Oldal: 33 / 89 ElsőElső ||| 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 801 - 825 (2207 összesen)
  1. #801
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    A gépbolt-on rakok össze gépet, és nincs olyan vga, ami kompatibilis lenne . Tudtok esetleg valami hasonló oldalt?

  2. #802
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    A gépbolt-on rakok össze gépet, és nincs olyan vga, ami kompatibilis lenne . Tudtok esetleg valami hasonló oldalt?
    Ööö, milyen VGA-t keresel milyen lapba? Én mintha elakadtam volna az 5750-nél és igazából azt sem tudtam, hogy milyen MoBo-t választottál végül... :-)

  3. #803
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö, milyen VGA-t keresel milyen lapba? Én mintha elakadtam volna az 5750-nél és igazából azt sem tudtam, hogy milyen MoBo-t választottál végül... :-)
    Nem keresek konkrétan semmit, csak tájékozodom hol tart most a hardver piac. Korszerűsítenem kéne. Tilus mondott pár tippet, ezeket analizálom. A www.gepbolt.hu -n vagy egy gépösszerakó..., ott futottam bele ebbe a bug-ba.

  4. #804
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem keresek konkrétan semmit, csak tájékozodom hol tart most a hardver piac. Korszerűsítenem kéne. Tilus mondott pár tippet, ezeket analizálom. A www.gepbolt.hu -n vagy egy gépösszerakó..., ott futottam bele ebbe a bug-ba.
    Hmm, ilyen gépboltos, összerakós dologgal nem nagyon szoktam fáradni, nem is nagyon ismerek ilyeneket. Azt hittem, van valami konkrétum, amihez lehet keresni valamit. :-)
    Ebben az esetben viszont érdemes Tilusra hallgatni, mert jókat szokott ajánlgatni. És nem mellesleg kompatibiliseket is.

  5. #805
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Annyira nem a modellezésen lesz nálam a hangsúly, csak ha lesz hozzá kedvem/időm. Leginkább a játék + AutoCAD nálam, ami a legfontosabb.
    Neked erős GPU kéne..

    Majd írjatok ha van még kérdés
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #806
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Neked erős GPU kéne..

    Majd írjatok ha van még kérdés
    Mennyire erős?

    Úgy néz ki, a mostani VGA-m hibás (4850), néha csak úgy elmegy a kép magától (monitort kinyomja készenlétibe, VGA ventije megy 100%-on, de a Win fut tovább - átvittem haverhoz, neki is ezt csinálja). Szóval valszeg ha nem tudják megjavítani vagy cserélni egy új 4850-re, akkor megpróbálom megdumálni, hogy némi ráfizetéssel kaphassak egy újat.

    5750 vajon elég?

  7. #807
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyire erős?

    Úgy néz ki, a mostani VGA-m hibás (4850), néha csak úgy elmegy a kép magától (monitort kinyomja készenlétibe, VGA ventije megy 100%-on, de a Win fut tovább - átvittem haverhoz, neki is ezt csinálja). Szóval valszeg ha nem tudják megjavítani vagy cserélni egy új 4850-re, akkor megpróbálom megdumálni, hogy némi ráfizetéssel kaphassak egy újat.

    5750 vajon elég?
    5750 kb ugyanazt tudja mint a 4850, 5770 se egy nagyon erős kártya, Szerintem egy 5830 lehetne előrelépés számodra. Láttam hogy főleg simekkel játszanál és annyira rossz géped nincs, szal ha nincs egy g25 szintű kormányod akkor én elgondolkoznék rajta.

  8. #808
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    5750 kb ugyanazt tudja mint a 4850, 5770 se egy nagyon erős kártya, Szerintem egy 5830 lehetne előrelépés számodra. Láttam hogy főleg simekkel játszanál és annyira rossz géped nincs, szal ha nincs egy g25 szintű kormányod akkor én elgondolkoznék rajta.
    Jól mondod, 5750 és 5770 szinte 0 előrelépés a 4850-hez képest. Fogyasztásban jobbak az tuti, de gondolom ez annyira nem érdekel, csak menjen a játék.
    5830 meg nem éri meg, amennyivel drágább a 4850-hez képest, tized annyival gyorsabb, előrelépés lehet még egy 4870 is használtan vagy akár 4890

    A G25 meg alap :P

  9. #809
    Most néztem meg milyen árak vannak és a 5850/30 nagyon drágák.

  10. #810
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyire erős?

    Úgy néz ki, a mostani VGA-m hibás (4850), néha csak úgy elmegy a kép magától (monitort kinyomja készenlétibe, VGA ventije megy 100%-on, de a Win fut tovább - átvittem haverhoz, neki is ezt csinálja). Szóval valszeg ha nem tudják megjavítani vagy cserélni egy új 4850-re, akkor megpróbálom megdumálni, hogy némi ráfizetéssel kaphassak egy újat.

    5750 vajon elég?
    Hát ez a felbontástól, és az igényeidtől is függ, mivel elsősorban játszol..minél erősebb annál jobb.
    5750 csak pár százalékkal gyorsabb, de a játékok teljesítménye elsősorban a vidokártyán múlik, persze kell alá egy stabil korrekt teljesítményü platform, de érdemesebb a videora költeni mint a cpu-ra.

    4870 valós előrelépés pici pénzből, 5770 még egy picivel gyorsabb, 5830 még 2 lépcső, de nem jó az ára, 5850 meg már 3 monitort is elvisz

    Ha platformot cserélsz akkor és van benne crossfire meg van elég tápod akkor viszont 2db 4850 elégütős kombo
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 20. 12:45.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #811
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Jól mondod, 5750 és 5770 szinte 0 előrelépés a 4850-hez képest. Fogyasztásban jobbak az tuti, de gondolom ez annyira nem érdekel, csak menjen a játék.
    5830 meg nem éri meg, amennyivel drágább a 4850-hez képest, tized annyival gyorsabb, előrelépés lehet még egy 4870 is használtan vagy akár 4890

    A G25 meg alap :P
    Gondolkodtam már G25-ön - bánom már azt a pillanatot, amikor az egyik debreceni info szaküzletbe 30-ért adták a G25-öt, én nekem meg akkor volt zsír új az FF EX...

    4870 nem rossz ötlet, de egyáltalán lehet még kapni zsírújat?

  12. #812
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez a felbontástól, és az igényeidtől is függ, mivel elsősorban játszol..minél erősebb annál jobb.
    5750 csak pár százalékkal gyorsabb, de a játékok teljesítménye elsősorban a vidokártyán múlik, persze kell alá egy stabil korrekt teljesítményü platform, de érdemesebb a videora költeni mint a cpu-ra.
    Általában 1280*1024-be játszok, 75 Hz-en. 17"-es monitorom van, egyelőre elég ez nekem. AA-t és AF-et pedig nem használok.

  13. #813
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Általában 1280*1024-be játszok, 75 Hz-en. 17"-es monitorom van, egyelőre elég ez nekem. AA-t és AF-et pedig nem használok.
    Erre egyenlőre teljesen mindegy mit használsz, bármi 100fps felett fog futni, talán kivétel a crysis.
    Persze szebb lenne ha felnyomnád az AA-t és AF-et...
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #814
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolkodtam már G25-ön - bánom már azt a pillanatot, amikor az egyik debreceni info szaküzletbe 30-ért adták a G25-öt, én nekem meg akkor volt zsír új az FF EX...

    4870 nem rossz ötlet, de egyáltalán lehet még kapni zsírújat?
    Nem jellemző, de használtan 22 körül láttam 512eset ami neked elég!
    FF EX et felejsd már el, minimum egy DFGT-t nagyon érdemes megvenni, persze van eladó G25-m is, 30ért viheted
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #815
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem meg milyen árak vannak és a 5850/30 nagyon drágák.
    De ha a régi kártyád rossz és garis, akkor máris nem lesz drága, csak a forgalmazóval kell megütni a megfelelő hangot.
    A történet: Volt egy 9800 GTX-em. Rohadt nagy mákkal, pont akkor vettem meg, amikor jöttek (volna) az új GTX-ek, így majdnem 15000-el olcsóbban 60000-ért megkaptam. Kicsivel több, mint 1 évre rá megroggyant (3 év gar). Akkor jelent meg a GTX275-ös. Nem emlékszem már (nagyon az időpontokra sem, de szerintem nem mondok hülyeséget), de asszem ugyanúgy 75000 körül volt, mint előtte 9800 GTX. Kértem, hogy típusmódosítással cseréljék, várom az ajánlatukat. Meg is kaptam. 21000 (!) forintot fizessek rá. Nem tudom, akkor milyen kártyát adtak 21000-ért, de gyanítom szerényebbet. Azért a végén volt még meglepi. Közölték, hogy bocs, de a 21000 mégsem jó, mert csak drágább, gyárilag tuningolt verziót tudnak adni, így nem 21000, hanem 23000. Kérdezték, így is kell-e? Hehe, vicces fiúk.
    Ezt csak azért meséltem el, hogy kis szerencsével jól is kijöhetsz a dologból, persze ne vedd készpénznek, de hátha.


  16. #816
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    De ha a régi kártyád rossz és garis, akkor máris nem lesz drága, csak a forgalmazóval kell megütni a megfelelő hangot.
    A történet: Volt egy 9800 GTX-em. Rohadt nagy mákkal, pont akkor vettem meg, amikor jöttek (volna) az új GTX-ek, így majdnem 15000-el olcsóbban 60000-ért megkaptam. Kicsivel több, mint 1 évre rá megroggyant (3 év gar). Akkor jelent meg a GTX275-ös. Nem emlékszem már (nagyon az időpontokra sem, de szerintem nem mondok hülyeséget), de asszem ugyanúgy 75000 körül volt, mint előtte 9800 GTX. Kértem, hogy típusmódosítással cseréljék, várom az ajánlatukat. Meg is kaptam. 21000 (!) forintot fizessek rá. Nem tudom, akkor milyen kártyát adtak 21000-ért, de gyanítom szerényebbet. Azért a végén volt még meglepi. Közölték, hogy bocs, de a 21000 mégsem jó, mert csak drágább, gyárilag tuningolt verziót tudnak adni, így nem 21000, hanem 23000. Kérdezték, így is kell-e? Hehe, vicces fiúk.
    Ezt csak azért meséltem el, hogy kis szerencsével jól is kijöhetsz a dologból, persze ne vedd készpénznek, de hátha.
    Jó ötlet, ezt megpróbálom majd én is. Amúgy is szemétkedni akarnék velük 1 picikét, mert a mocskoknak már vásárlás utána 1 hónappal visszavittem, hogy ezzel valami bibi van, aszonták, 3 nap múlva érdeklődjünk, addig letesztelik - hívtuk a 3. nap őket, elkezdtek hebegni-habogni, hogy "hát a szervizes kollega nem dolgozik most és még nem tudták kipróbálni". Utána nagy nehezen megnézték, majd jött az, hogy ez a kártya (4850) ment egy teljes műszakot, s semmi baja nincs. Elkezdi nekem a faszi, hogy vigyem be gépestől, biztos a gépemmel van valami - mondom neki fityusz, amikor ez a gép egyrészt nem is tőlük van, csak a VGA, másrészt meg 1,5 évig ment hibátlanul.

    Úgyhogy valszeg picit szemétkedni fogok én is, meg ha nagyon nem akarják kicserélni, akkor megemlítem nekik, hogy következő alkalommal nem egyedül fogok jönni, hanem fogyasztóvédőkkel.

  17. #817
    Egy kis csemege, gépépítőknek....Noctua NH-D14... Link

    Asszem, én veszek egyet ebből a gyöngyszemből...



    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  18. #818
    5870 crossfire
    965 oc
    4 giga ram
    formula 4 mobo

    :-P

    erre varjatok gombot

  19. #819
    Idézet Eredetileg Tóth Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    5870 crossfire
    965 oc
    4 giga ram
    formula 4 mobo

    :-P

    erre varjatok gombot
    gomb.jpg

    Itt a gomb!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  20. #820
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis csemege, gépépítőknek....Noctua NH-D14...
    Vazze', gumikesztyűben??

  21. #821
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Vazze', gumikesztyűben??
    Ahha, hogy ne legyenek fingerprint-ek a bordán!

    Okos ötlet!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  22. #822
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Ahha, hogy ne legyenek fingerprint-ek a bordán!Okos ötlet!
    Akkor én mindent elrontottam! Sajnos puszta kézzel csináltam mindezt végig gyors egymásutánban kétszer. Most mi lesz? De Ronny! Eddig a fekvő hűtőt preferáltad az én toronyhűtőm offoltad és erre a Noctuát nézegeted? Ejnye-bejnye.
    A király nem Elvis volt...

  23. #823
    Egen, valóban..., de ne szégyeljük bevallani, ha tanul az ember...

    (ilyenkor kell még tenni egy plusz kisventit a hídra, hogy az hűccse())

    Úgy néz ki, a C2D Extreme-re már nem elég a Zalman 7000-es hűtés
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  24. #824
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Ronny, ezt ismered?
    Olcsó és jobb mint pár neves hűtő.
    http://hardverapro.hu/apro/tuning_ho.../hsz_1-50.html
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  25. #825
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Ronny, ezt ismered?
    Olcsó és jobb mint pár neves hűtő.
    http://hardverapro.hu/apro/tuning_ho.../hsz_1-50.html
    Aúúú, ezt nem merném rátenni.... Lehet, hogy jó, de.... nem bíznék benne....
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

Oldal: 33 / 89 ElsőElső ||| 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •