Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (80 összesen)

Téma: GTR búcsuztató futam

  1. #51
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: GTR búcsuztató futam

    Kicsit megkésve kezdtem a gépem helyrepofozni, így nem voltam túl pihent a rajtra. Azért élveztem azt a pár kört amit mentem.
    Kicsit idegen volt ez a setup amit találomra kiszúrtam a letölthetők közül. Annyira fordulékony volt a kocsi, hogy folyton attól paráztam, megcsúszok. Aztán ahogy mentem, egyre jobban megszoktam. Ákos a buszmegálló előtt elhúzott mint atom. Én sokkal hamarabb fékeztem mert valakik füsttel jelezték, hogy gond van, azt hittem megcsúsztak. Mint kiderült erről szó sem volt, csak valamyelyik kolega sugárhajtóművel indult a futamon. Grat neki! Ilyen sokáig bírni füstölő motorral.... Kergettem egy darabig, jó 10mp-s hátránnyal, de nem mielőt utólérhettem volna egy kigyorsítást elszúrtam. Nekem bezzeg egy kis szalagkorláttól behalt a motorom, kijött belőle a füst....
    Szomorú vagyok, hogy nem értem célba.

  2. #52
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

    Re: GTR búcsuztató futam

    Kaptam vágásért 1 stop n go-t. Mikor harmadszorra álltam ki hogy letöltsem, godoltam mostmár ha törik ha szakad végig megyek. Minden kör végén kimentem a boxba és minden kör végén beadta a szervizmenüt. Nem javított semmit, nem töltött üzemanyagot csak simán nem engedte hogy letöltsem a büntetést. Vagy a 6. kiállás után kizárt...
    Szép búcsu volt.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2006. 09. 24. 23:13.

  3. #53
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek!

    Nem akarok rosszat senkinek, de sztem V. Lori nem ott jött ki a boxból, ahol kellene.
    A replayt vissza fogom nézni, és leírom, hogy hol volt a szitu.
    Lehet, hogy én tom rosszul, de a boxból nem a visszafordító után balra be a pályára jönni, hanem a dombon.
    Jól tudod, ez súlyos hiba volt Vlori részéről!
    Teljesen mindegy, hogy valaki hogy és miért kerül a boxba, onnan csak a kijáraton távozhat!

  4. #54
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR búcsuztató futam

    Nekem érdekes volt, a GTR megajándékozott búcsúzóul egy nálam még soha nem tapasztalt hibával: elment a Force Feedback-em amint kimentünk a gridre a felvezető körre, úgyhogy anélkül nyomtam végig a futamot, és meg kell hogy mondjam őszintén, nem gondoltam volna hogy ennyit számít! Kanyarba bemenet nem éreztem mikor és hogyan csúszik a kocsi, így hamarabb kellett fékeznem, és amikor kezdtek kopni a gumik kigyorsítások is nagyon trükkösek voltak néha. Sajna így nem volt esélyem az elején Ferivel és Tibivel küzdeni, és Laci is csak azért nem vert meg mert Viper-el volt az én 550-em ellenében. Mondjuk a második etapra egészen megszoktam, de így is 1-2 mp-el lassabb voltam körönként. Az első etapban párszor elhagytam a pályát mire megszoktam az új helyzetet.
    Amit szintén sajnálok, hogy az elején nagyon megfogyatkoztunk, Benczédi Zsolt már a gridre se jött ki, Mike meg nagyon lassan ment az Eau-Rouge-ban előttem, aztán meg hirtelen mintha jobbra kirántotta volna az autóját a gumifalnak ????????? És mögöttem is volt jó kis kalamajka a rajt után, szóval hamar megfogyatkoztunk, sajnos. Kár mert 6-8an az elején nagyon jót mehettünk volna.

    Találkozunk jövő hét vasárnap a GTR2-ben!

  5. #55
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    Már csak egy jó kis évadzáró/összefoglaló videó hiányzik!
    Nagyon jó ötlet, de sajnos Bagi Zsolt most már nincs köztünk, és még 1 darabig nem is lesz!
    Nemcsak a pályáról hiányzik, hanem a videói is hiányoznak!

  6. #56

    Re: GTR búcsuztató futam

    Grat mindenkinek aki végigment. Köszönjük GTR.. BYE! Kicsit elszúrtam a dolgot azzal, hogy nagyon keveset gyakoroltam erre a versenyre. A gtr-es fizikát megkellett újra szokni. Épphogy beestem qualra és nem tudtam menni az időmérőn egy jó kört sem.
    Egy dolog volt csak ami felbosszantott. Nem írok most neveket, de ha valakit köröznek az ne úgy engedjen el, hogy lefékez előttem vagy versenyez a lekörözővel, hanem csak az ideális ívről egy pillanatra húzódjon le. Mert így a féktávok rendszerint a koszos aszfalton voltak sokszor és ott másabb a fizika . De végül is nem volt nagy problem. Még1x Grat mindenkinek elsősorban Ferinek, valamint Petinek aki FF nélkül ment végig.
    Találkozunk a GTR2-ben
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2006. 09. 24. 23:28.

  7. #57
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

    Re: GTR búcsuztató futam

    Ja a sluszpoént el is felejtettem. Addig addig állítgattam hogy hátha le tudom beszélni a boxkiállásról hogy a sofört át állítottam. Gondoltam hátha az segít. Mire a gép elvette az irányítást és az ai-ment 1 kört... úgy kellet kiküldeni a boxba. gondolom ez nem túl szabályos... Nem lehet ezt valahogy letiltani?

  8. #58
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: GTR búcsuztató futam

    Azért azt kár, hogy csak most tudjuk meg, hogy online futamon is meg lehet bízni a gépet a vezetéssel. Nekem nagyon ügyes gépem van, 3 órás Spa-n rábíztam volna néhány kritikus percet, amíg pösslentek ... meg iszok egy sört.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  9. #59
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    ..... Mike meg nagyon lassan ment az Eau-Rouge-ban előttem, aztán meg hirtelen mintha jobbra kirántotta volna az autóját a gumifalnak ????????? .....
    Találkozunk jövő hét vasárnap a GTR2-ben!
    ugyanúgy mint Téged, engem is megajándékozott a gtr egy meglepivel a búcsúztató futamon,de talán nem is baj, legalább tudjuk miért váltjuk le...
    rajtnál bealudtam, Ferenc nyomta be az orrát mellém, be is fért, és így kicsit még talán bele is kellett fékeznem óruzs alján hogy kintről kezdve még megtaláljam az ideális ívet és itt van az amit nem értek.. nem gyorsan, nem nagy fordulatszámon, órúzs közepén, hegynek fel, finom kigyorsításra a hátsó kerekeken zéró tapadás és a kocsi segge kezdte megelőzni az orrát.. gyors fékkel próbáltam menteni, de inkább a jó kis gumifal minthogy egy még intenzívebb fékezéssel tönkretegyem a mögöttem haladók versenyét.. de őszintén szólva még most sem értem mitől tört ki az autó.. a hideg gumira sem lehet fogni mert óvatos voltam.. na de mind1 is....
    GTR2-re fel! dicsak mien jó futamok várnak ránk ott
    a gtr1 meg megy polcra...jobb esetben..
    árriváriváááá

  10. #60
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Életkor
    45
    Üzenetek
    478

    Re: GTR búcsuztató futam

    Nekem sajnos kijött, hogy ezzel a játékkal alig mentem sajnos mióta mgvan az utóbbi időben meg még annál is kevesebbet.

    Az időmérőn a 11. helyet szereztem meg aztán a bemelegítésen meg mentem egy jobb időt teli tankkal. Szóval no comment. Vhogy nem éreztem rá a sajátos fizikára főleg az 550-el még a Saleen jobban ment azért.

    A versenyen nem mertem a medium gumikkal indulni sajnos ez baj volt, mert a hard nem akart felmelegedni és elég rossz időket mentem. Tudtam tartani a 6. helyet és vártam a boxkiállást de sajnos nem jutottam el odáig. Az Eau Rouge utáni sikánban kigyorsításkor elveszett a tapadás és széttört az autóm. Sajnos a GTR fizikáját szívtam meg most sem értem mitől ment el hirtelen úgy a tapadásom nagyon óvatos voltam.

    Remélem a GTR2-vel többet tudok majd menni és az elején lehetek majd.

  11. #61
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: GTR búcsuztató futam

    Ugyan 2,9 kört tettem meg de azt nagyon élveztem, függetlenül attól hogy 2 nagy kicsúszásom is volt. Rajtot jól elkaptam.Eau-Rouge-ből kijövet majdnem magam mögött hagytam asszem Vígh Lórándot. De az Aston erősebb vagy jobban gyorsul, így mögötte maradtam. Nem sokáig mert pár kanyarral később a lejtős részen sokakat megelőztem Köszönhetően mégtöbbek kicsúszásának. 18. helyről rajtoltam és csakhamar a 11. környékén voltam. Zárkóztam fel Körmöndi Attila mögé. Sztem az Eau Rouge-nál beszorult az előtte csatázók mögé így nagyobb lendülettel érkezve szinte állva hagytam. Gusztávhoz közeledtem, a hosszú egyenes végén úgy éreztem nagyon lelassult és belemennék, így erőteljesebben fékeztem és váltottam vissza, minek következménye megpördülés volt. Elment az egész mezőny. Ahogy tesó is írta túlzott fékezése miatt elslisszoltam mellette Visszafordítóból kijövet Beda Tiborral néztem farkasszemet. Rezső villant be, akit felvezetőkön láthatunk így. Lehr Attila mögé érkeztem de ekkor már alig kaptam levegőt mert előtte Áron füstölt mint a .... Nem nagyon mertem Attilát kifékezni, nehogy eltévesszem a féktávot. Az egyenes végén azért megpróbáltam. Aztán kicsit elvezstettem a lendületemet, bénáztam. A buszmegálló után eldobtam a kocsit és majdnem vissza gurultam tesó elé. Így nyomtam egy esc-et. Nagyon élveztem, nem is emlékszem mikor volt ilyen legutóbb . Kár hogy csak rövid időre. De talán a kicsúszásos bénázásaimat a GTR2 majd orvosolja
    Utoljára módosította: Akos; 2006. 09. 25. 09:31.

  12. #62
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    275

    Re: GTR búcsuztató futam

    Viszonylag jól sikerült qual után, rögtön tönkrevágtam mindent az első kanyarban , pedig most tetszett h jól el tudott startolni mindenki. Odavágtam, go to box, leszúrtam egy jó 4-5 percet, és elkezdtem a szingli versenyemet
    Utolsó helyről kezdetem felfele kapaszkodni, nem kicsit volt nehéz a med-med gumikkal amik olyan 80fok környékén voltak. Rengetegen kiestek előlem és már úgí volt hogy 12en voltunk bennt és 9-dik voltam. Ekkor már nem akartam mégegyszer kijönni tankolni, de úgy tünt h nagyon nyomtam az orrát a verdának, szépen utol is értem bmw-s versenyzőnket, majd aboszváltam h itt biza még kellene vagy 3-4 körre még nafa. Eztán még egy kisodródás és már nem volt kedvem egyedül körözni. Kedvenc pályám és így el"+!"+%tam már az eljén
    Bye GTR! Grat mindenkinek!
    GTR2, gyere a papához

  13. #63
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: GTR búcsuztató futam

    Én sluszpoénból - ha már úgy is zárófutam és funrace - gondoltam 1et és kiválasztottam erre a futamra a BMW Z3Met,mondom csavarok itt vele...megnézem hogy viselkedik egy ilyen hosszú pályán...a verseny előtt kicsit testreszabtam magamnak a vasat,de mivel kevés időm volt a setupolásra nem lett 100%as a gép.Mondom így se olyan rossz,gyerünk qualra...fellépve látom hogy mindenki GTzik,így már tudtam hogy enyém az uccsó rajthely,de mivel 1.5órás a verseny,lehet bármi.Qualon belőttem a benzint,kicsit még állítottam a fékerő elosztáson,aztán go race...
    Mivel ez a kis Z3as erősen hátsókerekesként viselkedik egészen más vezetési technikát igényel mint általában a többi hasonló kategóriás autó,ergo szokni kell.A kezelését a versenyen már többé-kevésbé sikerült is megszoknom,alkalmaznom,de 2 kisebb megforgásom így is volt.Az 1ik akkor történt amikor a célegyenes ráfordítója elötti féktávon egyszerűen levágott keresztbefordulva az aszfaltcsíkról ...pedig nem fékeztem korábban,és ugyanúgy megközelítve a kanyart még is ez történt (valószínüleg még egy kicsit kellett volna puhitani a futómüveken),de nincs baj,gyerünk tovább
    A rajt utáni dombtetőn bekövetkezett roncsderbinek köszönhetően a futam 3/4ig sikerült mögöttem tartani folyamatosan 3-4-5 GTs autót amíg ki nem léptek.
    Persze sokat kellett pislantanom a visszapillantó tükörbe,próbáltam nem feltartani senkit,de azért a hibázások miatt mindíg utólértem valakit,próbálva őket követni...
    1 kiállással mentem,így folyamatosan jöttem előre,a végére az uccsó 8.hely jutott.De ennek ellenére valóban jól esett ez a kicsit hosszabb futam,szerintem méltó befejezés volt számomra is,szóval KÖSZI SZÉPEN GTR,szép volt

    Remélem a GTR2 bajnokságban is lesznek ilyen hosszabbtávú "endurance" futamok!
    Kunszabó Sándor

  14. #64
    Báló Attila Regisztrált Báló Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 24.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    122

    Re: GTR búcsuztató futam

    Meglepően jól sikerült a qual-om ,néztem kijelzőn az időt,csak azt láttam 2:1..3,na mondom ez haluska,megyek még 1 kört aztán felértem Örúzsban,és megláttam 2:11.3,na mondom cool,ennyi elég is lesz.A rajtnál borzasztó nagy hibát követtem el a verseny 1 körében,elindult a rajt előttem az 550 lassan kapta el a rajtot,asszem Lehr Attila,mondom 1 kör ide-oda,nem várom meg amíg felérünk,bementem mellé,és kisodródtam külső ívre(ahogy Mike mondta"most már tudom az Örúzs bal széle 0 tapadás...),onnan már gyorsan közeledett a fal,visszacsapódva a pályára 1 Lambos kollegát is eltaláltam ,ezúton kérek bocsánatot a Lambo vezetőjétől,Balogh Tamás-tól aki miattam csúszott ki..
    Jó lett volna ha méltón búcsúzom a GTR1-től,de ahogy szokták mondani...Ezt dobta a gép...
    Grat mindenkinek!
    Találkozunk GTR2-ben!
    Utoljára módosította: Báló Attila; 2006. 09. 25. 23:11.

    - Sit@ -


  15. #65
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR búcsuztató futam

    Nos nem véletlenül utálom ezt a pályát! Idáig egy tiszta versenyt nem tudtam ezen menni! Köszönöm az elefánt puszit! Most volt egy jo setupom, egy jo taktikám, és erre durr bele! Mondom mind 1 már megszoktam, hogy mindig van velem valami ezen a pályán! Ezért is futkos a hátamon a szőr, ha belegondolok, hogy ez duplapontos futam lesz! Bár ha a 1,5óra végére maradtunk kb 8-an, a 3órás futam végére csak a 3 dobogós marad!
    Bocsánatot szeretnék kérni Pál Feritől, amiért elzúgtam mellette a buszmegálló utáni visszafordítóban, csak az volt a baj, amit szerintem te is láttál, hogy egy hatalmassat fékeztem a buszmegbe és túlmelegedtek az első gumik és nem tudtam megállni rendesen a kanyarnál! Bocsi!
    Ami Sándor Tibit illeti szerintem jól engedtelek el, és nem versenyeztem veled, csak te fékeztél túl későn! Szerintem nem is tartottalak fel odáig, mert nem voltál olyan közel hozzám, és én sem autóztam olyan kis tempót!

    Amugy nem volt túl érdekes a futam, mert mire utolértem egy ember, hogy visszavegyem a kört addigra mindig voltak olyan aranyossak, hogy kicsúsztak elöllem! Sajnálom, hogy az elején pont engem talált meg az Astonos kolléga az orúzsban, mert nagyon jo versenyt futhattam volna! De ez van!

  16. #66
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: GTR búcsuztató futam

    Nemigazán készültem erre a futamra. Délelőtt mentem pát kört Viper-el hogy milyen, de túl lassú voltam vele úgyhogy maradtam az 550-nél. Az időmérőn nem mentem valami jó időt, 7. lettem vele. A rajtnál az Eau-Rouge-ban kisodródtam jobbra, azthittem nekimegyek a gumifalnak és vége is a futamomnak, de sikerült elkerülnöm. A pályára való visszatérés nem volt túl jó, a gumifalas mentés után ugyanis a pályát keresztezve sodródam vissza, de szerencsére mindenki ki tudott kerülni. Jó volt az első kör, jókis előzgetések voltak, tetszett nagyon. A harmadik körben a buszmegálló előtti féktávon bemondták a rádión hogy ebben a körben be kell mennem letölteni a büntetésem, eléggé meglepődtem mert nem közölték előtte velem hogy vágtam volna és megbüntettek. Az 5. helyről kellett kiállnom. A bünti letöltése után a lámpánál kikapcsoltam a limitert és közölték hogy kaptam egy stop and go-t mert túl gyorsan mentem a box-ban. Következő körben bejöttem azt is letölteni. Azután még mentem vagy két kört, a buszmegállóban ugyanis eldobtam. Kár hogy így fejeztem be. Szerettem a gtr-t, remélem a 2 is lesz ilyen jó vagy még jobb.

  17. #67
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Báló Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Meglepően jól sikerült a qual-om ,néztem kijelzőn az időt,csak azt láttam 2:1..3,na mondom ez haluska,megyek még 1 kört aztán felértem Örúzsban,és megláttam 2:11.3,na mondom cool,ennyi elég is lesz.A rajtnál borzasztó nagy hibát követtem el a verseny 1 körében,elindult a rajt előttem az 550 lassan kapta el a rajtot,asszem Lehr Attila,mondom 1 kör ide-oda,nem várom meg amíg felérünk,bementem mellé,és kisodródtam külső ívre(ahogy Mike mondta"most már tudom az Örúzs bal széle 0 tapadás...),onnan már gyorsan közeledett a fal,visszacsapódva a pályára 1 Lambos kollegát is eltaláltam ,ezúton kérek bocsánatot a Lambo vezetőjétől,Balogh Tamás-tól aki miattam csúszott ki..
    Jó lett volna ha méltón búcsúzom a GTR1-től,de ahogy szokták mondani...Ezt dobdta a gép...
    Grat mindenkinek!
    Találkozunk GTR2-ben!
    Igen én voltam előtted a rajtnál a ferkával. Nem egy balesetet láttam már közvetlenül rajt után, és ez a kanyar csak egy íven abszolválható. Mégpedig amin mentem. És ezen az íven ment előttem is mindenki, mikor láttam, hogy te mégis bepróbálkozol, kicsit elvettem, mert nem akartam 6 mp-el rajt után befejezni a versenyt. Jól is tettem, mert így éppencsak de el tudtam kerülni a röppályádat. Az ilyen bátor manővereket bajnokság alatt azért majd jobban meg kell fontolni. Tomcy sem lesz ennyire hidegvérű, és a tömeges bukás sem múlt sokon. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem az első kanyarban kell egy másfél órás versenyt se megnyerni, se "elintézni".
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  18. #68
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    275

    Re: GTR búcsuztató futam

    azt el is felejtettem megemlíteni, hogy a rajt utáni tömeges baleset az órúzsban elég érdekes volt, én ugyan irányba állítottam a lambómat, de pont szembenézett egy másik lambóval is, aki kis gázzal de megigazította az első szárnyamat nem h megvárta volna hogy kicsit balra kormányzom és már meghet ő is.......ezt azért nem kellett volna.
    Ill hogy nézett volna az ki hogyha 2 lambó viaskodik hogy melyikben van a több tuning és pofával egymásnak égetjük a kerekeket és megpróbáljuk eltolni a másikat

  19. #69
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánatot szeretnék kérni Pál Feritől, amiért elzúgtam mellette a buszmegálló utáni visszafordítóban, csak az volt a baj, amit szerintem te is láttál, hogy egy hatalmassat fékeztem a buszmegbe és túlmelegedtek az első gumik és nem tudtam megállni rendesen a kanyarnál! Bocsi!
    Szerintem inkább az volt a baj, hogy nem igazán próbáltál elengedni, hanem kifékezősdit akartál játszani, nem is igazán értettem a dolgot
    Ha egy picit elveszed a gázt és elgendsz semmi probléma nem lett volna...

  20. #70
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    Már csak egy jó kis évadzáró/összefoglaló videó hiányzik!
    Ha mindenki megmondja, hogy hanyadik mp-nél van valami izgi vagy látványos akciója, akkor megprószálok összehányni egy videót a GTR Búcsúztató futamról Ugyan csak egy játékgépem, demo fraps-em és egy windows múví mékerem van, de videót szerkeszt, már tapasztaltam .
    Csak ne nekem kelljen keresgélni a másfél órás replayen.

  21. #71
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    Honk komának igaza van, épp vele csatáztam, ha jól tom, csak a fránya kigyorsítás, beszáll boxba, kimászik, bazsi ott van, őt kergetni tovább. Ennyi.

    Ha nem lett volna 2 stopgo-m talán meglett volna 6.is, bár ahhoz nagyon teperni kellett volna, meg az 5. és 6.-at rövidebbre kellet volna vennem

    Grat mindenkinek, köszi Gtr.

    OK!

    Nem volt még időm visszanézni, de elhiszem

    Remélem a jövő 7en tudunk talizni, ez főleg a tüntetőktől függ!!!

    Remélem azt is, hogy hamar befejezik, és nem kell megint felmennem "vidékre" miattuk!!!

  22. #72
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem inkább az volt a baj, hogy nem igazán próbáltál elengedni, hanem kifékezősdit akartál játszani, nem is igazán értettem a dolgot
    Ha egy picit elveszed a gázt és elgendsz semmi probléma nem lett volna...
    Sajnálom, hogy így látod a dolgot, de tényleg el akartalak engedni és eszem ágában sem volt téged kifékezni! El is vettem a gázt, csak azt felejtettem el, hogy a túlhevült gumikkal nem tudok majd megállni, hiába megyek lassabban!
    Tényleg bocsi!

  23. #73
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    azt el is felejtettem megemlíteni, hogy a rajt utáni tömeges baleset az órúzsban elég érdekes volt, én ugyan irányba állítottam a lambómat, de pont szembenézett egy másik lambóval is, aki kis gázzal de megigazította az első szárnyamat nem h megvárta volna hogy kicsit balra kormányzom és már meghet ő is.......ezt azért nem kellett volna.
    Ill hogy nézett volna az ki hogyha 2 lambó viaskodik hogy melyikben van a több tuning és pofával egymásnak égetjük a kerekeket és megpróbáljuk eltolni a másikat
    Én voltam az a Lamboros! Pörgés után voltam és pont abba a kis lendületbe, hogy nem tudtam megállni! Bocsi! Nem direkt volt!

  24. #74

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Mike írta Hozzászólás megtekintése
    ugyanúgy mint Téged, engem is megajándékozott a gtr egy meglepivel a búcsúztató futamon,de talán nem is baj, legalább tudjuk miért váltjuk le...
    rajtnál bealudtam, Ferenc nyomta be az orrát mellém, be is fért, és így kicsit még talán bele is kellett fékeznem óruzs alján hogy kintről kezdve még megtaláljam az ideális ívet és itt van az amit nem értek.. nem gyorsan, nem nagy fordulatszámon, órúzs közepén, hegynek fel, finom kigyorsításra a hátsó kerekeken zéró tapadás és a kocsi segge kezdte megelőzni az orrát.. gyors fékkel próbáltam menteni, de inkább a jó kis gumifal minthogy egy még intenzívebb fékezéssel tönkretegyem a mögöttem haladók versenyét.. de őszintén szólva még most sem értem mitől tört ki az autó.. a hideg gumira sem lehet fogni mert óvatos voltam.. na de mind1 is....
    GTR2-re fel! dicsak mien jó futamok várnak ránk ott
    a gtr1 meg megy polcra...jobb esetben..
    árriváriváááá

    Mike ott az eau rouge jobb oldalán van egy elég nagy hupli Lehet az végzett veled? Sajnálom

  25. #75

    Re: GTR búcsuztató futam

    [QUOTE=
    Ami Sándor Tibit illeti szerintem jól engedtelek el, és nem versenyeztem veled, csak te fékeztél túl későn! Szerintem nem is tartottalak fel odáig, mert nem voltál olyan közel hozzám, és én sem autóztam olyan kis tempót!

    [/QUOTE]



    Én nem írtam azt, hogy te nem engedtél el jól. De ha te magadra ismertél akkor biztos úgy van.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •