Szavazás eredménye: Két órás Magny Coursi futam

Szavazók
26. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    17 65,38%
  • Nem

    9 34,62%
Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (33 összesen)

Téma: Magny Cours - GTR Nyár

  1. #1
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Magny Cours - GTR Nyár

    A 2 órás futamtáv kipróbálását megejthetnénk vasárnap.

    Kérlek szavazzatok.

  2. #2
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Magny Cours - HGTRM4

    kösz

  3. #3
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Magny Cours - HGTRM4

    Ez jó ötlet,király
    Kunszabó Sándor

  4. #4
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    re: Magny Cours - HGTRM4

    Ma egy vagy kétórás lesz a futam? megszavazva 2óra lett, a mailben meg egy óra van.
    Babinszki Gábor

  5. #5
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: Magny Cours - HGTRM4

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Ma egy vagy kétórás lesz a futam? megszavazva 2óra lett, a mailben meg egy óra van.
    Az igazság az, hogy automatikusan elküldtem a mailt, 1 órával, teljesen elfelejtettem, hogy meg lett szavazva a 2 óra!
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 08. 27. 19:28.

  6. #6
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: Magny Cours - HGTRM4

    A mai futam marad 1 órás!

    UI: Atesz, gyere vissza ha tudsz! (mire beírtam a chatbe hogy várj, már ki is léptél )
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 08. 27. 19:28.

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    re: Magny Cours - HGTRM4

    A héten csak a GTL-es jelszót kaptam+. Valaki lécci küldje el a GTR-est.

  8. #8
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    re: Magny Cours - HGTRM4

    privi ment
    Babinszki Gábor

  9. #9
    Beda Tibor Regisztrált Beda Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 23.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    35

    re: Magny Cours - HGTRM4

    Elnézést a Lamborghini-s versenyzőtárstól. (Azt hiszem ő is Tibi) Sajnos megtoltam a felvezető körben. Nem így szerettem volna bemutatkozni...

    Az üzemanyagom kifogyott, pedig végig akartam menni. Jó ez a motec műszerfal, meg minden, de a sok multbeli gp4 megártott. Bár már az is rég volt, ott körben volt mérve az üzemanyag, ha jól emlékszem...

    Nagyon örültem hogy résztvehettem ezen a versenyen, és igérem, a következőre már tapasztaltabb leszek.
    Utoljára módosította: Beda Tibor; 2006. 08. 27. 21:49.

  10. #10
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    re: Magny Cours - HGTRM4

    Láttam a mostani felvezető is elég izgis volt... minden egyenesre jutott 1-1 pörgés vagy valami. Az uccsó helyről csak azt észleltem, hogy már megint állunk, már megint, már... de aztán végül csak körbe értünk. Hol vagy Rezső? Nincs aki tolatva melegítse a gumikat a felvezetőn

    Jó verseny volt, kár hogy nagyrészt magammal versenyeztem. Sikerült nem-visszaváltanom egyet, és a hátulja lecsusszant a fűre, hoplááá, már száguldottam is a betonfal felé... Szerencsémre elég nagy volt, így nem hibáztam el totálkár... gondoltam bedöcögök, hátha kikalapálható, de a rázókőig jutottam csupán. Jobbnak láttam kilépni. Majd legközelebb.

  11. #11
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Sikerült érdekessé tennem magamnak a futamot. Sajnos a futamra hiányzott egy csomó pilon (a függőleges kis gumiizé), hiába vigyáztam, tudva hogy a valóságban ott vannak, de a 3. vagy 4. körben az Imola sikánnál beakadtam, és kiadósan kipördültem. Utána mérgemben kicsit később ugyanezt eljátszottam a Nürburgring sikánnál is, majd annyira nyomtam hogy még 1 pöri is volt. Így autózgattam a mezőny hátsó felében. Ezúton szeretnék elnézést kérni Buczkó Sándortól, mert kicsit meglöktem és keresztbeállt! Vissza akartalak engedni, de miután láttam hogy összementetek Szloboda Gusztávval, úgy döntöttem tovább megyek. Nyomtam mint a meszes ezután, bár a kerékcseréig küzdöttem mert a sok pörgés-forgástól idő előtt elkoptak a hátsó gumik. A kiállás után minden rendben volt, nyomtam ahogy tudtam, nagyon jót csatáztunk Balogh Tomival és Juhász Tomival. Sikerült megelőznöm őket, és feljönni a 2. helyre. Utána elkövettem azt a hibát, hogy azután hogy volt egy kis afférunk Juhával, és időt vesztettünk, nyomtam tovább ahogy bírtam, bár nagyon nehéznek tűnt Nibit utolérni, mert már csak pár perc volt hátra. Szóval nyomtam ami a csövön kifért, és eközben sikerült vágnom egy 3.-at, szóval mehettem a stop-and-go-ra, és örülhettem hogy végül negyedik lettem.
    Grat Nibi az újabb győzelmedhez!
    Sándor, még 1x elnézést kérek tőled!

  12. #12
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    re: Magny Cours - HGTRM4

    Idézet Eredetileg Attys írta Hozzászólás megtekintése
    Hol vagy Rezső? Nincs aki tolatva melegítse a gumikat a felvezetőn
    A nyári futamokon csak GTL ben idulok,mert lazitok egy kicsit(NFSUG,GTA S Andreas,rFactor,FS 2004)
    ugyhogy egy darabig nem jövök,de te is megtanulhatnád a trükköket!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  13. #13
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Jó verseny volt !!

    Már a felvezető körben kaptam egy lökést amitől kiforogtam, majd a rajt után a visszaforditóban oldalról telibe vágtak.

    Azt hiszem nekem elég is volt. Majd ha jön a GTR2, addig meg rFactor !!!

    További jó versenyzést mindenkinek !!!

  14. #14
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Én nem is tudom mivel kezdjem!
    Hét közben egy kört sem mentem, így gondoltam ellensúlyozok egy 550-el, volt is hozzá stabil setup, mondom hajráá.
    Az első 8-9 körben tudtam tartani a tempót, amin erősen csodálkoztam, mivel az időmérő 7. helyétől nem sok jót remélhettem. 8-9 körben még leggyorsabb köröket is futottam Aztán jött egy-két kisebb kicsúszás (visszafordító utáni S kanyarban eldobott a rázókő...).
    Szóval egész jól megjött az önbizalmam, éreztem a dobogó szagát, mivel az első kiállás előtt Pál Feri és Nibi is lassabbnak tűnt, Csiki Petit meg már el is felejtettem Később csodálkoztam is , hogy a pitben már mögöttem áll
    Kiállás után Pál Ferit nem erőltettem annyira, mondom van még idő, majd elkopnak a Saleen kerekei , aztán tultettem magam rajta valahogy, viszont közben Csiki nővér megérkezett, és már éreztem is a vesztemet, nagyon jött.... de hogy pont körözés közben előzzön kettőnk között, azt nem gondoltam volna, viccesen szólva "aljas" húzás volt
    Utánna már csak tartani akartam a 3. helyet, a végén ebben a hitben is érkeztem a célba, amiben a végén pozitívan csalódtam.

    Gratula Nibi, Peti, szuper futam volt, nagyon profi!

  15. #15
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Eddig jó ötletnek tartottam azt,hogy a mezőny NGTből és GTből is áll,de most...

    Vezetve azt NGTt 22mp-el kb.a verseny fele után nem sokkal valamelyik Saleenos kijön a boxból természetesen hideg gumikon,én utolérem a boxkijáratnál,átvágja a fehér kivezető vonalat,és bejön elém ...de még ez sem lenne gond,de az istenért sem akar elengedni ...kérdezem én miért kell ezt? ...kicsit megbököm hátulról hogy vegye már észre magát,erre rámhúzza a kormányt,én a Vertigóval kipördülök,az 1.helyem meg ugrott...

    a verseny végére a 22mp-es előnyőmből 22mp-es hátrány alakult ennek köszönhetően.KÖSZI


    A nyári kupa kezdetekor sokan felhívták az NGTsek figyelmét hogy figyeljenek a lekörözésekkor az elengedésekre,de eddig azt hittem hogy ez a GTsekre is vonatkozik...de ezek szerint nem...nem mindenkire.
    Azért mert "kisebb" autókkal megyünk nem kell lelökni minket a fűre
    Kunszabó Sándor

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Először is köszönöm Captain-nek a jelszót, anélkül ma néhez lett volna rajthoz állni. Ezen kívül még szeretném +köszöni, anyukámnak, a szomszéd kutyájának és mindenkinek aki rajthoz állt, és volt kivel körözgetni.
    Szeretnék elnézést kérni Sándor Kunszabó-tol amiért pont ott bénáztam. Hirtelen be estem mögéd és nemtudtam hogy most mit is kéne ilyenkor csinálni, úgy hogy nyomtam a gázt... Mostmár így utólag tudom hogy türelmesen várni (és ha még a kör végén is ott tudok maradni mögötted) és 1értelmü a helyzet akkor +próbálni előzni. Elnézést. (Természetesen az újra festés költségeit én állom. ) Ezen kívűl még úgy emlékszem volt v. 3 kisebb-nagyobb feltartásom is, amiért szintén bocsi.
    Asszem magamhoz képest nagyon jól mentem. (Ahhoz képest hogy 12-kor érkeztem a budapest parádéról... ahhozt képest + parádésan...) Az első kerék cseréig még elég ideges voltam a jelszó miatt már azt hittem nem is tudok indulni, de aztán a boxba lehiggadtam és elkezdtem kicsit stabilabb köröket menni. Élmény volt. Köszi mindenkinek.

  17. #17
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Majdnem jól sikerült ez a versenyem.
    Lost connectionig jó volt legalábbis, ugyan hibáztam párat, elnézést Kunszabo kollegától, kicsit rövid lett a féktáv, de legalább bevártalak

    Remélem lesz még olyan, hogy töb ngt-s lesz, mert sztem itt is jókat lehet(ne) csatázni.
    Grat Nibi

  18. #18
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    közben Csiki nővér megérkezett, és már éreztem is a vesztemet, nagyon jött.... de hogy pont körözés közben előzzön kettőnk között, azt nem gondoltam volna, viccesen szólva "aljas" húzás volt
    Igen, egyetértek, ne haragudj, hogy ennyire agresszívan használtam ki a lehetőséget. Az igazság az, hogy bár én is láttam természetesen a lekörözendő autót, és hamarabb fékeztem, de Te még hamarabb, és nem volt más választásom, be kellett engednem magam közétek, hogy nehogy esetleg kocc legyen. Köszi hogy hagytál helyet mikor láttad hogy már melletted vagyok!

  19. #19
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, egyetértek, ne haragudj, hogy ennyire agresszívan használtam ki a lehetőséget. Az igazság az, hogy bár én is láttam természetesen a lekörözendő autót, és hamarabb fékeztem, de Te még hamarabb, és nem volt más választásom, be kellett engednem magam közétek, hogy nehogy esetleg kocc legyen. Köszi hogy hagytál helyet mikor láttad hogy már melletted vagyok!
    Semmi gond, abban a kanyarban fékeztem el magam a legtöbbször, kicsit bizonytalanul is végeztem ma a lekörözéseket, de Te jól tetted!

  20. #20
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    [SIZE=2]
    A nyári kupa kezdetekor sokan felhívták az NGTsek figyelmét hogy figyeljenek a lekörözésekkor az elengedésekre,de eddig azt hittem hogy ez a GTsekre is vonatkozik...de ezek szerint nem...nem mindenkire.
    Azért mert "kisebb" autókkal megyünk nem kell lelökni minket a fűre
    Pontosan!

    Azt hiszem egyszer a 180-as kanyarban kicsit erőszakosan mentem be melléd féktávon, sorry!

  21. #21
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Köszi a gratulációkat!

    Nagyon élveztem ezt a futamot! Ja nem is, az elejét bazira nem...
    Teljesen görcsbe voltak az ujjaim, és így nem éreztem a féket. Nagyon sokszor blokkoltam, ez azé tőlem szokatlan!
    Aztán mondom egy pöppet rákapcsolok--> a betonfaltól rendes volt, hogy végre megfogott a hatalmas csúszásból!
    Szal hibázott mindenki! A box után meg összeszedtem magam, és sokkal lazábban kezeltem a féket, nem akartam mindenáron az uccsó pillanatban fékezni, és ettől bizony elkezdtem élvezni a dolgokat! De hogy hogy kerültem újra az élre, aztatat nem tom! De onnan aztán nyomi neki volt, ami a csövön kifér!

    Összességében nagyon élveztem! Pedig nagyon formán kívül voltam...
    De azé cool volt!!!

  22. #22
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Először is köszönöm Captain-nek a jelszót, anélkül ma néhez lett volna rajthoz állni. Ezen kívül még szeretném +köszöni, anyukámnak, a szomszéd kutyájának és mindenkinek aki rajthoz állt, és volt kivel körözgetni.
    Szeretnék elnézést kérni Sándor Kunszabó-tol amiért pont ott bénáztam. Hirtelen be estem mögéd és nemtudtam hogy most mit is kéne ilyenkor csinálni, úgy hogy nyomtam a gázt... Mostmár így utólag tudom hogy türelmesen várni (és ha még a kör végén is ott tudok maradni mögötted) és 1értelmü a helyzet akkor +próbálni előzni. Elnézést. (Természetesen az újra festés költségeit én állom. ) Ezen kívűl még úgy emlékszem volt v. 3 kisebb-nagyobb feltartásom is, amiért szintén bocsi.
    Asszem magamhoz képest nagyon jól mentem. (Ahhoz képest hogy 12-kor érkeztem a budapest parádéról... ahhozt képest + parádésan...) Az első kerék cseréig még elég ideges voltam a jelszó miatt már azt hittem nem is tudok indulni, de aztán a boxba lehiggadtam és elkezdtem kicsit stabilabb köröket menni. Élmény volt. Köszi mindenkinek.
    Ne kérj tőlem elnézést,Te jól csináltad.Én akkor gyorsultam fel az incidens után,Te pedig megelőztél lendületből tisztán.Ilyenkor nem kell hogy várj,gázt bele...ha el tudsz menni,menj. egyébként én is ezt tettem volna.Küzdöttél a helyezésért...nem Rád haragszom.
    Kunszabó Sándor

  23. #23
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    Ne kérj tőlem elnézést,Te jól csináltad.Én akkor gyorsultam fel az incidens után,Te pedig megelőztél lendületből tisztán.Ilyenkor nem kell hogy várj,gázt bele...ha el tudsz menni,menj. egyébként én is ezt tettem volna.Küzdöttél a helyezésért...nem Rád haragszom.
    Ha netalán Rám haragudnál, akkor mégegyszer elnézést kérek, de mint mondtam elmértem a féktávomat, és blokkolva belédcsúsztam.

  24. #24
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Juha!

    Uccsó kör végén épp felforrt a vized? Ekkora mákot!

  25. #25
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Juha!

    Uccsó kör végén épp felforrt a vized? Ekkora mákot!
    Jaja, pedig nem volt magas a hőfok, egyiknek sem. 90/92 volt.
    És még próbáltam is utánna meddig bírja, és a nagy egyenes végén állt le. Tényleg mák

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •