Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (110 összesen)

Téma: Motec

  1. #26

    Re: Motec

    Átlapátoltam a képeket a #20-ban belinkelt hasznos olvasmányba, ha érdekel vkit esetleg.

    http://rapidshare.com/files/6329239/...ekkel.zip.html
    Utoljára módosította: faster; 2006. 12. 06. 17:22.

  2. #27
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Motec

    "Ahhoz, hogy pontos adatokat kapj, a MoTeC-ben ugyanakkora steering-lock értéknek kell lennie, mint amekkorát a játékban használtál.
    Alapból ez 15 fokra van állítva. A változtatáshoz: Tools-Maths-GTR2 Analysis-Constants-Steering lock. Itt klikk és edit."

    Ezt sehogy nem tudom beállítani. Tud valaki segíteni?

  3. #28
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    Re: Motec

    Tools-Maths klikk, utána "import"
    Itt kell kijelölni a "GTR2 Analysis"-t. Nálam a c:\Program Files\Motec\i1\1.0\Profiles\Circuit\Template\Analy sis\Maths\GTR2Analysis.xml útvonalol érhető el.
    Ha importáltad, utána a "Steered Angle"-re kétklikk (vagy Edit). Előjön egy ablak, ahol jobb oldalon alul egy "Constants" kisablak van. Itt kell a "Steering lock"-ot változtatni az "Edit" gomb után. (Először az egészre vonatkozik a szerkesztés parancs, a felugró ablakban ismét ki kell választani a "Steering lock"-ot és itt tudod átírni az értéket.)

    Egyébként a külön megírt függvényeket nálam minden egyes alkalommal külön be kell hozni a Motec-be.

  4. #29
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Motec

    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Tools-Maths klikk, utána "import"
    Itt kell kijelölni a "GTR2 Analysis"-t. Nálam a c:\Program Files\Motec\i1\1.0\Profiles\Circuit\Template\Analy sis\Maths\GTR2Analysis.xml útvonalol érhető el.
    Ha importáltad, utána a "Steered Angle"-re kétklikk (vagy Edit). Előjön egy ablak, ahol jobb oldalon alul egy "Constants" kisablak van. Itt kell a "Steering lock"-ot változtatni az "Edit" gomb után. (Először az egészre vonatkozik a szerkesztés parancs, a felugró ablakban ismét ki kell választani a "Steering lock"-ot és itt tudod átírni az értéket.)

    Egyébként a külön megírt függvényeket nálam minden egyes alkalommal külön be kell hozni a Motec-be.
    Köszönöm szépen!

  5. #30

    Re: Motec

    Hello
    Legszi vki segitsen 2 problemam lenne
    1. a Motecet nem tudom beuzemelni hiaba mindent megcsinaltam ahogy le volt irva
    2. nemtudom ablakba futtatni a gtr2ot ugyse ha 2 kepernyo van radugva

  6. #31
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Motec

    Idézet Eredetileg Deviance írta Hozzászólás megtekintése
    Hello
    Legszi vki segitsen 2 problemam lenne
    1. a Motecet nem tudom beuzemelni hiaba mindent megcsinaltam ahogy le volt irva
    2. nemtudom ablakba futtatni a gtr2ot ugyse ha 2 kepernyo van radugva
    http://gtr2faq.uw.hu/
    az itt leírtak szerint állítva működnie kell a motec-nek, az ablakban való futást pedig a GTR2Config.exe indításával tudod beállítani(windowed mode)

  7. #32

    Re: Motec

    "az ablakban való futást pedig a GTR2Config.exe indításával tudod beállítani(windowed mode)"

    sajna hiaba allitom be nem megy elinditom utanna es ha megint megnezem a gtr2config.exet nincs be pipalva az h windowed mode

    (((meg felrakom mindent beallitok jatekon belul elindul h motec, (de most ujbol felraktam mindent) es sajna nem loggol )))

    jo megoldottam azert koszi mindent))
    de a windowed mode meg nem megy

    na jo megvan minden kitapasztaltam
    Utoljára módosította: Deviance; 2007. 06. 03. 18:38. Indoklás: hozzairtam

  8. #33
    Pál-Szabó Dávid Regisztrált ToCa007 logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 30.
    Város
    Szolnok City
    Üzenetek
    22

    Motec help

    Sziasztok!!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy: Van 2 gépem egymás mlett és azt szeretném, hogy a motec adatai a másik gépe monitorján látható legyen a játék közben, ezt hogyyan tudom megcsinálni?
    Utoljára módosította: ToCa007; 2007. 12. 31. 00:02. Indoklás: s

  9. #34
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Motec help

    Idézet Eredetileg ToCa007 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy: Van 2 gépem egymás mlett és azt szeretném, hogy a motec adatai a másik gépe monitorján látható legyen a játék közben, ezt hogyyan tudom megcsinálni?
    Nem probaltam, de szerntem annyit kell tenni, hogy a GTR-t futtato gepen meg kell osztani a log fileokat tartalmazo mappat. A masik gepen pedig halozaton kereztul megnyitni a fajlokat.

  10. #35

    Re: Motec

    Sztem ez így nem működik. Hiszen amikor vezetsz, a motec épp rögzíti az adatokat egy file-ba. Így a file-t vagy állandóan meg kéne nyitnia/betöltenie a programnak újból és újból vagy folyamatosan frissítenie, ami eléggé procizabáló lenne. Persze ez csak az elméletem. Nem feltétlen így van. Értem mit akarsz (azt hiszem), de szerintem így nem lehet megoldani.
    Utoljára módosította: Akos; 2007. 12. 31. 16:31.

  11. #36
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Motec help

    Idézet Eredetileg ToCa007 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy: Van 2 gépem egymás mlett és azt szeretném, hogy a motec adatai a másik gépe monitorján látható legyen a játék közben, ezt hogyyan tudom megcsinálni?
    Két gép nem kell hozzá csak két monitor meg két vga kivezetés a videokarin és dual viewbe futtatni a gépet.Plusz kell hozzá egy motec progi és rögtön lehet látni a legtöbb infót.Én erre a Motec Add Prot használom elég sok mindent tud menet közben mutatni.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  12. #37
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Motec

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem ez így nem működik. Hiszen amikor vezetsz, a motec épp rögzíti az adatokat egy file-ba. Így a file-t vagy állandóan meg kéne nyitnia/betöltenie a programnak újból és újból vagy folyamatosan frissítenie, ami eléggé procizabáló lenne. Persze ez csak az elméletem. Nem feltétlen így van. Értem mit akarsz (azt hiszem), de szerintem így nem lehet megoldani.
    Persze, valos ideju megjelenitesre nem alkalmas a modszer. De ki az, aki vezetes kozben kepes meg a MoTec-et is figyelemmel kiserni?

  13. #38
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Motec

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, valos ideju megjelenitesre nem alkalmas a modszer. De ki az, aki vezetes kozben kepes meg a MoTec-et is figyelemmel kiserni?
    Én egyenesekben ráérek...De verseny közben csak a legfontosabb adatok kellenek gumihőmérséklet kopás motorhasználódás fékek.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  14. #39
    Pál-Szabó Dávid Regisztrált ToCa007 logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 30.
    Város
    Szolnok City
    Üzenetek
    22

    Re: Motec

    Szia Rolika!

    Nah szóval megvan összekötöttem a gépet 2 monitorral, de az a baj hogy mind a 2 monitoron ugyan azt látom. Tehát gondolom tudod hogy szeretném, így: Egyik monitoron a Motec add pro a másion meg a GTR2. EZt hogy csináljam?

  15. #40
    Ludvig Csaba Regisztrált Macska logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    124

    Re: Motec

    A megjelenítő beállítások között "klón" van neked beállítva. Ezt állítsd be dualview-re.

  16. #41

    Re: Motec

    Sikerült beállitanom a motecet hogy rögzitsen,de hogy kell megcsinálni hogy a motec kijelző müködjön ha mondjuk állok a pályán és alt+tabozokk akkor nemkéne látnom a motec müszerfalat?????
    Gondolkodom hogy valami másik moncsira kirakni a képet de nemtudom hogy ha dualview et állitok be kkor lehet különböző felbontást beállitani??
    Még csak egy moncsi van de csak akkor akarok venni ha tuti müködik...


    üdv Totya

  17. #42
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Motec

    Idézet Eredetileg Tóth Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült beállitanom a motecet hogy rögzitsen,de hogy kell megcsinálni hogy a motec kijelző müködjön ha mondjuk állok a pályán és alt+tabozokk akkor nemkéne látnom a motec müszerfalat?????
    Gondolkodom hogy valami másik moncsira kirakni a képet de nemtudom hogy ha dualview et állitok be kkor lehet különböző felbontást beállitani??
    Még csak egy moncsi van de csak akkor akarok venni ha tuti müködik...


    üdv Totya
    Biztos hogy lehet különböző felbontást két monitorral, én is úgy csinálom a GTR-Pd-t, az 640*480-as egy régi vackon, a játék meg fut rendesen 1280*1024-ben a másikon. Minimális fps-esés tapasztalható, nemtom hogy a MoTeC mennyi szív le, az elég sok info-t szed folyamatosan, nem tudom hogy megéri-e állandóan futtatni... Én csak setup kerálásnál használom, verseny közben pont elegek a pd adatai sztem!

  18. #43

    Re: Motec

    Valami ilyesmire gondoltam...

    De ahogy olvasom ezt a motec kijelzőt csak RFactor alá csinálták?
    Vagy valahogy kilehet rakni GTR,GTL,LFS alá is???

    Csak addig nem szeretnék feleslegesen venni egy kicsi lcd-t amig tutira nemvagyok biztos benne hogy meglehet oldani.
    motec alatt probálkoztam hogy lehet-e ilyet kirakni de sehol sem találtam..

    Valaki használ ilyesmit vagy csak én vagyok ilyen megszálott

  19. #44
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Motec

    Nem csak te vagy megszállott
    GTL alá nekem megy egyfajta motec a GTR2 alá megint másfajta megy Rfactor alá meg meg ki van adva de csak a 1250-hez jó sajnos.1255-höz még készül.De ezek mind külön programok mivel más és más plugint használnak.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  20. #45

    Re: Motec

    És neked is kivan rakva játék alatt?kis képernyőre?
    Felrakhatnál pár szkrínsátot

    Meg a progi linkeket :P


    Na most látom hogy csak Rfactor alatt lehet kirakni a kijelzőt, rDisplay a neve és 5 júróért lelehet tölteni a készitő oldaláról.Azt lehet kirakni kijelzőre :P
    Utoljára módosította: Tóth Gábor; 2008. 01. 09. 01:48.

  21. #46
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Motec

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos hogy lehet különböző felbontást két monitorral, én is úgy csinálom a GTR-Pd-t, az 640*480-as egy régi vackon, a játék meg fut rendesen 1280*1024-ben a másikon. Minimális fps-esés tapasztalható, nemtom hogy a MoTeC mennyi szív le, az elég sok info-t szed folyamatosan, nem tudom hogy megéri-e állandóan futtatni... Én csak setup kerálásnál használom, verseny közben pont elegek a pd adatai sztem!
    A motec tized anyival is beeri mint a gtr-pd. kiveve ha a virusirto is kozbeszol az meg tudja fogni. Szrintem megeri meg annak is aki nem hasznalja rendszeresen.

  22. #47
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Motec

    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni nekem abban, hogy ez a mod befolyásolja-é az on-line nyomulást, avagy nem zavar be?
    Annyit csinál, hogy minden autó műszerfalát lecseréli az alap motec-re, így nem kéne 2 monitort meg Pd-t használnom...
    Ez az:
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=2163

  23. #48
    Kolozs Péter Regisztrált Kolozs Péter logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    257

    Re: Motec

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni nekem abban, hogy ez a mod befolyásolja-é az on-line nyomulást, avagy nem zavar be?
    Annyit csinál, hogy minden autó műszerfalát lecseréli az alap motec-re, így nem kéne 2 monitort meg Pd-t használnom...
    Ez az:
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=2163
    az addon kommentjei között írja, hogy a car és cas fájlt módosítja, tehát ha a szerveroldalon is fent van a mod és a megfelelő .car, akkor nem.

  24. #49
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Motec

    Idézet Eredetileg Kolozs Péter írta Hozzászólás megtekintése
    az addon kommentjei között írja, hogy a car és cas fájlt módosítja, tehát ha a szerveroldalon is fent van a mod és a megfelelő .car, akkor nem.
    Jah, tényleg, de sügér vagyok, el se olvastam a kommenteket...

    Jó, akkor sztornó, komplex dolog... Marad a 2 monitor + pd kombó!

    Köszi!

  25. #50

    Re: Motec

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Na közben felfogtam a működését. Gyakorlatilag bármilyen mért értéket meg lehet jeleníteni grafikusan és nekem ez így tökéletes. Szóval a jobb oldalon a csatornák közül egyszerűen ráhúzom a vizslatni szándékozott (esetemben a ride height-okat) a bal oldali grafikonra és már bogarászhatom is.Sőt ha megnyomom az "M" et, azzal bekapcsolom a show measurements-t, tehát a minimum, maximum, és átlag értékek is rögtön megjelennek. Kinek kell egy csapatmérnök?

    Hali!

    Ha él még a hirdetésed, nekem kellene egy csapatmérnök!

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •