Találatok: 1 - 7 (7 összesen)

Téma: Nyári Kupa - Barcelona - Seat

  1. #1
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Nyári Kupa - Barcelona - Seat

    Ez az autó egy kalap f_s.

    Épp hogy beestem a qual végére, 11. hely, király. Rajtnál rögtön nyertem 2 pozíciót, utána meg sorra hullottak az emberek előlem, és azt vettem észre hogy Csiki Petit üldözöm, és ez már a dobogóért megy! Egy lekörözésnél kipöcköltem valakit, sajnálom én voltam a hibás. Féltávra leküzdöttem magam 2mp alá, aztán jött a boxolásom, ami jól sikerült, de.... kifele jövet félrenyomtam a kormányon egy gombot, és limiter ki, bünti megkap A stopandgo után visszaestem a 9. helyre, Dusa Tibivel csatáztunk (volna) ha fel nem robbant volna a motor... A versengést élveztem de az autót nem.
    Babinszki Gábor

  2. #2
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Nyári Kupa - Barcelona - Seat

    Idézet Eredetileg Captain írta
    A stopandgo után visszaestem a 9. helyre, Dusa Tibivel csatáztunk (volna) ha fel nem robbant volna a motor... A versengést élveztem de az autót nem.
    Nem tom, biztos net hiba volt, de nem láttam az autódat. Csak a TAB-nak köszönhetöen tudtam hogy kb merre jársz.

    Viszont az én autóm hogy mitől ált meg, azt nem tudom.
    Semmi füst, semmi rossz váltás, csak megált. Mikor kiléptem, motor hibát írt.
    Érdekes dolog, és egyben bosszantó.

  3. #3
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Nyári Kupa - Barcelona - Seat

    Nekem tetszett a futam!
    Ahhoz képest, hogy ezzel a pálya-autó kombinációval még nem mentem, egész jól sikerült az időmérőm és a versenyem.
    A verseny végig izgi volt, mindig volt kit üldözni. Egész stabilan mentem, csak kár hogy az elején kilökött B.Tamás vagy B.Zsolt, (nem emlékszem pontosan) és egyszer meg itthon zavartak meg.
    Tutti volt!

  4. #4
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Nyári Kupa - Barcelona - Seat

    Nekem eseménytelen volt a futam, a 8. helyről rajtoltam és mindenki kiesett előlem, így lettem 2.. A lekörözések jól mentek, kivéve Lórándnál, aki mintegy 2/3 körön keresztül nem engedett el (pedig villogtam rá rendesen), csak akkor tudtam megelőzni mikor elszállt a motorja és kiállni kényszerült. Vlori, légyszi használd a tükreidet, és néha a hátranézést, hogy ki van mögötted, különösen ha az illető egyszer csak hirtelen odaér mögéd! Még akkor is, ha közben előtted valakit előzni próbálsz, illetve tartani a lépést vele!
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 07. 30. 22:45.

  5. #5
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: Nyári Kupa - Barcelona - Seat

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Nekem eseménytelen volt a futam, a 8. helyről rajtoltam és mindenki kiesett előlem, így lettem 2.. A lekörözések jól mentek, kivéve Lórándnál, aki mintegy 2/3 körön keresztül nem engedett el (pedig villogtam rá rendesen), csak akkor tudtam megelőzni mikor elszállt a motorja és kiállni kényszerült. Vlori, légyszi használd a tükreidet, és néha a hátranézést, hogy ki van mögötted, különösen ha az illető egyszer csak hirtelen odaér mögéd! Még akkor is, ha közben előtted valakit előzni próbálsz, illetve tartani a lépést vele!
    Teljesen igazad van.
    Az történt, hogy nem villogott a kék zászlóm, láttalak a tükörben, azt hittem visszestél, kerékcser, vagy mittudomén, bár csodálkoztam. A kék lámpa hiánya miatt nem is néztem a b gombbal hátra, mert azt hittem versenyben vagyunk (aztán amikor visszanéztem a replayt láttam mi az igazság, s épp elnézést akartam kérni, de megelőztél. Sajnálom, nem direkt volt, bár a replayban azt láttam az előttem lévő is csak a célegyenesben engedett el 1 körrel később.

    Nekem különben tetszett második kör közrpén már 8. voltam, kipörögtem uccsó hely, nekem is jöttek (sebaj), majd jöttem felfele a 11-12. helyre amikor elszállt a motor, pedig csak 88-89 fokos volt.

    Én élveztem, bocsi attól a 2 embertől akit megkoccoltam, és tőled is Péter elnéztem

  6. #6
    Buczkó Sándor Regisztrált Sunci logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 18.
    Üzenetek
    7

    Re: Nyári Kupa - Barcelona - Seat

    Én hol is kezdjem,idömérön 1 kört nemtudtam futni mivel hátul a kamionok nemengedtek ki ugyhogy az utolsó helyröl indultam.Valoban sokan kipotyogtak igy 15 kör elteltével már a 8.voltam Ami töllem nemrossz eredmény és persze megszeretném köszönni annak a csapatnak aki befogatta a verdámat 1 gyors szervizre és ment az örület tovább.Végülis a 7. helyen értem célba a verseny jovolt háát az autó hmmm de ilyennel is tudni kell menni gratulálok mindenkinek aki célbaért.

  7. #7
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Nyári Kupa - Barcelona - Seat

    Mivel a verseny elött 2 órával álltam neki gyakorolni, igy nem számítottam semmi jóra, de kellemessen csalódtam! A 6. helyre sikerült az időmérön felhozni magam. Elnézést kérek, hogy megpördültem a felvezető körben(ilyen még nem fordult velem elő)! A rajtom jo volt és meg tudtam tartani a helyem,de az első kör végén nem tudtam megfelelő sebességre lassítani a kocsit és kisodrottam a kanyarba, magammal rántva szegény Tomit!Bocsánatot is kérek érte, de tényleg nem direkt volt csak elöl a medium gumik nem akartak rendessen tapadni!Sajnos ez az első med gumi rá is nyomta a bélyegét a verseny első felére! Asszem 3szor vagy 4szer megforogtam! Nagyon nagy hátrányba kerültem ezért! Feritől elnézést a céegyenes végi koccért, de nem értem, hogy az utánna lévö elözés miért volt számodra érthetetlen! Megnéztem a replayt és nem volt az olyan reménytelen probálkozás mint aminek látszott, kb 5 méteren múlt a dolog!
    Piski Tomitól is bocsi,csak nem tudtam, hogy hol kezdődik a boxban a sebességlimit(nem akartam ugy járni mint egyesek Ennaban), és nem akartam áthalytásos büntit kapni!
    A boxban felraktam a softot előre és utánna minden rendben ment! Jó tampóban autóztam és 2 körrel a verseny vége elött utolértem és megelőtem Tyukodi Zolit akinek a gumijai nagyon el voltak már használódva szerintem, mert a verseny első felében sokkal nagyobb tempót autózott elöttem!
    A pörgéseket leszámítva nem volt rossz verseny!
    Grat mindenkinek és bocsi mindenkitől akinek esetleg gondot okoztam a verseny alatt!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •