Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (61 összesen)
  1. #26

    Question Re: GTR problémák

    Ha már itt vagyok: Nincs valakinek FPS növelő ötlete?! 25-40 fps-nél nagyobbat nem tudok kicsikarni a GTR-ből, pedig már eléggé lecsupaszítottam a játék kinézetét.
    A gépem: Asus A7N8X-X, Athlon XP 2400+, hétszázmittoménmennyimega memória, GeForce 5900 XT videókari.

  2. #27

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg Zolee írta
    Ha már itt vagyok: Nincs valakinek FPS növelő ötlete?! 25-40 fps-nél nagyobbat nem tudok kicsikarni a GTR-ből, pedig már eléggé lecsupaszítottam a játék kinézetét.
    A gépem: Asus A7N8X-X, Athlon XP 2400+, hétszázmittoménmennyimega memória, GeForce 5900 XT videókari.
    Anti-alaising, antisotropic filtering legyen alkalmazásvezéreltre állítva, de mindenképpen "kikapcsolva". Más ötlet egyelőre nincs.

  3. #28

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg Zolee írta
    Ha már itt vagyok: Nincs valakinek FPS növelő ötlete?! 25-40 fps-nél nagyobbat nem tudok kicsikarni a GTR-ből, pedig már eléggé lecsupaszítottam a játék kinézetét.
    A gépem: Asus A7N8X-X, Athlon XP 2400+, hétszázmittoménmennyimega memória, GeForce 5900 XT videókari.
    Az FPS-ed szerintem illik a gépedhez, nekem is csak egy picivel több...(hasonló konfig)

  4. #29

    Re: GTR problémák

    Kösz...bár úgy emlékszem, ezeken a beállításokon van, de mindenképp megnézem.
    Gondolkodtam rajta, hogy egy kicsit meghajkurászom a procit is, de ez a konfig eléggé ellenáll a tuningolásnak. Anyira meg nincs drótból az agyam, hogy nekiálljak forrasztgatni, meg procilábakat csonkítani.Úgyhogy ha valakinek van egy nélkülözhető Athlon XP 3200+ típusú procija, jószívvel venném a jótékony felajánlást!!

  5. #30

    Re: GTR problémák

    Hát ezt szomorúan hallom

    Na nem baj, majd csak megszán valaki SŐT!! Egy jobb videókártyától is meghatódnék....esetleg néhány giga memória?! Nagyobb monitor?! A legszebb élet az igyenes!!!!!

  6. #31

    Re: GTR problémák

    A GTR mappában van egy config.ini fájl, ott a VBSTRATEGY=1-et írd át 0-ra, van akinek segít. Nekem pld. nem segített, de nem is volt rászükségem, csak kipróbáltam, a konfigom is erősebb (Barton 3200, 1 G RAM, X800pro)

  7. #32

    Arrow Re: GTR problémák

    Szia Zolee!!!
    Ha tudok segíteni nekem van egy pár ötletem az FPS növelésre.
    Nekem ezek segítettek:1. A erővisszacsatolást levenni minimálra vagy semmire. 2. A környezet mozgását és a gyorsulási erő szimulációját levenni 50% alá. 3. A videókari beállításain levenni az élsimításokat stb.. 4.A legfontosabb a látható versenyzők számát levenni 5-8 közé és a látóteret levenni közelre. Ha ezeket megcsinálod biztosan nyersz "szerintem" +10-40 FPS-t.
    Nekem minden grafikai szint a min. van kivéve a pálya kidolgozás és a spec. effektek így 50-80 között szokott mozogni az FPS-em.
    Konfigom "elég kaka" 2600+intelceleron, Abit is-7 alaplap, 2x256 ram, G-Force FX 5500(256mb ram) videókari
    Remélem fog segíteni.

  8. #33

    Re: GTR problémák

    Péter: Köszi, ezzel kezdtem Nálam sem volt észrevehető hatása. Viszont a konfigodnak biztos lenne...

    Tibor: Kösz. Tegnap este mindet kipróbáltam (volt ami már így volt belőve), kb.+5 fps-t sikerült kihúzni belőle. Az élsimítást alkalmazásvezéreltre állítottam. Kikapcsolni van értelme?! Úgy értem a GTR-mint alkalmazás- használja?!

  9. #34

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    A GTR mappában van egy config.ini fájl, ott a VBSTRATEGY=1-et írd át 0-ra, van akinek segít. Nekem pld. nem segített, de nem is volt rászükségem, csak kipróbáltam, a konfigom is erősebb (Barton 3200, 1 G RAM, X800pro)
    Hali, ekkor mi történik? Mit kapcsolsz ki vele?

  10. #35

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg ZODhog írta
    Hali, ekkor mi történik? Mit kapcsolsz ki vele?
    Sajnos fogalmam sincs hogy pontosan mi változik, csak annyit tudok, hogy az RSC fórumon rengeteg ember írta, hogy fps növekedést ért el vele, és sokaknak az akadásait is megoldotta, vagy segített benne.

  11. #36

    Re: GTR problémák

    Juhú
    Meg lehet valahogy csinálni, hogy a LeMans-i replay-en ne csak 3 autót lássak hanem az összeset? (eltűnnek amint bizonyos nézetre váltok) Más pályákon is tapasztaltam.

  12. #37

    Re: GTR problémák

    Csatlakozom!!!!

    Tényleg fura, hogyha pölö odacsüccsenek a kocsi csőrére, akkor néhány autó "szellemesbe" megy át. És nem csak Le Mans....illetve nekem most Estorilban csinálta...

  13. #38

    Re: GTR problémák

    Sikerült megoldani Azt hiszem. A látható autók számát felemeltem 35-re és jééé az összes autó látható LeMans-on .

  14. #39
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54

    Re: GTR problémák

    sziasztok.az lenne a kérdésm hogy mikor feltelepitem a gtr-t akkor a végén kiirja hogy valami probléma van mert valamit nem talál a gépen vagy valami sofver hiányzik a gépröl!!! Mikor be akarom tölteni a játékot van hogy lefagy töltés közben.(nem mindig jön be a játék) Az elején mikor töltöm és vannak a demok (n-vidia stb,)mind megröccen. Nem értem hogy mi a baja a gépemmel. A gépem : 3000+ sempron,ati x600 256MB,512 ram,! Mi lehet a baj? HELP!!!!!!!

  15. #40

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta
    sziasztok.az lenne a kérdésm hogy mikor feltelepitem a gtr-t akkor a végén kiirja hogy valami probléma van mert valamit nem talál a gépen vagy valami sofver hiányzik a gépröl!!! Mikor be akarom tölteni a játékot van hogy lefagy töltés közben.(nem mindig jön be a játék) Az elején mikor töltöm és vannak a demok (n-vidia stb,)mind megröccen. Nem értem hogy mi a baja a gépemmel. A gépem : 3000+ sempron,ati x600 256MB,512 ram,! Mi lehet a baj? HELP!!!!!!!
    Sok AMD-s konfiggal rendelkező írt már le hasonló problémákat. Egyet tudok mondani, drivercsere... alaplapi nforce (vagy mi a neve annak). De remélem olyanok is válaszolnak, akinek már sikerült túljutni a hasonló gondjukon .

  16. #41

    Re: GTR problémák

    DX? (Bár a CD2-n rajta van a DX9, biztos felteszi) VGA driver? Hang driver? Minden rendben? Más játék gond nélkül települ/elindul/fut? Csak a GTR szórakozik? Esetleg nem tudod ideírni mi az a hibaüzi amit kiír telepítéskor? Hátha beugrik valami... Nem akkor írja ki a hibát amikor a VGA beállítása következik a telepítés végén?
    Zolynet-nél segített egy régebbi NV alaplapi driver feltelepítése. Ott mondjuk telepítéskor nem volt gond. Persze nem jó, ha csak a régire felnyomod az másikat. Először a fenn lévő írmagját is ki kell írtani, mert visszaerőlteti magát. A windriverek ilyen erős túlélőösztönnel vannak megáldva.

    (Ha még egyszer azzal jön valaki, hogy miért vagyok olyan hülye, hogy 1,5x-es áron veszek Intel-t akkor ideirányítom. Ugye Zolynet? Tisztára mint a Cyrix. No mindegy...)
    Azt le kell szögeznem , az AMD-k nem drágák, és gyorsak, csak néha "lassan gyorsulnak be".

  17. #42
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54

    Unhappy Re: GTR problémák

    szia.szoval.elöször is amit most vettem gépet karácsonykor,ez egy fujitsu siemens,3000+ sempron,Ati x600 256Mb pci-express,512MB,integrált 5.1 hang azalia, vagyis igazábol nem tudom hogy milyen alaplapja van STB...?! Szétszedni igazábol nem merem mert akkor a garancia ugrik.Tehát:elvittem egy sráchoz hogy telepitse fel a "szüz" gépemet mindennel ami kell! fölrakta a windows-t service pack 2.,Ati catalyst control center-t,net.framework-öt,direct x 9.c, szoval mindent. Namost a kérdés az hogy nekem az alaplapomra fellehet tenni n-vidia drivert,amit irtatok?vagy most mit kell tennem hogy fusson rendesen a gép? Azt hogy mit ir ki hibaüzenetet nem tudom leirni mert ahoz ujra kellene telepitenem a gtr-t. Inkább ezt rábiznám valakire másra,aki ért az egészhez valamit,mert én nem igazán vágom a driver-eket és a többit. Még azt kérdezném hogy valaki esetleg nem lakiki itt a környéken (csepel) aki nagyon vágja a gépek telepitését? Ha kell elmegyek érte kocsival Budapesten belül bárhová és utána haza is viszem csak valaki rakja rendbe a gtr-emet!!! Megköszönném mert kivagyok hogy nem müködik rendesen a játék. Help!

  18. #43
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54

    Re: GTR problémák

    Még azt elfelejtettem hogy ,igen akkor irja ki a hibaüzenetet,amikor konfigurálná a játékot!!! Amugy más játék teljesen jol mükszik.

  19. #44
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR problémák

    Nálam egy régebbi videokártya driver segitett a GTR problémáimon,az uj driverekkel kifagyott,beszaggatott állandoan..már persze ha eggyáltalán elindult...
    Egy régi driver többet ér néha.
    Nálam ez volt a megoldás.
    Abay Lacinak is a driver öregitése oldotta meg a gondját.
    A GTR már csak illyen öreges...

  20. #45

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta
    Még azt elfelejtettem hogy ,igen akkor irja ki a hibaüzenetet,amikor konfigurálná a játékot!!! Amugy más játék teljesen jol mükszik.
    Akkor láttam ilyet, mikor egy BT-WIDCOM édes-kettes nem megfelelő párban volt telepítve a gépre. A GTR kiírta, hogy nem tudja elindítani a játékot, mert nem talál a gépben megfelelő DirectX kompatibilis VGA-t. Más játék meg egyszerűen, nem reagált az elindításukra. VGA driver csere, GTR reinstall... ugyanaz. Így ki kellett írtani teljesen a BT-WIDCOM dolgokat. Aztán GTR telepítés, és tádááám. Megy.
    Az alaplapod a gép bekapcsolásakor kiírja a tipusát. Ott megtudhatod. De gyanítom, ha dobozban, összerakva vetted a géped, akkor is kaptál hozzá 1-2 CD-lemezt, amin a driverek vannak. Pl hangkari drv, LAN drv, VGA drv. Ez min 2 CD. Azokból kiderül, hogymilyen a gép. (remélhetőleg)
    (Az a gáz, hogy a SP2 egyszerűen olyan féltékeny, hogy nem engedi más cuccnak, hogy fusson. Mit képzel ez? Az X-Micro BT USB Dongle például minden gond nélkül összekapcsol a mobilommal, tudok file-okat cserélni,SMSt küldeni, mindent. De amint az SP2 megérkezett, óriási betűkkel hirdeti magát, hogy Jeeeee olyan jó vagyok én az SP2, hogy már a BT-támogatás is belém van építve. Igen csak épp nem kapcsolódik azzal a gépemhez semmi ami eddig ment. Így az ember kénytelen más gyártótól származó dolgot feltenni, ha használni szeretné továbbra is az eszközeit. Van lehetőség, hogy lenyomd, és feltedd amit szeretnál, de kb olyan trükközés kell mint annó a Win98/WinME idelyében )

  21. #46
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54

    Re: GTR problémák

    Értem.De még mindig nem kaptam választ hogy akkor az én alaplapomra lehet n-vidia drivert rakni,ugy hogy ati kártyám van? És ha igen,akkor mit is csináljak? töröljem le a gtr-t,valamit még kell törölnöm valahonnan hogy teljesen eltünjön a gtr? És utána az alaplapi drivert töröljem és rakjam fel az n-vidiát?

  22. #47

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta
    Értem.De még mindig nem kaptam választ hogy akkor az én alaplapomra lehet n-vidia drivert rakni,ugy hogy ati kártyám van? És ha igen,akkor mit is csináljak? töröljem le a gtr-t,valamit még kell törölnöm valahonnan hogy teljesen eltünjön a gtr? És utána az alaplapi drivert töröljem és rakjam fel az n-vidiát?
    Nem, az amd-s alaplapok driverének elnevezése nforce... de ez nem egyenlő a vga driverrel.(Haver beszámolója szerint egy winfos telepítés után: ) először direct x, aztán ati driver csak ezután lehetett az alaplapi drivert felrakni. Zoli havernak is így oldódott meg a gondja. Bízd hozzáértőhöz ha nem vagy biztos valamiben. Nem feltétlen a legújabb drivera jó, sőt általában nem .

  23. #48

    Re: GTR problémák

    Hello,

    a problémám a következő:
    megvettem az eredeti gtr-t egy gyerektől (neve nem fontos, megbízható). a multiplayeren belül az ő felhasználónevével és jelszavával nem tudok bejelentkezni. regisztrálni sem tudok. többször több néven próbáltam már de egy kis várakozás után a főmenüben találtam magam. valaki valami ötletet tud ezután mondani?

  24. #49
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Hello,

    a problémám a következő:
    megvettem az eredeti gtr-t egy gyerektől (neve nem fontos, megbízható). a multiplayeren belül az ő felhasználónevével és jelszavával nem tudok bejelentkezni. regisztrálni sem tudok. többször több néven próbáltam már de egy kis várakozás után a főmenüben találtam magam. valaki valami ötletet tud ezután mondani?
    Nem jó a usernév vagy a jelszó.Ha kéri az online serialt, azt is lehet, hogy rosszul ütötted be.Ha nem, akkor csak a srác adhatta meg rosszul, nincs más lehetőség rontani.

  25. #50

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Nem jó a usernév vagy a jelszó.Ha kéri az online serialt, azt is lehet, hogy rosszul ütötted be.Ha nem, akkor csak a srác adhatta meg rosszul, nincs más lehetőség rontani.
    Igen azt írja ki, hogy hibás felh.név/ vagy jelszó. Az online szériált már kérte, de nem írt ki olyat, hogy hibás lenne. Ha nem is ír ki ilyet hiba esetén azt mégegyszer megtudom adni valahol a játékban?

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •