Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)

Téma: HGTRM-4 Monza

  1. #1
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Elfelejtettem, hogy nem 9-től kezdődik a futam, aztán csodálkoztam, hogy warm-up alatt nem tudok csatlakozni. Pedig beizzítottam volna a porsche-mat

  2. #2
    Király Attila Regisztrált Atesz 4 logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 22.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    45

    Re: HGTRM Nyári Kupa 2006

    Bocs Tomi, hogy kolbászoltam egy kicsit előtted de azt hittem belülről akarsz már megelőzni, remélem a koccoláskor nem lett semmi, az eredmény legalább is ezt mutatja!


    ATESZ 04 - FRIZ 22

  3. #3
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    HGTRM-4 Monza

    Hát azt hiszem ez a futam nem a szépségéről lesz híres, jó kis kavarodás volt a pályán. SaJnos én Benczédi Zsoltot elkaptam hátulról a futam elején féktávon, elnézést kell kérnem tőle, mert bár úgy éreztem hamarabb fékezett mint amire számítottam bekalkulálva az esőt is, de nekem óvatosabbnak kellett volna lennem.
    A kezdők miatt felmerült bennem, mivel én magam is pörögtem jónéhányszor (bár esőre nem készültem egyáltalán) és szinte minden körben láttam valakit pályán kívül, hogy mi a véleményetek arról, ha átállnánk fix száraz időre a nyári kupa alatt?

  4. #4
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Monza

    Nekem (mint kezdőnek) nagyon tetszett az eső. izgalmas verseny volt, végig koncentrálni kellett,szerintem kár lenne ezt kihagyni.

  5. #5
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Monza

    Monza - VCRCHECK.doc

    A doksi alján az eredményt a következőképpen kell értelmezni:
    Azonos körszámon belül a "Time" oszlop adja meg a sorrendet.
    Magyarul a Piski Tomi nyert. Grat neki.

  6. #6
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Monza - VCRCHECK.doc

    A doksi alján az eredményt a következőképpen kell értelmezni:
    Azonos körszámon belül a "Time" oszlop adja meg a sorrendet.
    Magyarul a Piski Tomi nyert. Grat neki.
    A site-on eredmény 8 nap múlva lesz.

  7. #7
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Hát azt hiszem ez a futam nem a szépségéről lesz híres, jó kis kavarodás volt a pályán. SaJnos én Benczédi Zsoltot elkaptam hátulról a futam elején féktávon, elnézést kell kérnem tőle, mert bár úgy éreztem hamarabb fékezett mint amire számítottam bekalkulálva az esőt is, de nekem óvatosabbnak kellett volna lennem.
    A kezdők miatt felmerült bennem, mivel én magam is pörögtem jónéhányszor (bár esőre nem készültem egyáltalán) és szinte minden körben láttam valakit pályán kívül, hogy mi a véleményetek arról, ha átállnánk fix száraz időre a nyári kupa alatt?
    Grat a célbaérkezőknek, és a győztesnek.

    Valóban izgi volt a verseny, amíg boxutca áthajtásos büntim miatt pit request-et nem nyomtam, s erre a hülyeségemre a boxutcán jöttem rá, és rutinból esc-et nyomtam, és miután kinn találtam magam esett le, mekkora egy hülye vagyok.

    Addig pörögtem én is néhányat, bár nem kellett volna annyira izgulnom az eső miatt, mert mások is pörögtek rendesen.

    Ha vkinek gondot okoztam, bocsi érte.

    Én azért támogatnám a fix szárazat, met én is csak szárazra koncentráltam.

    Köszönet Tomcy kollegának a setupért, mert qualon PB-t mentem vele.
    Utoljára módosította: vlori; 2006. 07. 16. 22:42.

  8. #8
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Monza

    Grat minden befutónak !!!
    Rájöttem hogy nem rajongok az esős futamért !!

    Csiki Peti !
    Bocsi mikor köröztél, nem tudtam merről fogsz jönni.
    Ezért volt az a kis bizonytalanság !!!

  9. #9
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Hát azt hiszem ez a futam nem a szépségéről lesz híres, jó kis kavarodás volt a pályán. SaJnos én Benczédi Zsoltot elkaptam hátulról a futam elején féktávon, elnézést kell kérnem tőle, mert bár úgy éreztem hamarabb fékezett mint amire számítottam bekalkulálva az esőt is, de nekem óvatosabbnak kellett volna lennem.
    A kezdők miatt felmerült bennem, mivel én magam is pörögtem jónéhányszor (bár esőre nem készültem egyáltalán) és szinte minden körben láttam valakit pályán kívül, hogy mi a véleményetek arról, ha átállnánk fix száraz időre a nyári kupa alatt?
    Fix száraz idő?Az jo lenne,mert az maradhatna akkor a GTR 2 ben is!
    Legalább akkor lehet,hogy nem kell videokártyát vennem,mert esetleg elbirja a gép a progit,mivel nincs eső!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  10. #10
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Grat minden befutónak !!!
    Rájöttem hogy nem rajongok az esős futamért !!

    Csiki Peti !
    Bocsi mikor köröztél, nem tudtam merről fogsz jönni.
    Ezért volt az a kis bizonytalanság !!!
    Tibi, semmi gond, de a legelső alkalommal nem értettem miért engedtél el, mivel akkor pozícióért küzdöttünk, Te voltál a 3. (boxkiállás előttt voltál), és én 4.-ként jöttem vissza a pályára a kiállásom után.

  11. #11
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Fix száraz idő?Az jo lenne,mert az maradhatna akkor a GTR 2 ben is!
    Legalább akkor lehet,hogy nem kell videokártyát vennem,mert esetleg elbirja a gép a progit,mivel nincs eső!
    LOL Rezsőm!
    Ha változtatunk, az csak a Nyári Kupa idejére vonatkozik, és kezdő pilótákra való tekintetttel, hiszen ők eső nélkül is még sok dologgal küzdenek.
    A GTR2 bajnokságokban biztosan változó időjárás lesz!

  12. #12
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Tibi, semmi gond, de a legelső alkalommal nem értettem miért engedtél el, mivel akkor pozícióért küzdöttünk, Te voltál a 3. (boxkiállás előttt voltál), és én 4.-ként jöttem vissza a pályára a kiállásom után.
    Első esős futamom volt, nem voltam biztos benne hogy tökéletesen uralom a autót.
    Nem akartam valami ostoba hibát elkövetni.
    Szárazon azért szélesebb lett volna a LAMBO !!!

  13. #13
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Első esős futamom volt, nem voltam biztos benne hogy tökéletesen uralom a autót.
    Nem akartam valami ostoba hibát elkövetni.
    Szárazon azért szélesebb lett volna a LAMBO !!!
    Azt sejtem!

  14. #14
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Monza

    Bár a verseny elején kicsit féltem az esőtől mivel nem volt rá külön setupom,de gyorsan a bemelegítőn sikerült jó irányba állítanom a Vertigót. Szóval nekem személy szerint nagyon tetszett ez az esős futam is,és bár többször megpördültem,kicsúsztam, egész jó lett a végeredmény. Szerintem maradjon a változó időjárás,mivel a rendes bajnoksában is ez lesz,és bár biztosan más lesz a GTR2 fizikája,mégis valamilyen ezirányú tapasztalat megszerezhető itt is a versenyek során.Nem is beszélve arról,hogy egy gyengébb autóval is lehet viszonylag jobb helyezést elérni,amit száraz körülmények között sokkal kisebb eséllyel érhetünk el.
    Kunszabó Sándor

  15. #15
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Monza

    mikor lesz replay fent?
    Kunszabó Sándor

  16. #16
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM-4 Monza

    A futamom: pfffffffffffffff

  17. #17
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    mikor lesz replay fent?
    Ma délután.

    Nekem asszem volt 3 egyszerű piruettem kigyorsításon és asszem volt két kavicságyas kicsúszásom, amiből az egyik kb. fél perc lehetett mire visszamásztam a pályára.
    Sztem csak azért volt az a sok kicsúszás, mert tényleg keveset megyünk esőben (ami nem olyan nagy baj) és ebből adódóan senki nem az a kifejezetten esőmenő. Úgyhogy kell az embernek jónéhány kör, amíg alkalmazkodni tud a tapadási (inkább csúszási) viszonyokhoz és mindenhol megtalálja a megfelelő féktávot.

    Ui.: Kíváncsi vagyok arra, hogy a GTR2-ben tetszeni fog-e az esős időjárás sokaknak annyira , hogy esetleg megyünk direkt esőfutamot, amire rá lehet készülni rendesen.

  18. #18
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Monza

    Hát igen !!

    Mint írtam, nem szerettem bele az esős környezetbe, de igazat adok azoknak akik azt mondják hogy legyen esős futam. Végülis ha majd a GTR2-ben is előfordulhat esős futam, akkor jobb ha szokjuk.

    Vááááá miket írok !!

  19. #19
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    mikor lesz replay fent?
    A futam után automatikusan felkerül mindig a site-ra, én tegnap este f11-kor töltöttem le.

  20. #20
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    Re: HGTRM-4 Monza

    Jó volt a futam

    Én szárazon gyakoroltam, erre esik... Az első körben pörögtem-forogtam, mint denevér a mikróban (de tuvább tudtam menni karcolásokkal), aztán betettem 2 tojást apedálok alá. Egy darabig rendesen mentem, majd elkezdődtek a lekörözések. Ezeket már megszoktam, nekem nem volt gond (a lekörözők nevében nem nyilatkozom. Aztán egyszercsak valaki hátulról kicsit meglökött és ezután párszor lecsúsztam az útról, úgyhogy inkább kimentem javítani. Az autó "megjavult", de a verseny vége felé kezdtem fáradni és ezért estem párat.

    A "csak száraz verseny" témához: igaz, hogy úgy a legkönnyebb, de szerintem jó volt az esős verseny. Nehezebb, jobban kell figyelni, de a valóságban is szokott esni az eső

  21. #21
    Buczkó Sándor Regisztrált Sunci logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 18.
    Üzenetek
    7

    Re: HGTRM-4 Monza

    Üdv joarcok.Én arra keresek választ,hogy a felvezetö körön kb.3-4biztonsági auto kíséri a mezönyt ami 1 szempillantás alatt elöttem terem és (durbele) motorháztetö leszáll énmeg hát szidok mindent.Amikor az megtörtént megpördültem és elsodortam 1 sárga saleen-t amiért bocsánatot kérek de ez számomra elkerülhetetlen volt.Szoval amit kérdezni akarok a hiba az énnállam van ?
    Üdv:Buczkó Sándor

  22. #22
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Monza

    Idézet Eredetileg Sunci írta
    Üdv joarcok.Én arra keresek választ,hogy a felvezetö körön kb.3-4biztonsági auto kíséri a mezönyt ami 1 szempillantás alatt elöttem terem és (durbele) motorháztetö leszáll énmeg hát szidok mindent.Amikor az megtörtént megpördültem és elsodortam 1 sárga saleen-t amiért bocsánatot kérek de ez számomra elkerülhetetlen volt.Szoval amit kérdezni akarok a hiba az énnállam van ?
    Üdv:Buczkó Sándor
    Akartam is Neked már írni. Akkor történik ilyen ha DSL vagy Kábelnetes kapcsolatod van, de ISDN-re van állítva a kapcsolat típusa a GTR-ben. Állítsd át Kábel/DSL-re és meg fog oldódni a problémád!

  23. #23
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Monza

    Üdv és grat Mindenkinek!
    Nos én is jól meglepödtem tegnap mikor láttam, hogy szakad az eső (bocsi, hogy megemlitettem a szabadedzésen, hogy mi lenne ha esne )!
    Nem volt esős setupom ugyhogy a szárazon annyit sikerült variálnom, hogy ráraktam az esőgumit(én barom a szárnyakat hagytam 1-5-ön ) és azzal mentem ki a versenyre!
    Nem tudom, hogy ez miért van, de régen amikor GP3-tam meg F1C-t nyomtam, szóval ott is "jó" voltam esőbe. Ha a szárnyakat feljebb raktam volna talán még jobban megyek. Én nagyon élveztem, de sajna pörögtem egy párat, és mire mennem kellett a boxba már a hátsó gumim nagyon oda volt! Csiki Petivel nagyon jót dumcsiztunk a futam alatt!
    Remélem lesz még esős futam, mert nagyon jó volt!
    Az meg tiszta jo lesz a gtr2-be ha ott szárad a pálya ahol a legtöbben mennek(mind at F1Cben)! Remélem nem okoztam senkinek sem problémát a verseny alatt!
    Grat mindenkinek még 1szer!

  24. #24
    Ádám Róbert Regisztrált ÁDI logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 05.
    Üzenetek
    13

    Re: HGTRM-4 Monza

    Hali!
    Nem kaptam emailt a jelszóval ...., remélem nem direkt történt és nem lett volna szabad ott lennem ? Kevéssel a 2. qualif. vége előtt kérdeztem meg mástól.
    Ezért csak keveset tudtam az időmérőn menni, bár sokkal előbb nem lettem volna úgyse .... A futam előtt mennyivel kellene megkapni a jelszót, egyébként?

    Persze én is csak szárazon edzettem, eső setup sehol, erre esik.... Hát, gyorsan pelenka csere és setup készítés.... and go go go!

    Egyébként élvezetes,fárasztó futam volt piruettekkel, váratlan kicsúszásokkal, amik miatt (is) okozhattam gondokat lekörözésekkor.Utólag is bocsi.... .

    Gratulálok mindenkinek!!!

    Szerintem is maradjon a változó időjárás, ilyen az élet. Előre azonban nem fixálhatnánk le,hogy xy futam esős lesz?Akkor mindenki úgy készülhetne....
    Jó szerencsét, Üdv az Erdésznek, LFS a Kohásznak!

  25. #25
    Buczkó Sándor Regisztrált Sunci logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 18.
    Üzenetek
    7

    Thumbs up Re: HGTRM-4 Monza

    Oké átállitottam köszönöm

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •