Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (30 összesen)

Téma: HGTRM-4 Enna

  1. #1
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    HGTRM-4 Enna

    gtr.exe hiba már megint, egyszerre ennyi emberkénél, gyanús.
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2006. 07. 23. 21:42.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  2. #2
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Enna

    A múltkori bajnokin is sokakat kidobált.

    Én meg csak úgy magamtól gumifal sajna, pedig a 2. helyre tudtam kerülni az időmérőn a sok F550 között.

  3. #3
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    gtr.exe hiba
    Nekemis!

  4. #4
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Enna

    Pedig úgy érzem ma (magamhoz képest) jól mentem.

    Nem lehet ellene valamit tenni? Most nyáron még csak elmegy, de a bajnokságon kicsit idegesítő lesz.
    Utoljára módosította: Pálinkás László; 2006. 07. 23. 21:31.

  5. #5
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Enna

    Engem is kidobott hibával,hogy az a....
    Nem értem,miért ?
    Kunszabó Sándor

  6. #6
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: HGTRM-4 Enna

    Újrarakom a GTR-t a gépemen, lehet a szerveren is kellene?


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  7. #7
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416

    Re: HGTRM-4 Enna

    Engem úgy kidobott, hogy újraindult a gépem. Lehet ez ellen védekezni, szerver szinten?

  8. #8
    Király Attila Regisztrált Atesz 4 logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 22.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    45

    Re: HGTRM-4 Enna

    Dozsa Attila BOCSÁNAT! Az utolsó körben az autód láthatatlan volt számomra (néha nem csak a tied ) ezért mentem beléd hátulról, még egyszer bocs!


    ATESZ 04 - FRIZ 22

  9. #9
    Pintér Attila Regisztrált pinter83 logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 11.
    Város
    Pilis
    Életkor
    40
    Üzenetek
    90

    Re: HGTRM-4 Enna

    Adam Robert 2x köröztelek volna le, mind a 2x láthatatlan voltál és mind a 2x beléd is mentem, hiába villogtam rád nem huzodtál félre.

  10. #10
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM-4 Enna

    Huu, ez a futam meleg volt... Szó szerint ömlött rólam a víz. De ez sem mentség arra, ami többször is előferdűlt a futamon. utolértem valakit (Legtöbbszür Róbertet) és "türelmesen" meg akartam várni a legközelebbi egyenest, hogy el tudjak menni szépen. Erre vagy elfékezem magam, vagy leszaladok 2 kerékkel a gyepre, vagy akármi, és kiütöm az előttem menő(ke)t. Bocsánat mindenkitől!
    Klasz futam volt, ha ezt a részt nem számítom, volt vagy 3-4 Stop&Go-m. a végére 1 bal első defekt. Ha Piski T. nem ér épp célba, valószínű visszaestem volna egy hellyel.
    Jövő héten Barce.-ban találkozunk! (remélem ott 8 kör után többen maradunk a pályán mint most )

  11. #11
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg Atesz 4 írta
    Dozsa Attila BOCSÁNAT! Az utolsó körben az autód láthatatlan volt számomra (néha nem csak a tied ) ezért mentem beléd hátulról, még egyszer bocs!
    Nem mondod! Nem keversz össze valakivel? Én nem is vettem észre. A felvezetőben koccolgattál, más nemvolt , vagy igen?
    Úgyhogy ne aggaszd magad, nincs semmi gond.

  12. #12
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: HGTRM-4 Enna

    Nekem most Király A. úrra támadtak gondjaim. Mindegy egyes lekörözésnél amikor el szerettem volna menni mellette ő úgy engedett el, hogy rajta maradt az ideális íven és ott lelassította az autót. Jópárszor jött úgy ki a lépés, hogy kanyarból kijövet értem utól és ott játszotta meg ezt az elengedősdi manővert aminek mindannyiszor kishíjján karambol lett a vége!

    Kérlek ha valakit el akarsz engedni húzódj le az ideális ívről, mert aki el akar menni melletted az valószínű, hogy azon akar tovább haladni!
    Illetve mégegy jótanács: a kormányra rakjátok rá a hátranézés gombot és használjátok is rendszeresen! A TAB billentyűvel egyetemben!

    Nem megbántani akarok ám senkit!

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    Re: HGTRM-4 Enna

    Üdv mindenkinek.

    Első futamom volt, és remélem nem az utolsó.
    2db koccanást sikerült összehoznom mind kettőt az én hibámból. Elnézést. Első nekifutásnak +próbáltam célba érni, ugy hogy +is veregetem a vállam. Amúgy borzalmasan mentem, széteset voltam teljesen. 2x is odacsaptam a kocsit a gumifalhoz, pedig igyekeztem nem határon autózni. Utána már csak arra figyeltem hogy beérjek és ne tartsak fel senkit. Mentség ként +említeném hogy kassán gyönyörűek a lányok, és 30 óra buli után épp hogy csak felébredtem a szabad edzésre. Gyakorolni sem tudtam annyit amennyit szerettem volna. Ja és Mike Tyson is ott volt még a reflexeimbe. Csak hogy érdekesebb legyen a verseny felénél berepült 1 bazi nagy sáska és kétszer is a nyakamban próbált +pihenni, amit szintén díjaztam.
    Mindent 1be vetve jó móka volt, és nem kevésbé tanulságos. Remélem sikerül hamarosan felzárkóznom a sereghajtók közé . Köszönet mindenkinek a részvételért.
    bye.

  14. #14
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM-4 Enna

    Időmérőn kicsit felhúztam magam, egy tisztességes kört nem tudtam menni. Mérgemben kiléptem, de gyorsan elszállt és visszajöttem az utolsó helyről rajtoltam. Három dolog miatt nem lehettem veszélyes az élbolyra:

    -rögtön a rajt után a T1-be kicsit erőszakosan mentem be, és nem jött össze. első pörgés
    -800 körül Lambo szendvicsbe kerültem, pánikszerű előzési manőverem rosszul sült el. második pörgés. Elnézést mindkét esetben az érintettektől.
    -kaptam egy stopandgo-t ez esett a legrosszabbul.

    kösz mindenkinek, nekem semmi gondom nem volt a lekörözéseknél.
    Babinszki Gábor

  15. #15
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    Újrarakom a GTR-t a gépemen, lehet a szerveren is kellene?
    Én újraraktam (az egész gépet), és tessék. semmit nem ér.

    Ez volt a 4. GTR futamom, a legelsőn időmérésen lagolás miatt kiállítva, a másodikon tankolásnál nem jelöli a saját boxot, ezért versenyt felad, a harmadik versenyen minden jó, ma pedig GTR.exe hiba.

    4 versenyből, 1-et tudtam befejezni, ebből min 2 nem az én hibám (a lagolást vállalom) Nagyon rossz arány, remélem a GTR2 megbízhatóbb, mert így nem nagy élvezet versenyezni.
    Utoljára módosította: Pálinkás László; 2006. 07. 24. 00:13.

  16. #16
    Király Attila Regisztrált Atesz 4 logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 22.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    45

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Nekem most Király A. úrra támadtak gondjaim. Mindegy egyes lekörözésnél amikor el szerettem volna menni mellette ő úgy engedett el, hogy rajta maradt az ideális íven és ott lelassította az autót. Jópárszor jött úgy ki a lépés, hogy kanyarból kijövet értem utól és ott játszotta meg ezt az elengedősdi manővert aminek mindannyiszor kishíjján karambol lett a vége!

    Kérlek ha valakit el akarsz engedni húzódj le az ideális ívről, mert aki el akar menni melletted az valószínű, hogy azon akar tovább haladni!
    Illetve mégegy jótanács: a kormányra rakjátok rá a hátranézés gombot és használjátok is rendszeresen! A TAB billentyűvel egyetemben!

    Nem megbántani akarok ám senkit!
    Bocs ha így történt nem szándékos volt, próbáltam mindenkit elengedni, csak nehéz mert van aki eleve letér az ideális ívről előzésnél velem is történt ilyen ez még jobban zavaró, néha ezért nem tudom mit csináljak!


    ATESZ 04 - FRIZ 22

  17. #17
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Enna

    Elösször is bocsánatot szertnék kérni Tibitől, és Petitől az első kanyarban történtekért, de nem tudtam már megállni, mert akadt egy olyat a gépem, hogy egyszerre csak ott találtam magam a féktávon belül, és
    onnan már hiába nyomtam a féket!
    Nagyon restellem a dolgot!


    Mikor visszajöttem a pályára, probáltam "felzárkózni" a nagyok mögé ami persze nem sikerült annyira, de mind egy! Sajnálom, hogy Gábor a lambor szenyóban neki ment az elötte lévőnek, mert jo volt az a kis üldözösdi!
    A verseny feléig aztán nem volt túl nagy izgalmam, de a kiállás elött elrontottam, hogy nem mentem ki 1 körrel elöbb, 2 literrel kellett végigmennem 1 kört!!! A cél elötti egyenesben már akadozott a lambor motorja, de pont beértem a boxba! Ennek köszönhetően Gábor annyira utólért, hogy a boxban meg is előzött és mivel tudtam, hogy gyorsabb mint én, így esélyem nem volt, hogy utólérjem! Pedig csatázhattunk volna egy jót, ha elötte maradok a box után, mert tudtam, hogy akkor is utólér! De jobb lett volna csatában elvérezni! A box után már nem történt érdekes dolog azon az egy-két elfékezésen kívül!

  18. #18
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    88

    Re: HGTRM-4 Enna

    Hát nekem elég érdekes volt a verseny, egy aranyos ferrari mikor utolért, a kanyarban kilökött, ami miatt defektet kaptam+letört vmi elölről, úgyhogy mire beértem a boxba (ez a kör elején volt) és megjavították kaptam két kört(((( Aztán meg elég ideges voltam és oda is csaptam a gépet, ami után már használhatatlan lett(Na mindegy azért jó volt....





    Juhász Áron

  19. #19
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Sajnálom, hogy Gábor a lambor szenyóban neki ment az elötte lévőnek, mert jo volt az a kis üldözösdi!
    Ja, ott az volt a gond, hogy az elöl lévő lambo kicsit hamarabb fékezett a sikán előtt, én meg behúzódtam lendületből a belső ívre, de ott 2 autó nem fér el Te voltál az okos harmadik
    Babinszki Gábor

  20. #20
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Elösször is bocsánatot szertnék kérni Tibitől, és Petitől az első kanyarban történtekért, de nem tudtam már megállni, mert akadt egy olyat a gépem, hogy egyszerre csak ott találtam magam a féktávon belül, és
    onnan már hiába nyomtam a féket!
    Nagyon restellem a dolgot!

    Semmi gond, majd éles versenyen jól megbüntiznek érte !!

    Jó verseny volt, nekem jó az a 7. hely !!!
    Főleg hogy útálom ENNÁT !!!

    Meg persze volt balra huzós Lambóm, meg gumifalam, ami után jött a defekt, plusz egy büntim is kanyarvágásért.


    Ja még csak annyit, és ezt nem bántásként mondom. GT autóval Ennában az 1.40-es idő feletti teljesitmény önmagáért beszél. Azért rá kellene gyakorolni egy versenyre, mielőtt valaki rajthoz áll !!!!
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 07. 24. 12:40.

  21. #21
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg supra írta
    Hát nekem elég érdekes volt a verseny, egy aranyos ferrari mikor utolért, a kanyarban kilökött, ami miatt defektet kaptam+letört vmi elölről, úgyhogy mire beértem a boxba (ez a kör elején volt) és megjavították kaptam két kört(((( Aztán meg elég ideges voltam és oda is csaptam a gépet, ami után már használhatatlan lett(Na mindegy azért jó volt....





    Juhász Áron
    Kedves Supra!

    Sztem azzal a Ferrarival én mentem, bocsánatot kérek, de eltévesztettem a kanyart, ezért rossz oldalról és késve fékeztem. SORRY!!! Egyébként utána meg is kaptam a büntetésemet: EXE hiba... és kidobott a f...ba!

    További jó versenyzést mindenkinek!


    Bazsy

  22. #22
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg Bazsy írta
    További jó versenyzést mindenkinek! Bazsy
    Ez most mit jelent ?
    Nem akarsz többet versenyezni, vagy csak félreértettem?

  23. #23
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Enna

    Már az edzésen is érdekes jelenetek zajlottak, volt olyan hogy 1 kör alatt 6 mozgó sikánnal találkoztam a pályán
    Nekem a futam egyszerűen, eseménytelenül ment (Balogh Tomi T1-es elfékezését leszámítva). Mivel eszméletlen fáradt voltam a nem túl jól sikerült időmérő után csak végig akartam menni, bár 1x 2x megfordult a fejemben fél óra után hogy kiszállok és megyek aludni, de végül maradtam. "Érdekes dolgok" csak a lekörözéseknél adódtak, bizony néhányszor otthagyhattam volna a fogam ha nem vagyok nagyon óvatos. 1x Juhász Áront megforgattam a T4-ben mikor lekörözöttként nem engedett el, és a kanyarba bemenet elémhúzta az autót, bocs Áron, de már a kanyar előtt el kellett volna hogy engedj.

  24. #24
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM-4 Enna

    Peti, ha nem kaptam volna stopandgo-t biztos nem unatkoztál volna
    Babinszki Gábor

  25. #25
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Enna

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Peti, ha nem kaptam volna stopandgo-t biztos nem unatkoztál volna
    Kár, jól jött volna egy "frissítő" társ!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •