Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (215 összesen)

Téma: GPL Rank

  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    GPL Rank

    Gratulálok, Ádám! Üdv a negatív klubban!


    http://gplrank.schuerkamp.de/php-pub/gplrank.php
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #2
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    re: GPL Rank

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok, Ádám! Üdv a negatív klubban!


    http://gplrank.schuerkamp.de/php-pub/gplrank.php
    Köszi, köszi. Elég sokáig húztam a dolgot, mert Spa-n egy +66-os köröm volt, gondoltam már kijavítom.

  3. #3
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    re: GPL Rank

    Azért a testvér ott van alattad Ádám!

  4. #4
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    re: GPL Rank

    Ádám ne bohóckodj, hogy csak -0,6!!! Neked már simán -20 körül kellene lenned! Gyerünk, hajrá!!! Húzz bele!

  5. #5
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    re: GPL Rank

    Idézet Eredetileg Ratesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ádám ne bohóckodj, hogy csak -0,6!!! Neked már simán -20 körül kellene lenned! Gyerünk, hajrá!!! Húzz bele!
    Tudom hogy nem valami nagy szám, de én nem szoktam törődni a rankel, vagyis rögtön feltöltöm a PB-ket, de nem állok le egy pályát azért gyakorolni hogy javítsak a rankemen. Igaz most futottam vagy 10 kört Spa-n hogy meglegyen a - rank, mivel eddig ott egy +66-os kör volt. Viszont most úgyis jön a bajnokság, majd akkor sorra javítom a PB-imet.

  6. #6
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: 67mod Silverstone

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál egy darabig nem engedi egyesbe lökni, azt hiszem addig amíg le nem jár az a 30 vagy mennyi mp a belépésre, gondolom hogy ne lehessen vkinek a helyét elfoglalni. Ilyenkor én kinyomott kuplunggal meg taposott fékkel szoktam nyomogatni a felváltás gombot, aztán ha beveszi az egyest, akkor készülök.

    Hm, akkor lehet elsőre szerencsém volt Rouennel?
    Én azt a rajttaktikát találtam ki magamnak, hogy üresben tartok egy 6-7 ezres fordulatot, majd zöldre tolom az egyest és padlógáz.
    Nem is volt baj vele akkor. Ezek szerint vigyázzak?
    Más.
    Bakker srácok, a Nürburgringet meg lehet tanulni? Kíváncsiságból, és a gplrank miatt mentem pár kört, hát izé
    Valami 8:20 a benchmark, én meg mentem valami 9:45 vagy ilyesmit. De általában lövésem nincs, hogy hol mennyivel lehet menni

  7. #7
    Vörös Tamás Regisztrált TomV logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 14.
    Város
    Gellénháza
    Életkor
    39
    Üzenetek
    131

    Re: 67mod Silverstone

    Épp az előbb mentem a Ringen egy 8:20.4-et, ezzel végre áttörtem a szintidőt, és így most minden pályán negatívban vagyok. Egyébbként ezt a pályát én nem a GPL-ben tanultam meg, hanem még a GTR-hez töltöttem le anno, és egy Porschéval körözgettem rajta. De amúgy tényleg nagyon nehéz megtanulni, szinte lehetetlen hibátlan kört futni rajta. Egyébbként van valami útmutató a pályához, csak nem emlékszem, hogy hol lehet letölteni.
    Utoljára módosította: TomV; 2006. 11. 10. 18:00.

  8. #8
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: 67mod Silverstone

    Idézet Eredetileg TomV írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébbként van valami útmutató a pályához, csak nem emlékszem, hogy hol lehet letölteni.
    Hát a HunGpl oldalon van link egy track guide-ra, de az mit sem segít a 176 kanyar egymásutániságainak (ejj de szép szót kreáltam ) memorizálásában...

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Nürbi

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a HunGpl oldalon van link egy track guide-ra, de az mit sem segít a 176 kanyar egymásutániságainak (ejj de szép szót kreáltam ) memorizálásában...
    Jaja, a Nürbivel nincs mit tenni, menni kell körbe-körbe-körbe-...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #10
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: 67mod Silverstone

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Bakker srácok, a Nürburgringet meg lehet tanulni? Kíváncsiságból, és a gplrank miatt mentem pár kört, hát izé
    Valami 8:20 a benchmark, én meg mentem valami 9:45 vagy ilyesmit. De általában lövésem nincs, hogy hol mennyivel lehet menni
    Meglehet tanulni, mivel én például azon a pályán ismerkedtem meg a GPL-el. Kérdezd csak meg Posta Janit, óránként küldtem neki a replayeket.

  11. #11
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: 67mod Silverstone

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Meglehet tanulni, mivel én például azon a pályán ismerkedtem meg a GPL-el. Kérdezd csak meg Posta Janit, óránként küldtem neki a replayeket.
    Hehe, akkor ettől én most megkímélném
    Úgy gondoltam itt kifizetődőbb az a taktika, amit tesóm kigondolt silverstone-ra, azaz hogy óvatoskodva, de nem kicsúszva.
    Tegnap újabb 18 mp-et találtam így, igaz még mindig volt 1 nagyobb egpördülés, meg egy éppencsak megforgás is.
    Ami a jó, hogy néhol már tudom milyen rész fog jönni, és ott merem nyomni
    Asszem itt munka lesz megcsinálni a benchmarkot, jelenleg elég messze vagyok tőle.
    Ott a végefelé abban a bazi hosszú egyenesben mekkora végsebességet illik elérni? Én úgy érzem a 2/3-át max speed-el teszem meg, félek is hogy szétesik a motor.

  12. #12
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: GPL Rank

    Az egyik nap én is próbálkoztam (sokadszor) a ZöldPokol-ban, és úgy tűnik, van még 30-40 mp-em benne, csak soha nem jön össze a hibátlan kör.

    Jelenleg 8:54-et tudok, de 8:20-8:30-as kör van bennem kábé.
    Úgy szoktam számolni, hogy ahányszor eldobom az autót gyors körön, annyiszor 10 mp-et veszítek...


    A leírásokat majdnem teljesen feleslegesnek tartom, mert az ugyanolyan hosszú, mintha te mennél végig, de lehet, hogy néhány kanyar trükkös bevételét érdemes megtanulni.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  13. #13
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95

    Re: GPL Rank

    Sziasztok,

    a Ringet szakaszokban a legjobb megtanulni, azaz 5-6, vagy még több részre kell bontani a fejetekben, nyílván aszerint, hogy kinek melyek a jellegzetes, és könnyen megjegyezhető pontok.

    Ami biztos, hogy a pálya elejét és a végét memorizálja legkönnyebben az ember, így a pályatanulás kicsit olyan, mint az alagútfúrás: valahol a közepén összeér.

    Biztos pontok pl: az első nagy ugrató (Flugplatz), úgy 1:40-1:50 környékén, ami gyors után jobbos jön, majd jó fél percre innen a rókalyuk (Fuchsröhre), ahol a legnagyobb padlógázas lejtő közepén hirtelen emelkedni kezd az út és balra is kanyarodik (itt üt be az alja legtöbbször az autónak). Innen egy percre jön egy bokorsor melletti rész (Kallenhard), az is elég egyedi, majd ennek a szakasznak a vége egy hosszú-hosszú, kanyargós kaptatóba ér, aminek a végén ott a döntött kanyar, a Karussel. Nem folytatom, de kb érzitek, hogy mire gondolok.

    A lényeg, hogy amint megvannak a jellegzetes pontok (és egyre több lesz), az azokat követő, és azokat megelőző részeket könnyebb memorizálni.

    Na sok sikert a 7:40-hez

  14. #14
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Rank

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    a Ringet szakaszokban a legjobb megtanulni, azaz 5-6, vagy még több részre kell bontani a fejetekben, nyílván aszerint, hogy kinek melyek a jellegzetes, és könnyen megjegyezhető pontok.

    Ami biztos, hogy a pálya elejét és a végét memorizálja legkönnyebben az ember, így a pályatanulás kicsit olyan, mint az alagútfúrás: valahol a közepén összeér.

    Biztos pontok pl: az első nagy ugrató (Flugplatz), úgy 1:40-1:50 környékén, ami gyors után jobbos jön, majd jó fél percre innen a rókalyuk (Fuchsröhre), ahol a legnagyobb padlógázas lejtő közepén hirtelen emelkedni kezd az út és balra is kanyarodik (itt üt be az alja legtöbbször az autónak). Innen egy percre jön egy bokorsor melletti rész (Kallenhard), az is elég egyedi, majd ennek a szakasznak a vége egy hosszú-hosszú, kanyargós kaptatóba ér, aminek a végén ott a döntött kanyar, a Karussel. Nem folytatom, de kb érzitek, hogy mire gondolok.

    A lényeg, hogy amint megvannak a jellegzetes pontok (és egyre több lesz), az azokat követő, és azokat megelőző részeket könnyebb memorizálni.

    Na sok sikert a 7:40-hez
    Én szoktam a gyakorlásokat hostolni általában. Most még Silverstone van terítéken, de utánna kezdődik a Nürburgring gyakorlása. Nagy megtiszteltetésnek vennénk ha egyszer benéznél hozzánk . Jah és örök hála a Wéber setup guide-ért.

  15. #15

    Thumbs up Re: GPL Rank

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    a Ringet szakaszokban a legjobb megtanulni, azaz 5-6, vagy még több részre kell bontani a fejetekben, nyílván aszerint, hogy kinek melyek a jellegzetes, és könnyen megjegyezhető pontok.

    Ami biztos, hogy a pálya elejét és a végét memorizálja legkönnyebben az ember, így a pályatanulás kicsit olyan, mint az alagútfúrás: valahol a közepén összeér.

    Biztos pontok pl: az első nagy ugrató (Flugplatz), úgy 1:40-1:50 környékén, ami gyors után jobbos jön, majd jó fél percre innen a rókalyuk (Fuchsröhre), ahol a legnagyobb padlógázas lejtő közepén hirtelen emelkedni kezd az út és balra is kanyarodik (itt üt be az alja legtöbbször az autónak). Innen egy percre jön egy bokorsor melletti rész (Kallenhard), az is elég egyedi, majd ennek a szakasznak a vége egy hosszú-hosszú, kanyargós kaptatóba ér, aminek a végén ott a döntött kanyar, a Karussel. Nem folytatom, de kb érzitek, hogy mire gondolok.

    A lényeg, hogy amint megvannak a jellegzetes pontok (és egyre több lesz), az azokat követő, és azokat megelőző részeket könnyebb memorizálni.

    Na sok sikert a 7:40-hez

    Csak csatlakozni tudok az előttem szóló kedves barátomhoz (Varga Ádámra gondolok a setup guidedot illetően). Nekem lenne hozzád egy két setupos kérdésem amit persze nem itt akarok feltenni mert az nem ide való.
    Abban is egyetértek Ádámmal hogy nagy megtiszteltetés lenne ha benéznél egy GPL edzésre vagy egy versenyre.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  16. #16
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Rank

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    a Ringet szakaszokban a legjobb megtanulni, azaz 5-6, vagy még több részre kell bontani a fejetekben, nyílván aszerint, hogy kinek melyek a jellegzetes, és könnyen megjegyezhető pontok.

    Ami biztos, hogy a pálya elejét és a végét memorizálja legkönnyebben az ember, így a pályatanulás kicsit olyan, mint az alagútfúrás: valahol a közepén összeér.

    Biztos pontok pl: az első nagy ugrató (Flugplatz), úgy 1:40-1:50 környékén, ami gyors után jobbos jön, majd jó fél percre innen a rókalyuk (Fuchsröhre), ahol a legnagyobb padlógázas lejtő közepén hirtelen emelkedni kezd az út és balra is kanyarodik (itt üt be az alja legtöbbször az autónak). Innen egy percre jön egy bokorsor melletti rész (Kallenhard), az is elég egyedi, majd ennek a szakasznak a vége egy hosszú-hosszú, kanyargós kaptatóba ér, aminek a végén ott a döntött kanyar, a Karussel. Nem folytatom, de kb érzitek, hogy mire gondolok.

    A lényeg, hogy amint megvannak a jellegzetes pontok (és egyre több lesz), az azokat követő, és azokat megelőző részeket könnyebb memorizálni.

    Na sok sikert a 7:40-hez
    Hm, hát csak folytatni tudom a sort: már az is megtisztelő, hogy "a nagy" WG szinte nekem válaszolt
    Ha pedig 1 futam erejéig visszatérne a GPL-hez, hát....

  17. #17
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Rank

    Alternatív megoldás: RINGTRAINER
    http://www.joachimblum.de/ringtrainer.htm
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #18
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL Rank

    Ma egy újabb funkcióját ismertem meg a GPLRanknek, a Big Brother részt. Miután az 1967Legendsen nem jelent meg a prequal időm, olvasgattam kicsit a szöveget, és össze kell kapcsolni a GPLRank accountodat a GPL-ben használt neveddel. Ez nekem, ha jól értem nem ment automatikusan, mert Ranken Szegletes Gábor, játékban Gabor Szegletes vagyok. : ) Tehát Ranken Big Brother /My BB Alias(es), itt "click here to find Big Brother aliases", és rákeresel a játékban használt nevedre. Katt és már össze is van a két név kapcsolva.

    Elsősorban a 67Legends résztvevőknek kell, mert másképp nem kerül fel a prequal időd (ha jól láttam Ricsinek sem került fel), de mindenkinek hasznos lehet, én pl. tegnapról találtam race reportokat.

    Ja és utólag is működik a prequal, nem mostantól figyeli, nekem rögtön beírta a tegnap este futott időmet.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  19. #19
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Rank

    Na azt hiszem ez egy véget nem érő csatározás kezdete:

    ...
    44 Peter Henn 42.466 Hungary
    45 Gabor Soos 44.100 Hungary
    46 Gyula Soós 44.594 Hungary
    47 Bakos Márton 55.284 Hungary
    ...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #20
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: GPL Rank

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na azt hiszem ez egy véget nem érő csatározás kezdete:

    ...
    44 Peter Henn 42.466 Hungary
    45 Gabor Soos 44.100 Hungary
    46 Gyula Soós 44.594 Hungary
    47 Bakos Márton 55.284 Hungary
    ...
    Na autókáztam kicsit
    42 Laszlo Brixel Hungary +29.889
    43 Roland Boros Hungary +33.032
    44 Gabor Soos Hungary +38.414
    45 Peter Henn Hungary +42.466
    46 Gyula Soós Hungary +42.788
    47 Bakos Márton Hungary +55.284
    Utoljára módosította: Johny English; 2007. 01. 31. 20:43.

  21. #21
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Rank

    Muhaha-múhahahaha-muhhhuháháháháááá
    Ezt csekkoljátok:

    41 Gyula Soós 17.472 Hungary
    42 Gabor Soos 17.473 Hungary

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #22
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: GPL Rank

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Muhaha-múhahahaha-muhhhuháháháháááá
    Ezt csekkoljátok:

    41 Gyula Soós 17.472 Hungary
    42 Gabor Soos 17.473 Hungary
    Gratula!

    Jól kicentiztétek.
    Szegény Öcsém milyen boldog lenne, ha ennyire lenne tölem
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  23. #23
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: GPL Rank

    40 Gabor Soos Hungary +17.284 3.746
    41 Fata István Hungary +17.320 0.036
    42 Gyula Soós Hungary +17.472 0.152

    Sajnos elrontottam a szoros eredményt
    Utoljára módosította: Johny English; 2007. 04. 22. 19:54.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  24. #24
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: GPL Rank

    Hogyan lehet azt megcsinálni hogy a rank f2-nek írja amit azzal megyek?
    Köszi!

  25. #25
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Rank

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Hogyan lehet azt megcsinálni hogy a rank f2-nek írja amit azzal megyek?
    Köszi!
    Kell egy külön account a Ranken az F2-es időknek. Létrehozáskor vagy az Edit Account részben lehet megadni a Class-t, azaz az F2-t.

    Kieg.: Ja, és emiatt érdemes a GPL-ben is egy külön playert alkotni F2-re. Lásd még: http://hungpl.hsw.hu/index.php?page=utmutatok#f2
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •