Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)

Téma: GTR 1.2 patch

  1. #26
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: GTR 1.2 patch

    Az angolositott filéket felüliratam indulis a játék de hibauzenetekel.
    A világitás kapcsolot is beállitotam de az meg csak az lcd kijelző hátérvilágitását kapcsolja.
    Szoval itt tartok.

  2. #27
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR 1.2 patch

    Angolosítás 1.2 után. (ne tedd fel a régebbi angolosítást!!!)

    Az UIData\games.dic fájlt megnyitod notepad-el és kitörölsz belőle mindent, elmented úgy hogy 0 legyen a fájl mérete.

    Innentől full angol a játék, lehet hogy egy-két gomb (pl. exit vagy back) német marad.

    A játék alapvetően angol, a fenti fájl szolgál a németre fordításra, ezért lehet kinullázni, és akkor angol "marad".

    Ennyi a trükk..
    Utoljára módosította: Zizics János; 2004. 12. 24. 20:27.

  3. #28
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR 1.2 patch

    Eddig nekem tetszik az 1.2-es patch a kocsik lámpája főleg a Saleene mostmár nappal is sokkal jobban látható hogy fel van kapcslva. Éjszaka mondjuk egy picit gyengének tűnik a fény nem lesz könnyű úgy versenyezni

    A join lag teljesen megszűnt egyáltalán nem észleltem semmi belassulást.

    Egyedül még a 24 órás versenyre lennék kiváncsi hogy lehet-e másik játékosnak átadni multiban az autót bár gondolom nem mert akkor azt is írták volna.

  4. #29

    Re: GTR 1.2 patch

    Idézet Eredetileg nf79 írta
    sziasztok

    segitseg kellene nekem, hogy honnan tudnam beszerezni a jatekot.

    koszi Istvan
    Megrendelheted a gameware.at és amazon.de site-okon is, 1-2 hét mire megjön.
    Én is tudok behozattatni ha kell, nyugodtan keressetek meg privátban, de az már csak Január lesz szerintem.

  5. #30

    Re: GTR 1.2 patch

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Megrendelheted a gameware.at és amazon.de site-okon is, 1-2 hét mire megjön.
    Én is tudok behozattatni ha kell, nyugodtan keressetek meg privátban, de az már csak Január lesz szerintem.
    amazon.de-t megnéztem, ugyan 42 EURO-ra levitték az árát, de *-al jelölt résznél megtaláltam, hogy szoftvert csak az ott felsorolt országokba küldenek, Magyarország nem volt ott sajnos

    a gameware.at-t még nem néztem át tüzetesebben, elég macerás volt a regisztráció és nem volt kéznél a bankkártya, úgyhogy hagytam a fenébe.

  6. #31

    Re: GTR 1.2 patch

    Ha jól tudom Atesz az amazonról rendelte meg magának és működött, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.

  7. #32
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: GTR 1.2 patch

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Angolosítás 1.2 után. (ne tedd fel a régebbi angolosítást!!!)

    Az UIData\games.dic fájlt megnyitod notepad-el és kitörölsz belőle mindent, elmented úgy hogy 0 legyen a fájl mérete.

    Innentől full angol a játék, lehet hogy egy-két gomb (pl. exit vagy back) német marad.

    A játék alapvetően angol, a fenti fájl szolgál a németre fordításra, ezért lehet kinullázni, és akkor angol "marad".

    Ennyi a trükk..


    Köszike igy tényleg okés.
    Jah, mint fentebb olvastam rájötem énis hogy világitanak a lámpák csak nemvalami meggyözö erövel

  8. #33
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR 1.2 patch

    Nem én a gameware.at-ről rendeltem meg mert az amazon német oldala ide nem akarta küldeni ezt a terméket.

  9. #34

    Re: GTR 1.2 patch

    Sziasztok!

    Feltettem az 1.2 patchet és az eddig frankón működő játék az istenért nem akar elindulni,állandóan a lemezt ellenörzi.Ilyenkor mi a teendő?Persze nem eredeti a játéklemez...

  10. #35

    Re: GTR 1.2 patch

    Üdv!

    Közben utánanéztem a dolgoknak és nagy valószínűséggel csak az eredeti játékot lehet az 1.2 patchel feljavítani.A kédésem csupán annyi hogy az 1.1-es patchel is lehet versenyezni?Kérdezem ezt azért mert nem valószínű hogy én vagyok az egyetlen akinek ez a problémája de szeretne versenyezni.

  11. #36

    Re: GTR 1.2 patch

    Idézet Eredetileg Daffy írta
    Üdv!

    Közben utánanéztem a dolgoknak és nagy valószínűséggel csak az eredeti játékot lehet az 1.2 patchel feljavítani.A kédésem csupán annyi hogy az 1.1-es patchel is lehet versenyezni?Kérdezem ezt azért mert nem valószínű hogy én vagyok az egyetlen akinek ez a problémája de szeretne versenyezni.
    Az 1.2-es patch-el megyünk és nem csak a joinlag kiküszöbölése miatt, hanem azért is mert sok minden változott alapból is (törésmodell stb).

  12. #37
    Borbély Attila Regisztrált Voodoo logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    136

    Re: GTR 1.2 patch

    Tehát ha jól látom itt a dolgokat akkor akiknek nem volt módjuk eredeti játék megvásárlására azok így jártak tehát azok akiknek van elkezdik sépen a bajnokságot mi meg majd leshetjük az eredményeket és mehetünk fun racelni ahova akarunk .Ezt becumiztuk remélem a sok okos ember kitalál erre a pöcs dologra valami cracket .Kellemes ünnepeket (némi ironiával).

  13. #38
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Re: GTR 1.2 patch

    Megy a másolttal is, no para. SG forumban tessék nézelődni.

  14. #39
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR 1.2 patch

    Nem csak az eredeti játékkal megy már az 1.2

  15. #40

    Re: GTR 1.2 patch


Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •