Oldal: 4 / 18 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (431 összesen)

Téma: GTR2 bajnokság lebonyolítás

  1. #76
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Üdv !

    Sztem:

    1, 107% szükséges.

    2, Ne legyen autó korlátozás. Mindenki amivel akar azzal megy, és annyiszor ahányszor csak akar.

    3, Legyen A és B liga. A tesztversenyek eldöntenék hogy ki hol indulna. A bajnokság végén a B liga első négy versenyzője feljutna az A ligába, és az A liga utolsó 4 versenyzője kiesne a B ligába. Ezzel megmaradna a versenyszellem, és az "izgalom" egészen a bajnokság végéig.

    4, Legyenek 3 vagy 4 fős csapatok, de mindenkinek kötelező legyen csapatban versenyezni. Minden versenyző eredménye legyen értékelve egyéniben, csapatban csak a első kettő.

    5, Heti váltással legyen GT és NGT futam.

    Az autó korlátozást talán úgy lehetne megoldani, hogy a 3 vagy 4 fős csapatok tagjai ne indulhassanak egyfoma autókkal ugyan azon a futamon. Ezt a csapatok eldöntik maguk közt, hogy ki mivel indul egy futamon.
    ( Egy verseny - egy csapat - 3 vagy 4 külömböző autó !!! )

    6, A büntetési rendszer (licenszpont) nagyon király. !!!

    7, Nekem mind1 hogy mennyi lenne a versenytáv, de az NGT futamok idejét azt emelni kellene.
    Ha nem változna a versenyidő, akkor kötelezővé lehetne tenni a 2 boxolást, bár akkor már jobb ha annyi ideig megyünk, hogy 1 boxolással befejezni a versenyt már kockázattal járjon.
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 08. 07. 13:17.

  2. #77
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    Nem lehetne mégis együtt indítani mindkét kategóriát?Vagy ennek technikai akadályai vannak?Mert szerintem egész jól müködik ez a verzió a nyári kupában

    Persze külön értékelve a két kategóriát!
    Technikai akadálya gyakorlatilag nincs, csak a külön pontozást kellene megcsinálni.

    Meglátjuk... Alapvetően semmi sincs eldöntve. De higyjétek el, a GTR2-ben már nem olyan nehéz a GT autókat kezelni

  3. #78
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    Piski Tomi javasolta, hogy a 12 versenyt feloszthatnánk több részre, pl 3, 4 vagy 6 részre és arra a pár versenyre kéne leadni a választott kocsit. lehetne olyan limitet belőni, hogy a szezon melyik szakaszában melyik autókból lehet választani (hogy pl az mc12-t ne lehessen 1-nél többször).

    ezt úgy gondolom, hogy alapból van 8gt autó ha jól számoltam. kreálunk a szezon "részeihez" megfelelő számú csoportot, amiben a 8ból, 4 autó választható (mindig másik 4, persze lesznek visszatérőek, de nem mindig ugyanaz a 4). ezt eldöntendő lehet véletlenszerű sorsolással, ill. annyi belenyúlással, hogy az mc12 csak egyszer lehet benne a felosztásban az egész szezon során. a szezon megfelelő részéhez abból a csoportból kell kiválasztani egy autót amivel indulni szeretnénk a versenyeken. ezáltal jobban hozzászokhatunk egy autóhoz.

    variálni persze lehet az autók számát az egyes csoportokban, illetve azt, hogy az adott szezon részéhez kötelező lenne legalább 2 különböző autóval menni a csoportból.

    remélem azért lehet érteni mire gondolok, vélemények jöhetnek!
    Megmondom őszintén, elég bonyolult. Már a Piski Tomi eredeti ötlete sem volt igazán tiszta, ő négy versenyenyenként választott volna ugyanazt az autót, ami gyakorlatilag abból állna, hogy mindenki csak 3 GT autót próbált volna ki a szezon során (amiből tuti kettő az MC12 és a F550).

    Van 12 futam, ahhoz veszünk 12 autót (8 GT, 3 NGT és 1 BMW). Miért nem jó ez?

  4. #79
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    2, Ne legyen autó korlátozás. Mindenki amivel akar azzal megy, és annyiszor ahányszor csak akar.
    Tibi, HGTRM2 előtt csináltunk egy gyors szavazást a találkozón, hogy mi lenne ha szabad választás lenne, ki milyen autóval indulna. Nem árulok el meglepetést, ha jól emlékszem 90% mondta a F550-et és voltak ketten még Lister-re. Magyarul senki nem a saját ellensége, mindenki a leggyorsabb autót választotta volna az összes futamra.

    A 107%-ról annyit, hogyha ketté osztanád előre a mezőnyt A és B ligára, magyarul valaki eldöntené ki indulhat A-ban és ki nem, akkor semmi szükség 107%-ra. Viszont ezzel a rendszerrel (a kettéosztással) az a probléma, hogy nem lehet kezelni a menet közben csatlakozó pilótákat és a menet közben megüresedő A ligás helyeket. Csináltunk ilyet HGTRM1-ben, nem igazán jött be.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2006. 08. 07. 14:50.

  5. #80
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Hmmmm.....

    Nem értem hogy minek ehez a témához hozzászólást engedélyezni, mikor úgy is az van amit ti akartok.

    Megmondom őszintén én GT-ben Lambo-val és Saleen-al mentem szinte mindig. Próbáltam más autókat is, de azok valahogy nem jöttek be.

    Vagy az elején mindenki mondja meg hogy melyik autóval versenyzi végig a bajnokságot ( GET REAL ), vagy mindenki mehessen azzal amivel a legjobban tud az adott pályán.

    Sokan hozzá szolták már ehez a témához, és szinte minden ötlet el is lett utasítva.

    Sztem írjátok ki hogy ez lesz a lebonyolítás és KÉSZ !!!
    Ha jó akkor jó, ha nem akkor meg annyi, és lehet várni hogy hányan fognak nevezni. Gondolom a cél az, hogy minél többen.

  6. #81
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Megmondom őszintén, elég bonyolult. Már a Piski Tomi eredeti ötlete sem volt igazán tiszta, ő négy versenyenyenként választott volna ugyanazt az autót, ami gyakorlatilag abból állna, hogy mindenki csak 3 GT autót próbált volna ki a szezon során (amiből tuti kettő az MC12 és a F550).

    Van 12 futam, ahhoz veszünk 12 autót (8 GT, 3 NGT és 1 BMW). Miért nem jó ez?
    mert a legújabb verzió szerint már 3 bajnokság van, külön NGT és GT a kezdő mellett. ez esetben minek a GT bajnokságba NGT futamot rakni? hiszen úgyis indulnak majd NGT-ben akik akarnak.

    gondoltam, hogy bonyolultnak fog hangzani, bonyolultabb is, mint a minden autó egyszer, de érdekesebb is.

    (amiből tuti kettő az MC12 és a F550) pont ezért írtam, hogy lehetne limitálni, hogy az mc12 csak egyetlen egyszer választható az egész szezon alatt, ugyanígy az f550el is meg lehet ezt csinálni, ha kiderülne, hogy annyival gyorsabb.

    de az 5 futamos tesztsorozat alatt úgyis le tudjuk tesztelni, hogy milyenek az erőviszonyok, meg lévén, hogy te béta teszter vagy még jobban tudod a különbségeket, ha nem is ez az elsődleges feladata a béta teszternek.

  7. #82
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    275

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Sziasztok!

    Remélem kialakul már nekem is hogy akkor versenyezni is tudjak, habár ahogy teszteltem a GTR2Demot, úgy tűnik hogy a 6600GT-m csak egy olyan 7-9 autót bír el, pedig már állítgattam a grafikát ide-oda, no mind1, ez egyéni szoc problem.

    Az autóválaszás számomra nagyon ambivalens, hisz mentem már úgy is hogy nem volt korlátozás, ekkor Lambo volt a preferált nálam, vhogy abban éreztem a legstabilabban magam. Aztán "jó" volt az is hogy azért csak megnéztem másik autókat és kiderült hogy pl a Lister meg a Viper sem egy oan rossz autó, sőt kifejezettem jól feküdtek. De nekem alapvetően a Lambo jón be vezetésre is és a rettenetesen jó hangja miatt is.

    A krerditezést/pontozást jónak vélem, habár talán kicsit erős a 4 pont ha nem engedem el ha lekörözni akarnak, ugyanis ebből nem 1x volt gond. Hogy had ne satuzzak már amiatt hogy... de továbbra is mondom a kreditrendszer rendben van.

    Részemrőm megint bele kell szoknom akár az 1 órába is, mert nem tudtam menni az utóbbi fél évben max amolyan 15-20perces versenyt, idő hiányában. Remélem ez is megoldódik, de azt előre érzem h a 2óra az bizony soknak tűnik. De láttam volt megemlítve fun race is, ugyhogy nics gond. Majd feljövök idővel mint a talajvíz.

    További jó munkát, szevasztok

  8. #83
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Hmmmm.....

    Nem értem hogy minek ehez a témához hozzászólást engedélyezni, mikor úgy is az van amit ti akartok.

    Megmondom őszintén én GT-ben Lambo-val és Saleen-al mentem szinte mindig. Próbáltam más autókat is, de azok valahogy nem jöttek be.

    Vagy az elején mindenki mondja meg hogy melyik autóval versenyzi végig a bajnokságot ( GET REAL ), vagy mindenki mehessen azzal amivel a legjobban tud az adott pályán.

    Sokan hozzá szolták már ehez a témához, és szinte minden ötlet el is lett utasítva.

    Sztem írjátok ki hogy ez lesz a lebonyolítás és KÉSZ !!!
    Ha jó akkor jó, ha nem akkor meg annyi, és lehet várni hogy hányan fognak nevezni. Gondolom a cél az, hogy minél többen.
    Tibi, nem értem mi ez a duzzogás, az összes többi pontoddal mind egyetértettem, azokhoz azért nem szóltam semmit. Csak az autóválasztáshoz...

  9. #84
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Megmondom őszintén én GT-ben Lambo-val és Saleen-al mentem szinte mindig. Próbáltam más autókat is, de azok valahogy nem jöttek be.
    Egyébként hidd el, kell legalább egy (de több) teljes futam kell egy autóval mire ráérzel az ízére. Ez velem is ugyanígy volt (és van is az új verzióban), egy teljes futam alatt tudsz rájönni pl. hogy bár a Lambo és a Saleen a két "látszatra" legkönnyebben kezelhető autó, mert hátul a nagy súly, de pont a hátsó súly miatt megeszik a hátsó gumikat nagyon hamar, 30 percnél többet aligha tudsz velük megtenni. Próbálj Saleen-el egy 1,5 órás futamot Barcelona-ban 1 kiállással. Szinte lehetetlen, normális köridőkkel.

    Annak idején a HGTRM1-ben azért is választottuk ezt a kötelező "minden autót legalább egyszer" elvet, hogy - az igazságosság mellett - szándékosan belekényszerítsünk mindenkit abba, hogy próbálja ki az összes autót.

  10. #85
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Én csak annyit ehhez az "egy autó egy futam" kérdéskörhöz, hogy sztem ne érezzük már akkora kényszernek egy-egy új autó tulajdonságainak megtanulását hétről-hétre. Hiszen ezért is várjuk az októbert, hogy megjelenjen a játék és új autókkal, új fizikával, új pályákon nyomulhassunk. Legalábbis én ezért várom a GTR2-t.
    Az erősorrend meg úgy is szinte változatlan marad, mert aki az 1-ben utolérhetetlen volt valaki számára az a 2. részben is az lesz, mivel a "könnyebb" kezelhetőség irányába mozdul el a játék.

  11. #86
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Nincs semmi duzzogás !

    De az a szó hogy belekényszeríteni valakit valimbe, ez azért már a mai világban nem áll meg. Nem lehet dönteni 6 embernek 30 helyett.
    Legyen minden kérdésben szavazás, van még rá bőven idő.
    Mindenki meg fogja venni a programot, a jelek szerint kb 15-18 ezer forintért, és a szerverbe is fizet mindenki. Az a minimum hogy közösen döntünk a nyitott kérdésekben.

    Nekem továbra is az a véleményem, ha Kiss Pista Lamboval akar úgy versenyezni, hogy minden versenyen elkopik a gumija, hát tegye.
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 08. 07. 18:52.

  12. #87
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Nincs semmi duzzogás !

    De az a szó hogy belekényszeríteni valakit valimbe, ez azért már a mai világban nem áll meg. Nem lehet dönteni 6 embernek 30 helyett.
    Legyen minden kérdésben szavazás, van még rá bőven idő.
    Mindenki meg fogja venni a programot, a jelek szerint kb 15-18 ezer forintért, és a szerverbe is fizet mindenki. Az a minimum hogy közösen döntünk a nyitott kérdésekben.

    Nekem továbra is az a véleményem, ha Kiss Pista Lamboval akar úgy versenyezni, hogy minden versenyen elkopik a gumija, hát tegye.
    ...őőőőő...asszem azzal,hogy elfogadom a versenyszabályzatot,elfogadom a vele járo szabályokat is mint szerver,mint verseny rendezés tekintetében...
    Én is utálom,ha több mint egy orás egy verseny,mitöbb ellenzem,de elfogadom azokat és elindulok azokon.
    Ha nem tetszik nekem végképp,egyszerüen tovább állok.
    Csak az a hülye szokásom,hogy szeretem a kihivásokat!Ezért vagyok itt mindig.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  13. #88
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Ez így van Rezső !

    Nem vagyunk egyformák !

    Ha eljön az ideje majd tovább állok, köszi a célzást !!!

  14. #89
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Annak idején a HGTRM1-ben azért is választottuk ezt a kötelező "minden autót legalább egyszer" elvet, hogy - az igazságosság mellett - szándékosan belekényszerítsünk mindenkit abba, hogy próbálja ki az összes autót.[/quote]


    Ezzel kapcsolatosan én azt gondolom,hogy miért kellene mindenkit rákényszeríteni arra hogy minden autót kipróbáljon Sztem ez egyáltalán nem jó ötlet,hiszen ha egy választott autónál nem jönnek az egyén által elvárt idők,vagy nem érzi az autót,nem tetszik neki,stb.úgy is váltani fog egy másik márkára!
    De az érem másik oldala is igaz...ha megtalálta a számára "igazit,megfelelőt" ne kényszerítsük már rá arra hogy beüljön egy kevésbé favorizált vasba,mert lehet hogy pont ettől fog elmenni az egésztől a kedve,és már is kevesebben vagyunk!
    A cél pedig azt gondolom egyértelmű:...hogy minél többen legyünk...
    Kunszabó Sándor

  15. #90
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Ez így van Rezső !

    Nem vagyunk egyformák !

    Ha eljön az ideje majd tovább állok, köszi a célzást !!!
    Mokesz!!! Ne érts már mindent félre!!!
    Én is a "minden autó egyszer" szabály ellenzője vagyok, mégis tökre megértem ezt a szabályt! Ugyanis soha az életbe nem vezetnék bizonyos autókat! De így rá vagyok kényszerűlve, ami hosszú távon előnyös! Lehet h nem most érik meg a gyümölcse, hanem mondjuk csak pár hónap/év múlva, de mindenképp hasznos ez a szabály!!!

  16. #91
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Nem lehet dönteni 6 embernek 30 helyett.
    Tibi, de hidd el olyan megoldás sem fog soha születni ami mind a 30 embernek jó lenne.

    Egyébként pedig, nyugalom

  17. #92
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    A cél pedig azt gondolom egyértelmű:...hogy minél többen legyünk...
    Ez azért félig igaz csak...
    A cél a minél színvonalasabb versenyek rendezése. (ehhez természetesen elengedhetetlen a megfelelő létszám is)

  18. #93
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Ez így van Rezső !

    Nem vagyunk egyformák !

    Ha eljön az ideje majd tovább állok, köszi a célzást !!!
    Kicsit lazábban!
    Úgy is az a cél, hogy addig nyomjuk a gázt míg el nem törik ez a műanyag pöcök, meg minnél többet előzzünk, szorosan, egymásra vigyázva, stabilan, jókat csatázva tudjunk menni! Elmúltál már 18 éves ,hogy mindenen megsértődj! Mindenkinek úgyse lesz jó, ezért nem is érdemes ezen lovagolni.
    Pedal to metal! Illetve Pedal to parketta

  19. #94
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Igazad van Feri !

    Maradjunk annyiban ha ez a szabály marad, akkor megvárom a GTR2-őt, és utánna majd eldöntöm hogy nevezek-e vagy nem.

    Nem vagyok ideges, sőőőtttt !!!

    Ez egy forum, ahol erről a dologról "beszélünk" !! Leírtam a véleményem, és ennyi.

    TEGYE MINDENKI EZT !
    ÍRJA LE A VÉLEMÉNYÉT, ÖTLETÉT ÉS NE A MÁSIK VÉLEMÉNYÉT VITASSA MERT AZT TISZTELETBEN KELL TARTANI !!!

  20. #95
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Igazad van Feri !

    Maradjunk annyiban ha ez a szabály marad, akkor megvárom a GTR2-őt, és utánna majd eldöntöm hogy nevezek-e vagy nem.

    Nem vagyok ideges, sőőőtttt !!!

    Ez egy forum, ahol erről a dologról "beszélünk" !! Leírtam a véleményem, és ennyi.

    TEGYE MINDENKI EZT !
    ÍRJA LE A VÉLEMÉNYÉT, ÖTLETÉT ÉS NE A MÁSIK VÉLEMÉNYÉT VITASSA MERT AZT TISZTELETBEN KELL TARTANI !!!
    Én egyszer abbahagytam a GPL bajnokságot egy jo ideig,de nem volt jo csak ugy menni,hiányzott a kihivás valahogy.
    Aztán visszamentem versenyezni,letelt egy-két bajnokság,és harmadik lettem egyéniben!
    SZerintem minden idétlennek tűnő szabály ellenére is lehet jo verseny,és lehet,hogy ami neked fekszik,az a másiknak nem,és ettöl lesz előnyöd akár.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  21. #96
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Szerintem hátránya semmiképp nem származik az embernek, ha minden autót kipróbál a szezon során...
    Babinszki Gábor

  22. #97
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Szerintem hátránya semmiképp nem származik az embernek, ha minden autót kipróbál a szezon során...
    Van benne valami....
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  23. #98
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Nem értem hogy minek ehez a témához hozzászólást engedélyezni, mikor úgy is az van amit ti akartok.
    Tibi, gondold át azért ezt a mondatodat még egyszer légyszíves.

    Fogunk majd erről a témáról, a szerverdíjról, meg szervezésről (mi folyik a háttérben) írni egy hosszabb választ, hogy átláthatóbb legyen hogyan zajlik az általunk szervezett bajnokság már több mint 6 éve!

    Addig is kérlek nyugodj meg, és szíved joga eldönteni hogy csatlakozol vagy nem, felkapod-e a vizet vagy nem, egy biztos bajnokság az lesz.

  24. #99
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Nem vagyok ideges, sőőőtttt !!!
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 08. 07. 22:20.

  25. #100
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 bajnokság lebonyolítás

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Nem vagyok ideges, sőőőtttt !!!
    De én az leszek ....

Oldal: 4 / 18 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •