Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (57 összesen)
  1. #1

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Egy olyan kérdésem volna, mivel az MC12 lesz a GTR2-ben a mumus.
    Arról esetleg lehet valamit tudni, hogy a nagy teljesítménye mellett lesz-e valami hátrányos tulajdonsága is? Pl.: Nagy fogyasztás, gumikopás stb.
    Vagy tényleg annyira verhetetlen lesz más autóval pályától és versenytávtól függetlenül?

  2. #2
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan kérdésem volna, mivel az MC12 lesz a GTR2-ben a mumus.
    Arról esetleg lehet valamit tudni, hogy a nagy teljesítménye mellett lesz-e valami hátrányos tulajdonsága is? Pl.: Nagy fogyasztás, gumikopás stb.
    Vagy tényleg annyira verhetetlen lesz más autóval pályától és versenytávtól függetlenül?
    GTR2-ben próbálgattam intenzívebben, egyenlőre annyira nagyon nem mumus autó, F550 valószínűleg jobb. Féktávokon nagyon jó, szinte verhetetlen, de összeségében az F550 lehet a jobb, de mindenképp top autók között van az MC12.

    A GTR1-hez készült addon MC12 volt az ami borzasztóan erős....

  3. #3

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Köszi.
    Akkor a régi jó F550 még mindíg nyerő lehet.

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Én annak örülnék, ha legalább 2-3 autó lenne, ami nagyjából egy szinten van hosszabb távon versenyen, és nem lenne egy kiugró autó, ami látványosan agyonveri a többit, lásd GTR1 - 550.

    Bár, ha 66%-os lesz a futam, akkor lénegesen kiegyenlítődnek az esélyek a taktikai lehetőségeknek köszönhetően.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2006. 08. 10. 12:36.

  5. #5
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Bár, ha 66%-os lesz a futam, akkor lénegesen kiegyenlítődnek az esélyek a taktikai lehetőségeknek köszönhetően.

    Javaslom az egyik nyári kupás futamot fussuk 2 órás hosszal, hogy kiderüljön, hogy néz ki a gyakorlatban.

    Mondjuk Magny-Coursban?!
    Könyörgöm maradjunk a témánál ...
    GTR nyári kupa -> http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=788

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Átraktam, bocs.

  7. #7
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 Autó kérdések


  8. #8

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Bocsi, ha rossz helyen teszem fel a kérdést: (láma kérdés következik )

    Mi a helyzet a Prototype autókkal? Én régebben LeMans-ban láttam gyakran ezeket a nagyon formatervezett kocsikat GT típusokkal együtt menni.

    Gondolom nincsenek benne a GT sorozatban, mert akkor tuti említve lennének a GTR2 játékban. Esetleg van valami külön sportág-divízió nekik?
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, ha rossz helyen teszem fel a kérdést: (láma kérdés következik )

    Mi a helyzet a Prototype autókkal? Én régebben LeMans-ban láttam gyakran ezeket a nagyon formatervezett kocsikat GT típusokkal együtt menni.

    Gondolom nincsenek benne a GT sorozatban, mert akkor tuti említve lennének a GTR2 játékban. Esetleg van valami külön sportág-divízió nekik?
    Le Mans Series és American Le Mans Series
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #10

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Köszi

    Azt látom, hogy Lister, meg Saleen van köztük. Illetve vannak ilyen GT2-es Porschék is. Ez akkor olyasmi lenne, mint az IndyCarnál, hogy több részre szakadt a sportág?
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  11. #11
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi

    Azt látom, hogy Lister, meg Saleen van köztük. Illetve vannak ilyen GT2-es Porschék is. Ez akkor olyasmi lenne, mint az IndyCarnál, hogy több részre szakadt a sportág?
    Hát... Hasonló, csak itt a csapatok ide-oda ugrálnak! Van, amelyik megy itt is, ott is, van amelyik csak néha egy-egy futamon. Ami összehozza őket, az a LeMans, a Nürburgring-i 24 órás, meg a spai 24 órás. Jah, meg az 1000 km-es versenyek!

  12. #12
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR2 Autó kérdések

    A dolog úgy nézett ki, hogy a gyárak építettek prototípus autókat a hosszútávú versenyekre, mint például a Le Mans-i, no meg ezen kívül még jó néhány fellelhetőre(Dubai,Nürburgringi,Spai).

    Nagy sikereket értek el vele, csodálatos gépek voltak egytől egyik, de túl drágának találták csak egy-egy versenyen való indítását, ezért szerveztek egy sorozatot, amelyben indulhattak ezek az autók, így ki lehetett tesztelni őket és még több népszerűséget hozhatnak a sport ezen ágának.

    Ugyanúgy indulhatnak ezeken a versenyeken a kissebb kategóriák, pl G2,G3, amely ugye a GT sorozatban kizárólag a Spai 24 órás futamon létezik, egyéb versenyen nem indulhatnak ezen kategória versenyzői.

    Ennek a pár éve indított versenysorozatnak van egy amerikai és egy európai változata, amit Jani be is linkelt.

  13. #13
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanúgy indulhatnak ezeken a versenyeken a kissebb kategóriák, pl G2,G3, amely ugye a GT sorozatban kizárólag a Spai 24 órás futamon létezik, egyéb versenyen nem indulhatnak ezen kategória versenyzői.
    Ez nem így van! Nyugodtan lehet nevezni bármilyen kategóriával bárhova! Vegyük példának a Vertigo-t (G2), ami idén teljes szezont megy, tavaly teljes szezont futott a Mosler (G2), itt a ringen idén a 2 db GT3-as Aston Martin (BMS Scuderia), ami a GT szabályai szerint G3-as kategória volt!

  14. #14

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Lényeg, hogy sok divízió indul együtt, a nézők örömére, de a GT1-esek kárára - gondolom, időmérőkön is együtt köröznek, így nehéz tiszta időt menni...

    Köszi a válaszokat.
    Ez az egész úgy jött elő nálam, hogy feltettem a GTR2-t, és nagyon tetszett, de hiányoltam a régi (1999es) LeMans progiban levő prototype-okat, amik a GT1-el kábé egy erősségben voltak.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem így van! Nyugodtan lehet nevezni bármilyen kategóriával bárhova! Vegyük példának a Vertigo-t (G2), ami idén teljes szezont megy, tavaly teljes szezont futott a Mosler (G2), itt a ringen idén a 2 db GT3-as Aston Martin (BMS Scuderia), ami a GT szabályai szerint G3-as kategória volt!
    Igazad van Palesz, utánanéztem.Indulni indulhatnak, csak a bajnokságban nem értékelik őket.

  16. #16

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Üdv!Az érdekelne,hogy a GT1 osztályban használnak-e elektronikai segítségeket?A fiagt honlapon,csak az MC12-es adatai közt találtam
    ABS,EBD,ASR-t.Köszi!

  17. #17

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy honnan szerezhetnék be a játékoz Alfa 156-ost. Kerestem a Google-n, de eddig sikertelenül, csak egy mod-ot találtam abban a Gulietta GTA szerepelt.

  18. #18
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Idézet Eredetileg Tomika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy honnan szerezhetnék be a játékoz Alfa 156-ost. Kerestem a Google-n, de eddig sikertelenül, csak egy mod-ot találtam abban a Gulietta GTA szerepelt.
    Szia!

    Itt a link hozzá! (De regisztrálni kell az oldalra!)
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=4086

    Üdv.

    Taky

  19. #19

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Itt a link hozzá! (De regisztrálni kell az oldalra!)
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=4086

    Üdv.

    Taky
    Köszi de ezek csak "autó festések", nekem meg maga az autó kellene. ebben nem tudsz segíteni?

  20. #20
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Idézet Eredetileg Tomika írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi de ezek csak "autó festések", nekem meg maga az autó kellene. ebben nem tudsz segíteni?

    Ebben a módban van!

    http://files.filefront.com/WTCC06WTC.../fileinfo.html

  21. #21

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy hogyan lehet a GTR2-t átállítani SZIMULÁTOR módra.Már kerestem,de sehol nem találtam.
    kösz a segítséget

  22. #22
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Idézet Eredetileg anonymus írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy hogyan lehet a GTR2-t átállítani SZIMULÁTOR módra.Már kerestem,de sehol nem találtam.
    kösz a segítséget
    A főmenüben keresd a relasztika fülnél már ha magyar és ott tudod állitani.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  23. #23

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Kinek mi a kedvenc kocsija???Ha valaki válaszol lécci írja oda azt is,hogy miért.THX

  24. #24
    Ozorai Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Város
    Ajka
    Üzenetek
    4

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Sziasztok
    Nekem lenneegy olyan kérdésem, hogy leszedtem a játékhoz a British GT mod ot (HGTRM06 asszem vagy 08 ??), és az a bajom vele, hogy mikor tölti be a pályát, akkor kifagy és kilép a játékból.
    Ha ugy indítok, hogy összes 2003-asagy 2004-es kategória akkor néha néha jó (de télleg nagyon ritkán, de akkor is csak a Ford Gt-vel). Nem tudjátok véletlenül, hogy mi a baj, vagy esetleg mással is előfordul ez a dolog? Vagy csak sz*r verzióm van meg? Linket tudtok? Meg pl a Panoz GTR1 es textúrái meg se jelennek az autóválasztásnál. Kár hogynem működik,pedig a MClaren F1 GTR nagyon nagyon állatul néz ki....

  25. #25

    Re: GTR2 Autó kérdések

    Ha valakinek van birtokaba 900Le-nel erosebb autoja mint pl tc tuning mod 2.0-ban az legyenszives leirni.
    Es még egy kerdes melyik modban lehet ez a brutal supra:
    http://www.youtube.com/watch?v=NGzOynV1eRA

    Elore is koszonom!

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •