Oldal: 85 / 85 ElsőElső ||| 35 75 81 82 83 84 85
Találatok: 2.101 - 2.112 (2112 összesen)
    Szűcs Tamás Szervező izitom logója
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    666
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is váltottam majdnem egy éve cv1-re...
    amúgy hétvégén próbáltam vive pro-t és én itt se láttam azt a nagy ugrást látványban ...anno a dk2 és a cv1 közötti váltásnál se voltam annyira lenyűgözve, bár pont kijött az IR account és dk2 eladásából így végülis megérte a csere

UI: remélem Tominál meg a Pimax5k+ t ki lehet majd próbálni ?!
    Soon

Köszi Srácok !

Vettem egy Pimax4K-t és most ezt tesztelgetem.
    Sajnos kicsit gyenge a gépem: i74820K, 12GB RAM (elvileg 16 van benne), GTX980.

Szerintetek az elég egy versenyen való induláshoz, ha offline 24 autóval gond nélkül megy a game ?

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.232
    Idézet Eredetileg Sipkai Béla írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Srácok !

Vettem egy Pimax4K-t és most ezt tesztelgetem.
    Sajnos kicsit gyenge a gépem: i74820K, 12GB RAM (elvileg 16 van benne), GTX980.

Szerintetek az elég egy versenyen való induláshoz, ha offline 24 autóval gond nélkül megy a game ?
    AC-ban az AI és multi terhelés között, alig van különbség.

Madarász Krisztián Szervertag 2019 Madarász Krisztián logója
    Város
    Eger
    Üzenetek
    367
    Hali!

Segítsetek mert itt sok a hozzá értő!
    Gép fejlesztésbe kezdek. Első sorban az ACC miatt. SDD, HDD adott GTX1060 egyenlőre marad( ez lesz a fejlesztés második lépcső) , CV1.
    Ami kéne alaplap, proci, memória. Keret 100-150eft Én Ryzen-ben gondolkoztam

Én is gépfejlesztés előtt állok, de kivárom a nyarat a 3. Ryzen generációig most már. A hozzájuk érkező alaplapok már PCI Express 4.0 kompatibilisek lesznek, kicsit előremutatóbb konfigot lehet majd összerakni. Plusz a mostani Ryzenek egy szálas teljesítménye nem az igazi, szimulátorok esetén (sajnos) ez is szempont.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.208
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is gépfejlesztés előtt állok, de kivárom a nyarat a 3. Ryzen generációig most már. A hozzájuk érkező alaplapok már PCI Express 4.0 kompatibilisek lesznek, kicsit előremutatóbb konfigot lehet majd összerakni. Plusz a mostani Ryzenek egy szálas teljesítménye nem az igazi, szimulátorok esetén (sajnos) ez is szempont.
    Ah, amit én megtanultam a gépfejlesztések során, hogy mindig a mának, a jelennek megfelelően kell hardware-t választani. A ma hardware-eiből, a ma játékának, a mai igényekhez. Mindig lesznek fejlesztések, mindig lenne mire várni, mindig lesznek igéretek, új szabványok, új varázsszavak, tévutak, mellékvágányok, thaiföldi cunamik. Túl gyorsan változik a környezet ahhoz, hogy hosszútávon is kamatozható döntéseket lehessen hozni. imho.

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ah, amit én megtanultam a gépfejlesztések során, hogy mindig a mának, a jelennek megfelelően kell hardware-t választani. A ma hardware-eiből, a ma játékának, a mai igényekhez. Mindig lesznek fejlesztések, mindig lenne mire várni, mindig lesznek igéretek, új szabványok, új varázsszavak, tévutak, mellékvágányok, thaiföldi cunamik. Túl gyorsan változik a környezet ahhoz, hogy hosszútávon is kamatozható döntéseket lehessen hozni. imho.
    Ez így van, csak ahogy olvastam, ha eltapsolnék egy százast a 2700X-re, akkor az ACC-ban nem lenne gondom, viszont RaceRoom, vagy rF2 esetén gyakorlatilag nem jelentene előrelépést a mostani 4 éves Intel procimhoz képest és így eléggé vegyes érzéseim lennének a beruházást illetően. Szóval én megvárom mit nyújt ezen a téren az új generáció és ha nem túl megnyerő, marad az Intel. Azért nem a legjobb idők ezek a gépfejlesztésre, mert az Intel túlárazva kínálja az ősrégi technológiára épülő procijait, mert megtehetik, az AMD meg pont inkább jövőbe mutató technológiát kínál, semmint a jelen igényeit szolgálja ki (mihez használsz manapság 16 szálat a hétköznapi életben?).

Madarász Krisztián Szervertag 2019 Madarász Krisztián logója
    Város
    Eger
    Üzenetek
    367
    Nagyjából én erre gondoltam. De ha valakinek van jó észrevétele szivesen hallgatom:
    Kingston 8GB DDR4 3200MHz HyperX Fury Black

Gigabyte B450 AORUS ELITE alaplap

AMD Ryzen 7 2700X

Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyjából én erre gondoltam. De ha valakinek van jó észrevétele szivesen hallgatom:

AMD Ryzen 7 2700X
    Szerintem teljesen rendben van, én is ezt venném ebben a pillanatban, én annyit láttam, hogy az alaplapnál többen írják, hogy a memória modult nem engedte 3200 MHz-n használni, szóval érdemes belepillantani a memória kompatibilitási listájába, ez alapján meg lehet érdemes inkább erre a kitre lőni (16 GB alá én nem mennék ma már).

Balogh Gábor Szervertag 2019 gabf1 logója
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    79

AMD Ryzen 7 2700X
    Szia.
    Talán annyi, hogy a B450-es deszkák közül az MSI B450 Tomahawk-ot mondják a legjobban sikerültnek. Meg, h ha nem sürgős, nyáron jön a 3. gen. Ryzen még jobb ár/érték aránnyal. Ja és nagyon kell a dual channel ram a Ryzennek.

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.285
    Idézet Eredetileg gabf1 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia. Talán annyi, hogy a B450-es deszkák közül az MSI B450 Tomahawk-ot mondják a legjobban sikerültnek. Meg, h ha nem sürgős, nyáron jön a 3. gen. Ryzen még jobb ár/érték aránnyal. Ja és nagyon kell a dual channel ram a Ryzennek.
    Ez az Aorus szineskedik az én gépemben is es teljesen jó a 2500Xemhez.Bár nem láttam teszteket, de remélem az ACC már örülni fog a sok magnak, mert nekem az Intel - AMd váltás az negatív fpst hozott, mert az AC csak az orajelet hasznalta ki.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Wrench

AMD Ryzen 7 2700X
    A 2700X-nek kevés a 8GB ram 16 minimum kell, de a 32-t szereti igazán.

Oldal: 85 / 85 ElsőElső ||| 35 75 81 82 83 84 85

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •