Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 80 (80 összesen)

Téma: GTR búcsuztató futam

  1. #76

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Ha mindenki megmondja, hogy hanyadik mp-nél van valami izgi vagy látványos akciója, akkor megprószálok összehányni egy videót a GTR Búcsúztató futamról Ugyan csak egy játékgépem, demo fraps-em és egy windows múví mékerem van, de videót szerkeszt, már tapasztaltam .
    Csak ne nekem kelljen keresgélni a másfél órás replayen.
    Király lenne THX!!

  2. #77
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Mike írta Hozzászólás megtekintése
    ugyanúgy mint Téged, engem is megajándékozott a gtr egy meglepivel a búcsúztató futamon,de talán nem is baj, legalább tudjuk miért váltjuk le...
    rajtnál bealudtam, Ferenc nyomta be az orrát mellém, be is fért, és így kicsit még talán bele is kellett fékeznem óruzs alján hogy kintről kezdve még megtaláljam az ideális ívet és itt van az amit nem értek.. nem gyorsan, nem nagy fordulatszámon, órúzs közepén, hegynek fel, finom kigyorsításra a hátsó kerekeken zéró tapadás és a kocsi segge kezdte megelőzni az orrát.. gyors fékkel próbáltam menteni, de inkább a jó kis gumifal minthogy egy még intenzívebb fékezéssel tönkretegyem a mögöttem haladók versenyét.. de őszintén szólva még most sem értem mitől tört ki az autó.. a hideg gumira sem lehet fogni mert óvatos voltam.. na de mind1 is....
    GTR2-re fel! dicsak mien jó futamok várnak ránk ott
    a gtr1 meg megy polcra...jobb esetben..
    árriváriváááá
    Nekem 1x sikerült ideális íven bevenni és elcsodálkoztam hogy itt lehet gázt adni. De az összes többi alkalommal a falban végeztem mikor gázadással próbálkoztam. 3db barátságos kis bukkanó is van ebben a kanyarban. Kisseb sebességnél szépen lehet érezni őket, de 200 körüli tempónál már nem veszel észre belőle semmit csak azt hogy 0 tapadás hátul és közeledik a fal... Úgy hogy én elég hamar, úgy a 10.-ik falban landolás után +tanultam hogy itt csak 6-osban és csak annyi gázt szabad adni hogy neveszítsek lendületet. Mert ha 1 kicsit is lesodrósz az ideális ívről és gyorsítani próbálsz, tuti hogy a falban végzed...

  3. #78
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Mike ott az eau rouge jobb oldalán van egy elég nagy hupli Lehet az végzett veled? Sajnálom
    Csak nem ismerte a pályát...

    Amúgy most megnézve a replayt: pffffff! Kicsit hasonlított a híres Spa-Vertigó futamra...
    Ja és egyáltalán nem bánom hogy kihagytam! Könnyen lehet hogy én is belekerültem volna valamelyik szerencsétlenségbe...
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 09. 26. 12:23.

  4. #79
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nem ismerte a pályát...

    Amúgy most megnézve a replayt: pffffff! Kicsit hasonlított a híres Spa-Vertigó futamra...
    Ja és egyáltalán nem bánom hogy kihagytam! Könnyen lehet hogy én is belekerültem volna valamelyik szerencsétlenségbe...

    Te nem voltál, de én a te setupodat használtam ugyhogy valamilyen szinten te is ott voltál!

  5. #80
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR búcsuztató futam

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem írtam azt, hogy te nem engedtél el jól. De ha te magadra ismertél akkor biztos úgy van.

    Csak gonoltam, hogy biztos a célegyenesre ráfordító kanyarra gondoltál!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •