Oldal: 3 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (251 összesen)

Téma: GTR2 Demo

  1. #51

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Az Lcd-vel nekem is gondom van holott amikor elsőre elindítottam jól működött!

    Na kicsit gyakoroltam egyedül! Eszméletlen hasznos az hogy jelzi, hogy a leggyorsabb körödben merre mentél és hogy mikor fékeztél! Meg az sem rossz, hogy jön mögötted a szellemautó! Engem szinte belehajszolt a jobb időbe, mert már-már menekültem előle!

    Eddig egy 1:37,158-as időre futotta tőlem.

    Na ez szep grat! de a beallitast is tolcsd mar fel thx

  2. #52

    Re: GTR2 Demo

    Nálatok működik a virtuális tükör a Lambóban?
    Nálam sajna nem, vagy nem tudom hol kellene bekapcsolni a "virtual mirror"-on kívül.

  3. #53

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Nálatok működik a virtuális tükör a Lambóban?
    Nálam sajna nem, vagy nem tudom hol kellene bekapcsolni a "virtual mirror"-on kívül.

    Nekem jó. Ugyanazt csináltam mint az egyben. Tükrök tilt virtuális tükör engedélyez.

  4. #54
    Gabor Nagy2 Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    10

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Nálatok működik a virtuális tükör a Lambóban?
    Nálam sajna nem, vagy nem tudom hol kellene bekapcsolni a "virtual mirror"-on kívül.
    pályán nyomd meg az "1"-es gombot. a menüben csak engedélyezed, be is kell kapcsolni - elég hülye megoldás de így van.

  5. #55
    Gabor Nagy2 Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    10

    Re: GTR2 Demo

    A demóról meg annyit, hogy én sem tudom, hogy ez most élethűbb-e vagy sem, de a GTR 1 sokkal stresszesebb volt az tuti. Ezzel élvezetesebb lesz versenyezni. Én viszont asszem fent fogom hagyni az 1-et is, olyan napokra amikor túl jó a koncentrálóképességem a 2-höz.

  6. #56

    Re: GTR2 Demo

    Első benyomásaim:
    -Kicsit furcsa nekem a színvilága a játéknak. Már a GTL-ben is azt éreztem hogy olyan rajzfilmszerű az egész, és itt is. Majd megszokom.
    -Tetszik, hogy a konfigomon (3500+ 1GB RAM x800 1280*1024 DX9 2xAA 8xAF), minden high-ra állítva max autó 16, és rajtnál sem esett 45 alá az FPS, és végig 50-70 között volt. Egyedül stabilan 70 felett volt végig.
    - A napfény ahogy az aszfalton tükröződik az nagyon szép.
    - Klasszul lehetett test-test elleni küzdelmet vívni az AI ellen. A kisebb koccolások simán belefértek, nem kezdem egyből pörögni.

    szerk: az esős vezetés nagyon tetszik
    Utoljára módosította: Captain; 2006. 07. 21. 19:23.
    Babinszki Gábor

  7. #57

    Re: GTR2 Demo

    Nem rossz a demo, de azért egy "kicsit" bugos. Találkozott valaki olyannal, hogy az autó nem indul el a pitből (motor sem indul), csak a csávókám váltogat össze-vissza 10 másodpercenként? De olyan is volt, hogy beakadt kiindulásnál a boxban valami láthatatlan dologba, és ott tökölt.
    Mondjuk ezt a váltást megcsinálhatták volna normálisabbra is, ne csak előre tolja a váltókart állandóan.

  8. #58
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 Demo

    Kiprobáltam.
    SENKI NEMONDJA,HOGY NINCS OPTIMALIZÁLVA A GTR 2!
    Nálam is elfogadhatoan fut,kiprobáltam az éjszakai,esős rajtot,ott azért akadozott,de ahogy a mezöny elrendeződött,már elfogadhato volt a game sebessége.
    Egyébként igaz az,hogy a GTL sebességétöl egy picivel gyorsabb ugyanazon a grafikai szinten.
    Egyébként kedvencünk lessz a game,én már látom.
    Ha nem cserélek hardvert,akkor sincs semmi,megy minden tovább.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  9. #59

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Rossifumi írta
    Találkozott valaki olyannal, hogy az autó nem indul el a pitből (motor sem indul), csak a csávókám váltogat össze-vissza 10 másodpercenként?
    Találkoztam vele.

    A tükröt megtaláltam köszike.

  10. #60

    Re: GTR2 Demo

    Na sikerült végre nekem is kipóbálni!

    Sokminden igazságot leírtak már előttem, mint pl.:
    - kicsit "rajzfilmszerű" grafika,
    - gyorsabb betöltés,
    - picivel optimalizáltabb mint a gtl,
    - szép menü, jobb zene
    and so on.... jelentem nem hazudott senki

    Furcsáltam egy egészen picit az autók sebességét. Mintha gyorsabban mozognának a pályán. Egy bolha szempillányit ettől nekem arcade-os beütése van, de a nyakamat rá, hogy a végső verzió sokkal jobb lesz. (A GTL-nél is így volt)

  11. #61

    Re: GTR2 Demo

    A sok-sok igazsággal én is egyetértek...
    Ami nekem még külön tetszik a látható kéz, ami vált is. A feeling így másabb.....
    Ettől már csak a multi demo lenne jobb
    Jó szerencsét, Üdv az Erdésznek, LFS a Kohásznak!

  12. #62
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Sikerült kicsinálnom az első Lambomat! Becsület szavamra nem ez volt a célom. 20 Fokos levegőnél 3-as hűtéssel 88 fokos olajjal megsült! Úgy nézem még mindig nem komálja a gyors visszaváltásokat ez a masina. Pont mint a GTR-ben!

    Megérnek egy misét ezek a képek!
    Csatolt képek Csatolt képek

  13. #63
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR2 Demo

    Én 2 helyről szedem aztán meglátjuk melyikről jön le elöbb!

  14. #64
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Én 2 helyről szedem aztán meglátjuk melyikről jön le elöbb!

    Az előbb kíváncsiságból rákattintottam egy olyanra, hogy GTR2 Demo letöltés. És egy olyan felirat volt ott, hogy HIGH-Speed Server!!

    Az alábbi képen látható a HIGH-SPEED!
    Csatolt képek Csatolt képek

  15. #65
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Az előbb kíváncsiságból rákattintottam egy olyanra, hogy GTR2 Demo letöltés. És egy olyan felirat volt ott, hogy HIGH-Speed Server!!

    Az alábbi képen látható a HIGH-SPEED!
    Hehe!Ez lehetne a honap képe!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  16. #66

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Sikerült kicsinálnom az első Lambomat! Becsület szavamra nem ez volt a célom. 20 Fokos levegőnél 3-as hűtéssel 88 fokos olajjal megsült! Úgy nézem még mindig nem komálja a gyors visszaváltásokat ez a masina. Pont mint a GTR-ben!

    Megérnek egy misét ezek a képek!
    Az ilyenfajta váltást az igaziak sem szeretik

  17. #67

  18. #68
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 Demo

    Nekem az tetszik,hogy nincs igazán ugrás hardwer igény terén a GTL hez képest.Csak az eső dob még rá,de az sem vészes,a rajtnál van ott lassulás,de két kanyar után az is javul szépen.
    Viszont valaki látta már a felszérado ideális ivet? Én még nem véltem felfedezni...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  19. #69

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Viszont valaki látta már a felszérado ideális ivet? Én még nem véltem felfedezni...
    Ahhoz változékony időben kellene nyomni és úgy, hogy javul az időjárás esősről szárazra, mert 100% esőben nem valószínű, hogy felbukkan a száradó ideális ív.
    De ettől eltekintve lehet, hogy valakinek sikerült már.

  20. #70

    Re: GTR2 Demo

    Ha 16 bites színmélységben vagy nem megy a müszerfal kijelző!
    Váltsatok 32 bitre, és akkor 3-as gomb!

  21. #71

    Re: GTR2 Demo

    En a magam reszerol -meg mindig a demo kiprobalasa nelkul- csak azert aggodom kicsit mert tul gyorsnak tunnek a koridok amiket futni lehet. Bizom benne, hogy ez a "beetetes" resze a dolognak, gondolok itt arra hogy egy picit konnyebb most a fizika a demoban, hogy tobben megvegyek a vegleges verziot. Barcelonaban 2004-ben 1:40 volt a pole, es ha a virtualis "felelem nelkuliseget" hozzaadjuk akkor se nagyon kene tudni 1:35 ala lemenni, bar a GTR1-ben ha jol emlekszem a Greger Huttu VR-je 1:34 ugyanitt.

  22. #72

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Kiprobáltam.
    SENKI NEMONDJA,HOGY NINCS OPTIMALIZÁLVA A GTR 2!
    Nálam is elfogadhatoan fut,kiprobáltam az éjszakai,esős rajtot,ott azért akadozott,de ahogy a mezöny elrendeződött,már elfogadhato volt a game sebessége.
    Egyébként igaz az,hogy a GTL sebességétöl egy picivel gyorsabb ugyanazon a grafikai szinten.
    Egyébként kedvencünk lessz a game,én már látom.
    Ha nem cserélek hardvert,akkor sincs semmi,megy minden tovább.

  23. #73

    Re: GTR2 Demo

    Kipróbáltam éjszaka, a fényszórók nagyon jól sikerültek és a féktárcsák ahogy felizzanak az is klassz!

    A sebességérzettel hogy álltok? Nekem egy kicsit furi.
    Babinszki Gábor

  24. #74
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Kipróbáltam éjszaka, a fényszórók nagyon jól sikerültek és a féktárcsák ahogy felizzanak az is klassz!
    Na ezeket az izzó féktárcsákat akartam én is megnézni de nem jött össze. Felraktam a grafikai beállítást FULL-ra még azokat is bekapcsoltam amit csak 128 megás videokarcsi esetén ajánl a gép! De még akkor sem láttam izzani a féket!

    Hogy csináltad?

  25. #75

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Na ezeket az izzó féktárcsákat akartam én is megnézni de nem jött össze. Felraktam a grafikai beállítást FULL-ra még azokat is bekapcsoltam amit csak 128 megás videokarcsi esetén ajánl a gép! De még akkor sem láttam izzani a féket!

    Hogy csináltad?
    Nagyfelbontású kerekek? (vagy valahogy így...)

    A DFP-s kollégákat kérdezném az FF effektekről. Nálam a GTL-hez hasonlóan itt sincs semmi, csak középrehúzó erő
    Babinszki Gábor

Oldal: 3 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •