Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (251 összesen)

Téma: GTR2 Demo

  1. #101
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 Demo

    Én már offline-ban is fanatikus lettem!!! Jókat lehet versenyezni mostmár a gép ellen is!

  2. #102
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 Demo

    Valaki látta az ideális ivet száradni?
    Mert én nem.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  3. #103
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Én már offline-ban is fanatikus lettem!!! Jókat lehet versenyezni mostmár a gép ellen is!

    !!!

  4. #104

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg RQX írta
    Császtok!

    Szal nem tom tudjátok e, a demóban 6 féle kocsi van amiből 2-t lehet használni, de a másik 4-et is fellehet oldani és hasítani velük )
    Ehhez nem kell mást tenni mint:

    Ferrari 550-nél a Wieth-ben
    Listernél a Lister Racing-ban
    Sallennél a Vithaphone Racing Team-ben
    Vipernél a Zwaans-ban levő

    car kiterjesztésű filét megnyitni notepaddal, és ott a legalsó sorban a Full elé be kell írni, hogy DEMO

    Itt egy példa: classes="DEMO, FULL, 2004 ....

    Illetve le kell tölteni ezt a filét, amiben van 3 exe file és amelyik verdával akartok menni azzal a filével kell indítani a demót

    http://rapidshare.de/files/26620547/...Bonux.rar.html

    Fontos, hogy a kocsik közül a fent leírtakat írjátok csak át, mivel a többi nem megy, legalábbis nekem! Sallen-nél pl van 3 féle a demóba, de a másik kettővel kidob, a Vithaphone-val megy
    Mostmár tudjuk ezt is. Köszi.
    Ezzel a 6 autóval meg csak elleszünk szeptember végéig.

  5. #105

    Re: GTR2 Demo

    Összességében nem vagyok elájulva. Tetszik, de maradt bennem kétely bőven. Nagyon szép a grafika, brutál gépen minden maxra állítva csili-vili a játék, még a kicsit steril, élettelen színvilágával együtt is. Klasszisokkal jobb az AI mint a GTR1-GTL -ben, szépen foghatók az autók megcsúszásnál, nincs egyből pörgés koccolásnál stb, ezek jók. Jó összehasonlítási alap nekem, hogy pont Barcelona van a demo-ban és pont 575, mivel a GTR1-ben is ezzel az összeállítással mentem a legtöbbet ezen a pályán (amit nem szeretek egyébként). én a GTR1-el 1.39.0-t tudtam menni (nem röhög) itt viszont kapásból 1.38.3-al indítottam Ti meg már 37-36-os időket mentek. Szerintem nem jó az, ha ennyire távol áll egymástól a valós és a szimes köridő. Ami nagyon feltünő volt hogy sokkal nagyobb sebességgel tudok bemenni pl a repsol és a la caixa kanyarokba bármiféle megcsúszás, kisodródás vagy tapadásvesztés nélkül, és a Viktor által belinkelt setuppal gyakorlatilag padlógázzal tudok kigyorsítani. Keresem még a határokat, de nincs meg még az az érzetem pl a célegyenes végi lassításnál hogy -na most fog csúszni picit, vissza a fékből- feeling. Én sem ültem még GT autóban, csak egyszerűen furcsa a GTR1 után. Lehet hogy nem jó összehasonlítási alap a GTR1, de kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.
    Babinszki Gábor

  6. #106
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR2 Demo

    Sziasztok!

    Kicsit megkésve, de én is ki tudtam próbálni a demot.

    Elég vegyesek az érzelmeim, sok szempontból fejlődött, sok szempontból nem.

    A menük színvilága nagyon tetszik, jól átláthó, bár kicsit szokni kell az 1 után, gondolom sokunknak már reflexszerűen ment a kattintgatás.Kimentem a pályára és csodálkoztam, hogy egyből ezerrel haladok és a gép irányítja a kocsit.Kiléptem, elkezdtem kotorászni a menüben, megtaláltam a skip outlap funkciót, meg is váltam tőle.Meg ha mrá ott voltam, kikapcsoltam minden segítséget.Kimentem a pályára.

    A grafika első látásra a GTL-re hajaz, kicsit rajzfilmszerű, ahogy többen is írták, de alapvetően nem csúnya.Mondjuk én a gépem miatt csak DX7-ben próbáltam és 1024x768-ban, de egész jó így is, és ami meglepett, hogy jobban van optimalizálva mint a GTL, mert abban 800x600-ra le kellett vennem a grafikát, ha játszani akartam.Az effektek gyönyörűek, ahogy telik az idő és változtnak a látási viszonyok, az nagyon szép.

    Maga a kocsi viselkelkedése az elején tetszett, de a 10. kör után, amikor elkezdtem nyomni neki, megváltozott a véleményem.Mert ugye az tiszta sor, hogy ezek az autók borzasztóan tapadnak, de minél közelebb ér az ember a határhoz, annál inkább kezd el izegni mozogni, megcsúszni, stb.Na most ez nem igazán következett be, ugyanolyan jóindulatú maradt a legkeményebb használatnál is, akárhogy rúgtam neki, nem sikerült kihoznom a sodrából a gépet.Valahogy akármilyen erősen fékeztem, nem blokkoltak a kerekek, vagy csak éppen hogy, és kanyarodás közben 2. padlón nem fordult keresztbe a lambo.Ez azért kicsit furcsa, gondoltam, megnéztem a setupot.

    Állítgattam ezt-azt, hogy jobban fodruljon, és instabilabbá tegyem, az is lett, de közel sem annyira, mint ahogy vártam.Valahogy úgy érzem, a készítők átestek a ló másik oldalára, a GTR 1 túl szigorű volt, ez pedig túl egyszerű.A felfüggesztés is elég furcsa a számomra.Az az érzésem, hogy még az 1-nél nagyon merevre csinálták az autót és a felfüggesztést(a legpuhább rugókon autóztunk és az anti-roll bar is nagyon kicsi volt) addig itt pont az ellenkezőjét érzem, az autó nagyon laza, puha, ezért könnyebb vezetni, megy keresztbe, hosszába,de jól kontorllálható, valózsínű, hogy itt az extrém kemény beállítások felé kell majd elmenni.

    Természetesen nem az a lényeg, hogy egyedül autózva mit tud a játék, hanem akkor dől el milyen igazából, ha 30-an egyszerre tudunk játszani, mert lehet, hogy fantasztikus lesz és az egyszerűbb fizika miatt késhegyre menő csatákat tudunk vívni, de én megmondom őszintén nem erre számítottam, egyedül hajtani a gépet nem túl nagy kihívás.Igaz, hogy a GTR 1-ben nem lehetett sok mindent megcsinálni, amit a valóságban igen, sok megcsúszást szinte lehetetlen volt megfogni, de azért azt sem hiszem, hogy mindent könnyedén meg kéne oldani, mert azért a valódi GT autókat olyanok vezetik, akik kisgyerekkoruk óta ezt csinálják, tehát ahogy Superman is fogalmazott, a kis trükkök megtanulásán már túl vannak.És azért ők is eldobják néha.

    Summa summarum, másra számítottam.

  7. #107
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg RQX írta
    Császtok!

    Szal nem tom tudjátok e, a demóban 6 féle kocsi van amiből 2-t lehet használni, de a másik 4-et is fellehet oldani és hasítani velük )
    Ehhez nem kell mást tenni mint:

    Ferrari 550-nél a Wieth-ben
    Listernél a Lister Racing-ban
    Sallennél a Vithaphone Racing Team-ben
    Vipernél a Zwaans-ban levő
    Nekem annyi változás van, hogy a Vipernél pont nem a Zwaans-t kellett használnom, mert azzal kirakott windowsba hanem a Force One Festina-t volt nálam a jó!

    Egyébként mindenképp megéri kipróbálni a Listert és a Saleen-t. Nagyon nagy élmény velük menni. Sztem egész más mint az 575 és a Lambo!

  8. #108
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Összességében nem vagyok elájulva. Tetszik, de maradt bennem kétely bőven. Nagyon szép a grafika, brutál gépen minden maxra állítva csili-vili a játék, még a kicsit steril, élettelen színvilágával együtt is. Klasszisokkal jobb az AI mint a GTR1-GTL -ben, szépen foghatók az autók megcsúszásnál, nincs egyből pörgés koccolásnál stb, ezek jók. Jó összehasonlítási alap nekem, hogy pont Barcelona van a demo-ban és pont 575, mivel a GTR1-ben is ezzel az összeállítással mentem a legtöbbet ezen a pályán (amit nem szeretek egyébként). én a GTR1-el 1.39.0-t tudtam menni (nem röhög) itt viszont kapásból 1.38.3-al indítottam Ti meg már 37-36-os időket mentek. Szerintem nem jó az, ha ennyire távol áll egymástól a valós és a szimes köridő. Ami nagyon feltünő volt hogy sokkal nagyobb sebességgel tudok bemenni pl a repsol és a la caixa kanyarokba bármiféle megcsúszás, kisodródás vagy tapadásvesztés nélkül, és a Viktor által belinkelt setuppal gyakorlatilag padlógázzal tudok kigyorsítani. Keresem még a határokat, de nincs meg még az az érzetem pl a célegyenes végi lassításnál hogy -na most fog csúszni picit, vissza a fékből- feeling. Én sem ültem még GT autóban, csak egyszerűen furcsa a GTR1 után. Lehet hogy nem jó összehasonlítási alap a GTR1, de kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.
    Szerintem az, hogy néhány másodperccel jobbakat megyünk játékban, mint az igaziak, érthető! Ők nem csak arra gyúrnak hogy jó legyen a köridő, hanem a megbízhatóságra, az üzemanyagfogyasztásra, stb., és ha eldobják az autót véletlenül, nekik nem esc-t kell nyomni, hanem a sok-sok milliót csengetni...
    Még ha kicsit túl stabil is az autó, akkor is sztem százszor közelebb áll (képek és videók és személyes élmény, mármint élőben látni alapján) a valósághoz mint az első rész... De majd kijöttök októberben a ringre, és megértitek miről beszélek! A valóságban olyan erővel dobják be a kanyarokba a gépeket, hogy azt az első részben képtelenségvolt megcsinálni, max 10-ből egyszer. Itt, a második részben az arány 10-ből 9...

  9. #109
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR2 Demo

    Nem tudom, hogy a többi DFP-s kollégának milyen lett a játék, de én amikor átraktam valamelyik előre beállított profba ahogy mondták, szóval utánna valami iszonyú lassulás lett urrá a gamen! Kb 5fps lett vagy még annyi sem, ugyhogy inkább lemondok az efektekről és játszok normás sebességgel rajta!
    Remélem a teljesbe már meg lesz oldva a DFP normális támogatása!!!

  10. #110
    Gabor Nagy2 Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    10

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Valahogy akármilyen erősen fékeztem, nem blokkoltak a kerekek, vagy csak éppen hogy, és kanyarodás közben 2. padlón nem fordult keresztbe a lambo.
    nem akarok okoskodni, de ez nagyon úgy hangzik, mintha úgy jártál volna, mint én először. ha csak simán kikapcsolod a segítségeket, akkor köcsög módon magától visszakapcsolja a spin recovery-t (érthetetlen). szóval a realism menüben fent a difficulty-t simulation-re kell állítani. a fizika egyébként független a difficulty-tól, ugyanúgy mint a gtl-ben.

  11. #111
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg skc784 írta
    nem akarok okoskodni, de ez nagyon úgy hangzik, mintha úgy jártál volna, mint én először. ha csak simán kikapcsolod a segítségeket, akkor köcsög módon magától visszakapcsolja a spin recovery-t (érthetetlen). szóval a realism menüben fent a difficulty-t simulation-re kell állítani. a fizika egyébként független a difficulty-tól, ugyanúgy mint a gtl-ben.
    Úgy játszottam.Azért kösz:P

  12. #112

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Nem tudom, hogy a többi DFP-s kollégának milyen lett a játék, de én amikor átraktam valamelyik előre beállított profba ahogy mondták, szóval utánna valami iszonyú lassulás lett urrá a gamen! Kb 5fps lett vagy még annyi sem, ugyhogy inkább lemondok az efektekről és játszok normás sebességgel rajta!
    Remélem a teljesbe már meg lesz oldva a DFP normális támogatása!!!
    Nálam majdnem minden FULL, cockpit nézetből 1280X1024-ben Time Trial módban 80 és 120 fps között van a frame, ha a DFP be van dugva. Nálam nincs az általad leírt jelenség, egyébként én javasoltam az előre beállított profilok egyikét (mondjuk MOMO Force). Egyszóval a játék nem lassult be. próbáld meg a profilerből indítani a játékot (csinálsz egy profilt a GTR2 demonak), de akkor belépés után az X tengelyt mindig újra kell kalibrálni (kormányzás tengelye). Ezután próbáld meg az FFB-t mondjuk High-on használni (a MOMO Force-ét). Ha ez sem segít, akkor nem tudom nálad mi lehet a gond.....persze hátha.

  13. #113

    Re: GTR2 Demo

    Most már akkor énis leirom első tapasztalatokat:

    elég jól lett optimalizálva,ghost car király csak ripléjnél nem gószt mert kitakarja a lámpáimat (kicsi bug)azonkivül a féktárcsa nekem nem izzik pedig 1024 fullon van a felbontás...
    Az esőt hol állitom be?

    Már várom hogy megjelenjen,kiváncsi vagyok a full változatra biztos gyúrnak még a fiúk....

    Ja a másik a momo-m van beis állitom fullra a ff-et de igy is szerintem elég gyenguska ,nálatok???

  14. #114
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: GTR2 Demo

    egy valamit mindenki elfelejtett vagy nem írta le. EZ EGY JÁTÉK!!!!! senki ne várja, hogy úgy fog viselkedni az autó mint egy igazi.
    javítsatok ki ha nincs igazam: ha jóltudom az autóversenyzésben az a lényag, hogy te legyél az első. ezért minden csapat/autógyártó dollár-ojró-rubel milliókat költ arra, hogy ez így is legyen. azt is mindannyian tudjuk, hogy egy autóverseny legfőbbképen nem az egyenesekben dől el. tehát a mérnökök a mechanikai és az aerodinamikai tapadásra gyúrnak a legtöbbet. ezt a játék első részében kihagyták a srácok. aki mazohista az játszon tovább az eggyel, csúszkáljon a jégpályán. aki viszont egy jóízűt akar játszani majdnem valós körülmények között...na az vegye elő a GTR2! a második részben - amit a demó enged- lehet brutálisan kezelni a gépeket. megcsúszol megtudod fogni, nincs az az alulkormányzott feeling. végre érzed, hogy 18" full slick gumik vannak az autón. sőőőt...szakadó esőben már sikerült driftelnem !
    összeségében, a demó alapján...MEGHALT A KIRÁLY, ÉLJEN A KIRÁLY!!!!!

  15. #115
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg AmPet írta
    egy valamit mindenki elfelejtett vagy nem írta le. EZ EGY JÁTÉK!!!!! senki ne várja, hogy úgy fog viselkedni az autó mint egy igazi.
    javítsatok ki ha nincs igazam
    Részemről nincs igazad.

    Szerintem ez egy SZIMULÁTOR. Ha nagy betűkkel ezt, és a GET REAL -t ráírják, akkor legyen nagyon élethű, különben csak egy JÁTÉK lesz belőle.

    Szerintem ez tök egyszerű.

    Szerintem.

  16. #116

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta
    Részemről nincs igazad.

    Szerintem ez egy SZIMULÁTOR. Ha nagy betűkkel ezt, és a GET REAL -t ráírják, akkor legyen nagyon élethű, különben csak egy JÁTÉK lesz belőle.

    Szerintem ez tök egyszerű.

    Szerintem.
    és neked van viszonyítási alapod? talán már egy 550es maranellónak vagy egy dbr9-esnek rúgtad be a fékjét 2kiló felett? vagy netán a gtr1-et veszed alapul? az utóbbit nagyon rosszul teszed.... szerintem sokan abba a hibába esnek hogy ehhez(gtr1) viszonyítjátok a mostani demo-t.... lehet hogy egy rossz játékhoz viszonyítotok és ha a gtr2 az igazi GET REAL, nektek akkor sem lesz az, mondván itt ha 1centit nyomok a féken nem pörög forog, hanem megáll....micsoda egy rosszul összerakott játék... csatlakozom az előttem szólóhoz, aki jégtáncos szeretne maradni az használja továbbra is az első részt....

  17. #117
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 Demo

    Nah, ne legyen vita, nekilátok vágni egy videót!
    2004-től 2006 legutóbbi FIA-GT futamaiból fogok csemegézni, csúszások, keresztbemenések, fékezések, előzések, kerékvetők és egyebek lesznek benne! Amint kész lesz felrakom, és akkor mindenki el tudja dönteni a látottak alapján, hogy melyik a "GET REAL"!!!

    Nem fikázom a GTR-t, mert nagyon sokat játszottam vele és élveztem is, de valahogy nem volt az igazi... Azt is hozzáteszem, hogy ugyanúgy mint itt mindenki, soha nem vezettem, és valószínűleg nem is fogok vezetni ilyen autókat, csak kivülről amit látok, az alapján beszélek!

    Bátyókámnak kivételesen () igazat adva: MEGHALT A KIRÁLY, ÉLJEN A KIRÁLY!!!

  18. #118

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Nah, ne legyen vita, nekilátok vágni egy videót!
    2004-től 2006 legutóbbi FIA-GT futamaiból fogok csemegézni, csúszások, keresztbemenések, fékezések, előzések, kerékvetők és egyebek lesznek benne! Amint kész lesz felrakom, és akkor mindenki el tudja dönteni a látottak alapján, hogy melyik a "GET REAL"!!!

    Nem fikázom a GTR-t, mert nagyon sokat játszottam vele és élveztem is, de valahogy nem volt az igazi... Azt is hozzáteszem, hogy ugyanúgy mint itt mindenki, soha nem vezettem, és valószínűleg nem is fogok vezetni ilyen autókat, csak kivülről amit látok, az alapján beszélek!

    Bátyókámnak kivételesen () igazat adva: MEGHALT A KIRÁLY, ÉLJEN A KIRÁLY!!!
    akkor kezdésnek berakhatod ezt a videot
    http://rapidshare.de/files/26786780/mosler.avi.html
    azért kiváncsi lennék hogy ki tudná ezt így megcsinálni a gtr első részével kapásból..

    én nem vitázni akarok, csak elmondtam a véleményemet(remélem ezt még szabad) utána meg mindenki saját maga eldöntheti tapasztalatok útján hogy ki miért mit mondott. nem akar szerintem senki senkit meggyőzni, mindenki maga fogja eldönteni, hogy akarja e ezt a játékot és ha igen akkor azt azért mert nagyon jól sikerült vagy csak azért hogy a többi szim fanatikussal üljön le hétről hétre versenyezni.(én ehhez az utóbbihoz tartozom, ahogy anno N. ufo is )

    viszont az a tábor, aki a demo-t könnyen vezethetőnek tartja és nem reálisnak annak ajánlom a hungaroring-i gt versenyt, látogasson ki, járja be a pályát, a sikánt, az első kanyart meg amit még tud és ráfog jönni, hogy melyik kiadás jár legközelebb a get real-hez..

  19. #119

    Re: GTR2 Demo

    Emberek el kell fogadni, hogy az elmult 2 evben a valos autok is jobbak lettek, es ezt a GTR 2 is tukrozi :P
    Amugy nekem is jobban bejon a hatarhelyzetekbeni megfoghatosag. Ha jol belegondoltok akkor ez a versenyek szempontjabol is jo lesz nekunk, mert ha 2 ember versenyzik es az egyik hibazik, akkor nem kavicsagy es benazas vissza lesz az eredmeny ( +15 mp), hanem kis korrigalas es mehet tovabb a harc. Szerintem sokkal jobb lesz ez nekunk. Tobb izgalmasabb, szebb versenyt fogunk latni es atelni.

    Gepigeny sztem abszolut profi, 1280x1024-ben minden letezo opciot maxra huzva, elsimitas ,szureseket is practice modban 80 fps. 16 AI-val verseny kozben hatulrol nezve is 30-35 fps. A kerek detailt nyomjatok maxra es akkor latni fogjatok a replayben az izzo fekeket
    Pataki Adam

  20. #120

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    Emberek el kell fogadni, hogy az elmult 2 evben a valos autok is jobbak lettek, es ezt a GTR 2 is tukrozi :P
    Amugy nekem is jobban bejon a hatarhelyzetekbeni megfoghatosag. Ha jol belegondoltok akkor ez a versenyek szempontjabol is jo lesz nekunk, mert ha 2 ember versenyzik es az egyik hibazik, akkor nem kavicsagy es benazas vissza lesz az eredmeny ( +15 mp), hanem kis korrigalas es mehet tovabb a harc. Szerintem sokkal jobb lesz ez nekunk. Tobb izgalmasabb, szebb versenyt fogunk latni es atelni.
    Így van.

    Akármilyen is lesz, úgy is ezzel fogjuk nyomni.
    Akkor már inkább olyan legyen, mint amilyen a demó, mert így tényleg sokkal harcosabb meccsek lesznek, és nem leszünk annyira kiszolgáltatva a mások vagy a sajátmagunk apró hibáinak, melyek következtében gyakran mindkét érintett fél eldobta a kocsit. (értek itt ezalatt egy apró koccot mondjuk féktávon)

    A gépigényhez csak annyit, hogy ha az élsimítást és a másik okos funkciót kilőve a MoTec kikapcsolása után 65-ről 130-ra ugrik az fps.

  21. #121
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Mike írta
    és neked van viszonyítási alapod? talán már egy 550es maranellónak vagy egy dbr9-esnek rúgtad be a fékjét 2kiló felett? vagy netán a gtr1-et veszed alapul? az utóbbit nagyon rosszul teszed.... szerintem sokan abba a hibába esnek hogy ehhez(gtr1) viszonyítjátok a mostani demo-t.... lehet hogy egy rossz játékhoz viszonyítotok és ha a gtr2 az igazi GET REAL, nektek akkor sem lesz az, mondván itt ha 1centit nyomok a féken nem pörög forog, hanem megáll....micsoda egy rosszul összerakott játék... csatlakozom az előttem szólóhoz, aki jégtáncos szeretne maradni az használja továbbra is az első részt....
    Sziasztok!
    Ha már ekkora a véleménnyilvánítás akkor én is leírom amit én gondolok.
    Teljesen egyetértek abban hogy sokkal játszhatóbb a GTR2 mint az 1 de ez az én véleményem.
    Egy egyszerű példa:amióta leszedtem a GTR2-t azóta csak azzal nyomom. Tegnap a nyári bajnokság Enna-hoz ért és mivel tetszik nagyon a pálya mondom elindulok a versenyen. Mivel napok óta a GTR2-t nyomom így az esti versenyen egyszerűen nem tudtam 1 normális kört menni.Olyan volt mintha jégen autóztam volna + még a talajt is mozgatták volna alattam.Az egyik híres Rally szimulátorral játszva a jeges havas pályákon nem éreztem ilyet mint tegnap.Lehet hogy én vagyok a béna sőt béna is vagyok de egyszerűen nem ment nem tudtam a pályán maradni na meg persze jöttek a szokásos érthetetlen megpördülések amit mai napig nem tudom hogy mitől lehet de ha valaki megtudja magyarázni akkor azt megköszönném hogy azok mitől vannak mert kíváncsilennék.Még mielőtt megszólnátok azt hozzáteszem hogy én sem ültemmég hasonló versenyautóban de azért van valamekkora viszonyításom. Az avataromban látható technikával kijárok télen ökörködni a befagyott tavakra de nem tapasztaltam olyanokat a jégen autózva mint a GTR1-ben.Na most ezért kövezzetek meg nem érdekel ez az én véleményem ezt én így gondolom így érzem. Lehet hogy csak nemállrá a lábam a GTR-1-re az is lehet de ezzel nem azt akartam mondani hogy rossz a játék sőt azt mondom hogy jó mert sok örömpercet szerzett nekem csak az a véleményem hogy nekem jobban tetszik a GTR2 mint az 1.Olyan szinten jobban tetszik hogy elgondolkoztam azon hogy a következő GTR1-s bajnokságban elinduljak e de szerintem megvárom a GTR-2 bajnokság indulását.Az elejétől fogva ahogy elkezdetm a GTR-1 nyomni azóta nem vagyok vele kibékűlve de ez a GTR-2 más az első alkalommal amikor kipróbáltam úgy keltem fel a cockpit-ből hogy iegn ez az ez fa.....a volt.
    Perzse mindenkinek más a véleménye hál istennek ezért kerek a világ ugyhogy én csatlakozom azok táborához akiknek a GTR-2 egy kis színt visz a sim versenyzés világába.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  22. #122

    Re: GTR2 Demo

    Mivel látom, hogy itt csupa olyan ember van, aki nálam sokkal jobban ért ehhez, csak félénken kérdeznék:
    Mennyire lehet valósághoz közeli az, hogy egy 700 lóerős autó második-harmadik fokozatban, kanyarban, padlógázon nem tör ki? Ezt még egy 1200-as LADA-val sem mindig lehet megcsináli, pedig az valamivel 700 alatt teljesít.
    Mennyire lehet valósághoz közeli az, hogy esőben, soft slick gumival 1.40-et megyek Barcelonában, amikor "állóvizes" a pálya? Mindezt elsőre, gyakorlás nélkül, amikor kipróbáltam...
    Tudom, fejlődtek az autók a valóságban, de azért a fizika törvényei nem változtak. Én sem mentem ugyan ilyen autókkal még, de volt pár "erősebb" gépem (van itt, aki látta már ) és higgyétek el, volt, hogy megpróbáltam, hol vannak a határok.
    Ha pusztán azért örülünk, mert könnyebb a pályán maradni, akkor nem kell GTR2. Van NFS, Tesdrive, meg egy csomó hasonló remek progi. Elfogadom, hogy élvezetesebb lehet egymás ellen csatázni, mert ez a korai rFactor-fizika (majdnem) mindent megbocsájt, de ne bizonygassuk, hogy ez egy hardcore sim. Persze, lehet az is, (amit nagyon remélek) hogy ez csak egy "könnyített" vevőcsalogató és amikor kijön a végleges változat, akkor teljesen okafogyottá válnak a kis értekezéseink.
    Balikó Attila

  23. #123
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Mivel látom, hogy itt csupa olyan ember van, aki nálam sokkal jobban ért ehhez, csak félénken kérdeznék:
    Mennyire lehet valósághoz közeli az, hogy egy 700 lóerős autó második-harmadik fokozatban, kanyarban, padlógázon nem tör ki? Ezt még egy 1200-as LADA-val sem mindig lehet megcsináli, pedig az valamivel 700 alatt teljesít.
    Mennyire lehet valósághoz közeli az, hogy esőben, soft slick gumival 1.40-et megyek Barcelonában, amikor "állóvizes" a pálya? Mindezt elsőre, gyakorlás nélkül, amikor kipróbáltam...
    Tudom, fejlődtek az autók a valóságban, de azért a fizika törvényei nem változtak. Én sem mentem ugyan ilyen autókkal még, de volt pár "erősebb" gépem (van itt, aki látta már ) és higgyétek el, volt, hogy megpróbáltam, hol vannak a határok.
    Ha pusztán azért örülünk, mert könnyebb a pályán maradni, akkor nem kell GTR2. Van NFS, Tesdrive, meg egy csomó hasonló remek progi. Elfogadom, hogy élvezetesebb lehet egymás ellen csatázni, mert ez a korai rFactor-fizika (majdnem) mindent megbocsájt, de ne bizonygassuk, hogy ez egy hardcore sim. Persze, lehet az is, (amit nagyon remélek) hogy ez csak egy "könnyített" vevőcsalogató és amikor kijön a végleges változat, akkor teljesen okafogyottá válnak a kis értekezéseink.
    Az 1200-s Lada esetével nincs is baj csak azzal hogy a GTR-1 ben ha egy picit is megcsúszol az végzetes már néha az is elég ha csak az autó sulypontyát a másik oldalra helyezzük. De mivel az igazi fizika törvényei nem ilyenek mert akkor a te autóid határait próbálgatva te sem lennél itt ugyebár de hál istennek ez nem így van.A lényeg az az hogy mindenkinek más a véleménye és ez így is van rendjén de azért az NFS-t meg a Tesdrive-t nem kellene egy lapon emlegetni még a GTR-1 sem szerinetm.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  24. #124

    Re: GTR2 Demo

    Szeretném hinni, hogy a Simbin a GTR2 Demoba a majdan a full verzióban is megtalálható Simulation fizikát tette és emellett azt is szeretném hinni, hogy ezeket az autókat jóval nehezebb a valóságban vezetni, mint ebben a demóban tapasztalható, viszont ez a két dolog nem fér meg egymás mellett jelen állás szerint, sajnos...

    Ahogy Attila is kifogásolja: furcsa, hogy egy ilyen nyomatékos autó, kanyarban, határon, padlógázra nem tör ki...

  25. #125
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    "Mennyire lehet valósághoz közeli az, hogy egy 700 lóerős autó második-harmadik fokozatban, kanyarban, padlógázon nem tör ki? Ezt még egy 1200-as LADA-val sem mindig lehet megcsináli, pedig az valamivel 700 alatt teljesít.
    Mennyire lehet valósághoz közeli az, hogy esőben, soft slick gumival 1.40-et megyek Barcelonában, amikor "állóvizes" a pálya? Mindezt elsőre, gyakorlás nélkül, amikor kipróbáltam...
    ...Ha pusztán azért örülünk, mert könnyebb a pályán maradni, akkor nem kell GTR2. Van NFS, Tesdrive, meg egy csomó hasonló remek progi. Elfogadom, hogy élvezetesebb lehet egymás ellen csatázni, mert ez a korai rFactor-fizika (majdnem) mindent megbocsájt, de ne bizonygassuk, hogy ez egy hardcore sim. Persze, lehet az is, (amit nagyon remélek) hogy ez csak egy "könnyített" vevőcsalogató és amikor kijön a végleges változat, akkor teljesen okafogyottá válnak a kis értekezéseink.
    Teljesen egyetértek!


Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •