Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

  1. #26
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Mike írta Hozzászólás megtekintése
    ha a versenyben futott leggyorsabb köröket nézem nem volt valami eszeveszett nagy tempó.... na ilyenlesz gtr2vel a B futam
    Igen, lehet hogy nem volt vmi nagy a versenytempó (ha magamat nézem akkor eszméletlen lassú volt), de nem hiszem, hogy az ilyenfajta összehasonlítgatás szükséges, van bármi értelme, és nálunk nem is szokás. Egy laza nyári sorozatról van szó nem pedig egy komoly, vérre menő bajnokságról.
    Ami pedig az újoncokat illeti, nos közöttük jónéhányan gyorsan és szépen fejlődnek, szóval minden elismerést megérdemelnek!

  2. #27
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Hát nem egy adrenalintól fröcsögő, hajtós futam volt
    Balikó Attila

  3. #28
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Kár, hogy olyan kevesen indulnak NGT-vel. Én azzal edzettem, 20.x-es időket mentem, de mikor belépve láttam, hogy talán csak ketten vannak fönt a vertigo-val, gyorsan előtoltam inkább a Ferkát a garázsból. Mondjuk nem volt ez így se rossz, 7. lettem semmi felkészüléssel. És egész stabilan is mentem, amin meglepődtem kicsit, azért a GT autókat el szoktam dobni kisebb nagyobb mértékben.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  4. #29
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Sajna nekem már megint nem volt futamom.(
    Már nem is számolom hanyadik a nyáron.
    Az időmérő is katasztrófa volt, többször disconnect, aztán jelezték, hogy lagolhatok (tényleg köszönöm annak aki szólt, mert legalább megpróbáltam ellene tenni, de nem sikerült.)

    Végül mentem még magamhoz képest is egy ultrabrutál szar kört, uccsó hely, aztán warm-up-on kiderült valóban nem indulhatok. Kb ennyi, pedig a vertigos kollegákat szerettem volna megfogni, majd legközelebb, ha egyáltalán lesz kedvem indulni, mivel mindig 2 perccel a futam előtt közlik, hogy inkább ne tegyem.

    Off: megoldottam a lagproblémát már vagy 2-3 futam óta, kábelt használok, most mégis lagolt, ötlet? (ha moderátoroknak nem tetszik, rakjátok ezt a két sort a lagos "rovatomba" (bár ez az én versenybeszámolóm )

    Ja, és lenne egy kérdésem a versenybírókhoz, Mivel állandó renitens lagoló hírében állok, pedig esküszöm baszott jó a netem, ha lehetne engem már akár a szabadedzések alatt lecsekkolni, hogy rendben vagyok-e, s nem az utolsó pillanatban, mivel kb 4-szer fordult elő eddig, s kicsit bosszantó (tudom nem ti tehettek a lagról), hogy 2-3 órát gép előtt feszülten gubbasztok, aztán fekhetek le, mint egy herélt ..kalap, mert lagolok.
    Ha ezt meglehetne oldani, az nagyon jó lenne. köszi

    JA, és gratula Nibinek.

  5. #30
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Tudod tesztelni magadnak is

    A Start menü futtatás sorába beírod, hogy "ping index.hu -t" és hagyod menni egy 15 percet.Ha nincs elveszett csomag és csak elvétve megy 100 fölé a pinged, akkor semmi baj.

    Ellenkező esetben viszont számíthatsz lagra.

  6. #31
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna nekem már megint nem volt futamom.(
    Már nem is számolom hanyadik a nyáron.
    Az időmérő is katasztrófa volt, többször disconnect, aztán jelezték, hogy lagolhatok (tényleg köszönöm annak aki szólt, mert legalább megpróbáltam ellene tenni, de nem sikerült.)

    Végül mentem még magamhoz képest is egy ultrabrutál szar kört, uccsó hely, aztán warm-up-on kiderült valóban nem indulhatok. Kb ennyi, pedig a vertigos kollegákat szerettem volna megfogni, majd legközelebb, ha egyáltalán lesz kedvem indulni, mivel mindig 2 perccel a futam előtt közlik, hogy inkább ne tegyem.

    Off: megoldottam a lagproblémát már vagy 2-3 futam óta, kábelt használok, most mégis lagolt, ötlet? (ha moderátoroknak nem tetszik, rakjátok ezt a két sort a lagos "rovatomba" (bár ez az én versenybeszámolóm )

    Ja, és lenne egy kérdésem a versenybírókhoz, Mivel állandó renitens lagoló hírében állok, pedig esküszöm baszott jó a netem, ha lehetne engem már akár a szabadedzések alatt lecsekkolni, hogy rendben vagyok-e, s nem az utolsó pillanatban, mivel kb 4-szer fordult elő eddig, s kicsit bosszantó (tudom nem ti tehettek a lagról), hogy 2-3 órát gép előtt feszülten gubbasztok, aztán fekhetek le, mint egy herélt ..kalap, mert lagolok.
    Ha ezt meglehetne oldani, az nagyon jó lenne. köszi

    JA, és gratula Nibinek.

    A helyzet az, hogy időmérő alatt a Versenybíróság nem áll neki lagolást nézni, mert a VB tagok is kvalifikálnak. Ezért ez mindig a warmupon megy, ha valakivel gond van.

    Én most a hétfő miatt éppen hogy odaértem az időmérőre, de ha a futam előtt a fórumon, e-mailben vagy msn-en jelzed hogy szeretnél egy ellenőrzést szabadedzésen azt megtesszük minden további nélkül!
    Mindenképpen javaslom Neked a futam előtti Tomi által leírt tesztet!

  7. #32
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    A helyzet az, hogy időmérő alatt a Versenybíróság nem áll neki lagolást nézni, mert a VB tagok is kvalifikálnak. Ezért ez mindig a warmupon megy, ha valakivel gond van.

    Én most a hétfő miatt éppen hogy odaértem az időmérőre, de ha a futam előtt a fórumon, e-mailben vagy msn-en jelzed hogy szeretnél egy ellenőrzést szabadedzésen azt megtesszük minden további nélkül!
    Mindenképpen javaslom Neked a futam előtti Tomi által leírt tesztet!
    Köszi a segítséget, a biztonság kedvéért valszeg 1-2 futamig biztosan megkérek vkit nézzen meg.

    Tomi tesztjét megtettem, problem solving a lagolos topicban.

  8. #33
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR Nyár - SPA (megismételt futam)

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget, a biztonság kedvéért valszeg 1-2 futamig biztosan megkérek vkit nézzen meg.

    Tomi tesztjét megtettem, problem solving a lagolos topicban.
    OK!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •