Találatok: 1 - 16 (16 összesen)

Téma: HGTLM-2 Monza

  1. #1
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    HGTLM-2 Monza

    Sajnos úgy néz ki valamilyen hardweres gond miatt én is beléptem a lagolók táborába, így elnézést kell kérnem mind Gabótól mind Rezsőtől!. A rajt után elkezdett emelkedni a pingem (200 körül volt Gabóé előttem), és bár vigyáztam Gabóra a második sikánnál, hátulról lag miatt meglöktem. Utána beálltam a mezőny mögé készen arra hogy kilépek, de az első kör végén visszament 100 alá az előttem lévők pingje. Aztán jöttem fel, majd Rezsőt utoértem és már közel kerültem hozzá, de a pingje elkezdett emelkedni, így nem mentem közel menni hozzá (300-ig), aztán lejjebb ment megelőztem, majd mögöttem 30 méterrel menve nekiment a lagomnak. Persze rögtön kiléptem. Ebből az a tanulság, hogy aknek felmerül a lag gyanúja rajt után, az rögtön nyomjon escape-et. Elnézést mindenkitől akinek galibát okoztam, legközelebb csak akkor indulok, ha a problémát megoldom.
    Gratulálok Viktornak és Nibinek, jót mentek az elején!

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTLM-2 Monza

    Köszi szépen!

    Már azt se tudtam hogy megy ez a játék!
    Nem is készültem, csak szabadedzésen. Viszont annyi előnyöm volt, hogy erős verdát választottam!
    Qual végén nem is néztem a chat-et, ahol Viktor leírta h megy majd boxba. Mivel én ezt nem láttam nem is siettem. Aztán egyszer csak azt látom h első vagyok! De Viktort a boxban nem is láttam!
    Szóval ha tudok a taktikájáról akkor a vége izgibb lett volna! Így is meccseltünk 3-4 kört, én nagyon élveztem, bár tudtam hogy Viktor elöbb-utóbb elmegy mellettem!
    Tetszett ez a futam is, ebből is tanultam!
    Mindenkinek gratula! (Aki úgy érzi hogy van miért )

  3. #3
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTLM-2 Monza

    Én is gyorsan összedobtam egy setupot a szabadedzésen, rajtnál meg Peti pont mögötted voltam, a sikánnál majdenem nekimentem a lagodnak, lehúzódtam és elengedtem a mezőnyt. Kezdtem felzárkózni, Barta Urat értem utol először, és sajnos Ő is lagolt, én ennek tudom be hogy a Parabolicában koccantunk és kicsúsztam. Utána Petit üldöztem, megpróbáltam nem leszakadni. A Rezső piruettje 10 pontos volt Féltávnál kezdtem ráérezni hogy is kell vezetni ezt a bömöst monzán, utána egész jól mentem. Legközelebb gyakorlok is, hátha láthatom Viktor hátsó sárvédőjét. Uff
    Babinszki Gábor

  4. #4
    Báló Attila Regisztrált Báló Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 24.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    122

    Re: HGTLM-2 Monza

    Gratulálok én is mindenkinek!
    Első éles futamom volt,szinte semmit nem készültem,korábban Viktorral mentünk pár karikát,de ez már rég volt.
    Jó volt,szép volt,de vhogy kevesen...
    Tibor megköszönöm a gesztusodat,és sajnálom hogy lagoltál,pedig ahogy néztem jót meccseltünk volna,remélem megoldódik a problémád.
    Még1x grat mindenki!

    - Sit@ -


  5. #5
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: HGTLM-2 Monza

    múlt hét szombat óta nem mentem én sem, de gtl-be hamar visszarázódik az ember, úgyhogy hiba nélkül mentem végig. jól meglepődtem mikor kiderült, hogy csak 25 körig bírja a corvette (talán 27-et kihúztam volna vele), de azért sikerült visszaszerezni az első helyet.

    úgy éreztem kicsit könnyen adta meg nibi kolléga magát, mert kívülről mentem el a második sikánban. a panterával sokkal rövidebb féktávokat tudott venni, mint én a corvette-el, szóval, ha kicsit keményebb, még izgalmasabb lehetett volna a dolog.

    grat a célbaérkezőknek

  6. #6
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTLM-2 Monza

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    múlt hét szombat óta nem mentem én sem, de gtl-be hamar visszarázódik az ember, úgyhogy hiba nélkül mentem végig. jól meglepődtem mikor kiderült, hogy csak 25 körig bírja a corvette (talán 27-et kihúztam volna vele), de azért sikerült visszaszerezni az első helyet.

    úgy éreztem kicsit könnyen adta meg nibi kolléga magát, mert kívülről mentem el a második sikánban. a panterával sokkal rövidebb féktávokat tudott venni, mint én a corvette-el, szóval, ha kicsit keményebb, még izgalmasabb lehetett volna a dolog.

    grat a célbaérkezőknek
    Én is először Corvette-el mentem, de amikor láttam hogy nem bírja végig a futamot akkor váltottam BMW CSL-re. Bár így utólag még kiállással is gyorsabb talán a Vette.

  7. #7
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTLM-2 Monza

    Pál Feri nincs július 24.-éig, így csak majd akkor kerülnek fel az eredmények a sitera.

  8. #8
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Életkor
    53
    Üzenetek
    298

    Re: HGTLM-2 Monza

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Kezdtem felzárkózni, Barta Urat értem utol először, és sajnos Ő is lagolt, én ennek tudom be hogy a Parabolicában koccantunk és kicsúsztam.
    Gábor, bocsánatot kérek a koccért, igyekeztem helyet hagyni Neked, de úgy tűnik nem eléggé
    Nem tudom, meddig fog tartani ez az állapot, de azon vagyok, hogy ne legyen többé lag nálam.

    Aki látta a versenyen: a Puskás Zoli lagolt?
    Ő azt mondta, hogy nem, én is úgy látom a replay alapján, de jó lenne, ha minél többen megerősítenétek. Azért fontos, mert két utcányira lakik tőlem és ugyanannál a netszolgáltatónál van...

  9. #9
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTLM-2 Monza

    Idézet Eredetileg Barta Tibor írta
    Gábor, bocsánatot kérek a koccért, igyekeztem helyet hagyni Neked, de úgy tűnik nem eléggé
    Nem tudom, meddig fog tartani ez az állapot, de azon vagyok, hogy ne legyen többé lag nálam.

    Aki látta a versenyen: a Puskás Zoli lagolt?
    Ő azt mondta, hogy nem, én is úgy látom a replay alapján, de jó lenne, ha minél többen megerősítenétek. Azért fontos, mert két utcányira lakik tőlem és ugyanannál a netszolgáltatónál van...
    Nálam Puskás Zoli nem lagolt.

  10. #10
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTLM-2 Monza

    Nálam sem
    Babinszki Gábor

  11. #11
    Báló Attila Regisztrált Báló Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 24.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    122

    Re: HGTLM-2 Monza

    Én sem láttam semmit.

    - Sit@ -


  12. #12
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTLM-2 Monza

    A futam után nekem is írtátok hogy lagoltam, de a replay-en nem látszik.

    Elnézést mindenkitől akit zavartam, vagy akadályoztam, a tegnepi futamon nagyon indiszponált voltam.

  13. #13

    Re: HGTLM-2 Monza

    Sziasztok!

    Engem még nem ismertek, és én sem titeket.

    Van ez a srác, ez a Babinszky gyerek. Na ő a kollegám akit ismerek
    Sajnos az első futamom nem sikerült vmi fényesen, mert megszkad vagy 3x a kapcsolatom, amit nem tudok, hogy miért. Keresem az okot, mert szeretnék még további aszfaltot vasalni nálatok.

    Köszi a lehetőséget, bár az az egy kör Monzán kicsit kevés volt, és a laggolók sem kíméltek.
    Remélem fogok még fejfájást okozni nektek, a szó jobbik értelmében!
    Ja és be voltam tojva rendesen

    Üdv!
    Hajmási Norbert
    Utoljára módosította: nortsen; 2006. 07. 15. 22:58.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #14
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTLM-2 Monza

    Idézet Eredetileg nortsen írta
    Sziasztok!

    Engem még nem ismertek, és én sem titeket.

    Van ez a srác, ez a Babinszky gyerek. Na ő a kollegám akit ismerek
    Sajnos az első futamom nem sikerült vmi fényesen, mert megszkad vagy 3x a kapcsolatom, amit nem tudok, hogy miért. Keresem az okot, mert szeretnék még további aszfaltot vasalni nálatok.

    Köszi a lehetőséget, bár az az egy kör Monzán kicsit kevés volt, és a laggolók sem kíméltek.
    Remélem fogok még fejfájást okozni nektek, a szó jobbik értelmében!
    Ja és be voltam tojva rendesen

    Üdv!
    Hajmási Norbert
    Várunk szeretettel! Bámilyen segítségre van szükséged, ne kímélj minket és használd a fórumot!

  15. #15
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTLM-2 Monza

    Idézet Eredetileg nortsen írta
    Sziasztok!

    Engem még nem ismertek, és én sem titeket.

    Van ez a srác, ez a Babinszky gyerek. Na ő a kollegám akit ismerek
    Sajnos az első futamom nem sikerült vmi fényesen, mert megszkad vagy 3x a kapcsolatom, amit nem tudok, hogy miért. Keresem az okot, mert szeretnék még további aszfaltot vasalni nálatok.

    Köszi a lehetőséget, bár az az egy kör Monzán kicsit kevés volt, és a laggolók sem kíméltek.
    Remélem fogok még fejfájást okozni nektek, a szó jobbik értelmében!
    Ja és be voltam tojva rendesen

    Üdv!
    Hajmási Norbert
    Na szóval gondoltam bátorítom ezt az "ifjú" tehetséget. Tudod, a Norbik nálunk hagyományosan jó pilóták, szóval a név kötelez! Tudjátok gokartban Hajmási úr sokkal jobb nálam, szóval jó lesz a srác csak le kell győznie a kezdeti drukkot
    Babinszki Gábor

  16. #16

    Re: HGTLM-2 Monza

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Na szóval gondoltam bátorítom ezt az "ifjú" tehetséget. Tudod, a Norbik nálunk hagyományosan jó pilóták, szóval a név kötelez! Tudjátok gokartban Hajmási úr sokkal jobb nálam, szóval jó lesz a srác csak le kell győznie a kezdeti drukkot
    Haha. Azért tudni kell rólam, hogy sok mindent akarok egyszerre, és ezért biztos nem leszek olyan jó mint ti akik kicsit többet foglalkoztok az autoszimekkel. De a bókot vettem, és megpróbálok ennek megfelelően vezetni
    Nálunk nincs nagy neve a "Norbi" névnek, mert "Norbi Update" lerobolta a név valódiságát
    A gokárt az meg ugye más egy kicsit, és Gábor elhalgatja, hogy először volt a budaringen. De tényleg jobb voltam nála

    Várunk szeretettel! Bámilyen segítségre van szükséged, ne kímélj minket és használd a fórumot!
    Köszi ez lesz!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •