Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (171 összesen)
  1. #51
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Atesz írta
    Nekem is csak 1.37.5 a legjobb időm eddig a Ferrarival. A lambo sokkal gyorsabb vagy én vagyok béna?
    én úgy vettem észre -lambo és ferka is max 20-20kör amit eddig mentem-, hogy a ferka erősebb, több benne a kraft. viszont a lambo sokkal-sokkal jobb a kanyarban, kevésbé tolja az orrát -bár nekem még ez is rettentő sok.

  2. #52

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Atesz írta
    Nekem is csak 1.37.5 a legjobb időm eddig a Ferrarival. A lambo sokkal gyorsabb vagy én vagyok béna?
    A Wieth F550 606 LE-s Dunlop gumival, a DAMS Lamborghini 610 Michelin gumival, így 1-2 körön a gumikat is beleszámolva elméletileg nem kéne nagy különbség legyen. Az aero mutatók között most hirtelen nem tudom mennyi a különbség. Az F550-el még alig mentem, de talán a a Lambo kicsit gyorsabbnak tűnik. Ne felejtsük el azt sem, hogy a BMS 550-ek erősebbek voltak 2003-ban mint a többi 550(630 LE), 2004-es adatokat még nem ismerem.
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 08. 02. 10:09.

  3. #53

    Re: GTR 2 Laptimes

    Hehe, egyelőre én sem tudok 575-el 1.38 alá menni, kb 20-30 kör után. Annyira bennem vannak a GTR1-es féktávok, reflexek, kanyarvételek, hogy nehéz "elhinni" hogy igenis be fog fordulni az autó rövidebb féktávon, nagyobb kanyarbemeneti sebességgel. A hotlapezés nem az erősségem, és azt a 20-30 körömet is AI ellen mentem versenyben, nagyon élveztem a test-test elleni küzdelmet. Valami ilyesmi feelinget várok az online futamokon is.
    Babinszki Gábor

  4. #54
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Na ha ilyen időket mennek a középmezőny pilótái, akkor én még bazira nem tudtam alkalmazkodni a progihoz...
    Lehet neki kell durálnom magam, mert ez így nagyon nem kóser!!!
    A magam 1:36.9-ével ölég gyenguska vok...
    Vagy nektek van speedbugotok és nálam mükszik normálisan a game!
    jó lenne középmezőnyhöz tartoznom, de egyelőre még ahhoz is kevés a megbízhatóságom. Azért köszi a bizalmat

  5. #55
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    A Wieth F550 606 LE-s Dunlop gumival, a DAMS Lamborghini 610 Michelin gumival, így 1-2 körön a gumikat is beleszámolva elméletileg nem kéne nagy különbség legyen. Az aero mutatók között most hirtelen nem tudom mennyi a különbség. Az F550-el még alig mentem, de talán a a Lambo kicsit gyorsabbnak tűnik. Ne felejtsük el azt sem, hogy a BMS 550-ek erősebbek voltak 2003-ban mint a többi 550(630 LE), 2004-es adatokat még nem ismerem.

    Szóval akkor szimplán béna vagyok Bár még én sem mentem olyan sokat vele.

  6. #56

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Captain írta
    A hotlapezés nem az erősségem, és azt a 20-30 körömet is AI ellen mentem versenyben, nagyon élveztem a test-test elleni küzdelmet. Valami ilyesmi feelinget várok az online futamokon is.
    Igen, én is csatlakozom, és én is hasonlót várok majd online is!

  7. #57

    Re: GTR 2 Laptimes

    Hogy milyen jó dolog a TimeTrial, az a mai napon ismét bebizonyososdott. A fiam (8 éves-természetesen teljesen autoszim fertőzött) eddig Semi-Pro-ban max TC-vel és ABS-el nem tudott 1:42 alá menni, mentem neki egy 1:39.0-ás TT kört, és fél órán belül nyomta 39-eket!

  8. #58

    Re: GTR 2 Laptimes

    és Csiki Juniort mikor láthatjuk ahogy letolja az apját egy online versenyen?
    Babinszki Gábor

  9. #59

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Captain írta
    és Csiki Juniort mikor láthatjuk ahogy letolja az apját egy online versenyen?
    Szerintem 2-3-4 év Már többször kérdezte mikor versenyezhet majd velünk

  10. #60

    Re: GTR 2 Laptimes

    Most csak azért nem, mert Peti félti a legendát, amit maga köré épített otthon. Ezért nem vesz a Kicsicsikipetinek egy gépet... :P
    Balikó Attila

  11. #61

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Most csak azért nem, mert Peti félti a legendát, amit maga köré épített otthon. Ezért nem vesz a Kicsicsikipetinek egy gépet... :P

  12. #62

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Most csak azért nem, mert Peti félti a legendát, amit maga köré épített otthon. Ezért nem vesz a Kicsicsikipetinek egy gépet... :P
    Nem inkább fél, hogy kikap a saját fiától ?

  13. #63

    Re: GTR 2 Laptimes

    Így is mondhattam volna
    Balikó Attila

  14. #64
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Így is mondhattam volna
    Biztosak vagytok benne, hogy nem a kicsicsiki gyerkőc ver minket porrá hétvégente?

  15. #65
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: GTR 2 Laptimes

    A steering 87%,a speed sensitivy steering 50%-on,deadzone 3%.
    Utoljára módosította: prost; 2009. 09. 18. 20:07.

  16. #66

    re: GTR 2 Laptimes

    Sziasztok!

    Egy buta "kezdő" kérdés:

    Mi a bánatra jó a GTT fájl?
    Látom én hogy bent van a TT könyvtárban, de mégis
    mi az???

    Előre is kösz.

  17. #67

    re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg brick írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy buta "kezdő" kérdés:

    Mi a bánatra jó a GTT fájl?
    Látom én hogy bent van a TT könyvtárban, de mégis
    mi az???

    Előre is kösz.
    Time trial módban be tudod tölteni és azt látod szellemautónak, ill. ha mész egy jó kört, akkor le tudod menteni és elküldheted a cimbiknek, hogy tanuljanak belőle.

  18. #68

    re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Time trial módban be tudod tölteni és azt látod szellemautónak, ill. ha mész egy jó kört, akkor le tudod menteni és elküldheted a cimbiknek, hogy tanuljanak belőle.
    Köszönöm.

  19. #69
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 Laptimes

    Azt meg lehet valahogy oldani, hogy a szellemautó ne látszódjon time trialban? Mert a pályán a csík az nagyon jó dolog, de engem borzalmasan zavar a szellemautó. Na peszre gyorsabban kell menni nála, és akkor én zavarom "őt".
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  20. #70

    Re: GTR 2 Laptimes

    engem csak az zavar, hogy bizonyos esetekben a szellemautó miatt nem látni az aszfalton a "féktávot"

    amúgy én sem tudok a problémádra megoldást, csak arra van lehetőség, hogy NE legyen átlátszó a szellemautó. esetleg vmelyik file notepad-es átírásával ami a ghost car infot tárolja el lehetne érni, hogy szinte láthatatlan legyen.

  21. #71

    Re: GTR 2 Laptimes

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    engem csak az zavar, hogy bizonyos esetekben a szellemautó miatt nem látni az aszfalton a "féktávot"

    amúgy én sem tudok a problémádra megoldást, csak arra van lehetőség, hogy NE legyen átlátszó a szellemautó. esetleg vmelyik file notepad-es átírásával ami a ghost car infot tárolja el lehetne érni, hogy szinte láthatatlan legyen.
    PLR fájl, és abban a következőt állítsd be:

    Ghost min alpha distance="0.50000"
    Ghost max alpha distance="50.00000"
    Ghost min alpha value="0.00000"
    Ghost max alpha value="0.00000"

    És máris csak az árnyékát látod a kocsinak, ill. a szélvédőjét, ha áthalad rajtad.

  22. #72
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 Laptimes

    Épp most akartam megírni, hogy rájöttem. De hát akkor már nem teszem. Köszi. elég sokféleképpen megpróbáltam beállítani, hogy amikor távolodik akkor azért lássam, nekem így jött be lehinkább:

    Ghost min alpha distance="5.00000"
    Ghost max alpha distance="50.00000"
    Ghost min alpha value="0.00000"
    Ghost max alpha value="0.50000"
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  23. #73

    Re: GTR 2 Laptimes

    kösz srácok, ha fennáll majd a veszély, hogy a ghost carom gyorsabb lesz nálam igénybe veszem

  24. #74

    Re: GTR 2 Laptimes

    http://www.gtr2-timetrials.com/
    Csak a végleges játékból lehet feltölteni a GTT fájlt.
    De letölteni természetesen bármikor lehet.

  25. #75

    Re: GTR 2 Laptimes

    Sziasztok!

    Hogyan tudom a saját "legjobb" köridőmet
    elmenteni GTT fájlba???

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •