Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 30 (30 összesen)

Téma: HGTRM-4 Enna

  1. #26
    Ádám Róbert Regisztrált ÁDI logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 05.
    Üzenetek
    13

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg pinter83 írta
    Adam Robert 2x köröztelek volna le, mind a 2x láthatatlan voltál és mind a 2x beléd is mentem, hiába villogtam rád nem huzodtál félre.
    BOCSI! Először nem is láttalak , csak éreztem, hogy repülök,bár ez egy autószimulátor game , másodszor meg gondolom én voltam túl lassú hozzád (mivel maradtam az íven, te meg nem is láttál, így nem tudtál kikerülni....)
    Én is találkoztam láthatatlan leköröző autókkal a futam során most is, tőlük is elnézést kérek, ha feltartottam őket! A lekörözéskor való helyes manővereket sem lehet előre begyakorolni 100%-ra, de az ember próbálja jól megoldani (gyak,gyak,gyak! ).
    Számomra a futam jól zárult (6 ponttal ), bár kaptam egy stopandgo-t a nem jól működő limiter-gomb miatt , ill. néhány törés nélküli kicsúszás tarkította a rengeteg lekörözéses Enna-t.
    See you (on the beach) next time, boys!
    Jó szerencsét, Üdv az Erdésznek, LFS a Kohásznak!

  2. #27
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    88

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    1x Juhász Áront megforgattam a T4-ben mikor lekörözöttként nem engedett el, és a kanyarba bemenet elémhúzta az autót, bocs Áron, de már a kanyar előtt el kellett volna hogy engedj.
    Hát Kedves Péter nem haragszom, mert előfordul az ilyesmi, de az azért túlzás, hogy én vagyok a hibás, akárhogy nézem a replayt én már benn voltam a kanyarban és te egyszerűen kilöktél, azt pedig nem hinném, hogy állóra kellene fékeznem az autót, hogy megvárjalak a kanyar előtt......Az egyenesben elengedtelek volna mint mindenki mást!!

  3. #28
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg supra írta
    Hát Kedves Péter nem haragszom, mert előfordul az ilyesmi, de az azért túlzás, hogy én vagyok a hibás, akárhogy nézem a replayt én már benn voltam a kanyarban és te egyszerűen kilöktél, azt pedig nem hinném, hogy állóra kellene fékeznem az autót, hogy megvárjalak a kanyar előtt......Az egyenesben elengedtelek volna mint mindenki mást!!
    Kedves Áron, mivel a T3 előtt már utolértelek (és ebben az esetben a lekörözés nem a másik fenekébe való megérkezést jelenti) a T3 ott rögtön le kellett volna húzódnod és elengedned (villogtam is előtte), de ezt nem tetted meg, és mindezek után még lassan mentél be a T4-be, így Neked mentem, de az incidensért csak magadat okolhatod. A lekörözendő pilótának a lehető leghamarabb és úgy kell elengednie a leköröző pilótát, hogy az ne veszítsen versenytempójából, és nem haladhat még 1-2 kanyarig sem a leköröző előtt, ha bármilyen szinten akadályozza a haladásában. Természetesen nem szándékosan mentem Neked, de mint ahogy már írtam a dolog nem úgy néz ki, hogy "na még beveszek egy két kanyart aztán majd elengedem" hanem úgy hogy "elengedem mielőtt még közvetlen mögém érne".
    A replayben megnézheted, hogy pld. én hogy engedtem el Piski Tomit 2845-nél. Még talán bemehettem volna az utolsó kanyarkombinációba, de a "talán" miatt -mivel előfordulhatott volna hogy mégis akár a legkisebb mértékben is feltartom- egyértelmű volt hogy még a kanyarkombináció előtt utat adok neki.
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 07. 27. 22:40.

  4. #29
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    88

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Kedves Áron, mivel a T3 előtt már utolértelek (és ebben az esetben a lekörözés nem a másik fenekébe való megérkezést jelenti) a T3 ott rögtön le kellett volna húzódnod és elengedned (villogtam is előtte), de ezt nem tetted meg, és mindezek után még lassan mentél be a T4-be, így Neked mentem, de az incidensért csak magadat okolhatod. A lekörözendő pilótának a lehető leghamarabb és úgy kell elengednie a leköröző pilótát, hogy az ne veszítsen versenytempójából, és nem haladhat még 1-2 kanyarig sem a leköröző előtt, ha bármilyen szinten akadályozza a haladásában. Természetesen nem szándékosan mentem Neked, de mint ahogy már írtam a dolog nem úgy néz ki, hogy "na még beveszek egy két kanyart aztán majd elengedem" hanem úgy hogy "elengedem mielőtt még közvetlen mögém érne".
    A replayben megnézheted, hogy pld. én hogy engedtem el Piski Tomit 2845-nél. Még talán bemehettem volna az utolsó kanyarkombinációba, de a "talán" miatt -mivel előfordulhatott volna hogy mégis akár a legkisebb mértékben is feltartom- egyértelmű volt hogy még a kanyarkombináció előtt utat adok neki.
    Sajnos ezt eldönteni, hogy kinek van igaza a legszubjektívebb dolog, szerintem biztos nem fogjuk egymást meggyőzni, bár nekem nem is ez volt a célom, úgyhogy részemről spongyát rá. Nem történt akkora eget rengető dolog

  5. #30
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg supra írta
    Sajnos ezt eldönteni, hogy kinek van igaza a legszubjektívebb dolog, szerintem biztos nem fogjuk egymást meggyőzni, bár nekem nem is ez volt a célom, úgyhogy részemről spongyát rá. Nem történt akkora eget rengető dolog
    Nekem sincs semmi gondom, pontosan erről szól a nyári kupa, hogy az újoncok is belelendüljenek a dolgokba, csak szerettem volna érzékeltetni milyen elvek érvényesülnek a lekörözéseknél, és hogy az éles bajnoki futamokon a versenybíróság milyen megközelítésből vizsgálja az ilyen incidenseket.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •