Oldal: 86 / 86 ElsőElső ||| 36 76 82 83 84 85 86
Találatok: 2.126 - 2.137 (2137 összesen)
    Németh Mihály Versenyző
    Város
    Bugyi
    Üzenetek
    9
    Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem a következő gépem van, most döntöttem úgy hogy visszatérek a szimulátorok világába és most a következő géppel tervezem amim.
    Szóval a cél az lenne hogy Raceroom, Assetora vagy esetleg később más szimulátoros játékok kipróbálása a cél, és azért kérnék tanácsot hogy esetleg miket kellene fejleszteni, magyarul cserélni hogy élvezhető legyen ezekkel játszani. Előre köszönöm a segítséget, bocsi a hülye fogalmazásért.

Gép adatai:

-Processzor: AMD Phenom II x965 Quad-Core 3,4 GHz
    -Ram: 2x 4GB Kingston DDR3 Hyperx Savage
    -Alaplap: Gigabyte GA-78LMT-USB3
    -Videokártya: MSI Geforce GTX 1050Ti 4GB GDDR5
    -Tápegység: Chieftec 500W

+ HDD vagy SSD a jó megoldás bele?

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.765
    Idézet Eredetileg misu12 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem a következő gépem van, most döntöttem úgy hogy visszatérek a szimulátorok világába és most a következő géppel tervezem amim.
    Szóval a cél az lenne hogy Raceroom, Assetora vagy esetleg később más szimulátoros játékok kipróbálása a cél, és azért kérnék tanácsot hogy esetleg miket kellene fejleszteni, magyarul cserélni hogy élvezhető legyen ezekkel játszani. Előre köszönöm a segítséget, bocsi a hülye fogalmazásért.

Gép adatai:

-Processzor: AMD Phenom II x965 Quad-Core 3,4 GHz
    -Ram: 2x 4GB Kingston DDR3 Hyperx Savage
    -Alaplap: Gigabyte GA-78LMT-USB3
    -Videokártya: MSI Geforce GTX 1050Ti 4GB GDDR5
    -Tápegység: Chieftec 500W

+ HDD vagy SSD a jó megoldás bele?
    RR és AC szerintem menni fog a gépeden, bár nem max grafikán. ACC-re már kevés lesz, ahhoz új gép kell.

A jó megoldás a SSD és HDD, a rendszer mehet az SSD-re, adatok meg a HDD-re. Most eléggé padlón vannak az SSD árak, 20e Ft-ért 500 GB-ost is kapsz.

Ja és üdv újra itt

Tóth Szabolcs Szervertag 2020 GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Visszafelé kompatibilisek a B450-es és X470-es alaplapokkal is, tehát cserélni se muszáj, csak előtte olyan BIOS verzióra kell frissíteni, ami már támogatja a 3000-es szériát, ehhez vagy kell egy régebbi proci, vagy újonnan frissítéssel kell kérni őket a boltban (PCX pl. egy kis felárért megcsinálja). Az új X570-es lapok baromi drágák és aktív hűtés van rajtuk, szóval szerintem nem éri meg arra váltani.
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz
    Ezt én erősen nem javaslom - indokolatlan kékhalálok és teljesítmény csökkenések, hajamat téptem 3 hónapon át. Én ezt eljátszottam B3as szériával, Ryzen 2600X-el: végül alaplap csere lett a vége (tök ugyanaz a Gigabyte modell csak 1gennel későbbi) és teljesen jó konfig lett belőle.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt én erősen nem javaslom - indokolatlan kékhalálok és teljesítmény csökkenések, hajamat téptem 3 hónapon át. Én ezt eljátszottam B3as szériával, Ryzen 2600X-el: végül alaplap csere lett a vége (tök ugyanaz a Gigabyte modell csak 1gennel későbbi) és teljesen jó konfig lett belőle.
    Én X470-es lapot vettem hozzá és semmi gondot nem tapasztaltam eddig, a régi 300as széria ami már necces az új Ryzenekhez.

Ha valaki igazán precíz szeretne lenni, itt a VRM kompatibilitás lista:
    https://docs.google.com/spreadsheets...t?usp=drivesdk

Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

Sziasztok!

Adott egy konfig: gigabyte ga-ab350m gaming 3, ryzen 5 1500x 3.5 GHz, gtx1060 3gb, 8gb ddr4 2666mhz ram. Mi ennek a konfignak a gyenge pontja? Mit ill. miket kéne cserélni? Szeretném élvezni az ACC-t szép grafikával, nem nagyon lebutítva. Előre is köszönöm!

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.708
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Adott egy konfig: gigabyte ga-ab350m gaming 3, ryzen 5 1500x 3.5 GHz, gtx1060 3gb, 8gb ddr4 2666mhz ram. Mi ennek a konfignak a gyenge pontja? Mit ill. miket kéne cserélni? Szeretném élvezni az ACC-t szép grafikával, nem nagyon lebutítva. Előre is köszönöm!
    Unreal esetében az is lényeges hogy milyen felbontásban.

Felbontásra nem emlékszem és hosszú hetek óta heti fél napot vagyok gép közelben.

Zrubecz László Szervertag 2020
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    931
    Sziasztok!

Szerintem ez így ebben az állapotában jól összerakott konfig.

A GTX1060 biztosan limit az ACC esetében, de erősebb VGA-hoz erősebb proci is kell(ene)
    Szóval, szerintem egyetlen fullHD kijelzővel kompromisszumokkal ugyan, de normálisan lehet ACC-t futtatni rajta.

Az upgrade ezesetben full gépet jelentene szerintem.

Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez így ebben az állapotában jól összerakott konfig.

A GTX1060 biztosan limit az ACC esetében, de erősebb VGA-hoz erősebb proci is kell(ene)
    Szóval, szerintem egyetlen fullHD kijelzővel kompromisszumokkal ugyan, de normálisan lehet ACC-t futtatni rajta.

Az upgrade ezesetben full gépet jelentene szerintem.
    Fut is egész jól online de offline kb 20 autó a pályán az már megüli a gyomrát. Most biztos nem tudok 300e-t megint rakölteni, marad így. Úgyis online mennék inkább, csak most azt sem tudok mert szétvertük a komplett fürdőszobát és amíg nincs kész átköltöztünk anyósomékhoz. A riget meg nem tudom áthozni. Eszem a kefét, hogy lehetne menni MX-5 és GT3 bajnokságban de így nem tudok😭😭😭

Köszi a segítséget!

Mi az amit érdemes kikapcsolni, lejjebb venni a beállításoknál ami nem rontja nagy mértékben az élvezhetőséget grafika terén viszont eléggé igénybe veszi a konfigot?

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.380
    Mi az amit érdemes kikapcsolni, lejjebb venni a beállításoknál ami nem rontja nagy mértékben az élvezhetőséget grafika terén viszont eléggé igénybe veszi a konfigot?
    Virtuális tükör elégge erőforrásigényes. Annak a látótávolságát csavard lefele. Esetleg teljesen kapcsold ki, cockpit-ben vannak hátsókamerák, vagy hátranézés gombbal is ellehetsz.

Ha nemnagyon akarsz költekezni, akkor én a VGA-t cserélném le, 6GB-s valamire, úgy a textúrákból is jobbat tölthetsz be. 1660, vagy super vagy nemtudom milyen újak vannak mostanában a középmezőnyben. Teszemezt ha 20e-ret akarsz rátolni, eladod a jelenlegit, megnézed mik mennek afölött.

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Virtuális tükör elégge erőforrásigényes. Annak a látótávolságát csavard lefele. Esetleg teljesen kapcsold ki, cockpit-ben vannak hátsókamerák, vagy hátranézés gombbal is ellehetsz.

Ha nemnagyon akarsz költekezni, akkor én a VGA-t cserélném le, 6GB-s valamire, úgy a textúrákból is jobbat tölthetsz be. 1660, vagy super vagy nemtudom milyen újak vannak mostanában a középmezőnyben. Teszemezt ha 20e-ret akarsz rátolni, eladod a jelenlegit, megnézed mik mennek afölött.
    Oks, köszi szépen! Szombaton kipróbálom ezt a virtuális tükör dolgot, meg kíváncsiságból mérek fps-t.

Oldal: 86 / 86 ElsőElső ||| 36 76 82 83 84 85 86

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •