Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (30 összesen)

Téma: HGTRM4 - Spa

  1. #1
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    HGTRM4 - Spa

    Katasztrófa volt a mai futam, és most nem a szerverre gondolok.

    Nekem a mai futam bebizonyította hogy a GT-NGT közös mezőny nem kivitelezhető. A GT-s pilóták elvárják (jogosan) hogy az NGT-s versenyzők engedjék el őket, viszont ez az odafigyelés NGT irányba már nem működik Simán letolnak a pályáról, nem számít semmi...

    Fevezető kör megint olyan volt amilyen. Pörgés, koccolás, helykeresés... mint a dedóban. Valaki úgy belémszaggatott hátulról hogy azt se tudtam hol vagyok... (fekete 360)

    240-es tempónál egy egyíves kanyarban miért akar két GT autó jobbról - balról előzni???? ja és még csak a 2. körben jártunk. Meglát az ember egy lassabb autót maga előtt és leszáll a lila köd? Vagy a Vertigom hátuljára az volt írva hogy: lökj ki? Komolyan mondom nem értem miért kell tönkretenni más versenyét....


    Tisztelet a kivételnek!
    Utoljára módosította: Captain; 2006. 08. 13. 22:00.
    Babinszki Gábor

  2. #2
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 - Spa

    A "nyílt" futamoknak egy célja van: frissen csatlakozó emberek edukálása :-)

    (lehet helyesírási hibákat javítani... )

    Nyílt futamok nem az "öreg rakéta" felháborodásáról szólnakl

  3. #3
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A "nyílt" futamoknak egy célja van: frissen csatlakozó emberek edukálása :-)

    (lehet helyesírási hibákat javítani... )

    Nyílt futamok nem az "öreg rakéta" felháborodásáról szólnakl
    Feri, egy szót sem szóltam volna, ha "újoncokkal" történt volna afférom. Én sem kormánnyal a kezemben jöttem a világra...
    Babinszki Gábor

  4. #4
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM4 - Spa

    A felvezetőtől én is jobban félek mint az első pár körtől. Most kivételessen nem lökött meg senki, de párszor nekem is le kellett menekülni a fűre, mert van aki nem olvasta még a szabály azon részét, miszerint NE gáz-fék játékkal töltsük a bemelegítést... mindegy, én megúsztam.
    A futam egész jól ment, persze kivágódtam mint rendesen, de S Gusztávval jól elvoltunk, amíg ujra nemindult a futam.
    Az ujraindítás után nem volt többé motorhang, de gondoltam majd berregek magamnek. Hiába, egyszer csak kiírta kék zászló.. hátra nézek, sehol senki.. De a buszmegállóban uolértem egy 575öst, tűl gyorsan és nekimentem vagyis csak azt hittem, mert valójában belementem(3Dben). Nono, ez nem stimmel.. de azért nyomtam , biztos elmúlik... Kicsit megcsúsztam, és hopsz étmentem a gumifalon.. hmmm.. valami nem stimmel.De azért én csak mentem.. Kíírta, hoyg 18-ból a 19-ik vagyok, és néha feltűnt egy autó aztán eltűnt, mint ha nem is lett volna ott. Egyszer csak hút egyedől lettem, és csak a sisakomból szólt, hogy kék zászló-kék zászló..stb-stb.. Meguntam, jeleztem, hoyg kimegyek a boxba, de elbambultamés a buszmegálló előtt nekimentem a szalagkorlátnak, vagyis hogy átmentem a szalagkorláton, és kiestem a világból... ki a textúrázott részből
    Egyebet nem tudok ... kérem kapcsolja ki....

  5. #5
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Feri, egy szót sem szóltam volna, ha "újoncokkal" történt volna afférom. Én sem kormánnyal a kezemben jöttem a világra...
    Ez esetben "kéretik" nevén nevezni azt az "öreg balfék"-et :-(

  6. #6
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Ez esetben "kéretik" nevén nevezni azt az "öreg balfék"-et :-(
    Replayt pls!
    Babinszki Gábor

  7. #7
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM4 - Spa

    Az aki elözött az asszem én voltam! De csak azért mentem be melléd mert mögöttem ugy jött az a GT-s auto, hogy attól féltem kilök!
    Amugy nekem nem a két kategória együttmenetelével van a bajom, hanem hogy egyesek nem tudják, hogy hogyan zárkozzanak fel a felvezető kör végére a másik mögé!
    Igen Barzó László rád gondolok! Nem azért villogtattam, hogy engedj el hanem azért mert már rég versenytempóban kellett volna menned, nem tökölni 30-al meg idétlen íveken menni! Mivel benne van a szabályba, hogy nem lehet előzni a célvonali így nem tudom, hogy mi a rossebre gondoltál amikor villogtattam?!
    Ugyhogy nagyon faszán mire átszenvedtünk a célvonalon a többiek már a habokban voltak!
    Utánna persze fogtam egy kavicságyat, már ha lehet ezt a szót alkalmazni rá, mert nagyon szarul van megcsinálva! A füvön is elöbb megállok mint a kavicsban! Nem tudom hogy a készitők is mire gondoltak a kavicságy szó és a pályán lévő funkciója kapcsán?! Mind1!
    Szóval jól lemaradtam, majd nyomtam neki mint állat! Közben a lassabb GT autókkal küzdöttem! Marha jo volt mert az egyenes részeken visszaelőztek, a lassun meg én őket!
    Szegény Mosler majdnem kiköpte a tüdejét ugy tapostam, majd mikor már "viszonylag" közel voltam a hasonló kategóriáju kocsikhoz, a buszmegállóban féktávon lement a hátsó kerekem a füre amitől megpördültem és mikor irányba állt a kocsi elkezdtem neki tolni és gondoltam a szalmát félrelökve visszatérek,de a szalma mögött mi volt?! Gondolom mindenki kitalálta, hogy a box korlátja ami szinte kettészelte a kocsit és leállt a motor!
    Hát ennyi! Nem véletlenül utálom spa-t! De ez jo verseny lett volna! Főleg ha nem indul ujra a cucc!

  8. #8
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ....Utánna persze fogtam egy kavicságyat, már ha lehet ezt a szót alkalmazni rá, mert nagyon szarul van megcsinálva! A füvön is elöbb megállok mint a kavicsban!
    ...
    GTR2-ben a kavicságyban fogsz maradni, nem lesz mód nagyon arra, hogy onnan kikecmeregj


    Egyébként tök mindegy, mindenkire ugyanúgy érvényes, ergo nem kell kimenni oda, hanem maradni kell a pályán, .......

  9. #9
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: HGTRM4 - Spa

    Nekem a második felvonás egész jól kezdődött. Utolsó előtti helyről indultam, aztán egészen a 3. helyig jutottam, aztán a pitelés után sajna elbambultam és nekivágtam a Listert az örúzsban. Utánna még bekecmeregtem a pitben, kalapáltak egy félóráig, aztán 1 kör után elfüstölt a moci

    Na de ami az első negyedben volt Ferencz Gábor (?)-al és Bagi Zsoltal, az nem volt semmi! Zsolt, állat volt amikor a nagy egyenes után egyszerre mentünk be a kanyarba! Nagggyon profi volt Kemények voltunk, de azért vigyáztunk is egymásra! Én nagyon élveztem, márcsak azért a pár körért érdemes volt elindulni! Zsír volt!

  10. #10
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: HGTRM4 - Spa

    Az újraindítás után, a második körben, eltűnt mindenki, majd pár másodperc után visszarakta az autókat, de engem négy hellyel hátrébb sorolt. (Most mesélik a többiek náluk is ugyan ez a jelenség volt.) Na semmi gond, nyomjuk tovább. Csak egy pillanatnyi zavar lehetett a rendszerben.

    Gumicsere után 2. hely. Előttem kb. 1 percre, mögöttem 20mp-re. Na ezt simán lehet tartani a futam végére. Erre kidobott az asztalra, még gtr.exe sem volt

    Újratöltődő pálya, kidobált emberkék, eltűnő autók a pályán, Live Standings: warmupnál megakadva
    Kezd elegem lenni a játékból, már négy szezont nyomtam le a Mastersnál, de ez az utolsó kikészít. Ennyi exe hiba meg kidobálás az előző szezonokban összesen nem volt.

    Lehet ez összefügg a megnövekedett létszámmal? A gyenge szerverrel (memória, proci)? Az addon autókkal? Az ősrégen telepített gtr-el a szerveren? A gyenge szerveroldali netkapcsolattal? Vagy egyszerűen csak a gépemmel ?
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2006. 08. 14. 09:16.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  11. #11
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Tomcy... nem is tudom mit mondjak, ettől még lehetsz jó versenyző (csak ne legyen a pályán másik autó, na meg kavicságy ).....
    Nem erről van szó! A kavicságyat hagyjuk! Az azért volt mert 300 volt a pulzusom az idegtől! Nem is azzal van a baj!
    De azért ne haragudj, hogy valaki nem tudaj mi az hogy biztonságos követési távolság! Pfff!
    És ezzel nem csak az én versenyemet rontja el az illető, hanem a mögöttem jövö többiét is! Tudom, hogy ez nem tétre megy de ha egyedül akarok autózni a rajt után akkor mehetnék gyakorlást és ugyan ott vagyok!
    Engem nem az érdekel, hogy 9. vagy 15. legyek, hanem az hogy tudjak csatázni,üldözni,védekezni ha szükséges, ha meglöknek és megcsúszok miatta akkor igy jártam, mert szerintem kasznis kocsiknál belefér egy kis lökdösödés! De egyedül autózni, az már nekem uncsi! Bocsássatok meg ha megbántok valaki(nem szándékos), de én ezt igy gondolom!


    De a gtr2-ben megfog a kavicságy és vissza tudod hozni a kocsit, ha csak egy kicsit mész le!
    Utoljára módosította: Tomcy; 2006. 08. 13. 22:48.

  12. #12
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM4 - Spa

    Sziasztok!

    Személy szerint én örülök, hogy újra indult a futam. Na nem azért, mert így nem 24. helyről, hanem 13-ról indultam, hanem azért, mert tudtam másik kocsit választani, amivel "sokkal jobban" (2.24-es kört tudtam menni) ment. Aztán kicsit falnak vágtam a boxnál, de szerencsére tudtam tovább menni.Aztán még pár kör (pár bakival ), boxkiállás, majd vissza 12. helyre. Aztán a célegyenes ráfordítójában kicsit túlcsúsztam, pici kocli a fallal, majd motor leáll !

    Aztán kilép!

    Bocsi mindenkitől, akit valamilyen módon akadályoztam, esküszöm, nem volt szándékos! Még kezdő vagyok, ez pár hónapja van meg a játék, és persze nem minden nap tudok gyakorolni

    Talán majd belejövök. Igyexem! De tényleg!

    Egyébként, még a setupokkal vagyok nagy gondban, de majd ha egyszer belejövök...

    Üdv: Bazsi
    Utoljára módosította: Bazsy; 2006. 08. 13. 22:50.

  13. #13
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ... valaki nem tudaj mi az hogy biztonságos követési távolság! Pfff!ű
    Tomcy, az autóversenyzés azt gondolom koránt sem a "biztonságos követési távolságról" szól.....Gyakorolnod kéne inkább..... felháborosás helyett.....Ne haragudj...
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2006. 08. 13. 23:01.

  14. #14
    Báló Attila Regisztrált Báló Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 24.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    122

    Re: HGTRM4 - Spa

    Először is ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL!!!
    Nem tudom mi volt ez az 1 verseny felvezetőjében...
    Nekem SC mindenhol a pályán...
    Volt aki átment rajta,gondoltam akkor én...és csatt,durr bele...olyan pipa lettem...
    Még 1x ELNÉZÉST!
    Érdekes este volt ez a mai...
    Grat minden résztvevőnek

    - Sit@ -


  15. #15
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Tomcy, az autóversenyzés azt gondolom koránt sem a "biztonságos követési távolságról" szól.....Gyakorolnod kéne inkább..... felháborosás helyett.....Ne haragudj...
    Nem is azt irtam, hogy az autóverseny szól arról! Hanem azt, hogy az van a szabályokban, hogy tartsunk biztonságos követési távolságot a felvezetőben és nem az hogy maradjuk le egy célegyenesnyit!
    Amugy mit gyakoroljak? A felvezetőkört? Tudom, hogy béna vagyok, de egy felvezető kört azért normálissan még én is le tudok futni! Annyit gyakorlok amennyit tudok! És nem hiszem hogy pl Piski Tomi nem lett volna felháborodva ha mondjuk ő kerül 10-15sec hátrányba! Csak annyi a különbség, hogy ő feltud jönni ilyen hátrányból én meg nem! Amikor az első futamom volt és a box után visszajött mögém és én nem engedtem el, holott versenyben voltunk levillogott a pályáról és utánna is még én voltam a hibás, hogy feltartottam! Akkor most nem értem, hogy miért nem lehetek én is felháborodva egyszer?!
    Amugy nem haragszom! Távol álljon tőlem!

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    Re: HGTRM4 - Spa

    Nos ismét sikerült 1 szürke, unalmas versenyt összehozni.
    Az a baj hogy olyan kiszámít6ó az egész. Semmi változatosság, semmi spontaneitás...
    Na kezdem akkor (a szokásos elnézéskéréssel) elnézést kérek mindenkitől akit feltartottam a felvezető végén.
    Most csak ennyi asszem. (De akik mögöttem jöttek azoknak ez is elég volt gondolom...)
    Ami a versenyt illeti remélem azért lessz replay :> nagyon állat volt )) Mindenképp szeretném visszanézni...
    A magam részéről +érte végigmenni. Érdekességekben nem volt hiány... pldául rögtön az elsőkörben fényszórók világittották be az utat itt-ott, csak kocsi nem volt a fény foltok végén. Nagyon hangulatos volt. Ezen a versenyen a box kiállást gyakoroltam... Rengeteg hibát követtem el, amiből sokat tanultam, és néhány érdekes dologra jöttem rá. Az ember mindig tanul valamit. Sztem +érte végigmenni.

  17. #17
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Az aki elözött az asszem én voltam! De csak azért mentem be melléd mert mögöttem ugy jött az a GT-s auto, hogy attól féltem kilök!
    Amugy nekem nem a két kategória együttmenetelével van a bajom, hanem hogy egyesek nem tudják, hogy hogyan zárkozzanak fel a felvezető kör végére a másik mögé!
    Igen Barzó László rád gondolok! Nem azért villogtattam, hogy engedj el hanem azért mert már rég versenytempóban kellett volna menned, nem tökölni 30-al meg idétlen íveken menni! Mivel benne van a szabályba, hogy nem lehet előzni a célvonali így nem tudom, hogy mi a rossebre gondoltál amikor villogtattam?!
    Ugyhogy nagyon faszán mire átszenvedtünk a célvonalon a többiek már a habokban voltak!
    Utánna persze fogtam egy kavicságyat, már ha lehet ezt a szót alkalmazni rá, mert nagyon szarul van megcsinálva!....
    Tomcy:

    ***^^^^ Igazad van! ^^^***

    (szerintem szép lett... ennyi.
    Bár abban tévedsz hogy nem tudom mi az a követési távolság. Végig tartottam, az utólsó kanyarig azt a távolságot amit biztoságosnak ítéltem. Aztán az utolsó kanyr után úgy gondoltam hogy mindenkit elengedek... Aztán eszembe jutott hogy még se mert a célvonalig nem lehet előzni, úgy hogy ráléptem a gázra és a cél vonal után engedtem el minenkit. Teljesen igazad van, marhára amatőr hiba de talán ez azért lehet mert még én is elég amatőr vagyok... Ezért találták ki az időmérőt... Amimost nem volt... Sőt igazából verseny se volt... Fun race... de a szabályok akkor is mindenkire vonatkoznak Úgy is mond6nám hogy ezt dobta a gép. És ha jobban belegondolok még sokminden másban is tévedsz de nem baj. Ami azt illeti át tudom érezni a helyzeted, és biztos hogy engem is nagyon bosszantana a dolog, de sajnos igy sikerült. Lehet háborogni, csak nem látom semmi értelmét. Én sem haragszom amiért nagy felháborodásodban fikázol, majd elmúlik.
    "Nem erről van szó! A kavicságyat hagyjuk! Az azért volt mert 300 volt a pulzusom az idegtől!" - De bizony erről van szó. (Piski Tomi akit emlegettél 300-as pulzussal is bevette volna a kanyart. Mert a verseny ezen múlik. )

  18. #18
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Tomcy:

    ***^^^^ Igazad van! ^^^***

    (szerintem szép lett... ennyi.
    Bár abban tévedsz hogy nem tudom mi az a követési távolság. Végig tartottam, az utólsó kanyarig azt a távolságot amit biztoságosnak ítéltem. Aztán az utolsó kanyr után úgy gondoltam hogy mindenkit elengedek... Aztán eszembe jutott hogy még se mert a célvonalig nem lehet előzni, úgy hogy ráléptem a gázra és a cél vonal után engedtem el minenkit. Teljesen igazad van, marhára amatőr hiba de talán ez azért lehet mert még én is elég amatőr vagyok... Ezért találták ki az időmérőt... Amimost nem volt... Sőt igazából verseny se volt... Fun race... de a szabályok akkor is mindenkire vonatkoznak Úgy is mond6nám hogy ezt dobta a gép. És ha jobban belegondolok még sokminden másban is tévedsz de nem baj. Ami azt illeti át tudom érezni a helyzeted, és biztos hogy engem is nagyon bosszantana a dolog, de sajnos igy sikerült. Lehet háborogni, csak nem látom semmi értelmét. Én sem haragszom amiért nagy felháborodásodban fikázol, majd elmúlik.
    "Nem erről van szó! A kavicságyat hagyjuk! Az azért volt mert 300 volt a pulzusom az idegtől!" - De bizony erről van szó. (Piski Tomi akit emlegettél 300-as pulzussal is bevette volna a kanyart. Mert a verseny ezen múlik. )

    Piski 250-es pulzussal se veszi be! --->Monza GT, boxbeállás

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Tomcy:

    ***^^^^ Igazad van! ^^^***

    (szerintem szép lett... ennyi.
    Bár abban tévedsz hogy nem tudom mi az a követési távolság. Végig tartottam, az utólsó kanyarig azt a távolságot amit biztoságosnak ítéltem. Aztán az utolsó kanyr után úgy gondoltam hogy mindenkit elengedek... Aztán eszembe jutott hogy még se mert a célvonalig nem lehet előzni, úgy hogy ráléptem a gázra és a cél vonal után engedtem el minenkit. Teljesen igazad van, marhára amatőr hiba de talán ez azért lehet mert még én is elég amatőr vagyok... Ezért találták ki az időmérőt... Amimost nem volt... Sőt igazából verseny se volt... Fun race... de a szabályok akkor is mindenkire vonatkoznak Úgy is mond6nám hogy ezt dobta a gép. És ha jobban belegondolok még sokminden másban is tévedsz de nem baj. Ami azt illeti át tudom érezni a helyzeted, és biztos hogy engem is nagyon bosszantana a dolog, de sajnos igy sikerült. Lehet háborogni, csak nem látom semmi értelmét. Én sem haragszom amiért nagy felháborodásodban fikázol, majd elmúlik.
    "Nem erről van szó! A kavicságyat hagyjuk! Az azért volt mert 300 volt a pulzusom az idegtől!" - De bizony erről van szó. (Piski Tomi akit emlegettél 300-as pulzussal is bevette volna a kanyart. Mert a verseny ezen múlik. )

    Nem haragszom! Már elmúlt! Ne haragudj a durva szavakért, csak ugy összejöttek a dolgok mind a vesenyen és sajna itthon is és kitört belőlem!
    Gondoltam, hogy nem szándékos volt, az ellenkezőjét egy pillanatig nem gondoltam!!!!
    Majd belejössz, ahogy mindenki más is!
    Tomi lehet, hogy bevette volna, de én nem!
    Nekem is van mit gyakorolnom, mert én sem vagyok valami szupergyors, igaz nekem sincs meg régóta a játék így vannak pályák amik tök ujjak még nekem is! Pl a most következő 2 futam is!
    Ugyhogy irány a pálya és gyakorlásra fel!

  20. #20
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM4 - Spa

    Odassatok skacok!

    http://www.gtr-masters.hu

    4. vagyok! Hajrá Attys... Hajrá Attys

  21. #21
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: HGTRM4 - Spa

    A megismételt rajtnál az első helyről indultam, de erre nem voltam felkészülve. Hogyan kell innen szabályosan rajtolni? Gondolom, amíg a felvezető autó ki nem megy a box utcába, addig mögötte kell kocogni. De utána mi a helyes eljárás. Mikortól lehet verseny tempót diktálni?
    Azt hiszem, én egy kicsit elkapkodtam, mert a zöld jelzéskor már a start vonalon is túl voltam.

  22. #22
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    A megismételt rajtnál az első helyről indultam, de erre nem voltam felkészülve. Hogyan kell innen szabályosan rajtolni? Gondolom, amíg a felvezető autó ki nem megy a box utcába, addig mögötte kell kocogni. De utána mi a helyes eljárás. Mikortól lehet verseny tempót diktálni?
    Azt hiszem, én egy kicsit elkapkodtam, mert a zöld jelzéskor már a start vonalon is túl voltam.
    Szabályok
    4. pont "Futam"
    "...Közvetlenül a rajt előtt a pole pozícióban levő pilótának 70-90 km/ó sebességgel kell vezetnie a mögötte haladókat, minden pilótának fel kell vennie a helyét szoros, de nem veszélyes közelségben, mind a mellette, mind az előtte levő autóval!Közvetlenül a rajt előtt a pole pozícióban levő pilótának 70-90 km/ó sebességgel kell vezetnie a mögötte haladókat, minden pilótának fel kell vennie a helyét szoros, de nem veszélyes közelségben, mind a mellette, mind az előtte levő autóval!..."
    Ha már másolgatok.. e fölött picivel :
    "...A felvezető körben mindenki igyekezzen nyugodtan haladva, a kormányt nem össze-vissza rángatva, illetve nem nagy gázadással és fékezéssel melegíteni a gumikat és a fékeket, valamint tartsa a követési távolságot az előtte haladó autóval, anélkül, hogy túlzottan megközelítené, vagy leszakadna..."

  23. #23
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: HGTRM4 - Spa

    Eddig értem. De honnantól padlózhatom?

  24. #24
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig értem. De honnantól padlózhatom?
    Vezeted a többieket 70-90-el, amikor beszólnak, hogy zöld, akkor nyomhatod.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  25. #25
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: HGTRM4 - Spa

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Piski 250-es pulzussal se veszi be! --->Monza GT, boxbeállás
    Én legalább eljutok a boxkiállásig

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •