Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 110 (110 összesen)

Téma: Motec

  1. #101

    HELP!

    XD ? Ez egy külön program vagy a motecnek egy külön változata? Jah és a válaszod alapján a motecet is lehet használni. Még ehez lenne egy kérdésem:
    Hogy a fenébe lehet a köröket megnézni: elindítom a motecet meg a race on-t körözgetek és ezután mit tegyek? Vagy a progiban valami autómatikus körmentést kép beállítani?

    Üdv

  2. #102
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Eszenyi András írta Hozzászólás megtekintése
    XD ? Ez egy külön program vagy a motecnek egy külön változata? Jah és a válaszod alapján a motecet is lehet használni. Még ehez lenne egy kérdésem:
    Hogy a fenébe lehet a köröket megnézni: elindítom a motecet meg a race on-t körözgetek és ezután mit tegyek? Vagy a progiban valami autómatikus körmentést kép beállítani?

    Üdv
    http://www.vitumo.de/

    A motec ha bevan állítva, akkor logfileokat készít amiket később megnyithatsz. Elvileg van valami live mód, de azt még sosem próbáltam.

  3. #103
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Az XD egy kicsit más, az nem logfile-t készít, hanem az autóban a képernyőre kivetíti a fontosabb információkat. Köridő, fogyasztás, gumik állapota, satöbbi.
    A fogyasztás pl. tesztelésnél jön jól, kiszámíthatod, hogy mennyit kell tankolni a futamra. De ezzel vigyázni is kell, mert a fogyasztás nagyon lábfüggő, nehogy egy lassú kör alapján becsüld meg a 15 körös fogyasztást, mert extrém esetben a 10. körben elfogyhat!
    Utoljára módosította: vlevi; 2011. 06. 27. 16:40.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #104

    motec

    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Tools-Maths klikk, utána "import"
    Itt kell kijelölni a "GTR2 Analysis"-t. Nálam a c:\Program Files\Motec\i1\1.0\Profiles\Circuit\Template\Analy sis\Maths\GTR2Analysis.xml útvonalol érhető el.
    Ha importáltad, utána a "Steered Angle"-re kétklikk (vagy Edit). Előjön egy ablak, ahol jobb oldalon alul egy "Constants" kisablak van. Itt kell a "Steering lock"-ot változtatni az "Edit" gomb után. (Először az egészre vonatkozik a szerkesztés parancs, a felugró ablakban ismét ki kell választani a "Steering lock"-ot és itt tudod átírni az értéket.)

    Egyébként a külön megírt függvényeket nálam minden egyes alkalommal külön be kell hozni a Motec-be.
    Hello!

    Nálam a megadott elérési útvonalon nincs ez a GTR2Analysis.xml fájl. ami azt illeti sehol nem található ilyen a gépemen. Ezt létre kell hozni?

    Előre is köszi a segítséget!

  5. #105
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg polarxz írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Nálam a megadott elérési útvonalon nincs ez a GTR2Analysis.xml fájl. ami azt illeti sehol nem található ilyen a gépemen. Ezt létre kell hozni?

    Előre is köszi a segítséget!
    Külön kell letölteni, nem része a motec-nek.

  6. #106
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Külön kell letölteni, nem része a motec-nek.

    google nem segített. Honnan tudom letölteni?

  7. #107
    Idézet Eredetileg polarxz írta Hozzászólás megtekintése
    google nem segített. Honnan tudom letölteni?
    http://www.findthatzipfile.com/searc...7_mini.zip.htm

    ebben megtalálod...

  8. #108
    Heló.
    Lenne egy kis problémám a Motec i2-vel. Az egyik az, hogy feltelepült, de nagyon nem indul el. Semmi hibaüzenet, vagy ilyesmi, csak semmi reakció, mikor elindítom. A másik a .plr fájl. Azért csak átírtam, hátha megy a Motec, de egy fura ok folytán, mindig visszaáll az eredeti formájára, mikor kilépek a játékból. A DX az megy, de a Motec ugye jobb lenne. Mondjuk én a Race 07-hez használnám. Ha valaki tudna naprakész infóval szolgálni, megköszönném.

  9. #109

    Motec

    Idézet Eredetileg PeterMWRC írta Hozzászólás megtekintése
    Heló.
    Lenne egy kis problémám a Motec i2-vel. Az egyik az, hogy feltelepült, de nagyon nem indul el. Semmi hibaüzenet, vagy ilyesmi, csak semmi reakció, mikor elindítom. A másik a .plr fájl. Azért csak átírtam, hátha megy a Motec, de egy fura ok folytán, mindig visszaáll az eredeti formájára, mikor kilépek a játékból. A DX az megy, de a Motec ugye jobb lenne. Mondjuk én a Race 07-hez használnám. Ha valaki tudna naprakész infóval szolgálni, megköszönném.
    Megoldottam, kis utánajárással. Ha valakinek kell segítség,szóljon.

  10. #110
    Mucsi István Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    13
    Üdv!
    Valakinek van ötlete és megoldási javaslata arra a problémára, hogy a motec i2 pro miért ezt a képet jeleníti meg a 4imola pályára?
    3spa meg 4valencia rendben van, bár ezek után azokban az adatokban sem nagyon bízom meg, amiket felvett.
    A kép: i.imgur.com/PmWJ2Z2.jpg

    EDIT: Megtaláltam a megoldást, de nem volt egyszerű. Kiderítettem, hogy G-erő alapján rajzolja meg a MoTeC a pályát, és kell hozzá jópár stabil kör, amely körök adatait megbízhatónak minősíti és megrajzolja a pályát. Akinek kell az eredeti info, írjon és privátban küldöm a forrást.
    Utoljára módosította: zschni; 2014. 08. 04. 23:16.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •