Oldal: 31 / 89 ElsőElső ||| 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 751 - 775 (2207 összesen)
  1. #751
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megkérdezni, hogy nekünk (szimeseknek ) érdemes-e 1 gigás VGA karit venni, vagy bőven elég-e az 512-es?

    Szimulátorokon kívül mással nem nagyon játszok (ISI engine, LFS, illetve iRacing), a mostani moncsim felbontása 1400 x 900 és nem hiszem, hogy a közeljövőben váltani fogok FULL HD felbontásra... max 1680 x 1050-ig merészkedek

    Szóval köll-e az az 1 giga, vagy annyit nem számít?

    Köszi
    1680*1050-re tökéletesen elég az 512MB, full HD-hez már ajánlott az 1GB, (persze egy erős procival, hogy ne legyen fps limited a VGA-val)
    Nekem egy 9800GT OC 512MB van, bőven elég 1680*1050-re.

  2. #752
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megkérdezni, hogy nekünk (szimeseknek ) érdemes-e 1 gigás VGA karit venni, vagy bőven elég-e az 512-es?

    Szimulátorokon kívül mással nem nagyon játszok (ISI engine, LFS, illetve iRacing), a mostani moncsim felbontása 1400 x 900 és nem hiszem, hogy a közeljövőben váltani fogok FULL HD felbontásra... max 1680 x 1050-ig merészkedek

    Szóval köll-e az az 1 giga, vagy annyit nem számít?

    Köszi
    A válasz egyszerü. Nem a memória mérete a lényeg számunkra. Az is tévhit hogy a több biztos jobb is, ma már 2 gigás budget kategóriás kártyák is léteznek, amik nagyságrendekkel lassabbak az 1-2 gennel régenni 512-eseknél.

    Azt nem írtad milyen kártyád van most..

    1db 1680x1050es monitort full beállítások mellett a 4850 tökéletesen elvisz minden sim alatt. Talán iracing ez ahol a rajt picit kritikus lehet, ode elkel a 4870. Nvidiát meg direkt nem mondom, mert az meg ISI-vel lesz problémás. Rfactor2 lesz a kérdés..ha egyszer kijön. Ha dx11-es lesz (amit kétlek) akkor valszeg sokkal nagyobb lesz a gépigénye is. Más simet nem látok közeledni...ez esetben ez a 20-30eftos teljesítmény kategória (használt 4850, 4870, 4770, 3870) még évekig jó lesz.

    Ha monitor cserén agyalsz 24 alá ne add..26-osok ára is 300$ körül mocorog, lassan megéri az is.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 06. 05. 22:36.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #753
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem írtad milyen kártyád van most..
    1440 x 900-at tolok egy 256 megás HD3850-ennel és egy AMD Athlon 64 X2 5000+ procival, amit két kattintással fesznövelés nélkül 3 GHz-re szoktam pattintatni.

    GTL, RACE így (körülményektől függően) 70-130 FPS körül húz magas grafikán.
    iRacing már bajosabb, elégé labilis, teszten 60-és 160 FPS körül ugrál kanyarról-kanyarra kompromisszumos grafikával, főleg-e maitt szeretnék fejleszteni.

    Jelenleg használt 4770, 4850 512Mb és 5770 1Gb között vívódom, nemtom megéri-e a különbséget, ami kábé egy tizes. A 4870 512Mb sajna a tápom miatt nem játszik, meg amúgy sem vmi zöld kártya, amennyit zabál...

  4. #754
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1440 x 900-at tolok egy 256 megás HD3850-ennel és egy AMD Athlon 64 X2 5000+ procival, amit két kattintással fesznövelés nélkül 3 GHz-re szoktam pattintatni.

    GTL, RACE így (körülményektől függően) 70-130 FPS körül húz magas grafikán.
    iRacing már bajosabb, elégé labilis, teszten 60-és 160 FPS körül ugrál kanyarról-kanyarra kompromisszumos grafikával, főleg-e maitt szeretnék fejleszteni.

    Jelenleg használt 4770, 4850 512Mb és 5770 1Gb között vívódom, nemtom megéri-e a különbséget, ami kábé egy tizes. A 4870 512Mb sajna a tápom miatt nem játszik, meg amúgy sem vmi zöld kártya, amennyit zabál...
    Az igen, és azt hogyan csinálod, hogy két kattintással 3 GHz-re húzod? Akkor ezek szerint az én 5600+ procimat fel lehetne húzni 3,2 GHz-ig úgy, hogy nem füstölne el?

    (Egy linket ha tudnál adni, ezt hogyan csinálod, azt megköszönném, kíváncsi vagyok rá )

    Hogy segítsek is: nekem AMD A64 X2 5600+ procihoz azt mondták, 5750-nél jobbat ne nagyon vegyek, mert nem fogja kihasználni a gépem a VGA-t 100%-ban. 5770-et sztem akkor vegyél, hogyha eltervezted, hogy a jövőben a géped többi részét is bővíteni fogod.

    4870-en nem gondolkodtál még?
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2010. 06. 05. 23:17.

  5. #755
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Az igen, és azt hogyan csinálod, hogy két kattintással 3 GHz-re húzod? Akkor ezek szerint az én 5600+ procimat fel lehetne húzni 3,2 GHz-ig úgy, hogy nem füstölne el?

    (Egy linket ha tudnál adni, ezt hogyan csinálod, azt megköszönném, kíváncsi vagyok rá )
    Mikor megvettem a procit, egyből fölcsaptam a netet, hogy a különböző tuningmesterek mit tudtak kihozni belőle...egy rakás leírást és útmutatót találtam. 2600-ről 3000-re fesznövelés nélkül lazán fel lehet húzni a beszámolók alapján (csak a szorzót kell megnövelni és voálá ), de fesznöveléssel 3300-3400 környékéig is el lehet vinni még léghűtéssel. Én a Gigabyte Easy Tune 5 nevű progiját használom erre, tehát még csak a bios-ban sem kell turkálnom emiatt.

    Ja, de azért fontos, hogy legyen normális hűtőd és próbálkozás közben figyeld a procihődet! Javaslom az Everest stabilitás tesztelőjét!

    4870-en nem gondolkodtál még?
    Dehogynem, de ugye az képességben pont olyan, mint az 5770, csak nagyságrendekkel többet fogyaszt és jobban melegszik. Félek a tápom nehezményezné, de még egyelőre gondolkodom rajta...
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 06. 06. 02:21.

  6. #756
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1440 x 900-at tolok egy 256 megás HD3850-ennel és egy AMD Athlon 64 X2 5000+ procival, amit két kattintással fesznövelés nélkül 3 GHz-re szoktam pattintatni.

    GTL, RACE így (körülményektől függően) 70-130 FPS körül húz magas grafikán.
    iRacing már bajosabb, elégé labilis, teszten 60-és 160 FPS körül ugrál kanyarról-kanyarra kompromisszumos grafikával, főleg-e maitt szeretnék fejleszteni.

    Jelenleg használt 4770, 4850 512Mb és 5770 1Gb között vívódom, nemtom megéri-e a különbséget, ami kábé egy tizes. A 4870 512Mb sajna a tápom miatt nem játszik, meg amúgy sem vmi zöld kártya, amennyit zabál...
    Amennyiben az alaplapod AM2-es akkor procicserével indítanék! Lehetőleg phenonmra mert abban jó sok cache van. Ha 1680x1050 4xAA és 16AF mellett fullra akarod tenni akkor kelleni fog a proci + 5770 is. Ha megelégszel 2XAA-val és kikapcsolod a 2pass shadows-t akkor elég lesz a 4850 is. A prociban már nem vagyok olyan biztos. Erősebb vidokártyát biztosan nem érdemes tenni alá, megérett a cserére, jobban mint a 3850!
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #757
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyiben az alaplapod AM2-es akkor procicserével indítanék! Lehetőleg phenonmra mert abban jó sok cache van. Ha 1680x1050 4xAA és 16AF mellett fullra akarod tenni akkor kelleni fog a proci + 5770 is. Ha megelégszel 2XAA-val és kikapcsolod a 2pass shadows-t akkor elég lesz a 4850 is. A prociban már nem vagyok olyan biztos. Erősebb vidokártyát biztosan nem érdemes tenni alá, megérett a cserére, jobban mint a 3850!
    ISI engine alatt tudom, hogy van még benne tartalék, de köszi, hogy szólsz, megsasolom majd a prociterhelést iR alatt is!

  8. #758
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyiben az alaplapod AM2-es akkor procicserével indítanék! Lehetőleg phenonmra mert abban jó sok cache van. Ha 1680x1050 4xAA és 16AF mellett fullra akarod tenni akkor kelleni fog a proci + 5770 is. Ha megelégszel 2XAA-val és kikapcsolod a 2pass shadows-t akkor elég lesz a 4850 is. A prociban már nem vagyok olyan biztos. Erősebb vidokártyát biztosan nem érdemes tenni alá, megérett a cserére, jobban mint a 3850!
    AM2-es foglalatba úgy lehet beletenni a Phenom procit, hogy valamit át kell írosgatni a BIOS-ban?

  9. #759
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    AM2-es foglalatba úgy lehet beletenni a Phenom procit, hogy valamit át kell írosgatni a BIOS-ban?
    Elvileg nem, csak bedugod és megy.
    Gyakorlatilag pedig ha az alaplapod régebbi mint a proci, akkor egy BIOS frissités nem árt.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #760
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Az igen, és azt hogyan csinálod, hogy két kattintással 3 GHz-re húzod? Akkor ezek szerint az én 5600+ procimat fel lehetne húzni 3,2 GHz-ig úgy, hogy nem füstölne el?
    Jah bocs, azt elfelejtettem mondani, hogy nekem Black Edition van, azért van még benne ennyi tartalék kakakó... amit jelenleg ki se használok rendesen.

  11. #761
    A hozzá értőktől szeretném kérdezni hogy érdemes és lehetséges-e erről:
    http://www.cpu-world.com/CPUs/K10/AM...CGHBOX%29.html
    erre: http://www.cpu-world.com/CPUs/K10/AM...FGIBOX%29.html váltani? A csere nem kerülne 1 fityingembe sem.
    Alaplap:http://www.directron.com/k9a2neof.html



  12. #762
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Félek a tápom nehezményezné, de még egyelőre gondolkodom rajta...
    Mekkora (és talán ami ennél is fontosabb: milyen) tápod van? Jellemzően a teljesítmény-kalkulátorok szart sem érnek. Egy olyan konfigot, mint a Tiéd, simán elvisz egy normális 400W-os táp is; akár még 4870-nel is. A hangsúly a normálison van. A konnektorból felvett teljesítmény 150-250 W között játszik általában "átlagos" gépek esetében. Tehát nem legdurvább proci, szóló VGA, egy-két HDD esetében megállsz 200W környékén. Ráadásul a tápok teljesítéményét elvileg a leadott alapján jelölik és körülbelül 80% hatásfokkal dolgoznak. Szóval a valóságban bőven elég kell legyen a 350-450W-os kategória, csak azt tényleg tudja. Ami határ lehet, az az egyes ágak maximális árama, különös tekintettel a 12V-os ágra.

  13. #763
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Mekkora (és talán ami ennél is fontosabb: milyen) tápod van? Jellemzően a teljesítmény-kalkulátorok szart sem érnek. Egy olyan konfigot, mint a Tiéd, simán elvisz egy normális 400W-os táp is; akár még 4870-nel is. A hangsúly a normálison van. A konnektorból felvett teljesítmény 150-250 W között játszik általában "átlagos" gépek esetében. Tehát nem legdurvább proci, szóló VGA, egy-két HDD esetében megállsz 200W környékén. Ráadásul a tápok teljesítéményét elvileg a leadott alapján jelölik és körülbelül 80% hatásfokkal dolgoznak. Szóval a valóságban bőven elég kell legyen a 350-450W-os kategória, csak azt tényleg tudja. Ami határ lehet, az az egyes ágak maximális árama, különös tekintettel a 12V-os ágra.
    Talán nekem is elég lenne egy jó 400-as,én azt gondoltam,hogy egy nagyobb tápot rakok a gépbe mint kellene az esetleges későbbi fejlesztések vagy + HDD esetén se dolgozzon a max közelében. Per pillanat egy 620-as Chieftec van, 50-60%-on dolgozhat szerintem.
    A király nem Elvis volt...

  14. #764
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    A hozzá értőktől szeretném kérdezni hogy érdemes és lehetséges-e erről:
    http://www.cpu-world.com/CPUs/K10/AM...CGHBOX%29.html
    erre: http://www.cpu-world.com/CPUs/K10/AM...FGIBOX%29.html váltani? A csere nem kerülne 1 fityingembe sem.
    Alaplap:http://www.directron.com/k9a2neof.html
    Az első proci jobb mint amire cserélni akarsz. Én inkább egy jó hütőt és a phenom tuningját javasolnám ~3ghzre, továbbá utánaolvasnék mert ez esetleg kilockolható x4 phenomra.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #765
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Talán nekem is elég lenne egy jó 400-as,én azt gondoltam,hogy egy nagyobb tápot rakok a gépbe mint kellene az esetleges későbbi fejlesztések vagy + HDD esetén se dolgozzon a max közelében. Per pillanat egy 620-as Chieftec van, 50-60%-on dolgozhat szerintem.
    Ha már eleve cserélsz, akkor jogos a fölétervezés. Viszont Szabi gondolom, nem akarna tápot is cserélni.
    De az biztos, hogy a tartalék sosem árt, mert - ahogy Te is írod - ki tudja, mikor jön példaául egy izmosabb VGA a gépbe. Vagy beizzítasz egy több-VGA-s megoldást és akkor már rezeg a léc. A csiffit meg egyébként is szeretjük :-)

  16. #766
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már eleve cserélsz, akkor jogos a fölétervezés. Viszont Szabi gondolom, nem akarna tápot is cserélni.
    De az biztos, hogy a tartalék sosem árt, mert - ahogy Te is írod - ki tudja, mikor jön példaául egy izmosabb VGA a gépbe. Vagy beizzítasz egy több-VGA-s megoldást és akkor már rezeg a léc.
    Ez nem feltétlenül igaz, mert az új 5-ös Radeon széria anyit fogyaszt mint a 3-mas, ami nem elhanyagolható szempont...

  17. #767
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem feltétlenül igaz, mert az új 5-ös Radeon széria anyit fogyaszt mint a 3-mas, ami nem elhanyagolható szempont...
    Tehát a kinézettek közül az 5770-es pont jó lesz, nemde? :-)

  18. #768
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát a kinézettek közül az 5770-es pont jó lesz, nemde? :-)
    Az 350-es táppal is vígan elmegy. Jó kártya, de alig gyorsabb mint a 4870, cserébe lényegesen kevesebbet eszik.
    Alternativa a 4850, ami ugyan ~20-30%-al lassabb, de felébe se kerül és kb hasonlóan fogyaszt.
    Ha nincs szükséged FullHD felbontásra akkor elégséges lehet. És késöbb ha alaplapod tud crossfire-t akkor betehetsz mégegyet belőle Vagy egyből kettőt, és akkor pariban van 5850-el is.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 06. 23. 15:19.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #769
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Én az 5750-t kukkoltam, de csak érdeklődés szintjén.
    Ezek szerint az
    - 5750 92W,
    - 5770 112W,
    - 4850 147W,
    - 4870 207W

    Persze kérdés, hogy milyen kártyát mértek, de e szerint a mérés szerint mérhetően többet fogyaszt a 4850. Megint mondom, ha igaz a teszt.

    http://www.techpowerup.com/reviews/H...ler_IV/28.html
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  20. #770
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Az első proci jobb mint amire cserélni akarsz. Én inkább egy jó hütőt és a phenom tuningját javasolnám ~3ghzre, továbbá utánaolvasnék mert ez esetleg kilockolható x4 phenomra.
    kösz. ezt jól be néztem volna .OC-val nem akarok és nem is merek foglalkozni.
    Ha jó a deszkámba: http://www.directron.com/k9a2neof.html
    akkor inkább rádobok 4 ropit és veszek 1 ilyet :http://www.gepbolt.hu/termekek/58744...rocesszor.html
    ez jobb lenne?



  21. #771
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    kösz. ezt jól be néztem volna .OC-val nem akarok és nem is merek foglalkozni.
    Ha jó a deszkámba: http://www.directron.com/k9a2neof.html
    akkor inkább rádobok 4 ropit és veszek 1 ilyet :http://www.gepbolt.hu/termekek/58744...rocesszor.html
    ez jobb lenne?
    Igen!
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #772
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Én az 5750-t kukkoltam, de csak érdeklődés szintjén.
    Ezek szerint az
    - 5750 92W,
    - 5770 112W,
    - 4850 147W,
    - 4870 207W

    Persze kérdés, hogy milyen kártyát mértek, de e szerint a mérés szerint mérhetően többet fogyaszt a 4850. Megint mondom, ha igaz a teszt.

    http://www.techpowerup.com/reviews/H...ler_IV/28.html
    Peak a mért maximum játékok alatt és abban 20W a különbség, ahogy üresjáratban is. Ez még nem a világvége Furmark nem mérvadó..extrém terhelést ad a kártyára.
    4870 viszont valóban sokat fogyaszt.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  23. #773
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Mindenesetre én is becserélném a 4670-et egy 5750, 5770 valamelyikére
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #774
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Sziasztok!

    Alaplap+proci+VGA+RAM! Ezekre lenne szükségem! Szerintetek mennyiből lehetne kihozni ezt a négy dolgot, hogy azért korszerű is legyen, de kb 60 ezerből kijöjjön!

  25. #775
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Alaplap+proci+VGA+RAM! Ezekre lenne szükségem! Szerintetek mennyiből lehetne kihozni ezt a négy dolgot, hogy azért korszerű is legyen, de kb 60 ezerből kijöjjön!
    VGA miatt ez elég szerény árkategória, használt is szóba jöhet? Most mit használsz?
    Sajnos videokártyából ami korszerü és érdemes megvenni az bőven 30.000 felett indul.
    Én megpróbálnék rácsapni egy használt Intel 8xxx + P35/45 alaplap + 2gb ddr800 trióra, hozzá egy Ati 4850 vagy 4870.
    Új esetén AMD-ben érdemes gondolkodni.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 19. 10:26.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 31 / 89 ElsőElső ||| 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •