Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (183 összesen)

Téma: GTR-2 bajnokság ötletek

  1. #26
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM-4 Donington

    Szerintem ez a téma izgalmasabb annál, minthogy a Donington futambeszámolók között beszéljük meg, ez megérne egy külön topicot, mint pl.: GTR(2) lehetséges szabályváltoztatásai

    Különben nekem tetszenek az ötletek, mindegyik vonalban vannak jó ötletek, de a márkakupa kialakulását szerintem is kerülni kellene, ha lehetne, bár ahogy láttam a korábbi futameredményeket, sokszor nem álltatok távol tőle. Ami persze nem gond, csak valóban illuzio romboló lehet, mint ahogy Dusa kollega írta

  2. #27
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Egyetértek, azt hiszem az sem árt, hogy a bajnok minden autóval jól tud menni, nem csak mondjuk 550-el. Ha mindenki szabadon választana, akkor a GTR-ből 80%-os valószínűséggel 550 kupa lenne, a GTR2-ben meg Maserti MC 12.
    Peti !

    Nem értem a hozzászólásodat.
    Most nem szabadon választunk? Most is azzal megy mindenki, amivel akar.

    Én is azt mondom, hogy mindenki azzal az autóval menjen amivel akar, amivel legjobban tud. Szabadon választhat. Csak ezt a bajnokság elején döntené el, és minden futamon azzal indulna.

    A mostani szabályzatban is mehetne mindenki 550-el, mert nem tiltja semmi.
    A márka kupa így is, úgy is kialakulhat.


    Távol áljon tőlem, nem vitázni akarok.
    Én úgy tekintem, hogy megbeszélünk egy ötletet.
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 07. 14. 22:37.

  3. #28
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Peti !

    Nem értem a hozzászólásodat.
    Most nem szabadon választunk? Most is azzal megy mindenki, amivel akar.

    Én is azt mondom, hogy mindenki azzal az autóval menjen amivel akar, amivel legjobban tud. Szabadon választhat. Csak ezt a bajnokság elején döntené el, és minden futamon azzal indulna.

    A mostani szabályzatban is mehetne mindenki 550-el, mert nem tiltja semmi.
    A márka kupa így is, úgy is kialakulhat.


    Távol áljon tőlem, nem vitázni akarok.
    Én úgy tekintem, hogy megbeszélünk egy ötletet.
    Hehe, semmi gond, én sem vitának fogom fel hanem megbeszélésnek.
    Szóval a nyári kupa egy laza, funrace sorozat, és azért teljesen szabad az autóválasztás, hogy az újoncoknak ne legyen semmi megkötés, és a régiek pedig ha a futam előtt 5 perccel döntenek úgy hogy elindulnak akkor adott pályára elő tudják venni a kedvenc autójukat, a hozzá tartózó setuppal, és már mehetnek is, minden különösebb gyakorlás nélkül, vasárnap este a hétvégi kiruccanásból hazaérkezve.
    Viszont egy normál bajnokság teljesen más tészta. Ott a valódi élettel szemben szerintem az a lényeg hogy egyenlő esélye legyen mindenkinek, és ugyanakkor változatos is legyen a mezőny ami az autókat illeti. Ezért azt gondolom, hogy a minden autót egyszer lehet használni, de mindenki maga dönti el melyiket mikor használja alapképlet a legjobb. A GTR2-ben valószínűleg 12 futamos bajnokság lesz, és mivel 8 GT autó lesz benne, én azt gondolom hogy a minimum 1x maximum 2x lehet használni egy autót elv a legjobb. Így nincsenek márka-futamok, és valóban az lesz a bajnok aki mindegyik autóval jól bánik. Az alapelv az, hogy a lehető legigazságosabb legyen az autó-kiosztás. Ezt 2000, az első GPL bajnokság óta így csináljuk, és működik.
    Ha szabad a választás, és ugyanazzal az autóval megy mindenki az összes futamon, amit ő választ, akkor ahogy már írtam 550 (GTR) vagy Maserati MC12 kupa lenne (GTR2). így két ugyanolyan képességű pilóta közül az fog előrébb végezni abajnokságban, aki erősebb, jobb, gyorsabb autót választ. És ugyan ki akarna rögtön hátrányból indulni?
    Ha fix autóval megy végig mindenki, de nem választás hanem kiosztás alapján (a jobb pilóták gyengébb autóval mennek, a gyengébb pilóták erősebbel) azt sem lehet igazságosan megcsinálni.
    Arról meg hogy adott futamon, adott fix autóval megy mindenki, nos ezt a GTR-ben egyáltalán nem tartom jónak.
    Próbálkoztunk még egy kreditpontos rendszerrel, hát nem jött be hogy őszinte legyek.
    Egyébként már szavaztunk anno ezekről a kérdésekről, és egyértelműen a HGTRM-3 ban használt rendszer győzött.
    Ami a festéseket illeti, én attól jövök lázba a pályán hogy jókat csatázom. Hogy az autók körülöttem hogy néznek ki az sohasem érdekelt különösebben. Már szó volt arról, hogy felrakunk egy skinpack-et a adott bajnokságba, az elején. De aztán nem lett belőle semmi, mivel nem tudta senki megcsinálni, és nem is jutottunk dűlőre, hogy mi kerüljön be. Másrészt -és ezzel senkit sem akarok megbántani- ez nem egy skinfestő bajnokság, és a TAB gombbal pontosan lehet látni ki van előttem és mögöttem a pályán.

  4. #29
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Hmmm...... Pedig milyen jó lett volna egy skinfestő bajnokság !!!!

    Amúgy engem nem zavar ha valaki minden versenyen ugyan azzal az autóval győz.
    Ez előfordul az életbe is. Viszont az már jobban fog zavarni, ha olyan autóval kell majd versenyeznem, amelyiket nem érzem igazán. Attól meg nem fogok lázba jönni, hogy a 12 futamból, 4 vagy 5 futamon az legyen a célom, hogy végig tudjak menni egy általam nem szeretett autóval.

    Szerintem mindenki szeret versenyezni, és mindenki szeretne jót versenyezni.
    Mindenki a tudásának megfelelően. (élmezőny, középmezőny, vagy éppen hátul)
    Minek korlátoznánk azzal, hogy nem indulhat minden versenyen azzal az autóval, amelyikkel a legjobban tud.

    Sajnos nem lehet mindenki egy Piski Tomi, aki ha egy pályamentő traktorral indulna, akkor is lekörözné a fél mezőnyt.
    Biztos hogy van olyan versenyző is, aki örül hogy végre bejött neki egy autó, amivel normálisan tud versenyezni, amit aránylag már megszokott.

    Szóval ha én minden versenyen Lambo-val indulnék, te pedig 550-el, és minden versenyen le is győznél, nem mondanám azt hogy csak azért tudtál győzni mert 550-el indultál. Sztem !
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 07. 15. 06:06.

  5. #30
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Donington

    A GTR2-ben valószínűleg 12 futamos bajnokság lesz, és mivel 8 GT autó lesz benne, én azt gondolom hogy a minimum 1x maximum 2x lehet használni egy autót elv a legjobb. Így nincsenek márka-futamok, és valóban az lesz a bajnok aki mindegyik autóval jól bánik.


    Bocs,de az NGT osztályt kihagytad a felsorolából.Tehát a GTR2-ben továbbra is szabadonválasztható lesz a vas mint eddig,vagy ott is a GT-s szabály lesz érvényben? Mik a tervek?
    Kunszabó Sándor

  6. #31
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Szerntem az NGT-s bajnokságot úgy kell hagyni ahogy van! Ott nagyon nem jönne be ha mindegyik autót kéne használni!
    Annak az a lényege hog mindenki azzal megy, amivel legjobban tud adott pályán, és a kezdő pilóták is megszokhatnak egyetlen egy autót!
    Persze nem tudom mi lesz az erőviszony a GTR2-es NGT-ben!

  7. #32
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    A GTR2-ben valószínűleg 12 futamos bajnokság lesz, és mivel 8 GT autó lesz benne, én azt gondolom hogy a minimum 1x maximum 2x lehet használni egy autót elv a legjobb. Így nincsenek márka-futamok, és valóban az lesz a bajnok aki mindegyik autóval jól bánik.


    Bocs,de az NGT osztályt kihagytad a felsorolából.Tehát a GTR2-ben továbbra is szabadonválasztható lesz a vas mint eddig,vagy ott is a GT-s szabály lesz érvényben? Mik a tervek?
    Az NGT-nek majd még ki kell alakulnia. Lehet hogy az NGT bajnokságban csak 6 futam lesz NGT és a többi BMW M3, mert a hírek szerint nagyon jó az autó, viszont NGT-ben erős, GTben meg gyenge. Persze a BMW-vel az is egy lehetőség hogy bekerül a GT bajnokságba ahol akkor 8 GT futam lenne és 4 BMW. Aztán még ott van a Nissan 350 Z meg a TVR is, lehet hogy azokkal lesz egy-egy special race is. Szóval ezt még nem tudjuk, meg kell várni a megjelenést, és le kell tesztelni az autókat. Mindenesetre az NGT bajnokságban is lehet megkötni hogy minden autót legalább 1x használni kell, meg lehet hagyni szabadon a választást, majd kialakul, ezt most még tényleg nem tudjuk, amíg nem próbáltuk ki a GTR2-t teljes pompájában.

  8. #33
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Donington

    Hát van még bőven felmerülő kérdés, amire majd csak a GTR2 fogja megadni a választ. Sok lehetőség van, ahogyan azt Peti is írta.
    De gondolom a végleges döntést, azt közösen hozzuk meg .!?

  9. #34
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Hmmm...... Pedig milyen jó lett volna egy skinfestő bajnokság !!!!

    Amúgy engem nem zavar ha valaki minden versenyen ugyan azzal az autóval győz.
    Ez előfordul az életbe is. Viszont az már jobban fog zavarni, ha olyan autóval kell majd versenyeznem, amelyiket nem érzem igazán. Attól meg nem fogok lázba jönni, hogy a 12 futamból, 4 vagy 5 futamon az legyen a célom, hogy végig tudjak menni egy általam nem szeretett autóval.

    Szerintem mindenki szeret versenyezni, és mindenki szeretne jót versenyezni.
    Mindenki a tudásának megfelelően. (élmezőny, középmezőny, vagy éppen hátul)
    Minek korlátoznánk azzal, hogy nem indulhat minden versenyen azzal az autóval, amelyikkel a legjobban tud.

    Sajnos nem lehet mindenki egy Piski Tomi, aki ha egy pályamentő traktorral indulna, akkor is lekörözné a fél mezőnyt.
    Biztos hogy van olyan versenyző is, aki örül hogy végre bejött neki egy autó, amivel normálisan tud versenyezni, amit aránylag már megszokott.

    Szóval ha én minden versenyen Lambo-val indulnék, te pedig 550-el, és minden versenyen le is győznél, nem mondanám azt hogy csak azért tudtál győzni mert 550-el indultál. Sztem !
    Mikor elkezdtem játszani a GTR-rel azt azért tettem mert anniyra megtetszett az F550 hangja, és az ahogy tesómat néztem ahogy a rajtrács felé közeledik a felvezetőben 10-15 másik versenyzővel.. uuumég most is libabőrös leszek... Szóval el sem tudtam volna képzelni, hogy egy "zetorhangú" Vipertrel menjek, vagy akár Salennel.. Csak 550! De hihhetetlen, hogy mennyire elveszíti a fontosságát az autó színe (kiváve a "szürke Aston a ködből" -effektus ) a márkája, vagy akár a hangja. A lényeg, hogy minél többen, minél szorosabb versenyt vívjunk a páján (van aki a füvön) . Az ahogyan a felvezetőben körbeporoszkálunk, néhányan persze már ott összetörik magukat (mint én is párszor ) , néha integethetünk Rezsőnek aki tolatva szlalomozik a többiek között... és mire a rajt előtti utolsó két kanyarba ér a csapat, már a legkevésbé sem izgat, hogy milyen a kocsi ami a kormányomra van szerelve. Az sokkal jobban foglalkoztat, vajon jó gumit tettem-e föl, elered-e az eső, megfő-e a motorom (túl kis hűtőnyílás) ésatöbbi. Sajnos a bajnokságot félbe kellett hagynom, de most ujra itt lehetek, és nagyon jó érzés együtt körözgetni, mindegy mivel.

  10. #35
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Ez is egy vélemény !
    Sajnos én nem vagyok így minden autóval, de a versenyzés az tényleg nagyon jó dolog.

    Idézet Eredetileg Attys írta
    "A lényeg, hogy minél többen, minél szorosabb versenyt vívjunk a páján (van aki a füvön) "
    Ezért írtam azt, amit írtam !!!
    Élvezetes, izgalmas versenyek legyenek ! Talán ezért nem kellenének a korlátozások.
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 07. 15. 18:03.

  11. #36
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Ez is egy vélemény !
    Sajnos én nem vagyok így minden autóval, de a versenyzés az tényleg nagyon jó dolog.
    Ezért írtam azt, amit írtam !!!
    Élvezetes, izgalmas versenyek legyenek ! Talán ezért nem kellenének a korlátozások.
    Pontosan azért vannak korlátozások, hogy érdekes izgalmas versenyek legyenek.

    Egyébként az ember végigmegy egy fejlődési soron, először egy autó egy pálya, aztán egy autó több pálya ("Z autó a kedvencem, X meg Y autót meg képtelen vagyok normálisan vezetni" mondja még ilyenkor az ember), majd a következő fázis a több autó egy pálya, és a végén jön a több autó több pálya.
    Én pld. rosszul lennék, ha egész szezonban ugyanazt az autót kéne vezetnem, de én már régóta űzöm ezt az ipart.
    Egyébként nem győzöm hangsúlyozni, hogy az autók kezelhetősége sokkal jobb lesz a GTR2-ben!

  12. #37
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Van még egy fázis: az új autók, új pályák, ill. új progi (asszem én ebbe tartozom)

  13. #38
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Életkor
    44
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Az NGT-nek majd még ki kell alakulnia. Lehet hogy az NGT bajnokságban csak 6 futam lesz NGT és a többi BMW M3, mert a hírek szerint nagyon jó az autó, viszont NGT-ben erős, GTben meg gyenge. Persze a BMW-vel az is egy lehetőség hogy bekerül a GT bajnokságba ahol akkor 8 GT futam lenne és 4 BMW. Aztán még ott van a Nissan 350 Z meg a TVR is, lehet hogy azokkal lesz egy-egy special race is. Szóval ezt még nem tudjuk, meg kell várni a megjelenést, és le kell tesztelni az autókat. Mindenesetre az NGT bajnokságban is lehet megkötni hogy minden autót legalább 1x használni kell, meg lehet hagyni szabadon a választást, majd kialakul, ezt most még tényleg nem tudjuk, amíg nem próbáltuk ki a GTR2-t teljes pompájában.
    Első olvasatra tetszik, azonban eszembe jutott egy, szerintem zseniálisan izgalmas, lehetőség arra, hogy évközben az addig szeparált GT NGT mezőny összeeresztésére. Mondtad, hogy a GTR2-ben lehet, hogy a BMW mindkét mezőnyben (NGT-GT) szerepet kap, márkafutamokban. És ekkor lehet megtenni amit korábban vizionáltál, A illetve B csoport, csak itt az NGT GT mezőny keveredne egy-két futam erejére. Ekkor lenne rá lehetőség, hogy néhány kiugróan ügyes NGT-s pilóta (nem én ), bekerüljön az A csoportba, ahol valszeg több GT lesz, és ott vitézkedhet, illetve ha lesz gyengébb GT-s pilóta, azt pedig az NGT-s pilóták próbálják megizzasztania B-ben.


    Hm, mit szóltok???

    ( a pontozás lenne itt a gyenge láncszem, hogy megéri-e egyáltalán egy jó ngt-nek a gt-sek közé bekerülnie, és ott kevesebb pontot szereznie, vagy vmi extra pontokat kaphatna ekkor, vagy dupla pontok, vmi hasonló)

  14. #39
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Van még egy fázis: az új autók, új pályák, ill. új progi (asszem én ebbe tartozom)

  15. #40
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Pontosan azért vannak korlátozások, hogy érdekes izgalmas versenyek legyenek.

    Egyébként az ember végigmegy egy fejlődési soron, először egy autó egy pálya, aztán egy autó több pálya ("Z autó a kedvencem, X meg Y autót meg képtelen vagyok normálisan vezetni" mondja még ilyenkor az ember), majd a következő fázis a több autó egy pálya, és a végén jön a több autó több pálya.
    Én pld. rosszul lennék, ha egész szezonban ugyanazt az autót kéne vezetnem, de én már régóta űzöm ezt az ipart.
    Egyébként nem győzöm hangsúlyozni, hogy az autók kezelhetősége sokkal jobb lesz a GTR2-ben!

    Akkor ezt meg is beszéltük !!!

  16. #41
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Első olvasatra tetszik, azonban eszembe jutott egy, szerintem zseniálisan izgalmas, lehetőség arra, hogy évközben az addig szeparált GT NGT mezőny összeeresztésére. Mondtad, hogy a GTR2-ben lehet, hogy a BMW mindkét mezőnyben (NGT-GT) szerepet kap, márkafutamokban. És ekkor lehet megtenni amit korábban vizionáltál, A illetve B csoport, csak itt az NGT GT mezőny keveredne egy-két futam erejére. Ekkor lenne rá lehetőség, hogy néhány kiugróan ügyes NGT-s pilóta (nem én ), bekerüljön az A csoportba, ahol valszeg több GT lesz, és ott vitézkedhet, illetve ha lesz gyengébb GT-s pilóta, azt pedig az NGT-s pilóták próbálják megizzasztania B-ben.


    Hm, mit szóltok???

    ( a pontozás lenne itt a gyenge láncszem, hogy megéri-e egyáltalán egy jó ngt-nek a gt-sek közé bekerülnie, és ott kevesebb pontot szereznie, vagy vmi extra pontokat kaphatna ekkor, vagy dupla pontok, vmi hasonló)
    Akár külön megy a GT-s és NGT-s mezőny, akár együtt, külön lesznek pontozva.

  17. #42
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Én tartom magam ahhoz, hogy menjen együtt a két mezőny és, hogy az év elején ki kelljen választani, hogy ki melyik kocsival megy! Én pl kiprobáltam a 550-es farrarit és nekem annyira nem jött be, hogy nagyon(egy kört nem mennék vele a bajnokságba)!
    Ez szerintem egy hülyeség, hogy minden versenyen más autóval kell menni!
    Főleg olyanoknak akik mondjuk mint én is nem rég vették meg a játékot és örülnek, hogy van egy autó amivel valahogy végig tudnak menni a pályán!
    Szerintem ahogy már említettem maradjon együtt a két kategóri a versenyeken és mindenki kötelezze el magát egy adott aútó iránt! Persze ettől függetlenül lehetnének olyan futamok ahol mindenki ugyan azzal a fix autóval menne!
    Az életbe is úgy van, hogy egyik pálya az egyik kocsinak fekszik a másik meg a másiknak, szóval ez egy örök probléma, mert nem lehet olyan autót csinálni ami minden pályán minden időjárási viszonyba tökéletes!

  18. #43
    Iker Gyula Regisztrált Iker Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 24.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    42

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Hi Nagyjából végig olvatam az összes hozzászólást,és nekem az a véleményem hogy sokkal izgalmasabb a bajnokság ha nem mindig ugyan azzal az autóval mennénk.
    mert ha ez lenne lenne olyan variáció:
    1.csak ugyanaz a tipusú autók vagy többségben lennének (nem elképzelhetö(esély meg van rá)).
    2.ha valaki f550-el lenne mindig, valaki meg gyengébbel akkor a gyengébb már eleve hátrányban van .
    A véleményem mint írtam váltsunk autókat (én nekem is vannak kedvenceim és vannak amiket nem szeretek)mert szerintem az a legjobb élmény ebben a gaméban mikor egy gyengébb tütüvel leelőzöl egy erösebbet vagy tartani tudod.Ezt pedig csak úgy lehet hogyha gyakorolja az ember.És gyakorolni kell nem megy minden elsőre ez hál.istennek nem NFS. ez szimulátor.
    Nem vagyok profi de szerintem az lenne a helyes meg az igazságos.

  19. #44
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Olyan kérdésem lenne, hogy Spaban lesz változó napszak vagy ott is fix lesz?

  20. #45
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Szerintem ott is fix lesz

  21. #46
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan kérdésem lenne, hogy Spaban lesz változó napszak vagy ott is fix lesz?
    Mivel ezt már megszavaztuk, hogy a napszak mindíg fix legyen (sok ember hardware problémája miatt). Így egyértelmű a fix napszak.

  22. #47

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Valszeg az időjárásra gondolt.

  23. #48
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Valszeg az időjárásra gondolt.

    Azt is megszavaztuk. Változó időjárás legyen.

  24. #49
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel ezt már megszavaztuk, hogy a napszak mindíg fix legyen (sok ember hardware problémája miatt). Így egyértelmű a fix napszak.
    Tudom, hogy megszavaztuk, de attól még lehetne kivételt tenni.
    Csak azért gondoltam, mert a peccs után mindenki őrült fps növekedésről tett bejelentést(plusz nagyon sokan upgradeltek azóta), és azért még is csak 3órás futam lesz a szentélybe, szerintem egy hajnalból reggelre váltó idő nagyon komoly hangulatot teremtene a versenynek!
    Amikor éjszakai futam volt, én nagyon élveztem, valami iszonyat jó hangulata volt, és ha jól emlékszem volt arról szó, hogy egy esetleges peccs után lehet, hogy visszatérünk a változó idő, változó napszakos versenyekhez.
    De ez csak egy ötlet volt, ha nem hát nem.

  25. #50
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

    Re: GTR-2 bajnokság ötletek

    Annak a pár embernek aki meg nem, annak nagy hangulatot adna az a 15-30fps. (Ha ne adj isten még esik is... )

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •