Szavazás eredménye: Két órás Magny Coursi futam

Szavazók
26. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    17 65,38%
  • Nem

    9 34,62%
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: Magny Cours - GTR Nyár

  1. #26
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    CSiki Peti,ha volna egy kis szabad kapacitásod,légyszi számolj egy NGTs sorrendet PLEASE...
    Kunszabó Sándor

  2. #27
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Üdv mindekinek, és gratula a célba érkezőknek!

    Én is szeretnék bocsit Babinszky Gábortól, amiért 501-nél meglöktem, és kipördült. Sorry, sajna túl rövid lett a féktávom.

    Piszkosul élveztem ezt a versenyt, csak azt sajnálom, hogy kevesen fejeztük be, így nem is olyan jó a 8. helyem. Igaz, szinte végig - a futam alatt 9-11 között mozogtam.

    Rengeteget gyakoroltam a pályát a héten - volt időm - így meg is lett az eredménye, pontszerző lettem.

    További jó versenyzést mindenkinek!

    Üdv Bazsi

  3. #28
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Megnéztem a replay-t és most már tudom, hogy Dózsa Attilától kell elnézést kérnem, akit csúnyán kilöktem egy ostoba fékútv végén. Én is kicsúsztam mellé a pálya szélére, majd visszaevickélés közben mégegyszer lekoccoltam. Bocsánat.

  4. #29
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    CSiki Peti,ha volna egy kis szabad kapacitásod,légyszi számolj egy NGTs sorrendet PLEASE...
    Pál Feri intézi a pontszámításokat. Megcsinált egy rendszert, amelyik automatikusan a verseny végeredményéből kiszámolja a pontokat, és a bajnokság aktuális állását. Nem állunk neki manuálisan számolni, ezért is kerül olyan gyorsan fel az eredmény ha Feri is van. Viszont a rendszer egy futamon belül nem tudja megkülönböztetni a GT-s és NGT-s autókat, ezért nincs külön pontszámítás.
    De ha megcsinálod a bajnokság végén külön az NGT-s sorrendet, és kirakod a fórumba az teljesen OK.

  5. #30
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a replay-t és most már tudom, hogy Dózsa Attilától kell elnézést kérnem, akit csúnyán kilöktem egy ostoba fékútv végén. Én is kicsúsztam mellé a pálya szélére, majd visszaevickélés közben mégegyszer lekoccoltam. Bocsánat.
    Nem téma, belefért. Láttam a varázstükrömben hogy jobbról jössz, és próbáltam nagyobb ívben fordulni, de nem néztem jobbra.
    Éljen az aszfaltozott bukótRé. Jobban fékez mint a kavics.

    (Nem is tudom, hogy más hogy ál a nézgelődéshez, de ha kinézek oldalra az csak egyenesben megy , különben elvesztem a fonalat, és lecsalinkázok mindenfelé. A tükröknek meg jócskán van holttere.)

  6. #31
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    CSiki Peti,ha volna egy kis szabad kapacitásod,légyszi számolj egy NGTs sorrendet PLEASE...
    Ha a "DQ" az amire gondolok, akkor spa-ban Babinszki Gábor szerzet pontott NGT-vel, Magny-ban pedig mi ketten. Nehéz lessz kiszámolni.

  7. #32
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    CSiki Peti,ha volna egy kis szabad kapacitásod,légyszi számolj egy NGTs sorrendet PLEASE...
    Na ha jól számoltam akkor van miért izgulnod.
    Már csak 3 pontal vezetsz...

  8. #33
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    re: Magny Cours - GTR Nyár

    Nos nagyon izgi volt ez a futam! Mivel éppen a qual kezdetére értem, a géphez(tudom hogy elöbb fenn voltam,de csak beléptem, hogy tutira ott legyek aztén mentem még tettem a dolgom), plusz egész héten talán 10kört mentem, azt is porséval! Gondoltam megprobálom a Lambort itt is, mert még soha nem mentem GT autóval itt.
    Szedtem 1-2 setupot és nekiáltam. Qualon 5. helyre jöttem be ami szerintem nem rossz.
    Már a felvezetőben ment a buli, pörögtek az emberek! A rajt után szépen tartottam magam a többiek mögött, és néztem ahogy pörögnek ki elöllem. Volt a verseny elején 1-2 leggyorsabb köröm is ami nagy önbizalmat adott! Aztán azon kaptam magam, hogy 2. vagyok és hogy fasza köröket megyek, de amikor Nibi kipördült elöllem egyszerre csak első voltam, ami nagyon fura érzés volt számomra, mivel még soha nem sikerült az első helyen autókáznom! Nagyon boldog voltam és ha kilépett volna a játék vagy történt volna valami ami miatt kidob a cucc, akkor sem lettem volna elkeseredve, mert már azért a pár élen töltött kör miatt megérte az egész(bocs ha kicsit ez csöpögős volt)!
    Nos miután furcsa érzéseim alább hagytak, azt vettem észre, hogy 1mp-vel lassabb köröket futok, de valahogy nem tudtam visszagyorsulni, és maradtak a 0,5-0,7-el rosszabb körök! Aztán Feri nagyon kezdte szorongatni a tököm a salennel, de nem tudtam gyorsulni, majd az egyik corvettes lekörözésnél nagyon a kanyar belső részén maradtam, és a kigyorsitáskor megpördültem! Oda az első hely, majd 3 körrel késöbb ugyan ezt bemutattam megint, majd a cél utáni jobbos végén nagyon rácsusztam a rázókőre ami megingatta a kocsit és megpördültem! Ekkor már a 4. voltam. Uánna jött a box, ami elég jol sikerült. Visszajöttem és megkaptam magam mögé Petit, aki jött mint a meszes! Pont akkor értünk utól 3 lekörözöttet és persze máris a seggembe volt! Majd a hosszu egyenes végén a lekörözés közben bedugta az orrát, de kisodrodott kicsi és én szüke visszamentem mellé, de elrontotta a kigyorsitást és megpördült. Miután ujra visszazárkozott rám, én elrontottam egy féktávot és neki volt annyi helye hogy dedugja az orrát és elmenjen! A következő kör elején a célegyenes végi balost elszurtam és átpördültem a jobbos aljáig, és amikor jöttem vissza pont mellettem volt Feri és ment a csata! Pár kocc is volt az egyenesben, de én voltam belső íven és igy tudtam magam tartani, még a következő körben is! Aztán Feri hibázott és lemaradt! Miután megszüntek a veszélyforrások, csak autoztam, és a vége elött kb 2 körrel azt láttam, hogy 3. vagyok! Nagyon meglepödtem, hogy hogy is van ez! De mind 1 gondoltam! Nagyon örülök, hogy 3. lettem!
    Gart Mindenkinek!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •