Oldal: 80 / 89 ElsőElső ||| 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.976 - 2.000 (2207 összesen)
  1. #1976
    Azt én nem tudom Nekem a giga vált be én azt veszem ,ha veszek valamit, az ugye nem túl sűrün fordul elő
    De az előbb rosszul írtam, a world detail is egyel lentebb van állítva .

  2. #1977
    AMD/ATI-val nem vagyok képben, de az NVIDIA-nál az utóbbi időben ez úgy működik, hogy először ők maguk kiadnak minden GPU-hoz egy referenciakártyát, ezeket lehet Founder's Editionként kapni. Ezeknél minden paraméter az NVIDIA által tervezett gyári értékeken fut. A kártyák zömét viszont az általad is felsorolt partnergyártók építik, akik egymással is versenyeznek, ezért a gyártási költségeket is igyekeznek minimalizálni, aminek következtében az ő alapmodelljeik tipikusan olcsóbbak is a referenciakártyáknál, másrészt pedig jellemzően egy GPU köré többféle kártyát is gyártanak más órajellel, memóriafrekvenciával, memóriamennyiséggel, vagy akár elrendezéssel. Az, hogy kinek mi jön be, szerintem egyéni ízlés dolga, de én például az MSI termékeit inkább kerülöm, mert annak idején egy 8800GTS kártya alig több, mint egy évnyi teljesen átlagos felhasználás után elhalálozott.
    Utoljára módosította: balage06; 2016. 10. 08. 10:19.

  3. #1978
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    AMD/ATI-val nem vagyok képben, de az NVIDIA-nál az utóbbi időben ez úgy működik, hogy először ők maguk kiadnak minden GPU-hoz egy referenciakártyát, ezeket lehet Founder's Editionként kapni. Ezeknél minden paraméter az NVIDIA által tervezett gyári paraméterekkel fut. A kártyák zömét viszont az általad is felsorolt partnergyártók építik, akik egymással is versenyeznek, ezért a gyártási költségeket is igyekeznek minimalizálni, aminek következtében az ő alapmodelljeik tipikusan olcsóbbak is a referenciakártyáknál, másrészt pedig jellemzően egy GPU köré többféle kártyát is gyártanak más órajellel, memóriafrekvenciával, memóriamennyiséggel, vagy akár elrendezéssel. Az, hogy kinek mi jön be, szerintem egyéni ízlés dolga, de én például az MSI termékeit inkább kerülöm, mert annak idején egy 8800GTS kártya alig több, mint egy évnyi teljesen átlagos felhasználás után elhalálozott.
    Nekem szintén MSI halt be másfél év alatt ....

  4. #1979
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    És mi a különbség egy Asus, Msi, Gigabyte, Gainward GTX akármi között? Ez olyan mint a Ferrari vs. Haas-Ferrari? Melyik az igazi? Az utóbbinál tudom de itt mi?
    Az alap mindegyiknél ugyan, az szinte kizárólag csak a hűtés más és ebből fakadóan az alap órajel. FPS-ben elenyésző a különbség. Példának okáért az új GTX 1000es széria annyira hűs lett, hogy majdnem teljesen mindegy milyent veszel. Legjobban az 1060asból a Windforce 2-es (WF2) Gigabyte fogy, mert az a legolcsóbb és ugyan azt tudja mint a többi, hőmérsékletben sem megy 70 fok fölé.

  5. #1980
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Az alap mindegyiknél ugyan, az szinte kizárólag csak a hűtés más és ebből fakadóan az alap órajel. FPS-ben elenyésző a különbség. Példának okáért az új GTX 1000es széria annyira hűs lett, hogy majdnem teljesen mindegy milyent veszel. Legjobban az 1060asból a Windforce 2-es (WF2) Gigabyte fogy, mert az a legolcsóbb és ugyan azt tudja mint a többi, hőmérsékletben sem megy 70 fok fölé.
    Csak cserében hangos, én ezért nem szeretem általában Gigabyte "Windfos" hűtéseket. De lényegében ennyi a különbség valójában, hogy milyen hatékony rajta a hűtés és cserébe mennyire zajos.

    Az órajelekkel, meg a gyári tuning-gal nem kell foglalkozni, mindegyik kártyát túl lehet húzni a gyári tuningos órajeleken, az meg teljesen lutri, hogy melyik kártya meddig bírja az órajel emelést. Csak a legdrágább tuningos kártyák készülnek valóban eleve tuning-ra válogatott chip-ekből, de a legtöbb esetében csak ráírják a dobozra, hogy +50-100 Mhz és ennyi, semmit nem jelent. Tunning szempontból illetve még a tápellátás lehet érdekes, mert az is gyártófüggő, hogy milyen csatlakozókat és megoldásokat alkalmaznak...

    Ja igen, ami még eltérő lehet, az a csatlakozók száma és típusa, jellemzően az ASUS szeret például extra HDMI, vagy DVI kimenetet feltenni az egyik Display Port helyett. Szóval aki több kijelzős rendszert épít és gondban van a Dispaly Port-okkal és nem akar átalakítóval pepecselni, annak ez is érdekes lehet. Mondjuk van már aktív 4k-ás 60Hz-es DP --> HDMI átalakító is, épp most tesztelem, szóval ez nem akkora probléma már manapság...


    Nálam egyébként jellemzően Gigabyte, MSI, ASUS modellek fordulnak meg, egyikkel sem volt még különösebb bajom, mindegyikkel pont annyi az esély, hogy egyszer peched lesz vmivel..
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 08. 16:19.

  6. #1981
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak cserében hangos, én ezért nem szeretem általában Gigabyte "Windfos" hűtéseket. De lényegében ennyi a különbség valójában, hogy milyen hatékony rajta a hűtés és cserébe mennyire zajos.
    Eléggé jártas vagyok a témában, mert én is most vettem kártyát és ez már nagyon nem igaz a gigabytera. A jelenlegi széria az egyik leghalkabb ami kapható. Az, hogy 2-3 éve mi volt az meg nem számít

  7. #1982
    En nem vagyok jartas benne, de az MSI 6870 twin fror hangos volt mint az allatt ha beindult, a Giga 770-es es most az 1070-es windforce meg gyak hangtalan.

  8. #1983
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    A szimeken kivül Archicad és Revit tervező programokat használok, eddig Radeon kártyákkal, de szerintem nem lesz gond az Nvidiára váltás, az irodában minden gépben az van. Ha esetleg valakinek van tapasztala, összehasonlítási alapja a Sim+CAD felhasználói igényről, azt szivesen veszem.
    Ha elfogadsz egy tanácsot:

    Ha CAD-ezel, a Radeon VGA-kat mindenképp felejtsd el! OpenGL a Radeon-nál egy kalap sz...ral, és ezt most nem azért mondom, mert nV-párti vagyok. (Laptopomba még Radeon van, na azzal bizonyos tervezőszofvereket nem tudok normálisan futtatni a VGA miat...)

    Nem tudom, hogy mennyire bonyolult összeállításokat kezelsz, de egy erősebb i5-nek még CAD-re is elégnek kellene lennie.

  9. #1984
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Ha maradnál radeonnál én erősen gondolkozok egy RX480-on. Azt mondják elég jó az ár/teljesítmény aránya.
    Melyikre gondolsz ezek közül: https://www.asus.com/hu/search/resul...earchKey=RX480?

  10. #1985
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Hát 4 gigásat semmiképp, de nem vagyok nagy pc guru, így csak a netes tesztek meg ilyenek alapján tájékozódok, oda meg azt írnak amit akarnak. Alap modelleket, butított verzíókat kerülném, ennyi.

  11. #1986
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A kártya szakmai fórumából idéznék:
    ...a sorrend most a következő itt a fórumon: XfX Black, MSI Gaming, Sapphire. A gyártón kívül figyelj a szériára is, mert pl. MSI Armort még nem próbált itt senki, és ránézésre nem ajánlott kategória. Amit nem szoktak javasolni, az az Asus és a ref modellek...

    A 4 vs 8 giga eldöntése attól függ, mekkora gémer vagy, a grafikai beállításokban hajlandó vagy-e némi kompromisszumra és mennyire sűrűn cserélsz kártyát. Ha jövőálló kártyát akarsz, akkor nyilván a 8 gigás lesz a jó választás.

  12. #1987
    Úgy döntöttem, hogy kisebb léptékben fejleszteném a gépem, ezért csak 4GB-os videókártyában gondolkodom. Nézegettem az Asus ROG STRIX-RX460-O4G-GAMING-et és ennek a nagytestvérét, a ROG STRIX-RX470-O4G-GAMING-et. Igazából annyi a lényegi különbség a kettő között, hogy az elsőnek a memóriaillesztője 128 MB, a másiknek 256 MB. Nem vagyok nagy számítógép guru, ezért azt sem tudom mi az memóriaillesztő és mit befolyásol. Valaki fel tudna homályosítani?

  13. #1988
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy döntöttem, hogy kisebb léptékben fejleszteném a gépem, ezért csak 4GB-os videókártyában gondolkodom. Nézegettem az Asus ROG STRIX-RX460-O4G-GAMING-et és ennek a nagytestvérét, a ROG STRIX-RX470-O4G-GAMING-et. Igazából annyi a lényegi különbség a kettő között, hogy az elsőnek a memóriaillesztője 128 MB, a másiknek 256 MB. Nem vagyok nagy számítógép guru, ezért azt sem tudom mi az memóriaillesztő és mit befolyásol. Valaki fel tudna homályosítani?
    Igazából egy teszt sokkal többet ér, mintha valaki neked leírja (mellesleg borzasztó sok lényegi különbség van):
    https://prohardver.hu/teszt/amd_rade...fc_primal.html

    Igaz, hogy itt 8 gb-os a 470, de az csak magasabb felbontásnál jelent lényeges előnyt, szóval az 1920x1080as felbontásos teszteket nézzed. Nem tudom miről fejlesztesz, de a 460as verzió nagyon gyenge (lehet hogy nem is jelentene semmi előnyt), egy AC-t már nem hajt ki normálisan és kb fele olyan gyenge mint a 470
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 11. 25. 14:51.

  14. #1989
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Elkelt a laptopom. Így a karácsonyi szimezésből (az asszony örömére), gépnézegetés lett (bánatára), de fogalmam sincs az összefüggésekről, mert kb. utoljára 486-ost építettem magamnak.

    A célom: Assetto Corsa, GTA V., fusson szépen és gyorsan. Akár egy későbbi VR és későbbi 4K vagy WQHD felbontásban.
    A keret: 250-300e (csak ház, periféria nem kell, és csak egy SSD 250, sima vinyóm van)
    i5 és Nvidia

    - hol nézzem? mi a tapasztalatotok? pcx vagy ipon vagy más?
    - ajánljatok jó házat légy szíves: nem kell ablakos vagy világító legyen, csak sima fekete letisztult, de jól szellőző minőségi cucc pl. ezek jók? Fractal vagy NZXT Mondjuk az áruk, kicsit az ingerküszöböm felett van.
    - alaplapból az ASUS Z170-P-t néztem. Mire jó egy gamer alaplap? Kell az nekem? Vagy ebből is elég a B széria?
    - proci: i5 6600K (kell a K? ki fogom használni? B-és alaplappal nem is lehet, ugye?)
    - video: Asus (ez szimpatikus, korábban kérdeztem hogy ezt mi alapján döntitek el én e mellett voksolok) 1050 Ti kevés? 1060 6GB az jó? jó drága is... vagy 9-es széria? Kell az OC vagy egyáltalán mi az meg mi az a STRIX? Hiába olvasom el még nem értem...
    - memória: számit a márka? számít hogy Fury vagy Savage? milyen órajellel lenne ideális ehhez a konfighoz azt hol tudom ellenőrizni? Az ok, hogy DDR4, mert az megy az alaplapba.
    - táp: kb 600W-os. Na de melyik? Legyen halk és megbízható. pl.? bequiet
    - kell a procira külön hűtő vagy elég a gyári? Melyik tud többet mint a gyári?
    - mi a szűk keresztmetszet ezek közül vagy melyik a túlzás?

    Remélem valakinek lesz türelme hozzám, akár egy-egy kérdés megválaszolására is.
    Köszönöm előre is.

  15. #1990
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Akár egy későbbi VR és későbbi 4K vagy WQHD felbontásban.
    A keret: 250-300e (
    Majd lesz valaki aki mindre válaszol, én csak ennyire:
    - arukereso.hu-n érdemes, én mindig a compker-ben vásárolok de ízlések és pofonok
    - i5 6600k mellé a GTX1060 illik (vagy 1070), abból is a 6gbos verzió. Szerintem szimezésre 4K-val kell vagy két darab GTX1080, hogy soha ne akadjon és nagy legyen a framerate, szóval az felejtős, de full hd-ban 100 felett lesz az fps majdnem maxon
    - memória órajel nem feltétlen fontos szerintem, minél több annál jobb, egy ilyen konfighoz már 16GB a minimum ajánlott
    - 600W-os táp felesleges, az a lényeg, hogy minőségi legyen
    - Procihűtő nem árt, gyakorlatilag bármelyik többet tud mint a gyári. Nem tudom, hogy a 6os szériánál hogy van, de az i7 4790K-nál az alap hűtőt mindenképp cserélni kellett

  16. #1991
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Milyen kormányod van? Összeállítok neked egy konfigot, de a lényeg hogy az alapja jó legyen. Legyen benne lehetőség későbbi fejlesztésre is akár. Nem kell kimaxolni mindent. Egy év múlva a top kategória ára közép kategória lesz.
    Ház, táp, procihűtő, ritkán nyúl az ember utána hozzá. De szükséges hogy ne legyen hangos a gép.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  17. #1992
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen kormányod van? Összeállítok neked egy konfigot, de a lényeg hogy az alapja jó legyen. Legyen benne lehetőség későbbi fejlesztésre is akár. Nem kell kimaxolni mindent. Egy év múlva a top kategória ára közép kategória lesz.
    Ház, táp, procihűtő, ritkán nyúl az ember utána hozzá. De szükséges hogy ne legyen hangos a gép.
    Nagy segítség lenne, köszi!
    T500rs-em van.

  18. #1993
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Majd lesz valaki aki mindre válaszol, én csak ennyire:
    - arukereso.hu-n érdemes, én mindig a compker-ben vásárolok de ízlések és pofonok
    - i5 6600k mellé a GTX1060 illik (vagy 1070), abból is a 6gbos verzió. Szerintem szimezésre 4K-val kell vagy két darab GTX1080, hogy soha ne akadjon és nagy legyen a framerate, szóval az felejtős, de full hd-ban 100 felett lesz az fps majdnem maxon
    - memória órajel nem feltétlen fontos szerintem, minél több annál jobb, egy ilyen konfighoz már 16GB a minimum ajánlott
    - 600W-os táp felesleges, az a lényeg, hogy minőségi legyen
    - Procihűtő nem árt, gyakorlatilag bármelyik többet tud mint a gyári. Nem tudom, hogy a 6os szériánál hogy van, de az i7 4790K-nál az alap hűtőt mindenképp cserélni kellett
    Nem akarom mindenhonnan a legolcsóbbat kikeresni, inkább rakják össze nekem, amiből szeretném és működjön.

    4K akkor nem lesz. eddig se vonzott annyira mint egy oculus vagy 21:9-es monitor, de igy el is dőlt hogy mit nem veszek egy év múlva.

  19. #1994
    I7 3770 , GTX1070 -el három monitoron van stabil 80 fps, majdnem fullon( egyedül tükröződés medium , full élsimítással ..) .....Az 6 milla pixel . Szóval ne add fel !

  20. #1995
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Elkelt a laptopom. Így a karácsonyi szimezésből (az asszony örömére), gépnézegetés lett (bánatára), de fogalmam sincs az összefüggésekről, mert kb. utoljára 486-ost építettem magamnak.

    A célom: Assetto Corsa, GTA V., fusson szépen és gyorsan. Akár egy későbbi VR és későbbi 4K vagy WQHD felbontásban.
    A keret: 250-300e (csak ház, periféria nem kell, és csak egy SSD 250, sima vinyóm van)
    i5 és Nvidia
    Kiindulási alapnak:
    https://www.pcland.hu/-pcland_-_inte...timus_pc-72581

    Ezt össze is szerelik neked, maga a bolt jó, évek óta náluk vásárolok.
    az alap konfig testre szabható - vagy akár csak mintának is jó, mert normális cuccokat tettek bele alapból, és az opciósok is bátran ajánlhatóak.

    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    - hol nézzem? mi a tapasztalatotok? pcx vagy ipon vagy más?
    - ajánljatok jó házat légy szíves: nem kell ablakos vagy világító legyen, csak sima fekete letisztult, de jól szellőző minőségi cucc pl. ezek jók? Fractal vagy NZXT Mondjuk az áruk, kicsit az ingerküszöböm felett van.
    - alaplapból az ASUS Z170-P-t néztem. Mire jó egy gamer alaplap? Kell az nekem? Vagy ebből is elég a B széria?
    - proci: i5 6600K (kell a K? ki fogom használni? B-és alaplappal nem is lehet, ugye?)
    - video: Asus (ez szimpatikus, korábban kérdeztem hogy ezt mi alapján döntitek el én e mellett voksolok) 1050 Ti kevés? 1060 6GB az jó? jó drága is... vagy 9-es széria? Kell az OC vagy egyáltalán mi az meg mi az a STRIX? Hiába olvasom el még nem értem...
    - memória: számit a márka? számít hogy Fury vagy Savage? milyen órajellel lenne ideális ehhez a konfighoz azt hol tudom ellenőrizni? Az ok, hogy DDR4, mert az megy az alaplapba.
    - táp: kb 600W-os. Na de melyik? Legyen halk és megbízható. pl.? bequiet
    - kell a procira külön hűtő vagy elég a gyári? Melyik tud többet mint a gyári?
    - mi a szűk keresztmetszet ezek közül vagy melyik a túlzás?

    Remélem valakinek lesz türelme hozzám, akár egy-egy kérdés megválaszolására is.
    Köszönöm előre is.
    K-s proci az gyárilag húzható, de K-s lap is kell hozzá. És ha nem akarod tuningolni akkor feleslegesen drága.
    (a hűtős kérdésedből az jött le, hogy nem)

    CPU hűtő esetében érdemes lecserélni a gyárit egy másikra, de hogy milyenre az a ház kialakításától függ!

    VGA esetében az
    OC = gyárilag túlhúzott (a referencia adatokhoz képest)
    STRIX = spéci hűtés, szerintem ilyet kell venni.


    a szűk keresztmetszet szempontjából az i5 + 1060 jó páros szerintem.
    (a 1070 mellé már inkább i7 dukál)

  21. #1996
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az Nvidia 1050 jó kártya, de 100 korüli fps-hez kevés. 1060 legyen a minimum, Fulhd-hoz. Az, ahogy abból kell-e a 6G memóriás változat, vagy sem, nagyon megoszlanak a vélemények.
    Nekem az i5-3470 procim van, idén cseréltem az AMD 7850-t egy Nvidia Gigabyte 1060-ra. Amikor én vettem, akkor 67 ezer volt a 3giga memóriás, és 82-3 a hatgigás. Szívtam a fogam az árkülönbözet miatt, de végül amellett döntöttem.
    Október óta viszont folyamatosan emelkedik a videokartyak ára.
    Igaz, hogy még nem volt játék, aminél túllepte volna a 3giga memóriahasználatot (fullhd-n a doom, ultra beállitassal 2.8gigat evett videomemóriából), de 1-2 éven belül előfordulhat. Vagy akár már most is van már ilyen játék, csak én nem játszok ilyenekkel.
    Ja, és nekem B75 alaplapom van. Tuningolásra nincs sem kedvem, sem tapasztalatom, és nem akarok bemenni abba a zsákutcába sem, hogy a tuning miatt extrahűtés extraizé, mégdrágábbtáp, satöbbire költsek.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  22. #1997
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    4K akkor nem lesz. eddig se vonzott annyira mint egy oculus vagy 21:9-es monitor, de igy el is dőlt hogy mit nem veszek egy év múlva.
    Az én tapasztalataim szerint a GTX 1070-nek 4K-hoz is elégnek kell lennie, OC CV1-hez, illetve WQHD-hoz meg pláne. Egyébként én is inkább a 21:9-est javaslom HD vagy QHD felbontásban.

    Procinál tapasztaltaim szerint a minél nagyobb Hz számít, szóval én inkább az i5K-t javaslom mintsem az i7-et.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 26. 12:02.

  23. #1998
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az én tapasztalataim szerint a GTX 1070-nek 4K-hoz is elégnek kell lennie, OC CV1-hez, illetve WQHD-hoz meg pláne. Egyébként én is inkább a 21:9-est javaslom HD vagy QHD felbontásban.

    Procinál tapasztaltaim szerint a minél nagyobb Hz számít, szóval én inkább az i5K-t javaslom mintsem az i7-et.
    A 1070 majd' 3x annyiba kerül mint a 1050. Talán a köztes megoldás felé húzok. Aki oculust használ az mivel hajtja meg? A DK2-t próbáltam nvidia 850m-mel ment simán. De a CV1-re azt írta a teszter hogy kevés neki.

  24. #1999
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    A 1070 majd' 3x annyiba kerül mint a 1050. Talán a köztes megoldás felé húzok. Aki oculust használ az mivel hajtja meg? A DK2-t próbáltam nvidia 850m-mel ment simán. De a CV1-re azt írta a teszter hogy kevés neki.
    A 1050 az nem mindenképpen kevés, de a Rádi Peti egy 1060-nal hajtja az Oculus-t CV1, meg talán a 4K-t is, így némi kompromisszummal az is biztosan vállalható.

  25. #2000
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A 1050 az nem mindenképpen kevés, de a Rádi Peti egy 1060-nal hajtja az Oculus-t CV1, meg talán a 4K-t is, így némi kompromisszummal az is biztosan vállalható.
    Köszi!

Oldal: 80 / 89 ElsőElső ||| 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •