Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (251 összesen)

Téma: GTR2 Demo

  1. #26

    Re: GTR2 Demo

    milyen módban van a demo? simulation? vagy már nincs ez az opció?

  2. #27
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    http://www.fileshack.com/file.x/9110/GTR%202%20Demo/

    esetleg ezt próbáljátok, hátha gyorsabb.
    Nekem ez lett a nyerő, reggelni kell, de nyomja lefele 220-al !!


    Persze tudom hogy senkit nem érdekel ez a program !!

  3. #28

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Nekem ez lett a nyerő, reggelni kell, de nyomja lefele 220-al !!
    ja azt nem tudtam, hogy reges, lfs forumon volt linkelve, de innen nem tudtam elérni, hogy leteszteljem, mert az okos szűrő kiszűrte bizonyos kulcsszavait az oldalnak...

    RSC-n vmi torrent link is van, aki esetleg azt favorizálja.

  4. #29

    Re: GTR2 Demo


    - Sit@ -


  5. #30
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Hát nem tudom gyerekek! Minden szép meg jó csak sztem ez a demo erősen arcade jó esetben Semi-Pro modban van! Remélem a végleges nem ilyen lesz.

    Élmény vezetni! Szép a játék jók a hangok is (mondjuk semmit nem változott, de ezt tudtuk is) csak az tűnik irreálisnak, hogy kikapcsolok mindenféle vezetési segítséget és még úgysem tudom 2.-ban padlógázzal kitenni a seggét a Lambonak! Azért ez fura. Sztem azért csinálták ezt, hogy minél több embernek megtetszen és vegye a fullost. Aztán majd ott lesz Simulation mod is!

    Tényleg valaki segíthetne nekem! Hol kell azt kikapcsolni hogy automatice kirakjon a pályára és elkezdjen visszaszámolni hogy mikor jövök én?

    Ui: Elnéztem. mégis van SIMULATION mod. De semmi nem változott mikor arra raktam! Ugyanúgy képtelen vagyok megforgatni a gépet. Félre ne értsetek nem az a célom, hogy mindenáron forogjak csak szeretném látni, hogy össze lehet-e szedni ha baj van! Egyébként volt egy két alkalom amikor megindult a segge és elég szépen lehetett korrigálni!
    Azt sajnálom, hogy egy multiplayer nem fért bele a demo. Jó tudtunk volna együtt tesztelni!
    Utoljára módosította: Ace576; 2006. 07. 21. 13:47.

  6. #31
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 Demo

    Szerintem nagyon király. Én bizony kiraktam a Lambot a salakra rendesen, viszont a salakágy úgy megfogott csak néztem. Lehet hogy egy kicsit stabilabb, de azért ha megpróbálod élesbe nyomni, akkor már nem olyan barátságos sztem. Jó benne a szellemautó, van mihez viszonyítani. Nem mentem vele még csak 5-6 kört, de nekem bejön.


    Ja és egy kérdés !

    Nektek is nyomottak a betük, vagy csak én szúrtam el valamit ?

  7. #32
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Nekem is tetszik szóse róla. Főleg most, hogy kpróbáltam esőben!!! A legnagyobb királyság. Picit indul meg a segge picit korrigálsz! És nincs egyből kavicságy! Szép!!!!!

    Nekem egyébként a betűkkel semmi gondom! Egy helyet kivéve! A lambo műszerfalán, hogy elolvassam, hogy mennyi a gumihőfok ahoz nekem már nagyító kell! És csak 1024*768-ban van a game!

  8. #33
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 Demo

    Ja értem mire írtad, nekem sem sikerült álló helyzetben megpörgetnem.

    Elméletileg csak a TRACTION CONTROL van, vagy lehet bekapcsolni, nem?
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 07. 21. 14:17.

  9. #34
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Na végigtoltam egy versenyt 15 ellenfél ellen. Bruttálisan jó volt. Kezd egyre jobban tetszeni a game!

    Eddig csak a HGTRM versenyeken tapasztaltam, hogy milyen körökön át valakitől 3 tizedre lemaradva autózni. Itt sokszor kanyarokon át autóztam a gép mellett úgy, hogy néha összeért a két autó! És érdekes mód nem "ilyedt" meg a gép és tartotta a pozíciót. Jah és hozzáteszem, hogy ez még csak 100%-os erősségen volt!

    Először kicsit szokatlan volt az autók viselkedése! Sokkal nyugodtabbak lettek a mozgások! A másik dolog ami tetszik, hogy amint lemegyek az ideális ívről romlik az autó tapadása. Na ott már lehet szép kereszteket autózni!

  10. #35

    Re: GTR2 Demo

    Az RSC-n jokat irnak rola, az teny hogy konnyebben vezetheto mint a GTR, a kerdes csak az, hogy hataron autozva is konnyebb lesz-e??? Sokan azt irjak, hogy nemhogy ugyanugy fut mint a GTL hanem jobban is (Rezseszem hallasz? ).
    Motec letoltes (az i2 Pro kell): http://software.motec.com.au/release/
    GTR Motec i2 Pro beginner guide: http://www.blimeygames.com/download.php

  11. #36
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Sokan azt irjak, hogy nemhogy ugyanugy fut mint a GTL hanem jobban is
    Így van. Én azon vettem ezt észre, hogy marha gyorsan betölti a pályát! De tényleg. Nekem nincs túl combos gépem ( AMD 64 2800+, 1GB Ram és egy 6600GT) és még ennek ellenére sem kell 15mp-nél többet várnom, hogy pályán legyek. Igaz ez akkor is ha versenyre megyek és ha csak egyedül gyakorlok. Egyedüli gyakorlás során 1024*768-as felbontásnál és fullos grafika ( nem kamuzok) mellett stabilan 50FPS felett volt a mérő!

    A versenyről már nem mondható el ugyanez. Sajnos. Ott ugyanezekkel a beállításokkal stablian megvolt az 1 max 2 FPS. De levettem a grafikát és zokszó nélkül végigtoltam a versenyt! igaz, hogy minimumon volt a graf, de még úgyis kinézett valahogy és nem ment 35 alá a mérő! Meg egyébként is a vezetési élményre koncentráltam és nem a külcsínyre!!!

  12. #37

    Re: GTR2 Demo

    gyors vélemény:

    a lényeg a vezetési élmény: GTR-hez képest kijavították a hibákat, most már élmény vezetni. Nincsenek trükkös kis anomáliák vezetés közben, lehet érezni mikor van határon az autó, ill ha túllépi ezt lehet szépen korrigálni, persze nem mindíg mert ha nem vagyok elég gyors akkor pörgés a vége, és ez így van jól.
    A kormányt jól be kell állítani, pl. a gáz érzékenységet a szokásos kb. 10%-ról 30%-ra vettem fel, így ficánkolósabb, de még a jó értelemben véve. A setup változatása is jól érezhető bár ezzel az első részben sem volt gond, viszont jobban használható mivel nincsenek azok a tehetetlen megforgások...szal nekem tetszik, bár lesznek akik árkádnak mondják majd a GTR után, de az már az ő bajuk...

    a 2 autó közül nekem a Lambó jött be jobban, barátibb a cockpitje is (de pl. egyik autóban sem volt nekem műszerfalos Motec)...

    a grafika: hozzas az újabb színvonalat, szebb autók-pálya, bár a pálya nekem nem elég "fényes", kicsit élettelen, steril akárcsak az első részben...

    hangok: menüzene kellemes, az effektek pedig kicsit talán jobbak mint az első részben, sok viszont ugyanaz...

    kb ennyi egyelőre

    kérdés: esőt hol lehet beállítani???

  13. #38

    Re: GTR2 Demo

    ja és ha setupolok és keményen nyomom akkor bizony fogni kell ...

  14. #39

    Re: GTR2 Demo - Motec

    A kovetkezokeppen lehet a Motecet munkara birni a demoban:
    1. le kell tolteni a Motec i2 Pro-t, majd felinstallalni (default: C:\Program Files\MoTeC\)
    2. Meg kell nyitni a .plr fajlt notepad-el (\\gtr2demo\UserData\<jatekosnev>\<jatekosnev>.plr )
    3. Meg kell keresni a kovetkezo sort: Data Acquisition EXE= , es meg kell valtoztatni: Data Acquisition EXE="C:\Program Files\MoTeC\i2\1.0\MoTeC.exe"
    (ha default helyre lett felinstallalva a Motec, ha nem akkor azt a helyet kell megadni ahol a Motec.exe fajl van)
    4. Meg kell keresni a kovetkezo sort: MoTeC LogFolder=, es meg kell valtoztatni: MoTeC LogFolder="\MoTeC\Logged Data"
    5. Ha valaki a verseny alatt is akarja a Motecet hasznalni akkor meg kell keresni a kovetkezo sort: Data Acquisition In Race="0" es meg kell valtoztatni DData Acquisition In Race="1" -re.

    A Motecben megnezni a koroket a kovetkezokeppen lehet:
    1. El kell inditani a Motec Interpreter i2 Pro-t
    2. Csinalni kell egz uj project-et (Create a new project)
    3. a varazsloban lehet hasznalni a default beallitasokat, de lehet barmilyen nevet adni a dolognak
    4. klikk File->Open log file
    5. ki kell jelolni a c:\MOTEC\Logged Data reszt
    6. ki kell valasztani a kor(oke)t ami(k)nek a telemetriajat meg szeretnenk nezni
    majs az "add"-ra kell klikkelni es azutan az "open"-re

  15. #40
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Mielőtt belépnél a játékba van egy olyan hogy Rainfall! Azt vedd feljebb. És tuti esni fog!

  16. #41
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR2 Demo

    Hi!


    Nekem tetszik a demo bár a pálya egy picit fura szerintem a GTR1-ben jobb volt, itt az aszfaltextura meg a kerekvetok furcsak nekem. Szerintem nem a grafika beállításokkal van gond.

    Ja nekem nem muxik a sebességhatároló valamiért hiába van beállítva meg az lcd-t sem tudom léptetni.

  17. #42
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Demo

    Az Lcd-vel nekem is gondom van holott amikor elsőre elindítottam jól működött!

    Na kicsit gyakoroltam egyedül! Eszméletlen hasznos az hogy jelzi, hogy a leggyorsabb körödben merre mentél és hogy mikor fékeztél! Meg az sem rossz, hogy jön mögötted a szellemautó! Engem szinte belehajszolt a jobb időbe, mert már-már menekültem előle!

    Eddig egy 1:37,158-as időre futotta tőlem.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: Ace576; 2006. 07. 21. 15:59.

  18. #43
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 Demo

    Sztem a környezet meg a pálya grafikája gagyi. Az autó túlzottan jól kezelhető, remélem nem ilyen lesz (meg azt is, hogy nem olyan mint az első részben volt... ), kicsit finomítanak még rajta... Az eső nagyon király, szép, bár elég szánalmas, hogy szakad az eső, ki se látok a szélvédőn, de az abalaktörlő meg se mozdul...

  19. #44
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR2 Demo

    Nekem a pálya miatt meg a kocsi belso grafikája miatt is vhogy a GTR1-ben jobban éreztem magamat az autóban.


    Nekem a split időt sem mutatja a lcd csak forog az óra.

  20. #45

    Re: GTR2 Demo

    Hát gyerekek ez nekem nagyon tetszik. Űberf@sza
    Mentem egy futamot éjszaka és ahogy megkoccoltam az előttem lévőt egyből kialudt az ő hátsó és az én első lámpám.

    Micsoda derbik lesznek itt ezzel progival kéremszépen.

  21. #46

    Re: GTR2 Demo

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    milyen módban van a demo? simulation? vagy már nincs ez az opció?
    Van itt is ilyen opció, alapból a game novicébe van. A realism fülnél lehet átállítani simulation-ra

  22. #47
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR2 Demo

    Na megnéztem a Lambóban lehet váltogatni az lcd-t igaz nem ér semmit mert nem látni a betűket

    Az 575-ben nem működik valamiért.

  23. #48
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR2 Demo

    Na beraktam simulation módba, mentem vele jósokat! Visszaszívom előző hozzászólásomat a fizikáról (a pálya továbbra se tetszik grafikailag...)!
    Nézegettem elég sok idei és tavalyi FIA GT belső és külső felvételeket és így ránézésre azt mondom, hogy ennek az új fizikának sokkal több köze van a valósághoz, mint az első rész jégtáncának!
    Végre úgy lehet kezelni az autót, hogy tudni kell hol a határ, de be lehet vállalni olyan (valóságban is sokszor bemutatott ) manővereket, amit az első résszel nem lehetett volna megcsinálni, csak hatalmas szerencsével!
    Nagyon várom már a teljes verziót, tényleg hatalmas versenyek lesznek!!!
    Nagyon király!

    Ja, ami még tetszik, hogy teljesen full grafikán darál a gépemen, még akkor is ha több autó van a pályán!
    Utoljára módosította: Palesz; 2006. 07. 21. 16:43.

  24. #49

    Re: GTR2 Demo

    na kipróbáltam én is, így elsőre sim módban is nagyon könnyű, azért az 575-öt meg lehet forgatni, ha nem jókor nyomunk padlót. első részhez képest nagyon nagy a különbség vezethetőségben, nem tudom ez élethűbb e vagy sem, bízom benne hogy az és jófelé fejlődött a program.
    biztos meg fogom venni, remélem a multi nem okoz csalódást majd.

  25. #50

    Re: GTR2 Demo - Motec

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    A kovetkezokeppen lehet a Motecet munkara birni a demoban:
    1. le kell tolteni a Motec i2 Pro-t, majd felinstallalni (default: C:\Program Files\MoTeC\)
    2. Meg kell nyitni a .plr fajlt notepad-el (\\gtr2demo\UserData\<jatekosnev>\<jatekosnev>.plr )
    3. Meg kell keresni a kovetkezo sort: Data Acquisition EXE= , es meg kell valtoztatni: Data Acquisition EXE="C:\Program Files\MoTeC\i2\1.0\MoTeC.exe"
    (ha default helyre lett felinstallalva a Motec, ha nem akkor azt a helyet kell megadni ahol a Motec.exe fajl van)
    4. Meg kell keresni a kovetkezo sort: MoTeC LogFolder=, es meg kell valtoztatni: MoTeC LogFolder="\MoTeC\Logged Data"
    5. Ha valaki a verseny alatt is akarja a Motecet hasznalni akkor meg kell keresni a kovetkezo sort: Data Acquisition In Race="0" es meg kell valtoztatni DData Acquisition In Race="1" -re.
    én előbb raktam fel a motecet és utána a demo-t és nekem ez mind alapból már benne van a plr fileban.

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •