettem észre hogy készültök áttérni GTR2-re. Most nem szeretném elkövetni a régi hibát mégegyszer. A GTR-t később vettem meg, mert drága volt. Most össze spórolom az árát valahogy, mert nem szeretnék kimaradni a sok-sok izgalomból!

    Mégegyszer kösz mindenkinek a versenyt! Szuperek vagytok. Nagyon élveztem. (Nem csak ezt, a franciát is, ahol kifogyott a nafta, mert h.ü.j.e. voltam )

    U.I.: Tudom hogy hosszú és nyálas, de legalább van mit olvasni... A helyesírási hibákat pls ne keressétek, és ne szóljatok végette, mert úgy is kijavítom... Sok szöveg, sok hiba...

  14. #14
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért érdemes a szerveren gyakorolni!
    Akkor csak az éppen választhato kocsi van a szerverre beállitva!
    Igaz, csak nem vok szervertag, így nem tok fellépni!!! De talán majd a GTR2-vel!!!
    Utoljára módosította: Bazsy; 2006. 09. 12. 10:33.

  15. #15
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!!!

    Én bocsit kérek mindenkitől...hogy indultam! Én is azt kittem - akárcsak Attys - M3 al megyünk. Miután rájöttem, fejfogas ..... anyázás, mert már egyenesben sem tudtam tartani (fékezésnél)! Szó se róla, bénáztam,ahogy a nagykönyvben meg van írva! Legközelebb jobban odafigyuzok, mivel indulunk és azzal fogok gyakni! De télleg ! Tovűábbi jó versenyzést mindenkinek!
    őszintén szólva nem értelek titeket, versenynaptárban is meg vhol itt is tisztán, érthetően levolt írva hogy bmw z3, ezen mit nem lehetett érteni, félrenézni...

  16. #16
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Mike írta Hozzászólás megtekintése
    őszintén szólva nem értelek titeket, versenynaptárban is meg vhol itt is tisztán, érthetően levolt írva hogy bmw z3, ezen mit nem lehetett érteni, félrenézni...
    1db bötű meg 1db 3-as mind a kettőnél, azon kívül ugyan 1 éve biztos megvan a GTR CD-m de még egyetlen-egyszer semültem be a Z3-ba. Így amikor láttam hogy Z3, M-re asszociáltam .
    De nem számított semmit, mert mint említettem setupom nem volt egyihez sem, és gyakorolni is csak időmérő előtt kezdtem.
    Szerintem nagyon jó volt. A beállítás miatt lehetett az a csoda, hogy csomószormeg tudtam fogni a kocsit farolás közben? Vagy a pálya ilyen? Mert mintha már tavaj is oldalazva vettem volna a fenti sikán utáni jobbost.

  17. #17
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    275

    re: GTR nyár - Oschersleben

    új pecóban van olyan szar asztal, hogy ne tovább, nem tudtam jól felfogatni optimális helyre a kormányt, de ez még a kisebb baj, ahhoz el kellett volna indulni csakhogy a progi xaktás módon elment vadászni ....gyász , miután jól kisírtam magam, újságolta Atty kollega h lesz még két futam, na addigra a baltával beigazítom komfortosra az asztalt
    Grat mindenkinek!!!

  18. #18
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    275

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Dózsa Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor leesett, hogy nem M3-mal megyünk, hanem Z3-mal akkor kicsit elszontyolodtam, de gondoltam, ehhez talán lesz valahol épkézláb setup a neten. Tévedtem, mind a 2x.
    1->Setup nem volt sehol használható, de
    háát én rögtön úgy kezdtem a gyakorlást h talátam 2 jó setupot

  19. #19
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    háát én rögtön úgy kezdtem a gyakorlást h talátam 2 jó setupot
    Enyém fent volt/van!

  20. #20
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Enyém fent volt/van!
    azt mondta hogy jót talált

  21. #21
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Mike írta Hozzászólás megtekintése
    azt mondta hogy jót talált

    ...

  22. #22
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Enyém fent volt/van!
    Jaja, nagy köszi, mert nagyon nagyon használható volt!

  23. #23
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Enyém fent volt/van!

    Holis?

  24. #24
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, nagy köszi, mert nagyon nagyon használható volt!
    Ohh..., még a végén elhiszem, hogy értek a setupoláshoz (kicsit)!
    Most végre nem tudtál megverni a saját setupommal! Micsoda elégtétel ez nekem!
    Na de most komolyan: sajnáltam h ilyen butaságon szúrod el a futamod...

  25. #25
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    re: GTR nyár - Oschersleben

    Nekem az időmérőn nem jöttek össze a dolgok!Az első körömben futott időmet az istenért sem tudtam megjavitani. Amikor meg tudtam menni -0.5-0.7-es idő akkor meg az utolsó kanyarban basztam el! Ezért csak a 10. helyről tudtam indulni. A rajt érdekes volt, mert jól benne voltam a sürüjében, és egy kis kocctól eltekintve jól átvészeltem a dolgokat. Volt egy két előzésem, de sokan potyogtak ki elöllem. Aztán ugy a 4-5. körben a gyors sikán utáni jobbosban kicsit lecsúsztam az ívről és igy elment mellettem Kunszabó kolléga! Majd a célegyenre forditó kanyarban féktávon blokkoltak a hátsó kerekek és megpördültem(köszi Guszti és Gabi, hogy nem durrantottatok belém)! Ennek a pörgésnek az volt az oka, hogy 57-43-as fékeloszlással mentem és a hátsó fékek túlhevültek, majd szépen feljebb raktam 59-41 v. 60-40-re már nem emlékszem, és érdekes módon utánna nem volt gondom a fékkel! A következő körben Gabi kipördült elöllünk, majd a gyors sikán utáni egyenesben visszaelőztem Gusztit, majd Kunszabó kolléga után eredtem. Teltek a körök és egyre jobban közeledtem rá, és mire viszonyleg közel olyan 2sec-re voltam tőle ő kipördült elöllem és igy feljöttem a 3. helyre. Ezen a helyen tanyáztam a boxig, de a kiállás után pont Juha mögé jöttem vissza ugy 3-4sec-re. Gondoltam, hogy őt nem fogom tudni megfogni, de megprobálom. Mentem és egyszer utolétem 2 lekörözöttet akikből az első simán elengedett a másik Beda kolléga nem tudom miért, de az volt az érzésem, hogy nem akar elengedni a célegyenesben pedig mellette voltam, és vagy fél körön át villogtattam neki, és hát hirtelen komolyan azon kezdtem le gondolkozni, hogy ő vesenyezni akar velem, de szerencsére észbe kapott és elengedett. Ezután mentem, és egyszer csak azt látom, hogy Nibi megy elöttem pár sec-re! Gondoltam megprobálom megfogni, de nem sikerült, mert megcsúsztam a célegyenes ráforditó kanyar elött és igy kaptam kb még 4sec-et amit már képtelenség lett volna behozni. Az utolsó körben pedig láttam, hogy Juha a füvön van, gondoltam biztos kicsúszott és hogy jön vissza és egy jót küzdünk az utolsó 2 kanyarban, de sajna utánna derült ki, hogy kifogyott a benzin! Sajnálom érte! És igy lettem 3.!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •