Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 57 (57 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Mi virtualisat is hasznalunk. Ezeket a fenti 1-2-3-as gombok valamelyikevel lehet mukodtetni. Illetve ha mukszik es megsem latod, akkor a felbontasod tul pici.
    Szia!

    Köszönöm sikerült, a felbontással volt a gond, maradt úgyanúgy de a 16bitesen volt, és nem volt jó, átraktam a 32esre most már jó
    További szép estét!
    Szia!

  2. #52
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402
    Idézet Eredetileg Anders írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Köszönöm sikerült, a felbontással volt a gond, maradt úgyanúgy de a 16bitesen volt, és nem volt jó, átraktam a 32esre most már jó
    További szép estét!
    Szia!
    még az XD-t ajánlanám a figyelmedbe

  3. #53
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13
    Nincs valami mod az AI-hoz mert nagyon unom hogy szopat a gép.

  4. #54
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Az mit jelent? Monzában a célegyenesben nyomnak egy satuféket, csak úgy viccből, vagy mi? (Mert velemi már csináltak hasonlót). Főleg addon pályákon tudnak érdekeset művelni, Sebring-el jártam úgy, Race07-ben, Porsche 911 moddal, hogy nem kapcsolták ki a pitlimitert! Úgy mentek végig a kvalin, 60-al Aztán a futamon is
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #55
    Szalóki Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Város
    Tápióbicske
    Üzenetek
    13
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Az mit jelent? Monzában a célegyenesben nyomnak egy satuféket, csak úgy viccből, vagy mi? (Mert velemi már csináltak hasonlót). Főleg addon pályákon tudnak érdekeset művelni, Sebring-el jártam úgy, Race07-ben, Porsche 911 moddal, hogy nem kapcsolták ki a pitlimitert! Úgy mentek végig a kvalin, 60-al Aztán a futamon is
    Nem. Magny-course, costum verseny. 3. vagyok, nagy nehezen felküzdöm magam 360-as ferrarival magam, az utolsó vissza fordítón ahol a célegyenes derékszög előtti kanyar, féktávon nagy nehezen megfogom, megelőzöm, erre meg a gép egy kicsit pöcköl a kocsi farán egyet és kipördülök.. Ha meg mellettem van, csak úgy meg nekem jön mint egy nem normális... Real-on van az agresszió, de könyörgöm, még a race 07-ben sem csináltak ilyet, pedig ott 90 óra versenyem van benne és ott is reálon volt az egressziójuk... Hát az any.... pi...át... Ezért rühellem az AI-t.. Jó, mondjuk a race-ben 90%-os ai-val mentem és ott általában egy normál versenyen 1-2 kört mindig kaptak tőlem. De itt 100%-on és még szopat is a gép ilyenekkel... Nem elég hogy mégneses pályán mennek, még ki is löknek engem..

  6. #56
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "De itt 100%-on és még szopat is a gép ilyenekkel... Nem elég hogy mégneses pályán mennek, még ki is löknek engem.."
    Nekem ilyen problémám nem volt, pedig én is 100% erősséggel, real agresszióval csináltam meg valamelyik rookie bajnokságot. De aztán lehet, csak azért nem jött elő a probléma, mert már a tükörben sem nagyon látszódtak az első kör végére
    Ferkához van egy setup, amit letöltöttem, igaz Imola-hoz készült, de teljesen jó Magny coursban is. Enélkül a gyári alapbeállításokkal nekem is elég idétlenül viselkedett a 360-as ferka.

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post109822

    Gyakorold addíg a magny cours-i pályát a driving scoolban, amíg minden szakaszon le nem tudod nyomi az oktatót.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  7. #57

    Máshogy írja

    Bajnokság indításakor miért van, hogy G 3-as vagy G2-es autóval indulok, és NGT-nek írja a bajnoki táblázaton?

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •