Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 171 (171 összesen)
  1. #151

    Re: GTR 2 Laptimes

    Hát kössz..
    Esetleg valaki elárulja a titkot ?
    Utoljára módosította: mikkkka; 2009. 09. 15. 20:20.

  2. #152
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Segítsetek légyszi !
    Time trialt hogy lehet megnézni ?
    Ha be van állítva a programban, hogy készítsen replay-t, akkor be kell menned a replay-ek közé, és az adott pálya névénél időpont szerint meg fogod találni.

    Ha viszont timetrial-ban akarsz a saját legjobb köröd ellen versenyezni, akkor azt a garázsban a monitor alatt lévő timetrial fülnél tudod elmenteni, majd később visszatölteni.

  3. #153

    Re: GTR 2 Laptimes

    Hogy ezt nem észre! ( a replay meg volt)

    Köszönöm!
    Utoljára módosította: mikkkka; 2009. 09. 16. 06:51.

  4. #154
    Tamásy Gábor Regisztrált tamagaba logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 04.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    22

    Laptime

    Hello!
    Valencia - 1.38. Volt már 1.37 is, de akkor már nyálas lett a monitor úgy mentem
    Hogy 1.33-at hogy csinált a rekorder, gratula neki.

  5. #155
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tamagaba írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Valencia - 1.38. Volt már 1.37 is, de akkor már nyálas lett a monitor úgy mentem
    Hogy 1.33-at hogy csinált a rekorder, gratula neki.
    Először érdemes valami kevésbé macerás pályával kezdeni. Zhuhai például lényegesen kevesebb bűvészkedést igényel, a kanyarok nagyrésze padlófék, befordít, padlógáz.

  6. #156
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Először érdemes valami kevésbé macerás pályával kezdeni. Zhuhai például lényegesen kevesebb bűvészkedést igényel, a kanyarok nagyrésze padlófék, befordít, padlógáz.
    csak nem esőben

  7. #157
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    csak nem esőben
    Esobe egyenesense tudok menni nemhogy kanyarodjakis.

  8. #158
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Esobe egyenesense tudok menni nemhogy kanyarodjakis.
    Esőben tudsz egyenesen menni? Szerencsés ember vagy
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #159
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Esőben tudsz egyenesen menni? Szerencsés ember vagy
    Most epp nincs ekezetem, gondolom reszben emiatt valamit alaposan felre ertettel sztem. Mondjuk mostanra sokat javult a helyzet, szeressem az esot. De regebben ugy mentem 100% esobe soft wet-el mint most hard slick-el.

  10. #160
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ja, mostmár nekem is sikerült elolvasnom. Hiába, ha a monitort nézem olvasás közben, az csodákra képes
    Egyébként könnyű esőben kanyarodni. Gázfröccs nélkül válts vissza, akkor biztos megindul valamelyik irányba a hátulja
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  11. #161
    Hello,

    Ez az első posztom itt, és szeretnék kérdezni néhány dolgot.
    Egyelőre csak ismerkedek a szimekkel, úgyhogy messze vagyok még attól, hogy bármilyen bajnokságban induljak.
    Szeretnék néhány tanácsot kérni valaki olyantól, aki már tapasztaltabb és meg tudja mondani, hogy milyen alapvető hibákat vétek, mit kellene másképp csinálnom.
    Nézegettem a köridőket a nogripracing.com hotlap szekciójában és elképesztő gyors körök vannak.
    Éppen Barcelonára próbálgatom setupolni a Ferrari 360-at (a Modena-t, nem a GTC-t).
    Én kb 1:48.8-as köröket tudok futni egy félkész setuppal, míg a feltöltött körök közül a leggyorsabb 1:42.8-as. Letöltöttem, és hallom, hogy szinte az egész kör alatt szól a kipörgésgátló. Mennyi lehet kb. a reális, átlagosan versenyképes idő ezzel az autóval? 1:44-1:45?

    A másik dolog, sehol sem találtam leírást arról, hogy kell beállítani az autót, elsősorban a fékeket ahhoz, hogy a kanyarba mélyen befékezzek. Most a fékerő 57-58 százalékát tolom előre, jó-e ez így?

    Ha valaki esetleg úgy gondolja, hogy segítene annak átküldenék replay-t, Motec logfile-t, setupot.

    Köszi,
    Csaba

  12. #162
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg csposta24 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello,

    Ez az első posztom itt, és szeretnék kérdezni néhány dolgot.
    Egyelőre csak ismerkedek a szimekkel, úgyhogy messze vagyok még attól, hogy bármilyen bajnokságban induljak.
    Szeretnék néhány tanácsot kérni valaki olyantól, aki már tapasztaltabb és meg tudja mondani, hogy milyen alapvető hibákat vétek, mit kellene másképp csinálnom.
    Nézegettem a köridőket a nogripracing.com hotlap szekciójában és elképesztő gyors körök vannak.
    Éppen Barcelonára próbálgatom setupolni a Ferrari 360-at (a Modena-t, nem a GTC-t).
    Én kb 1:48.8-as köröket tudok futni egy félkész setuppal, míg a feltöltött körök közül a leggyorsabb 1:42.8-as. Letöltöttem, és hallom, hogy szinte az egész kör alatt szól a kipörgésgátló. Mennyi lehet kb. a reális, átlagosan versenyképes idő ezzel az autóval? 1:44-1:45?

    A másik dolog, sehol sem találtam leírást arról, hogy kell beállítani az autót, elsősorban a fékeket ahhoz, hogy a kanyarba mélyen befékezzek. Most a fékerő 57-58 százalékát tolom előre, jó-e ez így?

    Ha valaki esetleg úgy gondolja, hogy segítene annak átküldenék replay-t, Motec logfile-t, setupot.

    Köszi,
    Csaba
    Isten hozott a SIM világában!

    Én inkább javaslom a köridőket innen nézni: http://gtr2.gplrank.info/ (Innen nézve futható az 1.42 eleje, de ez minden segítség nélkül.
    A setupoláshoz idő és türelem kell, aztán majd szépen jönnek a jobb és jobb körök.
    A fékerő elosztás a vezetéstechnika miatt mindenkinek más és más, és függ a futóműtől is! Ez is gyakorlás útján kitapasztalható.

  13. #163
    Ááá, köszi, hallotam már a GPL rank-ről, nem tudtam hogy GTR2-re is van. Az az 1.46-os reference time talán nem olyan elérhetetlen, de az 1:42

    Értem én, hogy egy jó setup-tól nem leszek jobb, de olyan alulkormányzott volt a Porsche és a Ferrari is, amiket elkezdtem próbálgatni, hogy muszáj lett belenyúlni.
    Igazából nem is setupolok, inkább még csak próbálgatom, minek mire milyen hatása van.
    A lengéscsillapítókkal már negyedik este molyolok...
    Itt a Motec project amit használok:
    http://www.nogripracing.com/forum/sh...ad.php?t=32733

    A fékkel viszon teljeen tanácstalan vagyok, sosem blokkolnak a kerekek, pedig minden segítség ki van kapcsolva. A trailbraking egyáltalán nem megy, amúgy sem érzem ezt a fékezés dolgot egyelőre. Félek fékezni, vagy valami ilyesmi.

  14. #164
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csposta24 írta Hozzászólás megtekintése
    Ááá, köszi, hallotam már a GPL rank-ről, nem tudtam hogy GTR2-re is van. Az az 1.46-os reference time talán nem olyan elérhetetlen, de az 1:42

    Értem én, hogy egy jó setup-tól nem leszek jobb, de olyan alulkormányzott volt a Porsche és a Ferrari is, amiket elkezdtem próbálgatni, hogy muszáj lett belenyúlni.
    Igazából nem is setupolok, inkább még csak próbálgatom, minek mire milyen hatása van.
    A lengéscsillapítókkal már negyedik este molyolok...
    Itt a Motec project amit használok:
    http://www.nogripracing.com/forum/sh...ad.php?t=32733

    A fékkel viszon teljeen tanácstalan vagyok, sosem blokkolnak a kerekek, pedig minden segítség ki van kapcsolva. A trailbraking egyáltalán nem megy, amúgy sem érzem ezt a fékezés dolgot egyelőre. Félek fékezni, vagy valami ilyesmi.
    Ha gyorsulni szeretnél akkor először time trial köröket keress. Abból kiderül hogy merre és milyen sebességgel érdemes közlekedni a pályán.

  15. #165
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha gyorsulni szeretnél akkor először time trial köröket keress. Abból kiderül hogy merre és milyen sebességgel érdemes közlekedni a pályán.
    Hát, látom van hova fejlődni...
    Vannak ugye azok az Henrik Roos-féle körök, amik alapból feltelepülnek a játékkal.
    Barcelonában a hármas kanyarig bírtam tartani a lépést aztán kész, onnantól még a féktávjait sem láttam.
    1:41.339, ezt gyakorolni kell még.

    Volna egy kérdésem, mindig kuplungolok és gázfröccsel váltok vissza, na meg a szeki váltóm nincs, csak H-kulisszás.
    Mennyi időt veszthet ezzel az ember?

  16. #166
    Mucsi István Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    13
    Kérdezem, hogy a Lister Storm-ot senki nem használja? Miért van ez?
    Én még nem is mentem más kocsival csak azzal. Valenciában közepes gumikkal stabil 1:32-1:33-akat megyek Open Practice-ben, lágyabbal 1:31 közepe.

  17. #167
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zschni írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdezem, hogy a Lister Storm-ot senki nem használja? Miért van ez?
    Én még nem is mentem más kocsival csak azzal. Valenciában közepes gumikkal stabil 1:32-1:33-akat megyek Open Practice-ben, lágyabbal 1:31 közepe.
    Mert jobb kormányos, a többi pedig bal. Így könnyebb hibázni vele.
    A jelenlegi pálycsúcs Valencia-ban Lister-rel:
    1 Ferencz Gábor Lister Storm 1:29.307 Qualify2 2007-10-08 17:29:01
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2013. 10. 04. 06:03.

  18. #168
    Szerintem a Lister lassabb a többinél, csak azért nem használják sokan. Nekem mindig is tetszett, csak sajnos alattam nem versenyképes , de lehet hogy majd kipróbálom megint..
    ..ja és a visszaváltásoknál jobban koptatja a motort is, ha jól emlékszem elégé oda kellett rá figyelni ne fogyjon el túl korán.

  19. #169
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Mert jobb kormányos, a többi pedig bal. Így könnyebb hibázni vele.
    A jelenlegi pálycsúcs Valencia-ban Lister-rel:
    1 Ferencz Gábor Lister Storm 1:29.307 Qualify2 2007-10-08 17:29:01
    4gpvalencia

    Jozsef Verpelethy Hungary LISTER STORM GT Simulation 01:27.989

    Info.: GTR2-Rank
    Utoljára módosította: Taky; 2013. 10. 04. 07:35.

  20. #170
    Mucsi István Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    13
    Én nagyon köszönöm Barzo Laszlo nevű felhasználónak, hogy rendelkezésre bocsátotta azt a setup packot, és Verpelethy Jozsef-nek is, hogy megosztotta a setupjait. Valencia-ban Listerrel azonnal 1:30.056-ra javítottam és még van benne bőven

  21. #171
    Mucsi István Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    13

    Italian 24h

    Nem találtam jobb topicot, de mindenképp szeretném megosztani veletek, életem egyik nagy élménye volt.
    Kedves barátommal kitaláltuk, hogy csinálunk egy 24 órásat, mikor eljön hozzánk.
    Az eredmény az lett, hogy 2014.08.01 ~17 órától másnap este ~19:15-ig nyomtuk. Sajnos volt egy piros zászlós szakasz is, ugyanis itt Szegeden jégvihar volt szombaton kora este, és abban a jégviharban "krosszoztam" az udvaron a búvárszivattyúval. Az utolsó 1 órás etapomat viszont a munka végeztével még levezettem. A pálya 2004 Imola, az autó Ferrari 575 GTC, AI erősség 120%, Agression Real, azt hiszem összesen 777 vagy 778 kört mentünk.
    Egyszer vissza kellett tölteni, mert a célegyenes előtti sikánban tisztán féktávon beestem egy 360-as ferrari mellé (megjegyzem volt vagy 50 kör hátrányban), rámhúzta, és valahogy úgy felborult a kocsi, hogy olyan pörgés a valóságban meg sem történhet. Ki sem tudtunk lépni olyan szinten szétfagyott a játék a quit parancsra, sikerült összehozni egy 12 gigás motec log file-t, ami sérült volt, nem is ismerte fel a program. Így a motec file elveszett, mert resetelni kellett 17 óra vezetés után (a replay is elveszett).
    Ami megmaradt az a visszatöltés után az utolsó ~7óráról van meg. Ez 256 kört jelent(MoTeC file) és 27 ezer valamennyi másodpercnyi replayt, ahol a fidelity-t már minimumra raktuk, de az AI által vezérelt többi autó akkor is laggolt a játékban, legközelebb kikapcsoljuk a replayeket. A végén készítettem az eredményről egy zip-be csomagol jpeg képet, mely álljon itt zárszó helyett:4imola_Italian24h.zip
    Utoljára módosította: zschni; 2014. 08. 05. 00:13.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •