Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (30 összesen)

Téma: HGTRM-4 Anderstorp

  1. #1

    HGTRM-4 Anderstorp

    Egy röpke áramszünet véget vetett a karrieremnek Anderen. Végül is annyira nem bánt, mert gyakorlás nélkül indultam el ma.

  2. #2
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Ugyanez volt nálam is. Kb 2 tizedmásodpercig tartott, de az bőven sok volt.

    Pedig úgy éreztem, hogy jól megy a Ferrari ezen a pályán! Kár érte!

  3. #3
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Én meg kicsúsztam, és fennakadtam a rázókövön.
    Se előre, se hátra...

  4. #4
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Mivel nem hibáztam eddigi legjobb versenyem lett volna,és vezettem az NGTt...ha Balogh Tomi ...áhhh,hagyjuk.
    Én töltöttem be a billiárdgolyó szerepét Balogh Tomi és Piski Tomi között!
    Kunszabó Sándor

  5. #5
    Pintér Attila Regisztrált pinter83 logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 11.
    Város
    Pilis
    Életkor
    40
    Üzenetek
    90

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Szeretnék bocsánatott kérni Borsos Miklóstól a lekörözés végett, leakartam huzodni, hogy te fordulhas normális iven, azthittem kihuzodsz balra, de sajna a hibámból eltaláltál igy kicsusztál, mégegyszer very sorry.

  6. #6
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    Mivel nem hibáztam eddigi legjobb versenyem lett volna,és vezettem az NGTt...ha Balogh Tomi ...áhhh,hagyjuk.
    Én töltöttem be a billiárdgolyó szerepét Balogh Tomi és Piski Tomi között!
    Ne haragudj! Nem akartalak kilökni, csak te elkezdtél befele huzodni a kanyar elött, Tomi ott volt mellettem és gondoltam ha elkezdessz behuzodni akkor én el fogok tudni menni bellül a Tomi meg kivül melletted! Nem akartam elrontani a futamod, és a Tomiét sem!Gondolom amikor láttad, hogy feléd tartok probáltál segiteni, hogy elférjek, csak én pont ott akartam elmenni ahova Te elkezdtél visszahuzodni!
    Nagyon sajnálom!
    Tomi tőled is elnézést, hogy belekeverdtél ebbe a koccba! Amugy ha utolértél volna az eset után, simán elengedtelek volna, de sajnos kicsusztam és fennakadtam, utánna meg a boxba puha gumi helyett átmenetit raktam hátra és ezért aztán volt még 3 kicsuszásom meg egy plusz boxom!
    Bocsi!!!
    Utoljára módosította: Tomcy; 2006. 08. 06. 22:41.

  7. #7
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Gratula Mindenkinek!

    "Én meg kicsúsztam, és fennakadtam a rázókövön.
    Se előre, se hátra..."

    Későn vettem észre, és nem akartam tolatni a pályán. Ha vártál volna még 1 kört..., télleg segíteni akartam, gondoltam ez a baj. A helyezésemen nemsokat változtatott volna!

    Egyébként az első versenyem, amit be tudtam fejezni, még ha hátul is... valahol el kell kezdeni. Boldog vagyok!


    Bazsi

  8. #8
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Idézet Eredetileg Bazsy írta
    Gratula Mindenkinek!

    "Én meg kicsúsztam, és fennakadtam a rázókövön.
    Se előre, se hátra..."

    Későn vettem észre, és nem akartam tolatni a pályán. Ha vártál volna még 1 kört..., télleg segíteni akartam, gondoltam ez a baj. A helyezésemen nemsokat változtatott volna!

    Egyébként az első versenyem, amit be tudtam fejezni, még ha hátul is... valahol el kell kezdeni. Boldog vagyok!


    Bazsi
    Nagyon kedves vagy!

  9. #9
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Idézet Eredetileg pinter83 írta
    Szeretnék bocsánatott kérni Borsos Miklóstól a lekörözés végett, leakartam huzodni, hogy te fordulhas normális iven, azthittem kihuzodsz balra, de sajna a hibámból eltaláltál igy kicsusztál, mégegyszer very sorry.
    np, most visszanézve is érdekes szitu volt, mert az egyenesben kihúzódtál először balra, gondoltam hagyod nekem a belső ívet, majd vissza elém és nagyon hamar léptél a fékre, kiakartalak kívülről kerülni de már nem tehettem semmit, nagyon közel voltál.. de mondom nem probléma, szerencsésen csúsztam mert csak 6mp-embe került.. még a végén le is tompítottad a csúszásom ... ezen kívül volt még egy hibám, azt már teljesen egyedül sikerült elkövetnem .. első kanyarból kijövet kicsit sok volt a gáz, még szerencse hogy sok ott a fű ...
    ami a futamot illeti ilyen óvatosan még sehol nem mentem, Pál Feri jött is rám, gondoltam legyen egy jó kis csata, de ő is kipörgött .... ahhoz képest viszont hogy magamból kb 60%-ot hoztam ki, úgy begörcsölt a végén a bal bokám mint állat majdnem feladtam alig tudtam fékezni... grat mindenkinek aki nem riadt meg az esőtől és behozta a vasat 4keréken

  10. #10
    Pintér Attila Regisztrált pinter83 logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 11.
    Város
    Pilis
    Életkor
    40
    Üzenetek
    90

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Azt kérdezném, hogy Spa-ban milyen idöjárásra számithatunk

  11. #11
    Pintér Attila Regisztrált pinter83 logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 11.
    Város
    Pilis
    Életkor
    40
    Üzenetek
    90

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Idézet Eredetileg pinter83 írta
    Azt kérdezném, hogy Spa-ban milyen idöjárásra számithatunk
    Ok megvan

  12. #12
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Idézet Eredetileg pinter83 írta
    Azt kérdezném, hogy Spa-ban milyen idöjárásra számithatunk
    Száraz, bővebben itt: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?p=14749

  13. #13
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Jó futam volt, 3-ik helyről rajtoltam.
    Piski Tomi nem tudom mit csinált, de a felvezetőben 1. helyről félreállt, mondván menjünk...

    Mentünk is

    Mentem Mike mögött közvetlen, de egyszer csak benéztem a T2-t és kicsúsztam a kavicságyba, ahonnan több mint 20 mp volt visszajönni (GTR2-ben ez több lesz ). Utána megint sima körök, Mike előnye fogyni látszott, boxkiállás, Mike előnye csak 8mp, amikor már megint nem figyeltem és a T5-ben majdnem kicsúsztam még a bejárati íven, de addig ügyeskedtem míg fel nem akadtam a pálya jobb felső szélén

    Ekkor kiléptem...

    Élveztem az NGT-s mezőnyt, 7 pilóta vett részt NGT-vel (30%) és megint csak azt mondom, hogy jó ez így együtt, tudunk mi egymásra figyelni.

  14. #14
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    88

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Szeretnék bocsánatot kérni Vigh Lórándtól, amiért megforgattam a célegyenes bejárati ívében, azt hittem még nem húzódsz le olyan hamar Mégegyszer bocsi....





    Juhász Áron

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Hát sima versenynek semmikép nem nevezném a mait.
    (Bár mondjuk melyik az.) Az izgalmak már rögtön a lobby-ban elkezdődtek mikor láttam hogy 16/16 a players. Na akkor már jól kezdődik. Útána pedig még vagy 5 percig nem fogadta el a jelszót... De végül is csak összejött a dolog.

    Piski Tomi-tól duplán is elnézést kérek. 1x az időmérőn el akartam engedni a célegyenesben, de addig bénáztam hogy hogy is lene jó hogy végül is elfékeztem magam és őt is fűretettem. A második alkalommal a felvezető alatt szégyenszemre kipörögtem (hirtelen értem utol az előttem levőt és inkább kiengedtem a fűre) de nem szabályosan jöttem vissza és csak kevés kellet volna a koccanáshoz. Nem rajtam múlott. Szóval ezúton kérek elnézést. De ahogy elnéztem nem csak velem gyült + a baja, de még az ág is húzta a mai futamon... Kezdve a rajt hercehúrcával... 2x is kinézett a fűre előttem... Nem semmi hogy ezután még befutott a második helyre. Szép teljesítmény... Gratulálok.
    Körözéseknél igyekeztem mindenkit előzékenyen elengedni, de előfordult hogy nem vettem észre a mögöttem jövőt és a kék zászló sem mindig jelzet. Szerncsére ekkor is mindenki türelmesen kivárta míg elengedem, és senki sem tolt le a pályáról amiért szeretnék külön köszönetet mondani az illetékeseknek. És persze elnézést kérni amiért feltartottam őket. Igyekszem mindenre odafigyelni de még nem megy.

    A versenyt vissza nézve borzalmasan mentem de ez már nagy előrelépés... A helyezésemmel elégedett vagyok. Azthiszem a sereghajtókhoz sekerült felzárkózni, majd +látjuk hogy futja-e jobbra is... Mindenesetre ismét tanulságos futam volt. Nekem tetszett. Bár előzni még csak azt sikerült aki a füvönment. Furcsa módon mindenki kicsúszott még mielőtt utolértem volna.

  16. #16
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Hát végigértem

    A felvezetőben a célegyenes ráfordítóját nem sikerült bevenni, úgyhogy vesztettem pár helyet. Aztán az első körben megnéztem a vakondtúrásokat a kertbenJ. Mivel mind megvolt, gyerünk a többiek után! Előzni nem sikerült, csak a füvön piknikezők mellett mentem el. Aztán kezdődtek a lekörözések – remélem, nem okoztam nagy gondot.
    Kerékcseréig nem nagyon emlékszem arra, hogy fűre mentem volna. Kerékcserék után is tartottam a tempót, sikerült Barzó és Dusa A. kollégák elé kerülni. Aztán észrevettem, hogy lassan közeledem az előttem levőhöz, és elkezdtem jobban nyomni. Meg is lett az eredménye: 8-10 perccel a vége előtt a célegyenesre ráfordítónál megpördültem és az első légterelőnek annyi… Törtem a buksim, hogy kell-e boksz, de úgy tűnt, hogy kihúzom a végéig. Aztán ugyanott lecsúsztam és Dusa kolléga megjelent mögöttem. A hosszú egyenesben elengedtem, mert a kanyarban nem akartam feltartani. Ennek ellenére a következő kanyarban is mögötte tudtam maradni, jött a köd: „na versenyezzünk!” Persze a kanyarban – ahogy rossz légterelővel illik – elmentem a vakondokat ellenőrizni. Visszakecmeregtem, de a következő kanyarban fennakadtam… Már az esc-n gondolkodtam, amikor megmozdult az autó. Közben Barzó kolléga elhúzott. Mikor már mozogtam, letettem a versenyről, csak a célba akartam eljutni. Ez néhány pálya melletti fűnyírással sikerültJ

  17. #17
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    [QUOTE=supra]Szeretnék bocsánatot kérni Vigh Lórándtól, amiért megforgattam a célegyenes bejárati ívében, azt hittem még nem húzódsz le olyan hamar Mégegyszer bocsi....


    Semmi gond, lehet túl előzékeny voltam.
    Én is megtoltam egyszer vki, de szerencsére nem pördült ki egyikünk sem.

    Ja, és Piski Tomi is kipörgetett egyszer, azért kár volt, mert a célegyenesben simán elmehettél volna, sebaj.

    Ezután egy-két körrrel pedig azon gondolkoztam, hogy lehet kevés lesz a benya, és benéztem a hosszu egyenes utáni kanyart, úgy elszálltam, hogy eltört e fefüggesztés, és esc, pedig 9-10 meglehetett volna.

    Ha bárkit feltartottam bocsi, most télleg nagyon foigyeltem erre, és próbáltam minél előzékenyebb lenni.

  18. #18
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Nos nekem a qual jól sikerült és az 5. helyre jöttem be a végén, gondoltam ez igy jo is lesz, majd a versenyen talán elörébb tudok menni. A felvezetőben Tomi kiállásával már a 4. voltam. A rajt után szépen mentem a többiek után amikor a T2ben ketten kimentek a kavicsba és igy már a 2. voltam. Nem sokáig mert utolért Feri és kis küzdés után el is ment, aztán jött Juhász kolléga akivel jót vivtunk, de ö is megelőzött. De nem maradtam le tőle hanem mentem vele és kezdtem közeledni hozzá. Mire utolértem a cél végi jobbosban kicsit lecsúsztam az ivről ami nem lett volna baj mert simán bevettem volna a kanyart, csak egy sárga ferrari állt a kanyar közepe után keresztbe a pálya középsó és felsö szélénél igy az ütközést elkerülendö menöverbe kezdtem és egyenesen áthalytottam a kifutópályára, aminek az volt a következménye, hogy megint lemaradtam egy 5-6 seccel! Gondoltam oké menjünk utánna, szépen kezdtem lefaragni a hátrányomat és már megint ott voltam mögötte olyan 1-1,2seccel amikor a kanyarból való kigyorsításnál elfogyott a tapadás egy nyomtam egy 360-at, és kezdhettem elöről a dolgot! Futottam egy leggyorsabb kört is a versenyen. Aztán ugy a féltáv közelében megérkezett Tomi is mögém és akkor történ egy incidens amit fentebb már leirtam! Miután ez megtörtént 2* fennakadtam és a boxben rossz gumit tettem fel hátra és ismét fennakadtam, plusz pörögtem! Nagynehezen felrakták a jo gumit és utánna kezdtem ledolgozni a hátrányomat! Sikerült feljönnöm a 9. helyre, de láttam hogy az elöttemlévőnek van 49sec előnye! Mondom marha jó! Aztán a kör végén már csak 37 volt és így elkezdtem kicsit jobban nyomni neki és felhoztam 8 körülire amikor sajnos az utolsó körbe léptünk be, és nem tudtam már befogni őket, pedig a leintésnél már csak 3sec volt az előnye vagy annyi sem és nagyon mérges voltam, hogy nem tudtam megfogni őket! Ha a kerékcserét nem rontom el akkor szerintem az 5-6. helyre simán hoztam volna a vasat!

  19. #19
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Az időmérőn 6. lettem. Nagy volt a lemaradásom, de ennyi volt a max amit ki tudtam hozni. Sajna nem értek az autó beállításhoz, de remélem amit készítenek nekünk leírást abból majd tanulok valamit. A versenyen Piski Tamás miatt ugye az 5. helyről rajtoltam. A T2-ben Bagi Zsolt kicsúszott, így a 4. lettem. Pál Ferenc is kiment a fűre, de Ő egyből visszajött, Balogh Tamás még megtudta előzni, de nekem már nem sikerült. Ferenc aztán visszaelőzte Tamást. Egy darabig Tamás mögött mentem, aztán a T1-ből való kigyorsításnál kicsit megcsúszott így el tudtam menni mellette. Közel a verseny feléig nem történt változás, az első két helyezettől leszakadtam, és tőlem is kicsit leszakad Tomi. Kicsit elkalandoztam és sajnos az utolsó kanyarban kipördültem. Megérkezett rám Tomi, és a következő körben a T3-ban szintén kicsúsztam és el is tudott menni, és még rajta kívül elment Piski Tamás, valamint Dusa Tibor is épphogy elment, de ő a következő kanyarban hibázott és visszaelőztem. Így az 5. helyre kerültem. Később hibázott a két Tomi. Így ismét a 3. lettem. Box után megérkezett rám Piski Tomi. Néhány körön keresztül tudtam tartani, de végül az utolsó kanyarban sikerült megelőznie. Közben Pál Ferenc kilépett, úgyhogy maradtam a harmadik helyen. Olyan 9mp volt az előnyöm Ferencz Gábor-al szemben, de sajna a T3-ban sikerült megint kicsúsznom és elment, így már neki volt 9mp az előnye. Próbáltam gyorsan menni, hátha még beérem, de a döntött jobbosban elváltottam magam és megint kicsúsztam. Ekkor sajna lekörözött Borsos Miklós. Szerencsére nem akadtam fent és vissza tudtam jönni. Ezután már esélytelen volt a 3. hely, így be kellett érjem a negyedikkel.
    Elnézést azoktól a lekörözendőktől akikkel esetleg egy kicsit agresszív voltam.
    Utoljára módosította: Jac; 2006. 08. 07. 13:53.

  20. #20
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Ja, és Piski Tomi is kipörgetett egyszer, azért kár volt, mert a célegyenesben simán elmehettél volna, sebaj.

    Ha bárkit feltartottam bocsi, most télleg nagyon foigyeltem erre, és próbáltam minél előzékenyebb lenni.

    A célegyenes ráfordító kanyarjában történt ez, és azért, mert a pálya közepén mentél, ezért úgy döntöttem én kívülről megyek, erre te utolsó pillanatban behúzódtál középre, így nem tudtam elkerülni az ütközést.

    A féktávon belül való hirtelen váltást kérlek mellőzzétek, mert rendkívül balesetveszélyes.Nem csak nálad, másnál is láttam ezt.Kérlek próbáljatok meg a féktáv előtt választani, hogy külső, vagy belső íven akartok-e menni, és maradjatok is ott,így elkerülhető az értelmetlen baleset.

  21. #21
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    A célegyenes ráfordító kanyarjában történt ez, és azért, mert a pálya közepén mentél, ezért úgy döntöttem én kívülről megyek, erre te utolsó pillanatban behúzódtál középre, így nem tudtam elkerülni az ütközést.

    A féktávon belül való hirtelen váltást kérlek mellőzzétek, mert rendkívül balesetveszélyes.Nem csak nálad, másnál is láttam ezt.Kérlek próbáljatok meg a féktáv előtt választani, hogy külső, vagy belső íven akartok-e menni, és maradjatok is ott,így elkerülhető az értelmetlen baleset.
    Ha jól emlékszem(majd megnézem replayen), azért történt így, mert szabadedzéseken túl sokszor pördültem ki, ha szélről fordultam, ezért általában ezt középről vettem(az igazi esőmenő ), azonban mikor jöttél még meg is mozdult a kocsim segge s nem szándékosan változtattam ívet.

  22. #22
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Élveztem az NGT-s mezőnyt, 7 pilóta vett részt NGT-vel (30%) és megint csak azt mondom, hogy jó ez így együtt, tudunk mi egymásra figyelni.
    Ami azt illeti én is elég büszke voltam magamra hogy milyen szépen elengedtem mindenkit, egészen addig míg vissza nem néztem a replayt...
    Borsos Miklós-t például úgy feltartottam hogy még nézni is rossz volt. Hát még mögöttem jönni. Ha én jöttem volna magam mögött biztos hogy a gumifalon landolok. Szerencsére ő a legrosszabra készült... úgy hogy mindenki pályán maradt. Lekörözők tényleg nagyon sportszerűek voltak. Tényleg élmény volt versenyezni. De élesben egy ilyen manőverért azt hiszem csak úgy peregtek volna a büntető pontok mint a flipperben 10000, 20000 rá a 3x bónusz szorzó. Bár azért azt tegyük hozzá hogy get real...

    Ami a létszámot illeti szerintem lett volna több is. Hogy mégsem annak ugygondolom két fő oka van.
    1. GT-vel több pontot lehet szerezni 1 vegyes mezőnyben.
    2. ahelyet hogy uncsiba körözget valaki 30mp előnnyel az NGT-mezőny elején, beszáll 1 GT-be és a mezőny közepén - végén találja magát.

    A 2. pont szerintem teljesen helyén való.
    Az 1. pont pedig +old6ó azzal ha az NGT-seket külön pontozzuk. (De szerintem ehhez még kevesen vagyunk.)

    Engem speciel nem érdekel a pont, így autó választásnál 1részt tetszett rajta a két csík , másrészt get real , harmadrészt hogy szembenéztem a real-el még ezt a MODENA-t sem tudom az úton tartani nem hogy 1 MARANELLO-t...
    Úgy hogy csatlakozom a márkakupásokhoz: F360 MODENA. (már ahol lehet ugye) Elég lessz ha a pálya mindig új.

  23. #23
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Az NGT bajnokság állása az Anderstorpi verseny után

    Kunszabó Sándor
    49
    Balogh Tamás
    45
    Barzó László
    41
    Lehr Attila
    29
    Farkas Tamás
    25
    Borsos Miklós
    25
    Pálinkás László
    25
    Niebel Zoltán
    25
    Tyukodi Zoltán
    24
    Vígh Lóránd
    22
    Pataki Szabolcs
    20
    Babinszki Gábor
    20
    Dózsa Attila
    20
    Csányi Balázs
    13
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2006. 08. 07. 21:27.

  24. #24
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Ez hogy jött ki Tomi?
    Én ennek csak örülni tudnék,de véletlenül nem elszámoltad Magadl?
    Kunszabó Sándor

  25. #25
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: HGTRM-4 Anderstorp

    Volt egy 3. helyed, egy 4. egy 2.

    Az ugye 16+13+20 pont.

    Tehát 49 pontod van, amivel vezeted a bajnokságot.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •