Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 84 (84 összesen)

Téma: HGPLM-GP Kyalami

  1. #76
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: HGPLM-GP Kyalami

    FORGIVE ME PLSSSSSSS!!!


  2. #77
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM-GP Kyalami

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ricsi hozzászólása abszolúte helyén való! Ezek a nagy könyvben is meg vannak írva, úgy hogy tényleg figyelni kéne. Szerintem a bajnoki futamok se a T1 - ben fognak eldőlni, úgyhogy FIGYELEM, rózsát terem.
    Pedig ott fog eldőlni, az eleje kiüti majd egymást én meg nyerek, mindig is ez volt a taktikám.

  3. #78
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    re: HGPLM-GP Kyalami

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    ... Néhány körrel később sajnos meglöktem Brixel Lacit, a kanyar bemenetnél kicsit megcsúszott az autója, és amire összeszedte tőlem kapott egy újjabb lökést, ami igaz hogy nem volt nagy, de ebben az esetben elég volt, hogy újra elveszítse az uralmat az autó fölött, mégegyszer elnézést kérek Laci.

    No problemo
    Végre egyszer nem én okoztam a koccanásokat.

    Amúgy tényleg nagyon igyekeztem, hogy ne érjek össze senkivel, aztán minimum 3x kaptam hideget-meleget 'gyorsabbnak tűnő' versenyzőktől.
    Sajnos nem Daytonán, vagy Talladegán megyünk, ahol fel tudom venni a versenyt a 'nagyokkal', nekem kicsit hosszabb fékút kell, a +52.9-es GPLRankom is ezt jelzi kábé...

    ...

    Az időmérőn egyből sikerült elfüstölnöm a Lotust, és már ott tudtam, hogy nem jó választás volt ez GP távra

    Aztán a versenyen egy ideig hiba nélkül autóztam a 4. helyen, és már kezdtem örülni, hogy _MEGY_EZ_, amikor nem értettem, hogy miért, de elveszett az autó stabilitása. MEgnéztem a pribludát, és a bal első kerekem volt túl forró, talán a túl sok felülkormányzástól a kanyarokban. Igyekeztem lassabban, kisebb kormánymozdulatokkal menni, és láss csodát, visszahűlt a gumi

    A többiről szót sem érdemes ejteni, amikor már kezdtem örülni, hogy megúszom 1, vagy max 2 kör hátránnyal, akkor elkezdtem elfüstölni a motort, vagy 4x...
    De legalább végig mentem, bár nagyon kínkeserves volt az utolsó 25-30 kör.
    Utoljára módosította: Brixel Laci; 2006. 08. 25. 01:34.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  4. #79
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    re: HGPLM-GP Kyalami

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    A többiről szót sem érdemes ejteni, amikor már kezdtem örülni, hogy megúszom 1, vagy max 2 kör hátránnyal, akkor elkezdtem elfüstölni a motort, vagy 4x...
    Az első elfüstölölés után hajlamos az ember rögtön visszaállni tempóba, pedig kell néhány visszafogottabb kör, hogy rendesen terhelhető legyen az új motor. Főleg a Lotusnál számít ez. Kérem, hogy erősítsen meg ebben egy szakember!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #80
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    re: HGPLM-GP Kyalami

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az első elfüstölölés után hajlamos az ember rögtön visszaállni tempóba, pedig kell néhány visszafogottabb kör, hogy rendesen terhelhető legyen az új motor. Főleg a Lotusnál számít ez. Kérem, hogy erősítsen meg ebben egy szakember!
    Hát mindenképpen pihentetni kell 1-2 kört és nem szabad '"ugatósan" váltani. Direkt néztem ki-hogy nyomatja az időmérőn - bár ott annyira nem figyelsz a gépre -, de Leo és Laci is vakkangatta a verdát!

  6. #81
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    re: HGPLM-GP Kyalami

    Jani szerintem mindig úgy vált, ahány replayt nézek.

    Nem tudom amúgy számít-e az a GPL-ben, hogy az elején mennyire zúgatod, vagy csak beleképzeljük , sokszor volt már olyan is, hogy edzésen az új autóval első gázfröccsre robbant, és nem is csak a Lotus. Versenyen viszont ki az, aki első 3 körben nem forgatja addig amíg edzésen? Nekem legalábbis csak a váltásaim visszafogottabbak, de a rajtnál néha még azok se. Bepostolhatna ide egy GPL programozó, ő majd megmondaná a tutit.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  7. #82
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    re: HGPLM-GP Kyalami

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Én sajnos technikai gondokkal küzdöttem, no meg a brabham-et se szoktam meg. (GH2 setup nagyon instabil volt nekem) Eddig mindig Ferkával mentem, viszont azzal még szarabb volt a hang
    Valamit kitalálok a bajnokságra...
    Juha, találtam a kacatosfiók alján egy pci-os ESS hangkártyát, tökéletes vele a GPL. Kell?
    Babinszki Gábor

  8. #83
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    re: HGPLM-GP Kyalami

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Juha, találtam a kacatosfiók alján egy pci-os ESS hangkártyát, tökéletes vele a GPL. Kell?
    Ááá, köszi a felajánlást. Lehet majd később élek vele, most úgy tűnik, hogy pár kör után beáll a rend. Talán a Ferrarit kedveli a legkevésbé. Múltkor a Wat.glen teszten jól működött.
    Azért köszi.

  9. #84
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    re: HGPLM-GP Kyalami

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Jani szerintem mindig úgy vált, ahány replayt nézek.

    Nem tudom amúgy számít-e az a GPL-ben, hogy az elején mennyire zúgatod, vagy csak beleképzeljük , sokszor volt már olyan is, hogy edzésen az új autóval első gázfröccsre robbant, és nem is csak a Lotus. Versenyen viszont ki az, aki első 3 körben nem forgatja addig amíg edzésen? Nekem legalábbis csak a váltásaim visszafogottabbak, de a rajtnál néha még azok se. Bepostolhatna ide egy GPL programozó, ő majd megmondaná a tutit.
    Én abszolúte de finomabban váltok versenyen és nem is forgatom ki annyira a verdát. No, itt nem a Fejes Gabo féle stílusra gondolok, ő ugyanis 8e fölé nem hajtja a sast!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •