Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (251 összesen)

Téma: GTR2 Demo

  1. #76

    Re: GTR2 Demo

    Nem tudom ezt olvasta már vki?
    http://forum.rscnet.org/showthread.php?t=261006
    Ezek szt a demo nem simulation modban van?
    Vagy ez csak nekem új?

    - Sit@ -


  2. #77
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Nagyfelbontású kerekek? (vagy valahogy így...)

    A DFP-s kollégákat kérdezném az FF effektekről. Nálam a GTL-hez hasonlóan itt sincs semmi, csak középrehúzó erő
    ŐŐŐŐŐ....! Nem tudom! Annyira a játékkal voltam elfoglalva, hogy erre őszintén nem is figyeltem! De megnézem!
    Amugy összeségében nekem tetszik!
    Nekem ez az automata kuplung nem igazán tetszik benne!Olyan nem is tudom!Nem ilyen volt az 1-ben, de ez csak biztos megszokás kérdése!
    Én sem látom a lamborban normálissan a kijelzőt! Működni működik csak olyan kicsik a betük, hogy nem látom! Nekem az tünt fel, hogy a gumik nem melegszenek túl olyan hamar mint az 1ben!
    Volt nem 1 megpördülésem meg miegymás és abszolut nem voltak annyira melegek a gumik mint amire számítottam!
    Az irányitás, sokkal könnyebb mint az 1ben! Nekem maga a sebességérzet jobban tetszik, mert nekem az 1ben ugy tűnt, hogy amikor minden rendben akkor olyan normálissan történnek az események, de ha kicsit sok vagy valami van akkor hirtelen "felgyorsul" mindne és szinte nincs időd reagálni a dolgokra!
    Elsőre ennyi! Versenyt még nem mentem de majd mindjárt!

  3. #78
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR2 Demo

    Nálam sincs FF csak középre húzás!
    Rájöttem, hogy mire hasonlít nagyon az irányitás!!! A gokartra! Tisztára! Tök jo!
    Kiprobáltam milyen délután 6kor és valami döbbenet fogadott amikor a kezembe került az irányitás! Nem láttam semmit, mert elvakított a nap!
    Fasza!!!!

  4. #79
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: GTR2 Demo

    "Quote:
    Originally Posted by mikewinget
    You cant b/c as soon as you restart the game drive in it then exit and recheck your .plr file it will be back to the defaults. Blimey is forcing us to drive w/ it in semi-pro for the Demo.


    That is nonsense mate. Sorry not offending you but i´ve turned off everything within the game settings, checked the PLR file and everything is turned OFF so no it is not SEMI-Pro or whatever. Even though when the game is launched I made ALT-TAB to get back to desktop and checked the PLR file. Everything is OFF. But if you think that you get fooled by the game, why not write protecting the PLR file? Maybe that helps you? As for me I have no problem and indeed I had my first spins pressing the throttle to much."

    Magam is ezt tapasztaltam.

    A Demo tetszik, sőt nagyon tetszik. A kavicságy az kavicságy, és lassul benne rendesen az autó. A gumifizika sokkal jobb, rendesen foghatók a kis csúszások. Érdekes módon, egy oldalra való kicsúszásnál sem gyorsulva csúszik az autó, hanem lassulva, közben a gumi csak normális mértékben melegszik el, és utána sem taknyos, normális mértékben kezd visszahűlni.

    Remélem a teljes verzióban is megmaradnak ezek a pozitívumok, így bőséggel csökkenti azokat a negatív érzéseket, amiket a GTR keltett.
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  5. #80
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Sit@ írta
    Ezek szt a demo nem simulation modban van?
    Vagy ez csak nekem új?
    Én ebben akkor lettem biztos amikor átraktam sim modba és minden ugyanolyan maradt mint azelőtt! Biztos, hogy a végleges egész más lesz! Ez csak amolyan vevőcsalogató demo!

  6. #81

    Re: GTR2 Demo

    Akinek DFP alatt nincs erő, az válasszon egyet az előre elkészített profilok közül (MOMO Racing, Force, G25) és máris lesz, amelyet aztán testre szabhat.

  7. #82
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 Demo

    Azthiszem a GTR 2 ben uj versenyzői magatartást kell mindenkinek megtanulni.
    A neve:STABILITÁS HOSSZU TÁVON!!
    Ugy tünik,közel leszünk egymáshoz néha sokáig.Lásd:GTL
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  8. #83
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Azthiszem a GTR 2 ben uj versenyzői magatartást kell mindenkinek megtanulni.
    A neve:STABILITÁS HOSSZU TÁVON!!
    Ugy tünik,közel leszünk egymáshoz néha sokáig.Lásd:GTL

    Az tuti !!

    De sztem a versenyek is nagyon élvezetesek lesznek, és izgalmasak !!!

  9. #84
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: GTR2 Demo

    A játék több autót is feltelepít, sajnos használni nem lehet őket. Viszont ha a csapat .car filékben a classes sorhoz hozzáadjátok a DEMO sort, a maradék járművek is megnézhetőek a showroomban.

    Figyelem, pálya betöltéskor a hozzáadott autók .exe hibával kilépnek. Tehát csak showroom!

    classes="DEMO, FULL, 2004, GT_2004, F550, FERRARI, ITALIAN, VALENCIA, MAGNY_2004, DONI_2004, ......."
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2006. 07. 22. 15:59.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  10. #85

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg aesir írta
    "Quote:
    Originally Posted by mikewinget
    You cant b/c as soon as you restart the game drive in it then exit and recheck your .plr file it will be back to the defaults. Blimey is forcing us to drive w/ it in semi-pro for the Demo.


    That is nonsense mate. Sorry not offending you but i´ve turned off everything within the game settings, checked the PLR file and everything is turned OFF so no it is not SEMI-Pro or whatever. Even though when the game is launched I made ALT-TAB to get back to desktop and checked the PLR file. Everything is OFF. But if you think that you get fooled by the game, why not write protecting the PLR file? Maybe that helps you? As for me I have no problem and indeed I had my first spins pressing the throttle to much."

    Magam is ezt tapasztaltam.
    én is olvastam az RSC-t, a hivatalos álláspont az, hogy a fizika semmit nem változik novice, semi pro és sim módban sem, mindössze a segítségek állítódnak.
    meglátjuk a véglegesben milyen lesz.

    RSC-n már 1:34.7-8-as időkről írnak a lamboval, szóval kicsit tényleg túl gyors, bár a jobb gumifizika miatt ez nem is csoda, viszont egyenesben nekem úgy tűnt, hogy lassabbak az autók, GTR-be 290 fölé is mentek az egyenes végén, itt meg 284-5-ig ment az 575 csak, ha jól emlékszem.

  11. #86
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: GTR2 Demo

    Ha jobban belegondolok, valószínűleg ez a normális. Mert akárhogy is nézzük, az autó az ugyanaz

    Végsebességre ugyan nem néztem, viszont a kanyarokban elért sebesség reálisabbnak tűnik, nem beszélve arról, hogy kanyarban is lehet egy bizonyos szintig fékezni, mert ezek a gumik tapadnak, csakúgy mint valóságban.

    A szimes idők, természetesen mindig jobbak, nekünk azért nem lebeg minden egyes féktávon és kanyarban a szemünk előtt egy halom dollárjel Kipróbáltam a Lambot, csak érzésre setupolgatva kicsikét, közel sem hibátlan körben 1.37.451. Azért az 1.34.xxx már tényleg durvus egy kicsit
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  12. #87
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Bizom benne, hogy ez a "beetetes" resze a dolognak, gondolok itt arra hogy egy picit konnyebb most a fizika a demoban, hogy tobben megvegyek a vegleges verziot.
    Csak akkor írják rá, hogy semi-pro mód, vagy béta vagy valami, ne tizenikszezer forintokért lehessen kipróbálni, hogy hátha a teljesben javult a fizika. Nekem a demo azt jelenti, hogy szeptember harmincig még tesznek bele egy rakat autót meg egy rakat pályát, a "lekle", a fizika azonban készen van, íme próbáljátok.

    Elég arcadeos egyelőre, de leszögvezem határon nem igazán feszegettem.
    Utoljára módosította: SzegletG; 2006. 07. 22. 18:46.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  13. #88

    Re: GTR2 Demo

    Azért ne feledjük el, hogy ez az egész a pénzről szól! Ha abból kicsit több pénzt tudnak csinálni, hogy arcade-osabb, vagy csak a demo arcade-osabb, akkor azt fogják csinálni. Gondolom jó pár ember azon dolgozik, hogy felmérje milyen igények vannak, mikor tudják jobban eladni az egészet és a többi...
    Pénz, pénz, pénz,,....

    ...., gondolok itt arra hogy egy picit konnyebb most a fizika a demoban, hogy tobben megvegyek a vegleges verziot....

    Ez több mint valószínű!

  14. #89

    Re: GTR2 Demo

    Próbáltátok már a boxkiállást?
    Nagyon jól dolgozik a boxszemélyzet.
    Átvált külső nézetbe és több kameraállást váltogatva mutatja a tankolást és a kerékcserét.

    Viszont 45 perces etapot szimulálva többszörös gumikopással és benzinfogyással a kerékcserénél látszik, hogy csak 8-10%-ra koptak el a med-med gumik. (ami a Lambo-nál mint tudjuk kicsit érdekes) A vezetésben meg semmi különbség nem volt, nem csúszkált, féktávon nem blokkolt, semmi.

    Úgyhogy sztem szép, meg jó, nekem nagyon tetszik, de a lentebb említett segítségek miatt (aminek a sokkal jobb köridők is betudhatók) valszeg a végleges progiban könnyebben lehet majd füstölőset fékezni, ami nekem eddig nemnagyon sikerült.

    Az lehet, hogy nálunk fejletteb országban a demó alapján is megvesznek egy progit, de kis hazánkban sokan kipróbálják a "virágbolti" verziót a vásárlás előtt, vagy megvárják a megjelenés utáni "szakvéleményeket".
    Nem tudom ezzel mennyi plussz vásárlót szereznek, de hát a mai világban egy terméket tudni kell eladni is.
    Sztem is tekintsük ezt a demót marketing fogásnak.

    Kíváncsian várom a szeptember 30.-át.

  15. #90
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Smile Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Gondolom jó pár ember azon dolgozik, hogy felmérje milyen igények vannak, mikor tudják jobban eladni az egészet és a többi...
    Pénz, pénz, pénz,,....

    Ez több mint valószínű!
    Ha könnyített fizikára van igény, akkor ne írják rá, hogy mégjobb szimuláció, ha meg pénz kell, menjenek ki feszített munkatempóban kapálni, vagy fejlesszék az NFS legeslegújabb részét, az legalább tuti üzlet.

    A teljest meg majd meglátjuk.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  16. #91

    Re: GTR2 Demo

    De megint elméletben beszélünk. Mit jelent az, hogy arcados? Valami attól lesz arcados, mert élvezhető egy cseppet és nem csurog az emberről a víz kormánytekergetés közben?

    Akkor szögezzük le, hogy ez egy IGÉNY arra, hogy valaki olyan fizikát szeretne, ami a GTR1-ben volt (a világ legpocsékabb gumifizikájával, amit valaha is írtak és a trükközésekkel, amelyket végre kellett hajtani). Ahogyan már ezerszer le lett szögezve, ezt valaki tudja kezelni és hajlandó megtanulni vezetni a szuper-instabil autókat. De egy versenyautó nem instabil. Nem szabad annak lennie. A szimes versenyzés más, mint a valódi.

    Ráadásul nem ült még egyikünk sem ilyen versenyautóban, tehát a kérdés kétszeresen is elméleti. Szerintem úgy kellene megközelíteni a dolgot, hogy kinek tetszik és kinek nem.

    Mert csak ezt lehet elmondani a cuccról, minden egyéb találgatás.

    A másik dolog pedig az, hogy hiába lett könnyebb és élvezetesebb vezetni (szerintem az élvezetes szón van a hangsúly, hiszen egy ligaversenyen ez sokat számít), aki gyors volt, az ezután is megveri a többieket.

    Én kikapcsoltam minden segítséget (még az autó clutch-ot is a gyorsabb váltások érdekében), így megyek most 1:37.xx-es köridőket, míg most olvasom az RSC-n, hogy MaxD, a Simchallengen adminja 1:33.2xx-őt ment. (????????????)

  17. #92
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: GTR2 Demo

    Jó akkor megközelítem így: nekem a demó nem jön be, mert első benyomásaim szerint nem eléggé izzaszt. Ezt szerettem volna kifejezni az arcadeosabb szóval, mert ahogy mondod, valódi Lambóval még nem közlekedtem.
    Utoljára módosította: SzegletG; 2006. 07. 22. 19:32.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  18. #93

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg SzegletG írta
    Akkor mitől volt jó a GTR? A világ legpocsékabb gumifizikáját is tudta élvezni pár ember?
    Igen tudta, de nem mindenki mazochista. Pár ember meg nem élvezte. Ennyi és nem több a kérdés lényege.

  19. #94

    Re: GTR2 Demo

    Egyébként meg teljesen mindegy, hogy én mit gondolok a GTR1-ről, a GTR2 demonak is vannak ellenfelei, meg van olyan is, akinek tetszik.

    Egyelőre úgy néz ki jól van összerakva, majd meglátjuk változik-e a teljes.

  20. #95
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Annak aki megunta esetleg a Barcelonai pályát a GTR 2 Demo-ban imhol ez:

    http://www.hsw.hu/index.php?headline...3f04f1118b1e07

    és ez:

    http://www.hsw.hu/index.php?headlinesid=7754

  21. #96
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 Demo

    Sztem király a progi !!! Nekem nagyon bejön !!!

    Ha jól tudom több GT pilóta adta hozzá a szaktudását, és tapasztalatát.
    Én hiszek nekik !!

  22. #97

    Re: GTR2 Demo

    Császtok!

    Szal nem tom tudjátok e, a demóban 6 féle kocsi van amiből 2-t lehet használni, de a másik 4-et is fellehet oldani és hasítani velük )
    Ehhez nem kell mást tenni mint:

    Ferrari 550-nél a Wieth-ben
    Listernél a Lister Racing-ban
    Sallennél a Vithaphone Racing Team-ben
    Vipernél a Zwaans-ban levő

    car kiterjesztésű filét megnyitni notepaddal, és ott a legalsó sorban a Full elé be kell írni, hogy DEMO

    Itt egy példa: classes="DEMO, FULL, 2004 ....

    Illetve le kell tölteni ezt a filét, amiben van 3 exe file és amelyik verdával akartok menni azzal a filével kell indítani a demót

    http://rapidshare.de/files/26620547/...Bonux.rar.html

    Fontos, hogy a kocsik közül a fent leírtakat írjátok csak át, mivel a többi nem megy, legalábbis nekem! Sallen-nél pl van 3 féle a demóba, de a másik kettővel kidob, a Vithaphone-val megy
    Utoljára módosította: RQX; 2006. 07. 22. 21:20.

  23. #98
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    A játék több autót is feltelepít, sajnos használni nem lehet őket. Viszont ha a csapat .car filékben a classes sorhoz hozzáadjátok a DEMO sort, a maradék járművek is megnézhetőek a showroomban.

    Figyelem, pálya betöltéskor a hozzáadott autók .exe hibával kilépnek. Tehát csak showroom!

    classes="DEMO, FULL, 2004, GT_2004, F550, FERRARI, ITALIAN, VALENCIA, MAGNY_2004, DONI_2004, ......."
    csak előkerültek azok a fránya .exe filék is


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  24. #99

    Re: GTR2 Demo

    Remélem, a full nem ilyen lesz
    Balikó Attila

  25. #100
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR2 Demo

    Új korszak jön!!! Valakinek ez fog tetszeni, valakinek a régi!
    De egy dolog tuti: akik megveszik a GTR2-öt, azok még csatáznak pár órát online, és azt élvezni fogják!

    UI: szerintem nem fog lényegeset változni a teljes verzió fizikája! Gondoljunk csak bele, hogy az első részen se változott semmi a demóhoz képest!
    És ennek nagyon is megvan a jó oldala: véééégre nem lesznek marha, bugyuta, idétlen, gagyi fizikából eredő elfékezések!!!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 07. 22. 21:49.

Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •