Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (183 összesen)

Téma: GTR-2 bajnokság ötletek

  1. #1
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    GTR-2 bajnokság ötletek

    akkor a gt-ngt mezőny pozitív fogadtatása jelentheti azt is hogy a következő idény így kerül majd lebonyolításra?

  2. #2
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: HGTRM-4 Donington

    Meglátjuk, mi lesz belőle, itt a nyár, hogy kipróbáljuk. Én támogatnám, az biztos...
    Balikó Attila

  3. #3
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Mike írta
    akkor a gt-ngt mezőny pozitív fogadtatása jelentheti azt is hogy a következő idény így kerül majd lebonyolításra?
    Bár nekem is tetszett, de egyetlen pozitív futam nem hiszem hogy bármit is jelenthetne... Majd meglátjuk...

  4. #4
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Bár nekem is tetszett, de egyetlen pozitív futam nem hiszem hogy bármit is jelenthetne... Majd meglátjuk...
    Így van, várjuk meg míg már jónéhány futamot lefutunk így, és majd akkor visszatérünk a dologra.

  5. #5
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: HGTRM-4 Donington

    Bár nekem is rendkívül tetszik a vegyes mezőny, egy bibi van csak ezzel, hogy a szezonban viszont mind a két kategóriában jó lenne résztvenni, így meg ugye már az elején le kell tennem valamelyik mellé a voksom. És hát ezzel az egész mezőny szét is választódik két pack-ra. Pedig én mindenkivel meg szeretném méretni magam, ahogy azt az előző szezonban is. Persze amíg ez nem jutott az eszembe kapásból szavaztam volna a vegyes lebonyolításra.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  6. #6
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Honk írta
    Bár nekem is rendkívül tetszik a vegyes mezőny, egy bibi van csak ezzel, hogy a szezonban viszont mind a két kategóriában jó lenne résztvenni, így meg ugye már az elején le kell tennem valamelyik mellé a voksom. És hát ezzel az egész mezőny szét is választódik két pack-ra. Pedig én mindenkivel meg szeretném méretni magam, ahogy azt az előző szezonban is. Persze amíg ez nem jutott az eszembe kapásból szavaztam volna a vegyes lebonyolításra.
    Ez nem biztos hogy baj, mert a profik szerintem GT-vel mennek majd, így az NGT-seknek több sikerélmény jut, nem ugyanazok lesznek mindkét kategóriában az első helyeken. Mindenki megtalálhatja a neki való versenyt.
    (Ahogy ez a valóságban is működik. Get real!)

  7. #7
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Honk írta
    Bár nekem is rendkívül tetszik a vegyes mezőny, egy bibi van csak ezzel, hogy a szezonban viszont mind a két kategóriában jó lenne résztvenni, így meg ugye már az elején le kell tennem valamelyik mellé a voksom. És hát ezzel az egész mezőny szét is választódik két pack-ra. Pedig én mindenkivel meg szeretném méretni magam, ahogy azt az előző szezonban is. Persze amíg ez nem jutott az eszembe kapásból szavaztam volna a vegyes lebonyolításra.
    Nekem is ez a gondom.
    Erre mondjuk megoldás lehet hogy 2 egymás követő vasárnap ugyanazon a pályán megyünk (mintha az egyik héten NGT a másik héten GT futam lenne ugyanott) és kisorsoljuk, hogy melyik héten ki megy GT-vel és ki NGT-vel. Akár minden pálya előtt és akkor jó kis véletlenszerű kavarodások is lehetnek.

    De még 1x mondom, várjuk meg a Nyári Kupa végét, és majd akkor összegezzük a tapasztalatokat.

  8. #8
    Király Attila Regisztrált Atesz 4 logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 22.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    45

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Nekem is ez a gondom.
    Erre mondjuk megoldás lehet hogy 2 egymás követő vasárnap ugyanazon a pályán megyünk (mintha az egyik héten NGT a másik héten GT futam lenne ugyanott) és kisorsoljuk, hogy melyik héten ki megy GT-vel és ki NGT-vel. Akár minden pálya előtt és akkor jó kis véletlenszerű kavarodások is lehetnek.

    De még 1x mondom, várjuk meg a Nyári Kupa végét, és majd akkor összegezzük a tapasztalatokat.
    Ez a véletlenszerűség tényleg furcsa helyzeteket adhatna jó gondolat!


    ATESZ 04 - FRIZ 22

  9. #9
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Donington

    Nem hiszem hogy bár mit is a véletlenre kellene bízni. Akkor már mind1 ha marad minden a régiben. A vegyes futamok most úgy tűnik érdekesebbek, ha szavazni kellene most erre szavaznék, de várjuk ki a végét.

    Viszont a pontozás a vegyes futamnál már érdekes lehet. Egyéniben nincs is gond vele, de csapatban már adódhat.
    Mert az is előfordulhat, hogy az X csapat pilótái közül az egyik GT-vel megy, a másik NGT-vel.
    De az Y csapat tagjai mind a ketten GT-vel mennek, vagy éppen NGT-vel.

  10. #10
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Donington

    Sztem éles bajnokságban azért mindenki jobban fogja félteni az addig elért futambeli pozícióját, aminek fényében kicsit másmilyenek lesznek az elengedések, v. el nem engedések.
    Kicsit máshogy fogja felvenni az ember, ha beszorul egy-két kanyarban egy lassabb autó mögé, amivel komoly mp-eket lehet elbukni.
    Jelenleg azért mondhatjuk, hogy mindenki sokkal türelmesebb egy ilyen helyzetben az előtte haladóval.

  11. #11
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Sztem éles bajnokságban azért mindenki jobban fogja félteni az addig elért futambeli pozícióját, aminek fényében kicsit másmilyenek lesznek az elengedések, v. el nem engedések.
    Kicsit máshogy fogja felvenni az ember, ha beszorul egy-két kanyarban egy lassabb autó mögé, amivel komoly mp-eket lehet elbukni.
    Jelenleg azért mondhatjuk, hogy mindenki sokkal türelmesebb egy ilyen helyzetben az előtte haladóval.
    Így van, teljesen egyetértek!

  12. #12
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Sztem éles bajnokságban azért mindenki jobban fogja félteni az addig elért futambeli pozícióját, aminek fényében kicsit másmilyenek lesznek az elengedések, v. el nem engedések.
    Kicsit máshogy fogja felvenni az ember, ha beszorul egy-két kanyarban egy lassabb autó mögé, amivel komoly mp-eket lehet elbukni.
    Jelenleg azért mondhatjuk, hogy mindenki sokkal türelmesebb egy ilyen helyzetben az előtte haladóval.
    Szerintem ez igy nem igaz! Én pl ugyan ugy harcolok a poziciómért mint ha az éles bajnokság lenne és nem is engedek el azért GT autót mert az gyorsabb! Ha gyorsabb akkor ugy is el fog menni, márpedig gyorsabb! Az életbe sem mennek le a pályáról a gyengébb kategóriás autók a "nagyok" elől csak azért mert le akarja körözni! Kigyorsításon ugy is el tud menni a GT-s kocsi ha akar!
    Inkább azt kell átgondolni, hogy ha együtt menne a két kategória, hogy a szerver és maga a játék, hogy fogja tolerálni, ha 30-35-en leszünk, mert amint ti is látjátok sok új ember van (hála istennek) és ha szeptembertől is jönni fognak akkor ezzel a problémával fogunk szembesülni! Emlékezzetek a közös futamra!
    Az meg, hogy ki milyen kategóriába indul, az az ő dolga, az életbe sem versenyeznek 2 helyen a pilóták, a csapatoknak meg el kellene az év elején dönteni, hogy melyik kategóriába mennek, szerintem ez lenne a legtisztább! Pl lehetne ugy is mind a wtcc-ben, hogy egymás után 2 futam ugyan azon a pályán csak nálunk nem egy napon lenne hanem két egymás utáni héten!

  13. #13
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Szerintem ez igy nem igaz! Én pl ugyan ugy harcolok a poziciómért mint ha az éles bajnokság lenne és nem is engedek el azért GT autót mert az gyorsabb! Ha gyorsabb akkor ugy is el fog menni, márpedig gyorsabb! Az életbe sem mennek le a pályáról a gyengébb kategóriás autók a "nagyok" elől csak azért mert le akarja körözni! Kigyorsításon ugy is el tud menni a GT-s kocsi ha akar!
    Inkább azt kell átgondolni, hogy ha együtt menne a két kategória, hogy a szerver és maga a játék, hogy fogja tolerálni, ha 30-35-en leszünk, mert amint ti is látjátok sok új ember van (hála istennek) és ha szeptembertől is jönni fognak akkor ezzel a problémával fogunk szembesülni! Emlékezzetek a közös futamra!
    Az meg, hogy ki milyen kategóriába indul, az az ő dolga, az életbe sem versenyeznek 2 helyen a pilóták, a csapatoknak meg el kellene az év elején dönteni, hogy melyik kategóriába mennek, szerintem ez lenne a legtisztább! Pl lehetne ugy is mind a wtcc-ben, hogy egymás után 2 futam ugyan azon a pályán csak nálunk nem egy napon lenne hanem két egymás utáni héten!
    A nagy létszámból adódó problémák a GTR2-re megoldódnak (sőt már a GTL-nél sem probléma), ugyanis a gond az, hogy DirectX-es dedi szervert használunk, mivel a NonDirectX dedi szerveren nem működik normálisan változó időjárás (futamon a visszaszámlálásnál pld kírja hogy levegő 0 fok, pálya 0 fok, idő: esik, pálya nedves, felrakja az ember a vizes gumit kimegy a gridre, majd a visszaszámolás vége után pár másodperccel egyik pillanatról a másikra szikrázó napsütés és száraz pálya lesz), és nincs Safety Car sem (mondjuk ez nem olyan nagy gond). A NonDirectX-es dedi szervernek sokkal nagyobb létszámilag a befogadó kapacitása, és akár több is futhat párhuzamosan egymás mellett, egyidőben, nincs vele gond. A DirectX-es dedi szervernek viszont úgy tűnik 25 ember felett gondjai adódhatnak, 30 felett pedig biztos, hogy gondjai vannak.
    A GTR2-es bajnokságra egy prekvalifikációs rendszert tervezünk bevezetni, mivel bízunk benne, hogy összejön egy stabil 40-es mezőny, és mert 25-30 autó még nagyon gyakorlott pilóták esetén is problémás lehet, különösen egy rövidebb pályán, akár időmérőn is nehéz lehet egy tiszta kört futni, még azonos kategóriájú autókkal, nemhogy vegyes mezőnnyel. Pál Feri fog írni egy programot amely figyeli adott intervallumban (mondjuk hétfőn 0 órától, vasárnap este 19.00-ig) adott pilóta -természetesen adott pályán és azzal az autóval amellyel az éles futamon is részt kíván venni- szerveren (tehát online), kontrollált körülmények között (csak automata kuplung és belső nézet) leggyorsabb körét, és így kialakul egy sorrend. Az első 20-25 pilóta (hogy hány az majd pontosan meghatározásra kerül) megy az A-futamba, a második 20-25 a B-futamba. Így minden futamon a prekvalifikáció dönti el, hogy ki hol áll majd rajthoz. Mivel NonDirectX-es szervert fogunk használni, a két futam egy időben lebonyolításra kerülhet. Hogy mindenki tudjon pontokért küzdeni valószínűleg szükség lesz arra, hogy mondjuk az első 40 pilóta kapjon pontot, ez már csak pontrendszer kérdése. Ha mindkét futam 20 fős, akkor a B-futam győztese lesz a 21. és így tovább. Azt gondolom, hogy azok a pilótákkal akik már nem intezíven GTR-eznek, illetve az újakkal simán összejöhet egy stabil 40 fős mezőny, vagy akár még több is. Arról már nem is beszélve, hogy mivel a GTR2-t könnyebb lesz vezetni, megtartani az autót a pályán, így remélhetően sok olyan új ember is lesz aki úgy érezte neki túl nehéz a GTR, de a GTR2-be már belevág (remélem így lesz). Természetesen meg kell várni hányan leszünk a GTR2 bajnokságra, de én bizakodó vagyok.
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 07. 14. 12:06.

  14. #14
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Most gyorsan utánaszámoltam, körübelül 15-20 ember van aki nem indul nyári kupa futamon, de már szerepelt valamelyik GTR bajnokságban, és szerintem a GTR2 bajnokságban is jó eséllyel el fog indulni.

  15. #15
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Ha mindkét futam 20 fős, akkor a B-futam győztese lesz a 21. és így tovább.
    Érdekes tervek. Alapvetően nagyon tetszik, de nem biztos hogy az A futam sereghajtója, a B-futam győztesénél több pontot érdemel.

  16. #16
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: HGTRM-4 Donington

    és ez a program melyik servert fogja figyelni? bármelyiket? tehát játékos név alapján regisztrál, bármelyik serveren legyél ahol megfelelőek a körülmények, akár publikus is? vagy csak a hgtrm-et? akkor csak fizetett szervertagok indulhatnak tulajdonképpen és vendégek nem?

    engem nem érint, mert az elkövetkezendő napokban utalok szerverdíjat majd, mivel eddig csak vendég voltam, de azért fontos kérdés szerintem.

  17. #17
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Donington

    Nem tudom hogy ez mennyire halott ötled,de szerintem el lehetne olyanon is gondolkodni,hogy 1 emberke 1 idényben vagy adott számú versenyen 1 adott kategórián belül 1 fix márkával induljon(mint a valóságban),vagy valami hasonló... .Vagy hülyeség? Volt már valami hasonló próbálkozás korábban a GTR történelmében,és ha igen,mennyire volt sikeres vagy sikertelen?
    Kunszabó Sándor

  18. #18
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta
    Érdekes tervek. Alapvetően nagyon tetszik, de nem biztos hogy az A futam sereghajtója, a B-futam győztesénél több pontot érdemel.
    Miért érdemelne többet? A prekvalifikáció eldönti, hogy ki hol indulhat. A végleges futamidőket meg azért nem lehet összehasonlítani, mert lehet hogy a B futamon valaki ugyanolyan pozíciót ér el, egyedül, senkitől sem zavartatva haladva gyakorlatilag az egész versenyén, míg a másik futamon ugyanaz a helyezett végig küzd a pozíciójáért, és ad abszurdum hosszabb idő alatt teljesíti a futamtávot mint a B-futamos kolléga. A versenykörülmények teljesen mások lehetnek, erre a legegyszerűbb példa hogy az egyik futamon száraz idő van, a másikon meg esik, szóval nem összevethető a kettő.

  19. #19
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    és ez a program melyik servert fogja figyelni? bármelyiket? tehát játékos név alapján regisztrál, bármelyik serveren legyél ahol megfelelőek a körülmények, akár publikus is? vagy csak a hgtrm-et? akkor csak fizetett szervertagok indulhatnak tulajdonképpen és vendégek nem?
    A dolog természetesen csak a HGTRM szerverre vonatkozik. Megvan az az előnye, hogy valószínűleg így még többen és még többet gyakrolnak majd a szerveren. A szerverátjárhatóság keretében versenyző pilóták meg a szabadedzések első 2 órájában kvalifikálhatják magukat, vasárnap 5-7-ig.

  20. #20
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    Nem tudom hogy ez mennyire halott ötled,de szerintem el lehetne olyanon is gondolkodni,hogy 1 emberke 1 idényben vagy adott számú versenyen 1 adott kategórián belül 1 fix márkával induljon(mint a valóságban),vagy valami hasonló... .Vagy hülyeség? Volt már valami hasonló próbálkozás korábban a GTR történelmében,és ha igen,mennyire volt sikeres vagy sikertelen?
    Az alapvető cél az hogy világosan átláthtó és mindenki számára ugyanolyan feltételeket biztosítsunk, autokiosztás szempontjából mindenkinek ugyanolyan esélye legyen, és mint tudjuk a GTR-ben többfajta karakterisztikájú autó van. Ezeket a dolgokat már sokszor átrágtuk. A fix autóval az a gond hogy 1. nem mindenki szereti 2. mi alapján döntjük el, hogy ki mivel indul (nem "mérhető" a dolog pontosan)????

  21. #21
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Donington

    Szerintem Sancyy arra akart utalni , hogy PL: én azt mondom hogy minden versenyen Lambo-val indulok. És ezt mindenki bejelentené a bajnokság elején. És akkor minden futamom Lamboval állok rajthoz.

    Gondolom én !!
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 07. 14. 17:36.

  22. #22
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Szerintem Sancyy arra akart utalni , hogy PL: én azt mondom hogy minden versenyen Lambo-val indulok. És ezt mindenki bejelentené a bajnokság elején. És akkor minden futamom Lamboval állok rajthoz.

    Gondolom én !!
    Pontosan erre gondoltam.Nem példáúl autósorsolára,sokkal inkább mindenki egyéni aitóválasztására gondoltam.Ahogy csapattársam írta...
    Kunszabó Sándor

  23. #23
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: HGTRM-4 Donington

    Tökéletes szabályrendszer úgy sincs. Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya is.
    Sztem a jelenlegi "vezess minden autót" az eddigi legfrankóbb. Persze lehet rá mondani, hogy a valóságban nem így van, de számos előnnyel rendelkezik a korábbi "szabadonválasztott" v. "kreditpontos" szabályokkal szemben:
    -bajnokságból nem lesz márkakupa, sőt inkább roppant változatos a mezőny
    -teljes terjedelmében kihasználhatod a fejlesztők által befektetett munkát, ha már nagynehezen kézhez kapod a progit
    -minden autó más vezetést igényel, így mindenkinek kell futamról futamra komolyan készülni az általa választott és adott pályára versenyképesnek tartott autóval, ezáltal sztem sokkal érdekesebb és izgalmasabb az egész bajnokság, stb...
    Többet had ne soroljak fel.

    Ezt már csak úgy lehetne fokozni, ha az NGT-s bajnokságban is valami hasonlót vezetnénk be.
    Talán a GTR2-ben megjelenő NGT-s autókkal együtt (Nissan350Z, TVR) össze lehetne szedni 5-6 közel azonos versenyképességű autót, amivel ezt meg lehetne valósítani.

  24. #24
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: HGTRM-4 Donington

    Hát nem is tudom !!!

    Túlzás lenne azt állítanom hogy meggyőztél !!!

    PL: Andy PRIAULX sem űl át egy SEAT-ba a BMW-ből mert az Brno-ba jobban megy.
    Hogy a bajnokságból nem lesz márkakupa ? Sztem a másik megoldással sem lenne.
    De ha belegondolsz most a Nyári Kupán, Brno-ban az élről öt Aston indult. (ha jól emlékszem)

    Szóval nem tom !!!

    De amúgy tök mind1. Érvek és ellen érvek mindig lesznek !!!

    A lényeg részemről annyi, hogy nem tartom hülyeségnek amit Sancyy írt, de az előzővel sincs semmi bajom.

    Viszont jó lenne annyiból is, hogy talál így megoldható lenne az egyéni festésű autókkal való indulás.
    Ez a rendszer ami most van jó, csak egy kicsit illúzió romboló, mikor négy 36-os Lambo versenyez egymás ellen.
    Utoljára módosította: Dusa Tibor; 2006. 07. 14. 19:50.

  25. #25
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM-4 Donington

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Tökéletes szabályrendszer úgy sincs. Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya is.
    Sztem a jelenlegi "vezess minden autót" az eddigi legfrankóbb. Persze lehet rá mondani, hogy a valóságban nem így van, de számos előnnyel rendelkezik a korábbi "szabadonválasztott" v. "kreditpontos" szabályokkal szemben:
    -bajnokságból nem lesz márkakupa, sőt inkább roppant változatos a mezőny
    -teljes terjedelmében kihasználhatod a fejlesztők által befektetett munkát, ha már nagynehezen kézhez kapod a progit
    -minden autó más vezetést igényel, így mindenkinek kell futamról futamra komolyan készülni az általa választott és adott pályára versenyképesnek tartott autóval, ezáltal sztem sokkal érdekesebb és izgalmasabb az egész bajnokság, stb...
    Többet had ne soroljak fel.

    Ezt már csak úgy lehetne fokozni, ha az NGT-s bajnokságban is valami hasonlót vezetnénk be.
    Talán a GTR2-ben megjelenő NGT-s autókkal együtt (Nissan350Z, TVR) össze lehetne szedni 5-6 közel azonos versenyképességű autót, amivel ezt meg lehetne valósítani.
    Egyetértek, azt hiszem az sem árt, hogy a bajnok minden autóval jól tud menni, nem csak mondjuk 550-el. Ha mindenki szabadon választana, akkor a GTR-ből 80%-os valószínűséggel 550 kupa lenne, a GTR2-ben meg Maserti MC 12.

Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •