Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (61 összesen)
  1. #1

    GTR problémák

    Szerintem kerüljenek ide a GTR-rel kapcsolatos problémák. Reméljük ebben a topic-ban kevés hozzászólás lesz.

    Kezdem én. Az a bajom, hogy csak online játék során, gyakran elvesztem az egeremet. Ezt úgy kell elképzelni, hogy minden fut tovább, látom hogy megy jobb oldalt az idő, és tudom is mozgatni az egeret. Kattintani viszont már sehova nem tudok, és egy idő után ilyen percegő hang jön ki a gépből, és nem a hangszórókból. Ilyenkor csak a reset segít, és ez nagyon gáz, előbb emiatt nem tudtam elindulni egy 45 perces versenyen.

    Van valakinek ötlete, mi okozhatja ezt?

  2. #2

    Re: GTR problémák

    Nem tudom Peti. Nekem minden fasza eddig

  3. #3

    Re: GTR problémák

    Most kikapcsoltam ezeket az energiagazdálkodási dolgokat a Windows-ban, és most egy 18 perces verseny után sem fagyott le, remélem ez volt a baja

  4. #4

    Re: GTR problémák

    Nem ez volt

  5. #5

    Re: GTR problémák

    Szerintem szerezz be egy másik egeret!

    Viszont nekem is lenne technikai kérdésem:
    Kipróbáltam már pár autót és vannak amelyekből egyszerűen nem látok ki!!! Pedig lób...ó 193centis gyerek lennék! Szóval lehet valahol állítani, hogy lássak is valamit a pályából? (GPL-ben külön utility volt hozzá - aszt hiszem)

    Köszi:
    Yoda

  6. #6

    Re: GTR problémák

    Elkezd hülye hangot kiadni a gép, és az egér kurzor is megy tovább, akkor ez mégis lehet, hogy összefügg az egér típusával?!

  7. #7

    Re: GTR problémák

    Beülsz a cockpit-be, lenyomod az egéren a jobb (vagy a bal?) gombot. Majd húzd az egeret előre-hátra, balra-jobbra, és változik a nézet.

  8. #8

    Re: GTR problémák

    Köszi Hummer, kipróbálom.

  9. #9

    Re: GTR problémák

    Ratesz,

    beülsz a cockpitba, lenyomod a bal egérgombot és az egér előre hátra mozgatásával állítod a nézetet elöre és hátra, jobb egérgombbal pedig föl-le. (ha nem így akkor fordítva, és a gombot nyomva kell tartani.)

  10. #10

    Re: GTR problémák

    lehet hogy hülye kérdés, de pl a Maserati MC12 miért nincs benne a gámában?

  11. #11

    Re: GTR problémák

    Azért mert ez a 2003-as szezon, ami a simben van.
    A 2004-es a GTR2-ben lesz.

  12. #12

    Re: GTR problémák

    az egér problémához:

    arra sikerült rájönnöm, hogy csak akkor szar, ha lobby-ban vagyok (azon belül lehet ez a lobby chatroom, vagy bent a játékban is)

    ha ip-n keresztül megy a játék, ott nem igen fagy


  13. #13

    Re: GTR problémák

    Egyébként Hummer és Budás Peti gratulálok a csapat tagságotokhoz

  14. #14

    Re: GTR problémák

    Köszi!

  15. #15

    Re: GTR problémák

    1000 thx

  16. #16

    Re: GTR problémák

    Azt szeretném megkérdezni elsősorban SUPERMAN-től, mert ő igen profi ezekben a dolgokban, nagyon idegesítő hogy szabadedzésen vagy időmérőn tök mindegy de mikor az AI BEMEGY A BOXBA MINDEN EGYES AUTÓNÁL RÖCCEN A KÉP! és ez nagyon idegesítő!( mástól is hallotam ezt a problémát de szerintem mindenhol van)Tehát mikor én a pályán vagyok és megyek akkor csinálja. Versenyen nincs ilyen gond, és ONLINE is tökéletes a dolog. A legszebb az hogy ezt a hibát átvitték a GTL-re is úgyhogy gratulálok a fiúknak!
    Szóval ha tudsz valami ötletet vagy megoldást jó lenne! Előre is köszönöm!

  17. #17
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Azt szeretném megkérdezni elsősorban SUPERMAN-től, mert ő igen profi ezekben a dolgokban, nagyon idegesítő hogy szabadedzésen vagy időmérőn tök mindegy de mikor az AI BEMEGY A BOXBA MINDEN EGYES AUTÓNÁL RÖCCEN A KÉP! és ez nagyon idegesítő!( mástól is hallotam ezt a problémát de szerintem mindenhol van)Tehát mikor én a pályán vagyok és megyek akkor csinálja. Versenyen nincs ilyen gond, és ONLINE is tökéletes a dolog. A legszebb az hogy ezt a hibát átvitték a GTL-re is úgyhogy gratulálok a fiúknak!
    Szóval ha tudsz valami ötletet vagy megoldást jó lenne! Előre is köszönöm!
    Sokat számol a program, kevés a gép egy kicsikét. Boxnál a pályatextúra is elég sok minden pályán, plusz minden AI mozgását stb számolja, ehhez teljesítmény kell, nem kicsi.

    Nekem nincs ilyen gondom: Prescott 3GHz, 2GB RAM duálban, és 6800 Ultra.
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  18. #18

    Re: GTR problémák

    Kevés az 1gb ram vagy a 128mb os 9800 pro? jó lehet de verseny közben meg elöttem van mondjuk több mint 30 auto és 27-40 körül van az fps. Nemtdom mit kell ahoz számolni, hogy beteszi a boxba egy ugrással az AI kocsikat? Nevetséges! jó hát ez van, amugy az AI meg még mindig béna mind a két progiban. De köszi a tippet!

  19. #19
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Kevés az 1gb ram vagy a 128mb os 9800 pro?
    A proci az ami kevés lehet, az kell elsősorban a számolgatáshoz :-)

  20. #20
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Kevés az 1gb ram vagy a 128mb os 9800 pro? jó lehet de verseny közben meg elöttem van mondjuk több mint 30 auto és 27-40 körül van az fps. Nemtdom mit kell ahoz számolni, hogy beteszi a boxba egy ugrással az AI kocsikat? Nevetséges! jó hát ez van, amugy az AI meg még mindig béna mind a két progiban. De köszi a tippet!
    Amíg egy másik gépen volt a GTR, addig nekem is előfordult. 2.8 Northwood alapon, 1G Ram, 9800 PRO és a legtöbb pályán csak teljesen lepusztítva tudtam versenyezni. így is voltak olyan részek, ahol "vakon" mentem 20 FPS-el. Aztán lassan feltologattam az órajelet 4GHz-ig, és hirtelen rendbejött minden
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  21. #21
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR problémák

    Sziasztok!

    Akadt egy kis problémám a játékkal! Sajnos nem tudom hiba nélkül feltelepíteni! Azt nem tudom, hogy miért, de a telepítés során a gép mindig kiír valami hibaüzenetet. Most pl ezt írja:

    D:\games\gtr\gamedata\Locations\Monza\comments\cor ner1.mp3

    Fehler beim kopieren einer datei:
    Die Quelldatei ist beschadigt.

    Ennyi!
    Ilyenkor vagy folytatom tovább az installt vagy megpróbálja újra feltenni a gépre a hibás dolgot (ami megjegyzem soha nem megy) vagy kilépek az install-ból!

    Tudna nekem valaki segíteni, mert rettenetesen idegesít ez a hiba.
    Ja és az egésznek az érdekessége, hogy nem mindig ugyanott lép fel a hiba az install során.

    Egy kis megjegyzés: a telepítő cd-k hibátlan állapotban vannak: nem karcosak és porosak!

    Előre is köszönöm a segítséget!

  22. #22

    Re: GTR problémák

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Sziasztok!

    Akadt egy kis problémám a játékkal! Sajnos nem tudom hiba nélkül feltelepíteni! Azt nem tudom, hogy miért, de a telepítés során a gép mindig kiír valami hibaüzenetet. Most pl ezt írja:

    D:\games\gtr\gamedata\Locations\Monza\comments\cor ner1.mp3

    Fehler beim kopieren einer datei:
    Die Quelldatei ist beschadigt.

    Ennyi!
    Ilyenkor vagy folytatom tovább az installt vagy megpróbálja újra feltenni a gépre a hibás dolgot (ami megjegyzem soha nem megy) vagy kilépek az install-ból!

    Tudna nekem valaki segíteni, mert rettenetesen idegesít ez a hiba.
    Ja és az egésznek az érdekessége, hogy nem mindig ugyanott lép fel a hiba az install során.

    Egy kis megjegyzés: a telepítő cd-k hibátlan állapotban vannak: nem karcosak és porosak!

    Előre is köszönöm a segítséget!
    Új CD vagy DVD meghajtód van??? Mert ha igen nézd meg a legújabb drivereket hozzá. Illetve ha bármit cseréltél a gépen mostanában nézz utána a legfrissebb drivereknek. Ha nem akkor nem tudom mi lehet a gond, pedig valami megváltozott ahhoz képest mikor még régen rajta volt a gépeden a progi fel tudtad installálni és működött

  23. #23
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR problémák

    Valóban vettem mostanába új gépet, de eddig nem volt gtr-el ilyen probléma holott már installáltam újra erre a gépre is a gtr-t és akkor gond nélkül felment.

    De azért köszi a segítséget.

    Még annyi: tudsz esetleg linket adni, hogy honnan szerezzek be új drivert a dvd meghajtómhoz. A típusa pioneer dvdr110 lehet, hogy nem jól írtam, de a 110 az biztos.

  24. #24

    Re: GTR problémák

    Üss agyon, de szerintem www.pioneer.com-on találsz valamit...

  25. #25

    Re: GTR problémák

    Bocs.....nem találsz
    Próbálkozz egy keresővel (pl.:google) vagy www.szoftverbazis.hu, esetleg www.letoltes.hu

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •