Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (33 összesen)

Téma: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

  1. #1

    GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Sík ideg vagyok ennyiszer az egész liga nem szakadt meg az idén mint én egyedül. Esküszöm gondolkozom, hogy abbahagyom ezt az egészet ezért kár felkészülni. Elnézést kérek mindenkitől ha a felzárkózásom közben agresszívan mentem el valaki mellett. 10 perc alatt 12 helyet jöttem fel és nesze. SZÉP PIROSSAL KIIRTÁK:A KAPCSOLAT MEGSZAKADT.

  2. #2
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Engem warmup alatt rakott ki...

  3. #3
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Életkor
    32
    Üzenetek
    402

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Első versenyem és tesssék egy defekt és vége!
    10. helyről indultam a rajt átlagos volt majd kicsúsztak előllem az emberek és máris 5. vagyok.Wow gondoltam 1. verseny és pontszerző is lehetek.Nem jött össze legyilkoltam a gumijaim .Először egy pördülés aztán mégegy valahogy kihúztam a boxkiállásig, ott kaptam egy stop and go-t mert túl hamar nyomtam meg a boxlimitert .Én hülye.ezek után már csak csúsztam másztam!
    Mondjuk ilyen fiatalon hogyis gondolhattam hogy elég vagyok ehez!
    Elnézést ha valakit feltartottam.

  4. #4
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Hát nekem nem volt a legjobb versenyem és akkor még finoman fogalmaztam!
    Időmérő oké volt az 5. hely sikerült.
    Versenyre felraktam a med-med gumikat és olyan volt vele a kocsi mint ha korcsolyáztam volna! Ennek eredménye volt, hogy a buszmeg elötti kanyarban kipördültem és miért is ne, hogy teljes legyen az örömöm megütöttem a futóművet + jobb első defekt! Gondoltam fasza, ennek ennyi. Bementem megcsinálták, addigra kaptam 1kört szinte mindenkitől. Mondom majd behozom. Szépen értem is utol az elöttemlévőket, és kezdtem visszavenni a kört tőlük. Voltak akik simán elengedtek, de voltak olyanok is akikkel küzdenem kellett egy kicsit pl Tyukodi Zoli! Nekik köszi, hogy küzdhettem és igy nem fordultam le a székről unalmamba! Aztán már egész jol feljöttem a 2. kiállásig, de sajna a tervezett kiállás elötti kör végén megint hibáztam és durr egy defekt, csak hogy jo napom legyen! Aztán a box után talán 3-4 körrel megint a buszmeg elötti kanyar, csak most az első szárnyam szakadt, le amit késön vettem észre, és 1 kört szárny nélkül kellett megtennem, plusz elvileg a futómű is kapott, de azt nem javitattam meg mert arra a 3 körre mondom minek! Aztán egyszer csak vége lett a versenynek!

  5. #5
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Gyula szerintem ne keseredj el, mindannyian átes(t)ünk hasonlókon...
    Tyukodi Zoli ezúton kérek elnézést a La Source-ben történt incidensért! Elszúrtam a setupot, 100 literrel indultam és azt nagyon csúnyán benéztem
    Balikó Attila

  6. #6
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Uraim, A FELVEZETŐ KÖR KATASZTRÓFA VOLT!
    És a futamom is, 2 stop and go-val el is intéztem magam, pedig jót küzdhettünk volna Tibivel!

  7. #7
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Nekem átlagosan kezdődött, de jól éreztem magam a visszafordítóig, aholis mintha nem is fékeztem volna (valszeg hideg gumi, vagy csak elszámoltam.. ). ki a kavicsba, (vagy jégre?) és hooohooo, volt-nincs első légterelő. Nem is tudtam egész körben kanyarodni rendesen, ki a boxba. Kaptam egy szép kört mindenkitől ahogy illik .
    Elkezdtem kenni ahogy tőlem tellett, utól is értem a Morgenes srácokat, de nekem valahogy nem ment az előzés. Körhátrányban voltam, de simán gyorsabb voltam, viszont nem akartam nagyon kilökni egyikük sem mert jót meccseltek épp. Vártam kicsit, aztán mintha a célegyenesben kihúzódott volna Kunszabó kollega, de elszámoltam az órúzson és koccoltam egy falat (remélem ezt ő még megószta). Aztén lendületből tovább... Megint kergettem a fiúkat, nem túl közel keresve az alkalmas pillanatot. A buszmegálló után mintha jobban gyorsítottam volna, és úgy véltem lehúzódik , de sajna félreértettem, és pont jobbra ment ahol már közben én is tapostam, így nagyot koppantunk. Sajnálom! Aztán egyéletemegyhalálom a hosszú egyenes végén kifékeztem.
    Igyekeztem lehúzódni a körözéseknél, és tökre jól esik ilyenkor, hogy a profik még arrais ráérnek hogy megköszönjék egy villogással, Köszi!
    Asszem GTR2-re is be kellene nevezni.. Spa-t úgy szeretem, és szeretnék még egyszer jót versenyezni itt.

  8. #8
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Monori Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Első versenyem és tesssék egy defekt és vége!
    10. helyről indultam a rajt átlagos volt majd kicsúsztak előllem az emberek és máris 5. vagyok.Wow gondoltam 1. verseny és pontszerző is lehetek.Nem jött össze legyilkoltam a gumijaim .Először egy pördülés aztán mégegy valahogy kihúztam a boxkiállásig, ott kaptam egy stop and go-t mert túl hamar nyomtam meg a boxlimitert .Én hülye.ezek után már csak csúsztam másztam!
    Mondjuk ilyen fiatalon hogyis gondolhattam hogy elég vagyok ehez!
    Elnézést ha valakit feltartottam.
    Azt leszámítva hogy kilöktél a felvezetőn jól mentél! Fel a fejjel!

  9. #9
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Uraim, A FELVEZETŐ KÖR KATASZTRÓFA VOLT!
    És a futamom is, 2 stop and go-val el is intéztem magam, pedig jót küzdhettünk volna Tibivel!
    Én is kaptam 1et,mert levágtam a buszmegálló bemenetét
    Kunszabó Sándor

  10. #10
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Életkor
    32
    Üzenetek
    402

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Bocsi Peti!

  11. #11
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Az első nyári futam amin részt tudok venni(asszem). és egyben az utolsó is. Milvel minden vasárnap nyomom az ipart. Hoztam qualon a szokott középkategóriás időmet. Nem is bántam, így szemmel tarthattam tesót . Rajtnál örültem, hogy még zöld zászló jelzés előtt be tudtam fordulni, aztán hiába volt a badlógáz, mert a lejtő aljáig satufékezni kellett. Há' nem tom... nem alkalmas időpont a tájban való gyönyörködésre. aztán a lejtős visszafordítónál láttam a csataport, örültem, hogy kimaradtam belőle. Kis töketlenkedés a fékkel, és máris visszaestem a 2x-re, de tudtam, hogy úgyis kicsúszkálnak előlem. Idővel nagyon elveszett a tapadás, és persze, mindig amikor a legszükségesebb lett volna a tapadás, akkor forogtak ki a kerekek... majdnem neki is lökött Sándor Tibornak 2x-is. Visszafordítónál Saalennek nem sikerült elhagynia, és még 1-2 szép momentumom volt. A lekörözőktől elnézést elég béna helyzetekben találtak rám, de klafa hogy sikerült kikerülniük, aztán egy nagyobb megpördülésnél tele lett a ... és nyomtam egy escapét. Így is eléggé leamortizáltam a kocsit és senkit nem tudtam már magam mögött tartani. Ekkor láttam, hogy Nibi már a kerekeit füstöli . Mondjuk ha bemegyek sem végeztem volna előrébb . A mögöttem jövőknek már akkora hátrányuk volt, amit nem tudtak már ledolgozni. Tetszett a futam. remélem azért még máskor is tudok jönni. A GTR 2-n pedig még gondolkodom .

  12. #12
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Attys írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem átlagosan kezdődött, de jól éreztem magam a visszafordítóig, aholis mintha nem is fékeztem volna (valszeg hideg gumi, vagy csak elszámoltam.. ). ki a kavicsba, (vagy jégre?) és hooohooo, volt-nincs első légterelő. Nem is tudtam egész körben kanyarodni rendesen, ki a boxba. Kaptam egy szép kört mindenkitől ahogy illik .
    Elkezdtem kenni ahogy tőlem tellett, utól is értem a Morgenes srácokat, de nekem valahogy nem ment az előzés. Körhátrányban voltam, de simán gyorsabb voltam, viszont nem akartam nagyon kilökni egyikük sem mert jót meccseltek épp. Vártam kicsit, aztán mintha a célegyenesben kihúzódott volna Kunszabó kollega, de elszámoltam az órúzson és koccoltam egy falat (remélem ezt ő még megószta). Aztén lendületből tovább... Megint kergettem a fiúkat, nem túl közel keresve az alkalmas pillanatot. A buszmegálló után mintha jobban gyorsítottam volna, és úgy véltem lehúzódik , de sajna félreértettem, és pont jobbra ment ahol már közben én is tapostam, így nagyot koppantunk. Sajnálom! Aztán egyéletemegyhalálom a hosszú egyenes végén kifékeztem.
    Igyekeztem lehúzódni a körözéseknél, és tökre jól esik ilyenkor, hogy a profik még arrais ráérnek hogy megköszönjék egy villogással, Köszi!
    Asszem GTR2-re is be kellene nevezni.. Spa-t úgy szeretem, és szeretnék még egyszer jót versenyezni itt.

    Egyébként nem Morganes hanem Vertigós srácok voltunk a Babinszki Gabival.A koccanásról pedig...előfordul az ilyen,de ha legközelebb maradsz a saját íveden nem fognak félreérteni mások lekörözés közben!De részemről nincs harag.Az egyenesben tudtam hogy majd eltolod...
    Kunszabó Sándor

  13. #13
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Attys írta Hozzászólás megtekintése
    utól is értem a Morgenes srácokat
    meg fogunk sértődni Gillet Vertigo a verdánk

    Ez a futam jobban ment mint az előző, a hátsó szegmensben majdnem lement hiba nélkül a felvezető kör. Kunszabó márkatárssal az elhullott GT-s verdákat kerülgettük az első körökben, nem is nagyon tudtunk meccselni viszont feltűnő volt hogy mennyire különböző a setupunk Hibátlan versenyem volt, a végére egész jól ment. Ja, és feltűnő volt hogy egyedül a Balikó Ati volt aki nem féktávon akart lekörözni/leelőzni hanem kigyorsításkor. Mennyivel biztonságosabb volt....
    Utoljára módosította: Captain; 2006. 08. 21. 23:45.
    Babinszki Gábor

  14. #14
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Az eleje izgi volt, az Oue Rogue-ban (vagy hol ) megcsúsztam (majd frászt kaptam), Sándor Tibi el is húzott mellettem!
    Aztán eljött az én időm, és jól "megetettem" a ferkákat , aztán meg ők magukat!
    Rettenetes .... köröket mentem, majd 1mp-el mentem lassabbat, mint bemelegítőn...
    De ez most és így elég volt!

  15. #15

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az eleje izgi volt, az Oue Rogue-ban (vagy hol ) megcsúsztam (majd frászt kaptam), Sándor Tibi el is húzott mellettem!
    Aztán eljött az én időm, és jól "megetettem" a ferkákat , aztán meg ők magukat!
    Rettenetes .... köröket mentem, majd 1mp-el mentem lassabbat, mint bemelegítőn...
    De ez most és így elég volt!
    Arc az van bőven barátom.

  16. #16
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Életkor
    32
    Üzenetek
    402

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Gratulálok Nibi!

  17. #17
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Arc az van bőven barátom.
    ...

    Egyik mondásom: Jobb győzni, mint nem!
    Persze nálam a "mint nem" van 88.2%-ban! (eddig)

    Köszi Gyuszi, és mindenkinek köszi, aki bízott bennem!

    Örülök, de ettől nem lett nagyobb arcom! Eddig is volt ennyi, hidd el!

  18. #18
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Gyula szerintem ne keseredj el, mindannyian átes(t)ünk hasonlókon...
    Tyukodi Zoli ezúton kérek elnézést a La Source-ben történt incidensért! Elszúrtam a setupot, 100 literrel indultam és azt nagyon csúnyán benéztem
    Semmi baj.

    Más:
    Veletek is előfordult már, hogy mikor esc-et nyomtok, csak hosszú másodpercek után tesz vissza a box-ba? Ilyenkor az autó kint áll a pályán? Azért kérdem mert többször láttam a pálya közepén ácsorgó gépeket.

  19. #19
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Igen, bocs! Vertigo srácok. Valóban.

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Más:
    Veletek is előfordult már, hogy mikor esc-et nyomtok, csak hosszú másodpercek után tesz vissza a box-ba? Ilyenkor az autó kint áll a pályán? Azért kérdem mert többször láttam a pálya közepén ácsorgó gépeket.
    Időmérőn kifogyott a benya.. gondoltam úgyis lejt a boxutca, majd begurulok, de nem volt idegzetem kivárni, ne fogyjon a drága idő, nyomtam egy ESC-et. 10-15mp-t vártam még a két szalagkorlát között mire betöltött a boxba.

  20. #20
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Idézet a szabályzatból: "A boxutcában mindig kötelező a 60 km/h betartása, a sebességkorlátozás be nem tartása büntetést von maga után!"

    Üzenem azoknak az embereknek, akik képtelenek felfogni, hogy létezik boxlimiter, hogy olvassák el az egész szabályzatot és próbáljanak egy (nem több, csak egy !!!!!) gombbal többet megnyomni mikor elindulnak a kis garázsukból. Nem egyszer találkoztam boxon keresztül suhanó autóval és volt, aki nem a kijelölt úton hagyta el a a boxot a 2. lámpánál, hanem egyenesen keresztülszáguldva a dombtetőn... Nem tudom megérteni, miért olyan fárasztó betartani a szabályokat, miért kell különcködni. Ha jól tudom senkinek nincs nagyobb kiváltsága a versenypályán.

  21. #21
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Idézet a szabályzatból: "A boxutcában mindig kötelező a 60 km/h betartása, a sebességkorlátozás be nem tartása büntetést von maga után!"

    Üzenem azoknak az embereknek, akik képtelenek felfogni, hogy létezik boxlimiter, hogy olvassák el az egész szabályzatot és próbáljanak egy (nem több, csak egy !!!!!) gombbal többet megnyomni mikor elindulnak a kis garázsukból. Nem egyszer találkoztam boxon keresztül suhanó autóval és volt, aki nem a kijelölt úton hagyta el a a boxot a 2. lámpánál, hanem egyenesen keresztülszáguldva a dombtetőn... Nem tudom megérteni, miért olyan fárasztó betartani a szabályokat, miért kell különcködni. Ha jól tudom senkinek nincs nagyobb kiváltsága a versenypályán.
    Igen igen, így van! Én is láttam már nem egyet.

    Kérdésem: Figyelembe kell-e venni a boxutcában a piros lámpát? Mert nem mindig vált át zöldre. Ez mitől lehet?

  22. #22
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Warm-upon nem működik.Ez egy ismert bug.

    Ott nem kell figyelembe venni, amúgy használható.

  23. #23
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    ha a versenyben futott leggyorsabb köröket nézem nem volt valami eszeveszett nagy tempó.... na ilyenlesz gtr2vel a B futam

  24. #24
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Idézet a szabályzatból: "A boxutcában mindig kötelező a 60 km/h betartása, a sebességkorlátozás be nem tartása büntetést von maga után!"

    Üzenem azoknak az embereknek, akik képtelenek felfogni, hogy létezik boxlimiter, hogy olvassák el az egész szabályzatot és próbáljanak egy (nem több, csak egy !!!!!) gombbal többet megnyomni mikor elindulnak a kis garázsukból. Nem egyszer találkoztam boxon keresztül suhanó autóval és volt, aki nem a kijelölt úton hagyta el a a boxot a 2. lámpánál, hanem egyenesen keresztülszáguldva a dombtetőn... Nem tudom megérteni, miért olyan fárasztó betartani a szabályokat, miért kell különcködni. Ha jól tudom senkinek nincs nagyobb kiváltsága a versenypályán.
    Pontosan!

  25. #25
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi baj.

    Más:
    Veletek is előfordult már, hogy mikor esc-et nyomtok, csak hosszú másodpercek után tesz vissza a box-ba? Ilyenkor az autó kint áll a pályán? Azért kérdem mert többször láttam a pálya közepén ácsorgó gépeket.
    Igen valóban eltelhetnek másodpercek az Esc megnyomása után mire visszakerülsz a boxba. (főleg 20 feletti mezőny esetén)
    Amikor "beragadó autót" látsz a pályán az viszont más. Előfordul, hogy valaki a pályán haladva disconnectál, és ugyan ő már fizikailag már nincs ott, az autója mégis áll vagy "állva remeg", akár fél-egy perc is eltelhet így (vagy akár több), és amikor a GTR kiírja hogy kilépett a játékból, akkor tűnik el az autója az aszfaltról. Mivel még soha nem próbáltam, nem tudom hogy neki lehet-e menni vagy szellemautóként áthalad rajta az ember.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •