Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)

Téma: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

  1. #1
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Egy kis segítség a kezdőknek a setupoláshoz:
    Esős versenyen nem a végsebesség számít! A szárnyakat gyakorlatilag maximálisra érdemes rakni, hogy minél nagyobb legyen a leszorítóerő. A hasmagasságot emelni kell az acquaplaning (az autó felfekvése és megcsúszása a vizen) elkerülésére. A camber-t (függőleges kerékdőlés) negatív irányba növelni kell, hogy a kerék mint a kés a vajban hasítsa a vizet, és ne feküdjön fel olyan nagy felülettel a vízre. Növelni kell a hátsó toe-int (kerekek vízszintes irányú dőlése), tehát még pozitívabbra kell venni, hogy stabilabb legyen az autó hátulja kigyorsításnál. Rugókat és Roll-Barokat lejjebb venni, így ugyan "dülöngélősebb" lesz az autó, de esőben pont erre a fajta viselkedésre van szükség. A rebound-on és kicsit a bumpon is lehet lágyítani. Fontos még, hogy a sebességfokozatoknak nem kell teljesen lepörögni, lehet hosszabbra is tenni őket, illetve ha kigyorsításnál nagyon ficánkol az autó hátulja akkor lehet hamarabb felváltani a következő sebességbe. Végül de nem utolsó sorban, mivel fékezésnél az autó hátulról előre irányuló súlyáthelyeződése sokkal kisebb mértékü, a fékerő-eloszlást (akár jelentősen) hátrafelé kell állítani.

    Sok sikert mindenkinek a vizes Estorili aszfaltcsíkon!

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Annyival egészíteném ki a dolgot, hogy a rugózást is sokkal puhábbra lehet venni, a hasmagasságot érdemes feljebb venni, és az első anti-rollt növelni, illetve a hátsót levenni 0-ra.Így sokkal kezelhetőbb lesz az autó, alulkormányzottabb, de könnyebb az úton tartani.

    Nyomatékból kell vezetni az autót, nem szabad hagyni felpörögni, mert akkor nagyon könnyen elforognak a kerekek.A differenciálművet is ehhez kell állítani, a motorféket százalékosan csökkenteni kell, hogy inkább azzal kell befordulni a kanyarba, mint lábfékkel.A power diffit pedig nagyobbra kell állítani.

    Egyébként Petinek teljesen igaza van abban, hogy nem a végsebesség számít, inkább a kezelhetőséget kell eltalálni.

    A legfontosabb pedig a türelem, a nyugodttság, és elővigyázatosság, az ilyen monsoonos futamon az egyenletes, hiba nélküli teljesítmény akármilyen köridővel is, biztos dobogó!

  3. #3
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    az elmúlt 10percben 3szor indult újra a szerver
    csak ne az történjen meg vasárnap ami a hajnali spa-val...

  4. #4
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Én már csak a speedbug-tól tartok, hogy azt em tudjuk kiszűrni a prekval rendszerben..
    Épp most volt rá példa, h az illető agyon hibázta magát a gyorskörében, azt mégis jobb kört ment mint én!

  5. #5
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én már csak a speedbug-tól tartok, hogy azt em tudjuk kiszűrni a prekval rendszerben..
    Épp most volt rá példa, h az illető agyon hibázta magát a gyorskörében, azt mégis jobb kört ment mint én!
    A speedbug-ot ki fogjuk szűrni, egyszerűen kitöröljük
    Ne aggódj. A valószínűsége sem olyan nagy, lásd a feltöltött 286 időből a sim-challenge-en a tiéd egyedül speedbug-os és az is nagyon látszik

  6. #6
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A speedbug-ot ki fogjuk szűrni, egyszerűen kitöröljük
    Ne aggódj. A valószínűsége sem olyan nagy, lásd a feltöltött 286 időből a sim-challenge-en a tiéd egyedül speedbug-os és az is nagyon látszik

    Csak az zavar, hogy egyáltalán nem is emlékszem arra az időre. Mikor feltöltöttem, akkor vettem észre h dejó is vagyok!

  7. #7
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése

    Csak az zavar, hogy egyáltalán nem is emlékszem arra az időre. Mikor feltöltöttem, akkor vettem észre h dejó is vagyok!
    De mi fogunk emlékezni...

  8. #8
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Exclamation re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Mivel többen is megyünk Brno-ba a holnapi WTCC futamra, és valószínüleg nem érünk 20 óráig haza, a futam holnap 21.00-kor kezdődik majd!

  9. #9
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Remek futam volt már megint! Először is köszi Nibi, hogy egy frankó setupot toltál alám! Tényleg jó volt így vezetni!
    Végig kiegyensúlyozottan róttam a köröket, szerencsére senki nem tartott fel a lekörözések során. Egyszer csúsztam tovább egy kanyaron, akkor is azért mert elgondolkodtam valamin és hirtelen nem tudtam hogy milyen kanyar jön Ilyen még sose fordult elő
    Egy szoros szitu volt, mégpedig Jácint-al. Én akkor úgy éreztem hogy nem én löktelek meg, ezért nem is vártalak meg. Remélem tényleg nem értem hozzád Majd visszanézzük.
    Egy másik apró esetet említenék, amikor is egy sárga Saleen-es már jóval a pit előtt nagyon lassan ment, és még bent a boxban is vagy 5-10km/h-val lassabban ment. Majdnem megelőztem ott
    Na szóval tényleg király volt, Mike megérdemelten győzött.
    A végén spóroltál vagy már elkoptak a gumiaid?

  10. #10
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    A futam számomra hátulról indult a kicsit késői Brno-i hazaérkezés miatt a WTCC-ről, az időmérőt kihagytam. A rajt után szépen sikerült felfelé jönnöm, pár kör után már Ferencz Gábor mögött voltam azt hiszem 7. vagy 8. helyen de a pálya hátsó részén a lassú sikán előtti féktávon kicsit ráfutottam, így határozottabban fékeztem, blokkoltak a kerekeim és kipördültem. Ez után, mivel több mint fél percig tartott mire kikecmeregtem a kavicságyból már nem volt esélyem felzárkózni az élmezőnyhöz. próbáltam egyre feljebb kerülni, aztán úgy 45. perc után már 5. voltam. Mivel a 4. előttem fél percre volt, csak arra figyeltem hogy Balogh Tomi ne tudjon lőtávolba érni mögöttem (2-3-4 mp-re volt). Az utolsó kört megkezdve hirtelen elém került Nibi a 4. helyen, de már nem volt esélyem megelőzni. Grat minden célba érkezőnek!

  11. #11
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szoros szitu volt, mégpedig Jácint-al. Én akkor úgy éreztem hogy nem én löktelek meg, ezért nem is vártalak meg. Remélem tényleg nem értem hozzád Majd visszanézzük.
    Nem te löktél meg. Az előtte lévő kanyarban kicsit ráfutottam Ádám Róbert-re (bocsánat érte) amitől belassultam, nagyon közel voltál és ezért a következő kanyarban kicsi behúzódtam hogy ne szúrjál be mellém esetleg. Rossz ívről kezdtem emiatt a kigyorsítást és kipördültem.
    Nem lehetett unatkozni ezen a versenyen az biztos. Az elején kicsúsztak előlem hárman így a második lettem. 11mp-es előnyöm volt a 3. helyezettel szemben ami körönként szépen fogyott is. Sokat vesztettem a lekörözéseknél. Volt egy pár veszélyes helyzet is. A kiállás előtt már csak kb. 3mp volt az előnyöm. A kiállás után viszont megint lett belőle 10mp. Reméltem hogy ezzel kihúzom a végéig. A harmadik kanyar előtt azonban utólértem Ádám Róbertet, a pálya közepére húzódott és azt hittem hogy elenged kívülről, de amikor mellé értem nekemjött és kimentem a fűre. Ekkor elmen mellettem Mike (nemtom hogy került mögém), és Juhász Tomi is megérkezett, szóval az előnyömből nem maradt semmi. Ezután az elején említett esetnél megelőzött, így maradt a 3. hely.

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Az eleje szépen indult, aztán jött a horror. Még a mumus is besikerült. ((a kerti kis kapu) ott buktam vagy 40s-et, pedig baromi nehéz betalálni ám oda, de +oldottam.) Aztán ha jól emlékszem Ferenc Gábor adott 1 kis házi feladatot amit nem egészen sikerült csonk nélkül +oldani, igy néhány felesleges alkatrész ott maradt a fal tövében mikor belecsapódtam vagy 150-el. (Kipőrdült és hirtelen úgy tünt hogy át akar csorogni a másik oldalra, úgy hogy gázt adtam hogy még előtte át érjek. Eddig nem is volt gond csak amikor hallotam hogy a jobb oldalon a gumi füre futott és már féktávon vagyok, na akkor már tudtam hogy ezt elbuktam. Most már ugy is mind1 alapon nyomtam 1 satuféket, és vártam a csattanást. Még szerencse hogy get real. Ezt nem próbáltam volna ki igaziba...
    Most így hirtelen nem tudnám +számolni hogy hány emert löktem+ vagy tartottam fel, úgy hogy ezúttal csak így ösznépileg elnézést kérek akivel ilyet elkövettem.
    Ami külön tetszet, hogy 5 körrel a mezőny mögött élet untan poroszkálok, mikor 1x csak elmegyek valaki mellet és 1-et emelkedik a helyezésem. Ettől kicsit jobban éreztem magam...

  13. #13
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    88

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ami külön tetszet, hogy 5 körrel a mezőny mögött élet untan poroszkálok, mikor 1x csak elmegyek valaki mellet és 1-et emelkedik a helyezésem. Ettől kicsit jobban éreztem magam...
    Az én voltam elengedtelek, mert a célegyenesben kilöktem Király Attilát és úgy döntöttem, hogy inkább megvárom mert jó volt valakivel csatázni....bocsi Attila de nem tudtam megállni, viszont cserébe bevártalak
    Egyébként nagyon durva volt, hogy az elején kipördültem és kaptam vagy két kört mire kijöttem a kavicságyból.....Na mindegy!!

  14. #14
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    A végén spóroltál vagy már elkoptak a gumiaid?
    is-is... szívem szerint egy körrel kevesebbet mentem volna, 2-3mp volt hátra mikor megkezdtem az utolsó kört, de te pont annyival jöttél mögöttem így nem akartam kicentizni a dolgot és még hasítottam egy kört, bár nem akartam... a végén már nagyon gengszter tempóban közlekedtem sasoltam is a tükröt, de a végén bíztam az ászton powaban
    ami az egész versenyt illeti, a rajt sima volt, jó volt, a pár kör alatt kidolgozott 10mp előnyöm ahhoz kellett, hogy a visszafordító utáni fel a hegyre kigyors résznél megforogjak, irányba álllítsam a szekeret és maradjak az élen
    a pitstop az egész érdekes volt, mert mikor vánszorogtam be hát mitad isten egy szem autó kempel a boxban és az is a nyilam alatt így odasettenkedtem mögé vártam-vártam(kb itt mehetett el az első helyem) majd megpöcköltem hátulról a sárga szálint pont annyival hogy egy helyet előreguruljon énmeg beálltam.... a visszatérésnél aztsem tudtam hol vagyok , ki van előttem , mögöttem, így azt sem is tudtam -mikor a leszorított corvette jött vissza a pályáról és bementem mellé-, hogy az pozíció harc volt
    Utoljára módosította: Mike; 2006. 09. 04. 13:26.

  15. #15
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    275

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ami külön tetszet, hogy 5 körrel a mezőny mögött élet untan poroszkálok, mikor 1x csak elmegyek valaki mellet és 1-et emelkedik a helyezésem. Ettől kicsit jobban éreztem magam...
    Kezdetben én is így voltam vele, úgy néz ki hogy a poroszkálásban tudok segíteni a szept 10-ei futamon, bmw z3. Habár legutóbb egész jót mentem vele, 3hete, most szóltam el magam...lesz itt csúszkálás összemegvissza

    Alig várom a vasárnapot, már csak azt szeretném kérdezni a Vezetőségtől h tudok-e még indulni, értem ezalatt a szerverpénzt meg ilyenek, mert igy ősz kezdetekor léptem be vagy mikor
    Kérem a Vezetőséget hogy levében is válaszoljanak.
    /ha ezt nem olvassák küldök mail-t /

  16. #16
    Király Attila Regisztrált Atesz 4 logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 22.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    45

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg supra írta Hozzászólás megtekintése
    Az én voltam elengedtelek, mert a célegyenesben kilöktem Király Attilát és úgy döntöttem, hogy inkább megvárom mert jó volt valakivel csatázni....bocsi Attila de nem tudtam megállni, viszont cserébe bevártalak
    Egyébként nagyon durva volt, hogy az elején kipördültem és kaptam vagy két kört mire kijöttem a kavicságyból.....Na mindegy!!

    Nem gond nehéz volt pályán maradni legalább is nekem. Meg is lepődtem miért vársz be nem volt pozícióharc, de legalább izgalmasabb lett a vége így igazad lett.


    ATESZ 04 - FRIZ 22

  17. #17
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Alig várom a vasárnapot, már csak azt szeretném kérdezni a Vezetőségtől h tudok-e még indulni, értem ezalatt a szerverpénzt meg ilyenek, mert igy ősz kezdetekor léptem be vagy mikor
    Kérem a Vezetőséget hogy levében is válaszoljanak.
    /ha ezt nem olvassák küldök mail-t /
    A Nyári Kupa futamai nyíltak, nem kell semmit fizetned.

  18. #18
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Nekem elég eseménydús volt ez a futam. Az első kanyarban Baliko Attilával koccantam aminek a következménye az lett, hogy megpördültem!Bocs Ati nem láttam, hogy ott vagy! Miután visszajöttem voltam vagy 13-14. helyen. Az ngt-s autokat hamar letudtam(köszönöm a vertigos srácnak aki a lassu sikán után elengedett)! Majd kezdtem felzárkózni a többiekre. Viszonylag hamar feljöttem a 6. helyre. Mentem, mentem és egyszer csak a sarkamban volt Benczédi Zsolti, és védekezésre kényszerültem! A lassu sikán elött utolértük Nibit aki egy kicsuszásból jött vissza, és én elég agressziven bementem mellé(bocsi érte) és egy kicsit összeértünk! Majd az utánna lévő körben a T3ban kicsit szélesre vettem a dolgot és igy Zsolti bejött mellém, de a következő kanyart nem tudtam ugy bevenni ahogy szerettem volna, és igy szegény Zsoltinak nekicsúsztam! Bocsánatot kérek érte nem akartam, folyamatossan fékeztem és probáltam is kanyarodni, de nagyon csúszott a kocsi! Ezután nem sokkal utolért Nibi és én az egyik körben a lassu sikánnál megpörögtem igy el tudott menni! Ezután ismét csak monoton mentem, és közben még 1-2-szer megpörögtem a lassu sikánnál! A box után nem sokkal sikerült megint a lassu sikánban megpörögnöm és akkor elment mellettem Csiki Peti! Mondjuk ha nem akkora gázzal probálok visszajönni akkor nem lett volna akkora előnye.Szépen jöttem fel rá, de mindig mire lötávolba érhettem volna, jött egy lekörözött aki miatt tuti mindig vesztettem 1-2sec-et ami elég volt Petinek ahoz, hogy megtartsa az előnyét! Az utolsó pár körben már annyira szarok voltak a gumik, hogy csak tartani tudtam a távolságot,de csökkenteni már nem!

  19. #19
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem elég eseménydús volt ez a futam. Az első kanyarban Baliko Attilával koccantam aminek a következménye az lett, hogy megpördültem!Bocs Ati nem láttam, hogy ott vagy!
    NP, nem láthattál, akkor kellett volna figyelni, amikor odamentem. :P ...egyébként számítottam rá, mert sejtettem, hogy a kanyarba bemenet mással voltál elfoglalva. Örülök, hogy megúsztad és tudtad folytatni.
    Balikó Attila

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    A lassu sikán elött utolértük Nibit aki egy kicsuszásból jött vissza, és én elég agressziven bementem mellé(bocsi érte) és egy kicsit összeértünk!
    Még nem néztem vissza, de ne aggódj ennyi agresszivítás kell! De azé fordulhattál volna szűkebben is!
    De ez volt az egyik kisebb problémám!
    A nagyobb a Bennel való tali volt... Azt már visszanéztem és hát azé na! De nem vok morci, mert kissé én is ludas voltam! Ben, csak az érdekel h miért nem kezdtél fordulni? (Tán blokkolltad kerekeid?!)
    De ezekhez képest meglepően "jó" helyen értem be!

    Ja és nagy köszönet Ádám Robinak is aki úgy döntött h engem már nem enged el, és féktávon rámhúzott... (Juhát úgy látszik előnyben részesítette...)
    Bár most nézve Robi közlekedési/elengedési stílusát, nem csak velem játszotta ezt el... (pl Jácintal is)
    Ezért értél utól Tomi! Szal az nem az én köröm volt...:S
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 09. 05. 13:18.

  21. #21
    Ádám Róbert Regisztrált ÁDI logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 05.
    Üzenetek
    13

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Mike írta Hozzászólás megtekintése
    isa pitstop az egész érdekes volt, mert mikor vánszorogtam be hát mitad isten egy szem autó kempel a boxban és az is a nyilam alatt így odasettenkedtem mögé vártam-vártam(kb itt mehetett el az első helyem) majd megpöcköltem hátulról a sárga szálint pont annyival hogy egy helyet előreguruljon énmeg beálltam....
    Azzal a saleennel én voltam és meglepődve láttam,hogy mögöttem állsz meg és a helyemre vársz. Reméltem,hogy nem így van és nem tartalak fel (még itt is ), mert rajtam sokat dolgoztak a fiúk, s ilyenkor minde mp számít, tudom!
    Erről azonban egyikünk sem tehet, ebben egyet érthetünk, igaz? Azon viszont nagyon meglepődtem, hogy kilöksz onnan, hiszen honnan tudtad, hogy már végeztek velem vagy sem ? Hát, nem tudom....
    Velem baj nem történt , mert végeztek és a motort indítottam újra és már mentem is.

    Nibi!
    "Ja és nagy köszönet Ádám Robinak is aki úgy döntött h engem már nem enged el, és féktávon rámhúzott... (Juhát úgy látszik előnyben részesítette...) "
    BOCSI a manőveréret, de tényleg csak az egyik kocsit láttam (Juhát), te meg rá voltál húzódva és nem láttalak. Csak későn vettelek észre,de talán még időben volt, a bajt elkerültük/ted. Tényleg igazad van, elbénáztam ezt az elengedést, nem direkt volt,sorry!!!

    A többiektől is elnézést kérek, ha valami irtó baromságot csináltam!!! Egyébként is "kihívásokkal küzködöm" a gyorsaságot illetően, de ebben az esőben még nehezebb dolgom volt. Elkerülendő a fenti szitut később már igyekeztem "tutira menni", aminek az lett a vége,hogy pl. a fűre mentem,ott kicsúsztam, s szinte többet voltam kint, mint bent. Nem így gondoltam az utolsó futamomat ,de ez lett....
    Jó szerencsét, Üdv az Erdésznek, LFS a Kohásznak!

  22. #22
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és nagy köszönet Ádám Robinak is aki úgy döntött h engem már nem enged el, és féktávon rámhúzott... (Juhát úgy látszik előnyben részesítette...)
    Bár most nézve Robi közlekedési/elengedési stílusát, nem csak velem játszotta ezt el... (pl Jácintal is)
    Ezért értél utól Tomi! Szal az nem az én köröm volt...:S
    Lehet hogy tévedek, de én úgy tudom hogy a vezetékneve Róbert és a keresztneve Ádám, legalábbis itt a fórumon meg az e-mailben amit írt a HGTRM-nek Ádi volt az aláírás.

    Régebben szegény Pál Ferit is sokan Palizták.

  23. #23
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg ÁDI írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal a saleennel én voltam és meglepődve láttam,hogy mögöttem állsz meg és a helyemre vársz. Reméltem,hogy nem így van és nem tartalak fel (még itt is ), mert rajtam sokat dolgoztak a fiúk, s ilyenkor minde mp számít, tudom!
    Erről azonban egyikünk sem tehet, ebben egyet érthetünk, igaz? Azon viszont nagyon meglepődtem, hogy kilöksz onnan, hiszen honnan tudtad, hogy már végeztek velem vagy sem ? Hát, nem tudom....
    Velem baj nem történt , mert végeztek és a motort indítottam újra és már mentem is.
    A GTR1-ben sajnos előfordul, hogy két autó ugyanarra a boxkiállási helyre kerül, és ha egyszerre megy ki a két pilóta a boxba akkor gond van. Erre valóban az a megoldás, hogy egy kicsit előrébb löki a később jövő pilóta azt aki a helyén áll, így az ő autóján is elkezdenek dolgozni, és a másik autón is folytatják a munkát mintha mi sem történt volna.

  24. #24
    Ádám Róbert Regisztrált ÁDI logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 05.
    Üzenetek
    13

    re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    A GTR1-ben sajnos előfordul, hogy két autó ugyanarra a boxkiállási helyre kerül, és ha egyszerre megy ki a két pilóta a boxba akkor gond van. Erre valóban az a megoldás, hogy egy kicsit előrébb löki a később jövő pilóta azt aki a helyén áll, így az ő autóján is elkezdenek dolgozni, és a másik autón is folytatják a munkát mintha mi sem történt volna.
    - Ok, ezt is megtudtam, köszi.
    - Ádám Róbert vagyok, a vezetéknévből van az ÁDI....
    Jó szerencsét, Üdv az Erdésznek, LFS a Kohásznak!

  25. #25
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    275

    Thumbs up re: GTR Nyári Kupa 06 - Estoril

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    A Nyári Kupa futamai nyíltak, nem kell semmit fizetned.
    Köszönöm a gyors válasz!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •